PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال امتحان:فردی باداشتن 50میلیون تومان بهترین سرمایه گذاری برایش چیست؟ لطفا راهنمایی کنید

ارش اریا
27-05-2013, 01:38
فردی باداشتن 50میلیون تومان بهترین سرمایه گذاری برایش چیست فرض برایناست که خانه وزمین وماشین دارد

لطفا علمی اگه ممکنه توضیح بدید

ممنون

فرصت
27-05-2013, 15:07
فردی باداشتن 50میلیون تومان بهترین سرمایه گذاری برایش چیست فرض برایناست که خانه وزمین وماشین دارد

ممنون
سلام
اقا ارش این سوال خوداش سوالات زیادی را خلق میکند
مدت سرمایه گذاری شما
توان شما در حوزه های سرمایه گذاری مثل مسکن بورس ارز و یا صادرات و واردات
کیفیت پول شما هم مهم است
سرمایه گذاری از اوراق مشارکت که بدون ریسک است میتواند تا بورس که ریسک بالایی دارد ادامه یابد
حاضر هستید چقدر ریسک کنید و میزان بازدهی مورد انتظار شما چقدر است
من اگر باشم این مقدار پول را به شکل یک سبدی از دارایی های فیزیکی و مالی تبدیل میکنم

global
27-05-2013, 15:35
با سلام و احترام
دوست عزیزم جسارت نباشد
برترین نوع تجارت با داشتن 1 میلیون تومان یا 100 میلیارد تومان فکر برتر و نیروی جوانی هست.
من 100 ایده به شما بدم ولی نه تجربه نه نوآوری و نه دست آوردی
از 50 میلیون تومان
1 میلیون تومان را صرف فکر کردن پیدا کردن خلاقیت شخصی و .... هزینه کن.
جواب خواهی گرفت

beno
27-05-2013, 16:32

ممنون
من با نظر global عزیز موافقم. بستگی داره علایق و تواناییهای خودت رو در چه جیزی بیشتر می بینی. اطلاعات ار عرصه ای که می خوای واردش بشی خیلی مهمه. البته شانس هم جای خودش رو داره.
اگر بگی خودت به چه چیزهایی بیشتر علاقه مندی مطمئناً دوستان می تونم بیشتر کمک کنند.

jalal13
27-05-2013, 20:17
من هم با نظر گلوبال و بنو موافقم البته درصد تاثیر شانس را خیلی کم میدونم ولی درصد تاثیر اعتقاد داشتن به موفقیت را خیلی بیشتر از شانس میدونم:cigar:

amir23
29-05-2013, 13:38
دوست عزيز
بدون فكر و تحقيق به دنبال كاري نري چون با اين بي ثباتي وضعيت اقتصادي ممكنه قسمتي از سرمايه ات رو ضرر كني...ببين تو چه زمينه اي حرفه اي هستي سعي كن اطلاعاتت در اون زمينه افزايش بدي مثلا اگر يك تراش كار اين پول رو داشته باشه ميتونه باهاش يك ماشين تراش خوب بخره كار كنه يا يك پزشك اگه اين پولو داشته باشه ميتونه بندازدش تو ساخت و ساز:shades2:!!! :دي
به خودت نگاه كن و توانايي هاي خودت

Kishe Mehr
29-05-2013, 18:48
برای اینکه به جای خوبی برسی به چیزی فکر کن که دیگران فکر نمی کنند. اگر به همان کار/چیزی که دیگران انجام میدهند، فکر بکنی به همانجایی میرسی که دیگران رسیده اند!
کشتی برای یافتن سرزمینهای جدید ساخته شده وگرنه امن ترین جا برای یک کشتی، اسکله است!

haman716
29-05-2013, 21:26
برای اینکه به جای خوبی برسی به چیزی فکر کن که دیگران فکر نمی کنند. اگر به همان کار/چیزی که دیگران انجام میدهند، فکر بکنی به همانجایی میرسی که دیگران رسیده اند!
کشتی برای یافتن سرزمینهای جدید ساخته شده وگرنه امن ترین جا برای یک کشتی، اسکله است!

