PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سبزیجات خشک

پارسه
18-06-2013, 15:59
سلام و خسته نباشید. من دزفول زندگی میکنم . هم حجره بارفدوشی داریم و هم سبزیجات میکاریم. به دلیل فراوانی سبزیجات در منطقه ما بخصوص در فصل رمستان میخواستم سبریجات خشک تولید کنم . ولی در مورد بازار سبزیجات خشک اطلاعات ندارم. میخواستم از شما خواهش کنم به ما در بازار یابی و فروش محصولات و معرفی افرادی که خریدار محصولات تولیدی باشند کمک می نمایید. چون نگرانی ما ار ایجاد یک خط تولید سبزیجات خشک آشنا نبودن با بازرگانان خریدار این محصولات است. و اینکه اطلاعاتی در مورد صاردات سبزیجات خشک به ما بدهید. با تشکر فراوان.

mohammad-h
18-06-2013, 18:46
چه باحاله که هرکس تو دزفول زندگی می کنه به این فکر میفته! از جمله خودم.
چقدر ما دزفیلیا نگران سبزیامون هستیم.:smile:
دوست عزیز پارسه جان شما کجای دزفول هستی که من شما رو نمیشناسم؟
من هم مثل شما دزفیلیم و در این زمینه تحقیقات زیادی انجام دادم. شماره تماسی یا بده یا بهم پیغام بده تا شماره تماسی بهت بدم تا بیشتر باهم در ای باره صحبت کنیم.

mohammad-h
18-06-2013, 18:54
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
دوست عزیز لینک بالا رو هم یه مطالعه ای بفرما و نظر اساتید محتورم این دانشکده رو درباره این کار بخون.

پارسه
19-06-2013, 11:37
سلام محمدجان . مرسی از اطلاعاتی خوبی که بهم دادی.لطفا شماره تماسی بهم بده.
منتظر پیغام شما هستم.

حسيني نسبيان
23-04-2014, 11:20
سلام من يك سرمايه گذار هستم، اگه دوست داشتيد ميتونيم با هم كار كنيمAndishehsazan2006@yahoo.com