PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد صادرات میوه

FoodStuff
28-05-2013, 00:01
با سلام خدمت دوستان عزیز

میخواستم بدونم کسی تا حالا در زمینه صادرات میوه هایی مثل کیوی سیب انار انگور گیلاس و زردآلو .... فعالیت داشته ؟ شهرهای تولید کننده این میوه ها کجان مثلا کیوی کدوم منطقه ایران کیفیت صادراتی داره ؟

انار رو که فکر میکنم ساوه باید باشه ... سیب وانگور هم آذربایجان

ممنون میشم اگه دوستان لطف کنن ویه اطلاعاتی در اختیارم بذارن :blush:

haman716
28-05-2013, 09:23
از این میوه هایی که گفتید در مورد انار میدونم که انار فردوس کیفیتش برای صادر خیلی عالیه و چون تو منطقه ما قرار داره اطلاعاتی راجع بهش دارم.انار فردوس به کره جنوبی در تناژ بسیار بالا صادر میشد تا قبل از تحریمها ولی تو این سال اخیر خیلی صادراتش کم شده ولی در فردوس تمام امکانات سورت و بسته بندی و صادرات انار به صورت کامل وجود داره

azahednia
28-05-2013, 12:15
با سلام میوه کیوی هر تناژی خواستید میتونم براتون تهیه کنم .زاهدنیا از استارا 09119810311

jalal13
28-05-2013, 14:40
با سلام خدمت دوستان عزیز

میخواستم بدونم کسی تا حالا در زمینه صادرات میوه هایی مثل کیوی سیب انار انگور گیلاس و زردآلو .... فعالیت داشته ؟ شهرهای تولید کننده این میوه ها کجان مثلا کیوی کدوم منطقه ایران کیفیت صادراتی داره ؟

انار رو که فکر میکنم ساوه باید باشه ... سیب وانگور هم آذربایجان

ممنون میشم اگه دوستان لطف کنن ویه اطلاعاتی در اختیارم بذارن :blush:

سلام دوست عزیز تا جایی که من میدونم متخصصی که میتونه به شما کمک کنه آقا بهزاد است که در این زمینه ها فعالیت داره

FoodStuff
28-05-2013, 18:34
از این میوه هایی که گفتید در مورد انار میدونم که انار فردوس کیفیتش برای صادر خیلی عالیه و چون تو منطقه ما قرار داره اطلاعاتی راجع بهش دارم.انار فردوس به کره جنوبی در تناژ بسیار بالا صادر میشد تا قبل از تحریمها ولی تو این سال اخیر خیلی صادراتش کم شده ولی در فردوس تمام امکانات سورت و بسته بندی و صادرات انار به صورت کامل وجود داره

سلام هامان عزیز

بی نهایت سپاسگزارم از راهنماییتون
با هند راحت میشه رو انار کار کرد .. آشناهای زیادی هم تو آفریقا وکشورهای عربی هم دارم که انار میخوان

الانم هند انار وارد میکنه وانار ایرانی خیلی مقبوله ولی بهش دسترسی ندارن واسه همین و واسه اینکه خرج بارگیری کم تر بشه انار از افغانستان میاد

در مورد شرایط صادرات انار به امارات یا بقیه کشورهای حوزه خلیج فارس اطلاعی دارین ؟ یعنی در حال حاضر این کشورها به طور آزادانه از ایران میوه وارد میکنن یا نه ؟

ببخشید خیلی سوال میپرسم زیاد اطلاعات کافی راجع به داخل ایران ندارم :sad:

FoodStuff
28-05-2013, 18:36
با سلام میوه کیوی هر تناژی خواستید میتونم براتون تهیه کنم .زاهدنیا از استارا 09119810311

سلام عزیز روز بخیر

خیلی ممنون حتما در اولین فرصت تماس میگیرم خدمتتون

FoodStuff
28-05-2013, 18:37
سلام دوست عزیز تا جایی که من میدونم متخصصی که میتونه به شما کمک کنه آقا بهزاد است که در این زمینه ها فعالیت داره

