PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد صادارت کالاهای ممنوعه

Number One
12-07-2013, 15:43
باسلام . دوستان من یک سوال داشتم ممنون میشم دوستانی که مطلع هستند پاسخ بدهند :

آیا صادرات کالایی که از ایران به خارج ممنوع هست می توان از یک کشور وارد کرد و به کشور مورد نظر صادر کرد ؟

برای مثال، از آنجا که صادرات گندم ممنوع هست، آیا می توان از افعانستان گندم را وارد کرد و به اردن صادر کرد ؟

haman716
12-07-2013, 16:28
بله, این کار همون ترانزیت کالا هستش که شما مثلا گندم از افغانستان بار میکنید و از ایران رد میشه و به خریدارتون در اردن تحویل میدید

Number One
12-07-2013, 16:40
بله, این کار همون ترانزیت کالا هستش که شما مثلا گندم از افغانستان بار میکنید و از ایران رد میشه و به خریدارتون در اردن تحویل میدید

با تشکر از پاسختون . به نظرتون این کار مقرون به صرفه هست ؟بعبارتی ،نسبت به صادرات مستقیم محصولات ایرانی، آیا سود داره ؟

haman716
12-07-2013, 17:36
با تشکر از پاسختون . به نظرتون این کار مقرون به صرفه هست ؟بعبارتی ،نسبت به صادرات مستقیم محصولات ایرانی، آیا سود داره ؟
همین گازوییل که ما کار میکنیم از عراق ترانزیت میشه به افغانستان
برای هر کالایی میتونید قیمت کالا در کشور مبدا رو با هزینه های حمل و ترانزیت تا مقصد با قیمت کالا در کشور مقصد مقایسه کنید و اگر مشتری داشتید مشخصه که سودآور خواهد بود

accidentboy
11-08-2013, 10:36
با تقدیم سلام و احترام
می خواستم بدونم چه کالاهایی ممنوع الصادرات هستن؟
خیلی گشتم و اطلاعات باهم اختلاف داشت
به طور مثال صادرات چوب از ایران ممنوع هست ؟
یا اینکه چند درصدعوارض سر هر کالا برای صادرات می کشن؟
خیلی تشکر میکنم به من کمک کنید