PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جذب سرمایه گذار برای ایجاد یک بنگاه تجاری در اینترنت

persiasina
25-06-2013, 14:15
1785

به نام خدا
برای ایجاد یک فریلسنر(سایت تجاری) جدید ، حدود یک ماه در حال برنامه ریزی هستم و قصد ایجاد یک فریلسنر با تغییراتی نسبت به سایر فریلسنر ها نظیر پونیشا را دارم ، در واقع این طرح از نقاط ضعف پونیشا استفاده کرده و می تواند جایگزین مناسبی برای این سایت باشد ، در مورد این طرح با یکی از وبمستران که صاحب یکی از همکاری در فروش ها صحبت کردم و ایشون جزییات طرح رو تایید کردند ، در مورد بازده طرح باید بگم که بطور منطقی درآمدی بین 1 تا 4 میلیون تومان خواهد داشت ولی من در این مورد به سرمایه گذار تضمینی نمی دهم چون هرکاری ریسک خودش رو داره ، مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری هم بین 4 تا 6 میلیون تومان خواهد بود .
جزییات و ویژگی های این طرح رو در گوگل داک گذاشتم کسانی که مایل به سرمایه گذاری هستند بگن تا لینک بدم طرح را ببینند
دوستانی که واقعا قصد سرمایه گذاری را دارند از طریق پیغام خصوصی ، شماره تلفن و یا ایمیل من در تماس باشند تا زودتر به نتیجه برسیم .
persiasina1@gmail.com
tel :
09198563966