PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه انداختن یک شرکت در اربیل

maha62
31-05-2013, 23:21
دوستان سلام. سوالی که از شما بزرگواران دارم اینکه چگونه میتونم یه شرکت رو در اربیل راه بندازم . فارغ از نوع فعالیتش من نیاز به 4 نفر پرسنل در انجا دارم. بیشتر میخوام از نحوه ی اجاره یا خرید جایی به عنوان شرکت و استخدام پرسنلش اطلاعات کسب کنم. نحوه ی تبلیغ در انجا چطوره؟

azahednia
01-06-2013, 18:56
دوستان سلام. سوالی که از شما بزرگواران دارم اینکه چگونه میتونم یه شرکت رو در اربیل راه بندازم . فارغ از نوع فعالیتش من نیاز به 4 نفر پرسنل در انجا دارم. بیشتر میخوام از نحوه ی اجاره یا خرید جایی به عنوان شرکت و استخدام پرسنلش اطلاعات کسب کنم. نحوه ی تبلیغ در انجا چطوره؟

سلام بزرگوار در وحله اول شما باید برای ثبت شرکت به اداره ثبت اسناد و املاک اونجا مراجعه کنید در مورد پرسنل هم خواستید من اشنا زیاد دارم خواستی بهتون معرفی میکنم.

ebrahim alizadeh
21-06-2013, 23:55
salam dust azizm agar sabt nakardy ve hanoz dunbale ayn kar hasty tamas begyr ta khedmat shoma begoiam chikar kony dust khobam
ebrahim alizadeh azar 09149456834

h-ebrahimi
22-06-2013, 21:44
دوست گرامی سلام
در این مورد میتوانم راهنمائی های تخصصی داشته باشم البته نیازمند اطلاعات بیشتر و مذاکرات حضوری است
در صورت علاقه با ایمیل زیر مکاتبه فرمائید
mrfi_co@yahoo.com
با تشکر
ابراهیمی