این جمله شما خیلی باحال بود...
موفق باشی

خشایار
30-05-2013, 00:26
سلام
والا من به یاد بحلول دانشمند افتادم .که یکی رسید بهش گفت ای بحلول دیوانه تو بگو من با پولی که دارم چه کاری انجام بدم که از فروش ان سودی عایدم گردد .بحلول گفت برو پیاز بخر و انبار کن ودر وقت مناسب انرا بفرش .مرد دیگری به اورسید و گفت ای بحلول دانشمند تو مرا راهنمایی کن که از پولی که دارم چه کنم تا از فروش ان سودی عایدم گردد. بحلول گفت تو برو آهن بخر و انبار کن و در وقت مناسب بفروش بقیه ماجرا رو هم که همه میدونن چه اتفاقی میافته و کلاغه هم به خونش میرسه.................................. حالا آرش تو ببین پیاز بخری سوده یا آهن
همیشه شاد باشین

jalal13
30-05-2013, 00:31
سلام
والا من به یاد بحلول دانشمند افتادم .که یکی رسید بهش گفت ای بحلول دیوانه تو بگو من با پولی که دارم چه کاری انجام بدم که از فروش ان سودی عایدم گردد .بحلول گفت برو پیاز بخر و انبار کن ودر وقت مناسب انرا بفرش .مرد دیگری به اورسید و گفت ای بحلول دانشمند تو مرا راهنمایی کن که از پولی که دارم چه کنم تا از فروش ان سودی عایدم گردد. بحلول گفت تو برو آهن بخر و انبار کن و در وقت مناسب بفروش بقیه ماجرا رو هم که همه میدونن چه اتفاقی میافته و کلاغه هم به خونش میرسه.................................. حالا آرش تو ببین پیاز بخری سوده یا آهن
همیشه شاد باشین

سلام آقا خشایار میشه باقیش را هم بگید چون من واقعا نشنیدمش و جالب بنظر میاد؟!!

خشایار
30-05-2013, 00:56
سلام
بقیه اش کاملا روشنه محمد.اونی که پیاز خرید و انبار کرد همه پیاز ها گندیده شدن و سرمایه اون پیاز فروش از بین رفت ووقتی رفت سر وقت بحلول و داد وبیدا کرد براش که چه راهنمایی بود که تو مرا انجام دادی وبهترین را برای آهن فروش انجام دادی ای دیوانه سرمایه ام ازبین رفت بحلول هم با خونسردی گفت ای پیاز فروش تو مرا گفتی ای بحلول دیوانه راهنمایی مرا کن تا از پولم چیزی بخرم وسودی عایدم شود و من هم چون مرا دیوانه خطاب کردی راهنمایی کردم در خور نام دیوانه ام واون آهن فروش چون مرا دانشمند خطاب کرد دانشمند وار او را راهنمایی کردم
امان از دست این محمد
به همین سادگی محمد
راستی کلاغه هم بخونه اش رسید
غصه ما هم به سر رسید
اما کلاغه در راه به روباه مکار هم بر میخوره
روباه بهش میگه
چه پری چه دمی چه صدایی ..........................................
شاد باشی

moslemb
26-09-2013, 18:50

ممنون

چند درصد میتوانید در شش ماه ریسک کنید ؟ 10 درصد؟20 درصد؟ 30 درصد؟

در شش ماه به حداقل چه مقدار سود راضی هستید ؟ 5 درصد ؟ 10 درصد ؟ 20 درصد ؟ 50 درصد ؟

sorin
10-04-2015, 18:19
من بهت میگم چیکا کن که با 50 ملیون ماهی حداقل 2 تومن تو حسابت باشه کارشم اینه که فقط توایران جواب میده راهنمایش اینه که تو خونه بخواب .بدون ریسک 100در صد تضیمینی

موسوی بینا
13-04-2015, 10:30
دوستان سلام
بدور از شأنیتهای ساختگی پیشنهاد می کنم با زیر 30م پول یک انسان را با ماهیانه سه تا 5 میلیون تومان درآمد خالص و تضمینی شاغل کنید و حتی فرصتهای بیشتر را در مسیر وی قرار بدهید!
1 - خریدن یک دستگاه وانت (لطفا...)
2 - خریدن روزانه دو میلیون تا سه تومان محصولات صیفی و میوه از تره بار
3 - فروختن در میادین و مسیرهای ترجیحا حاشیه شهری و (بدور از آشنایان مزاحم!) مثلا شهرکها و ...
تجربه کنید در صورت شکست همه عوارض رو شخصا متعهد میشوم. با احترام فراوان موسوی