سلام جلال عزیز
خیلی متشکرم مزاحمشون میشم حتما :blush:

haman716
28-05-2013, 19:13
سلام هامان عزیز

بی نهایت سپاسگزارم از راهنماییتون
با هند راحت میشه رو انار کار کرد .. آشناهای زیادی هم تو آفریقا وکشورهای عربی هم دارم که انار میخوان

الانم هند انار وارد میکنه وانار ایرانی خیلی مقبوله ولی بهش دسترسی ندارن واسه همین و واسه اینکه خرج بارگیری کم تر بشه انار از افغانستان میاد

در مورد شرایط صادرات انار به امارات یا بقیه کشورهای حوزه خلیج فارس اطلاعی دارین ؟ یعنی در حال حاضر این کشورها به طور آزادانه از ایران میوه وارد میکنن یا نه ؟

ببخشید خیلی سوال میپرسم زیاد اطلاعات کافی راجع به داخل ایران ندارم :sad:

والا ما بیشتر در زمینه مصالح ساختمانی فعالیت داریم و اطلاعات خاصی در این زمینه ندارم ولی براتون سوال میکنم و خبر میدم.
ولی اگر درخواست خرید داشتید میتونم از باغداران فردوس واستون تهیه کنم.

FoodStuff
28-05-2013, 20:24
خیلی ممنون دوست عزیز

موضوع صادرات میوه رو پیگیری میکنم .. به محض آماده شدن سفارش خرید درجریان میذارمتون

بهزاد
29-05-2013, 09:59
الان دیگه فصل کیوی و پرتقال و انار تموم شده.
از یه ماه دیگه هر کی میخواد میوه کار کنه باید شیفت کنه رو منطقه خراسان و ارومیه. من بهتون توصیه میکنم تا حد امکان از ارومیه جنس بخرید. دلیلش هم کیفیت بسیار بهتر میوه ارومیه نسبت به سایر مناطق هست. ارومیه به دلیل سرمای هوایی که داره میوه هایی بار میاره که از پوست کلفت تری نسبت به مناطق دیگه برخوردار هستند.
چند توصیه:
1. بارها دیده شده که گیلاس خود مشهد در ظاهر سالمه ولی از درون کرم زده. خیلی حواستون جمع باشه. فقط اگر گیلاس رو میشناسید اقدام به معامله کنید. مخصوصا با این قیمت های نجومی. گیلاس تک دانه فکر کنم امسال قیمتش بالای 10 تومن باشه.
2. از خیر هلو بگذرید. هلوی ایران پوستش نازکه و معمولا تو حمل و نقل اسیب میبینه. اگر هم خواستید بخرید فقط و فقط هلوی دشت مغان باشه. بقیه ماندگاری ندارن. هلو چند نوع داره، هلو زعفرانی، هلو دیررس، هلوی جی اچ هیل. هیچ کدوم از نظر ژنتیکی ماندگاری بالا ندارن. بهترین هلو مال ترکیه هست. خلاصه سعی نکنید ریسک کنید روش.
3. شلیل، شبرنگ، زرد آلو گزینه های بهتری نسبت به سایر مناطق هستند. زردآلو فلکه ای بهترین جنس برای صادراته. شلیل و شبرنگ هم فقط ارومیه. شلیل مغان و شلیل شمس بهترین نوع شلیل هستند.
4. انگور هم از ملایر، تاکستان و ارومیه. ولی باز هم انگور ارومیه ارجحیت داره.
5. سیب هم دماوند و ارومیه.

FoodStuff
29-05-2013, 13:37
خیلی ممنون بهزاد عزیز بابت معلومات جالبی که اولین باره میشنوم :nugget:
فکر میکردم هلو ی ایران درجه یک باشه ... البته در مورد هلوی ترکیه اصلا نشنیده بودم
گیلاس وزردآلو رو هم خیال داشتم از همون طرفهای آذربایجان تهیه کنم که بعد از حرفهای شما بهتره بی خیال شم

لطف کردی

بهزاد
29-05-2013, 16:42
خطرناک ترین میوه گیلاسه. خیلی خیلی خیلی حساسه. ولی هستن کسایی که گیلاس صادر میکنن. اینم بگم که گیلاس درسته که دشواره اما سودش از همه چیز بیشتر. چیزی که من دیدم سر به سر سوده. منتهی باید واقعا تخصص داشته باشی. ما که خودمون جرات نکردیم روش کار کنیم.

