PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رابط و بازاریاب در خارج کشور

tara66
08-06-2013, 15:31
با سلام
من به دنبال یک بازاریاب و یا یک رابط برای محصولات شرکت خودمان در سطح جهانی هستم. کسانی که در کشورهای همسایه و غیر همسایه زندگی میکنن و توانایی بازریابی دارند لطفا به ایمیل من مشخصات خودشونو بفرستن ( لطفا فقط ایرانیهای مقیم خارج کشور ) و به صورت پورسانت سود دریافت کنند. با تشکر
برای دریافت اطلاعات بیشتر ایمیل بزنید
naderi_tara@ymail.com

dina
09-06-2013, 22:52
سلام، من برای صادرات خشکبار به عراق دنبال کسی آشنا به بازار عراق و اربیل می گردم، اگر کسی هست لطفا اطلاع بده.

کاردان
10-06-2013, 19:06
سلام، من برای صادرات خشکبار به عراق دنبال کسی آشنا به بازار عراق و اربیل می گردم، اگر کسی هست لطفا اطلاع بده.

با سلام
بار خشکبارتون چی هست
با تشکر

dina
13-06-2013, 21:27
سلام، ممنون از پاسختون ، فعلا کشمش طلایی و آفتابی بی دانه هست. البته به دو صورت بسته بندی های 5 کیلویی و بسته بندیهای قابل مصرف برای مصرف کننده.
اگر خشکبار دیگری مدنظرتون هست بفرمایین. ممنون می شم.

zarkhah
03-09-2013, 02:11
درآمدتان را براحتی افزایش دهید
خدمات بی نظیر و متنوع شرکت زرکامرس می تواند شما را یاری کند تا درآمدتان را افزایش دهید
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
در بطن رکود بازار و حتی بحرانی ترین شرایط؛ فرصت های تجاری جانبی نهفته است که شاید همگان نتوانند آن ها را بیابند ولی قطعاً افراد اندکی که این فرصت ها را کشف نموده و بهره مند شوند، موفق تر از سایرین پیشتاز عرصه کسب و کار خواهند بود.
09390970821
کارشناسان خبره زرکامرس با معرفی این فرصت های تجاری و با ارائه راه کار مناسب و تسهیلات بازرگانی ابداعی، سعی دارند به شما کمک کنند تا مشکلات تجاری خود را مرتفع نموده، از یک کسب و کار نو در بازارهای جدید لذت ببرید:
برای شروع کافیست عضو این سیستم پیشرفته شوید.
لطفاً به شرح خدمات مراجعه نمایید تا براساس نیاز خود سرویس مناسب را انتخاب کنید:

lamerd1369
05-11-2013, 23:43
سلام دوستان عزیز
اگه کسی تو زمینه بازاریابی صادرات و واردات و فروش داخلی و خارجی کمک می خواست من
میتونم باهاش همکاری کنم به شرط حقوق ثابت + پورسانت
حتما رزومه و سوابق کاری رو مطالعه کنه

mahdialayha
06-11-2013, 22:02
سلام. وقت بخیر
من در زمینه مبلمان و دکوراسیون خانگی فعالیت 9 ساله دارم. اگر فردی یا شرکتی نیازی به بازاریابی یا نمایندگی و یا......... داشت برام میل بزاره.

majadara
01-01-2014, 02:52
سلام. من دسترسی به انواع کشمش درجه یک دارم اگر بازار خارجی برایش دارید اطلاع دهید.حنا نیز موجود هست

ahmadpax
01-01-2014, 08:53
سلام----------->صادر کنندگان محترم در زمینه صادرات خشکبار ____انجیر صادراتی در بسته بندی صادراتی موجود میباشد.در صورت نیاز با شما همکاری می کنم.
هر کی خواست ایمیل بده تا قیمت بدم.(انجیر فقط انجیر استهبان فارس)
ahmad.1m70@yahoo.com

lamerd1369
11-03-2014, 18:05
سلام و وقت بخیر
سلام دوستان من با 6 سال سابقه بازاریابی و تبلیغات و فروش+صادرات به صورت حرفه ای اماده همکاری با شرکت های بازرگانی یا کارخانه ها هستم(اولیت من کشورهای حوزه خلیج فارس +جنوب ایران هستش) البته منظورم به صورت همکاری تمام وقت و با حقوق ثابت هستش
رزومه خوبی هم دارم دوستانی که نیاز دارن بگن تا رزومم رو براشون بفرستم
bazdide@gmail.com
تنها مشکل من ضعف مکالمه زبان هستش

فایل به ویرایش نیاز داره