FoodStuff
29-05-2013, 17:29
والله بهزاد عزیز من هیچ تخصصی ندارم ...
ولی درکل سودی که گیلاس داره هیچ میوه ای نداره بقیه کشورا رو نمیدونم ولی تو امارات وهند که خیلی گرونه وخیلی هم خریدار داره

خشایار
30-05-2013, 00:59
سلام
کیوی در کل شمال از گیلان تا مازندران به وفور یافت میشه

خشایار
30-05-2013, 01:41
سلام
منم در خوردنشون تا تحویل صادرات حاضرم کمک کنم
:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
:laugh::laugh::laugh::laugh:
:laugh::laugh::laugh:
:laugh::laugh:
:laugh:

FoodStuff
01-06-2013, 20:02
:hehe: نوش جان

پرکس
23-08-2013, 14:12
با سلام و تشکر بسیار از دوست عزیزی که موضوع صادرات میوه را عنوان کردند و همینطور راهنماییهای همه دوستان.
سوالی به ذهنم رسید:
با توجه به مقررات اتحادیه اروپا برای واردات میوه، بخصوص محدودیتهای مربوط به آفت کشها و...، چطور میشه قبل از اقدام به صادرات میوه از ایران به اروپا مطمئن شد که کالا در مقصد مورد تایید قرار میگیره؟
(میوه های مورد نظر من انواع مرکبات، سیب، انگور و انار است.)
یکی از مواردی که دیده بودم در مورد مرکبات مشکل ساز شده Bromopropylat به میزان 0.23 میلیگرم در کیلو بود درحالیکه سقف مجاز اروپا 0.01 است و یه مورد دیگه Karbendazim به میزان 1.82 میلیگرم در کیلو بوده درصورتیکه سفق مجازش 0.7 است.
یه سوال دیگه : چطوری میشه میزان این بازماند آفت کشها را از میوه صادراتی کاهش داد تا بتونه تایید بشه؟
استادان عزیز میبخشید اگر سوالاتم ابتدایی هستند.
پیشاپیش از راهنماییتون سپاسگزارم

Navid_atabaki
24-08-2013, 00:14
سلام
دیدم بحث میوه داغه گفتم در مورد سیب هم یه اطلاعاتی بدم
برای صادرات سیب مراغه از بهترین سیبهای موجود تو کشوره که از یکماه دیگه فروشش شروع میشه که داریم مقدمات کار با چندتا شرکت روفراهم میکنیم.
اگر برای سیب مشتری داشتین بنده برای تهیه سیب صادرات مراغه در خدمتم.

خشایار
24-08-2013, 14:30
سلام
نوید با فود استیو FoodStuff ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) هماهنگ شین اونم تو کار میوه هست بلکه همه با هم بتونید راحتر کار رو انجام بدید .دوستان از کار جمعی هراسی نداشته باشید کار که بصورت انفرادی باشه هراس داره.شرکت های بزرگ دنیا رو ببینید از شراکت هیچ ترسی ندارن اما ما تو ایران فقط انفرادی عمل میکنیم

اواتار
25-08-2013, 17:26
فروش کود اوره صادراتی جهت مصارف کشاورزی در کیسه های 50کیلویی با مجوز صادرات برای کشورهای همسایه بصورت ترانزیت زمینی حداقل سفارش500تن با عقد قرارداددر محیط امن وقابل اعتماد طرفین
09124125402 روستا

Navid_atabaki
26-08-2013, 00:05
خشایار جان با حرفت موافقم
ودر خدمت دوستانی هستم که در زمینه سیب نیاز به خرید دارن

درضمن دوستانی که در زمینه صادرات میوه کار می کنن تا چند روز دیگه امکان تهیه پوشال و کاغذ گراف هم ایجاد میشه و اگر درخواستی داشتید در خدمتم

p-rad
30-08-2013, 18:32
بنده هم میتونم سیب زرد مورد نیاز شما رو فراهم کنم

said
31-05-2014, 07:33
سلام می تونم توی زمینه تامین پسته . انار سیب و ... کمکتون کنم چون خودمون تولید کننده ایم ایمیل بزنید
saidkhod1368@gmail.com