موسوی بینا
13-04-2015, 10:38
حالا دوستان بنظر شما با 50م نمیشه دو نفر را مشغول کرد و با دریافت 2 تا 3 م سود از هر کدام و مابقی برای خود شخص ماهیانه بیش از 5 م سود کرد و اصل پولتان با چکی مبلغ دار و ضامن همیشه در دسترس باشد! شما در این حالت به این افراد شانیت و کار داده اید البته اگر دیپلمه باشند هر چند خودم با داشتن دکتری و... همیشه مطالعه هم می کنم ولو اگر در دانشگاه نبودم! سابقه ام گواه این هست!
همه شما را دوست دارم و به امید شکوفایی اقتصادی و رونق فرهنگی - موسوی

aghdaki
13-04-2015, 12:05
دوستان سلام
بدور از شأنیتهای ساختگی پیشنهاد می کنم با زیر 30م پول یک انسان را با ماهیانه سه تا 5 میلیون تومان درآمد خالص و تضمینی شاغل کنید و حتی فرصتهای بیشتر را در مسیر وی قرار بدهید!
1 - خریدن یک دستگاه وانت (لطفا...)
2 - خریدن روزانه دو میلیون تا سه تومان محصولات صیفی و میوه از تره بار
3 - فروختن در میادین و مسیرهای ترجیحا حاشیه شهری و (بدور از آشنایان مزاحم!) مثلا شهرکها و ...
تجربه کنید در صورت شکست همه عوارض رو شخصا متعهد میشوم. با احترام فراوان موسوی

خیلی از طرز تفکرت خوشم اومد ...

sorin
13-04-2015, 14:02
اینا که گفتید اگه یه روز کار نکنید نون ندارید بخورید طرح من قیمتش بالاست ولی تکه واقعا تک بازگشت سرمایتونو قراردادن متعد میشم با 30ملیون ماهی 1400 تضمینی

mohamad133
14-04-2015, 23:44
(((( نخست نادیده میگیرندتان، بعد به شما میخندند، سپس با شما مقابله میکنند، ولی پیروزی نهایی با شماست ))))
داداش فرصت
پیامت یا بهتر بگم شعارتان زیبا و واقعی است
یعنی اینکه جرات کنی
ریسک بزرگی بکنی
به مسخره دیگران هم اهمیت ندی و مقاومت بکنی
بارها بیافتی سپس بلند شی
هنر و علم و حرفه تجارت را یاد بگیری
به موفقیت امیدوار و مطمئن باشی
به یاری خدا باور کنی
و این سختی را ادامه بدی تا پیروز بشی
حقا کار بزرگی کردی
این همت تحسین و ایول داره
خدا قوت مردان مرد
خدا قوت همه تجار و بازرگانان ایران زمین
خدا قوت

REZA.A.T
24-04-2015, 14:56
بابا توانایی هارو باید وارد کار شد سنجید نه از دور .من تا حالا تجارت نکردم.از این شرکت ها هم خسته شدم.سرمایمم 20 تومنه.به نظرتون چون اهل تبریزم وکفش تبریزم معروفه مینونم کفش صادر کنم؟به نظرتون به کدوم کشور ؟ حاضرم تو یه سال صادرات مثلا8 تومن بردارم ولی تجارت کنم به دلایل مختلف

skp
11-05-2015, 11:13
کدوم شهری ؟ من یه کار واست سراغ دارم

توکل برخدا
11-05-2015, 12:30
چند درصد میتوانید در شش ماه ریسک کنید ؟ 10 درصد؟20 درصد؟ 30 درصد؟

در شش ماه به حداقل چه مقدار سود راضی هستید ؟ 5 درصد ؟ 10 درصد ؟ 20 درصد ؟ 50 درصد ؟
سلام برادر
دادا بگو این کار را با اقلا چند میلیون میشه کرد؟
من ریسک تا 20-30درصد هم میپذیرم
سود هم هرچه بیشتر ،بهتر

farzansalehi1976
21-05-2015, 12:12
برای یه کار عملی و شدنی و به دور از پیله های جامعه ساخته شأن اجتماعی یه وانت میگیری و پر میکنی از میوه های اون فصل و تو خیابونا میفروشی. حداقل حقوق سه تا کارمند رو تو هر ماه درمیاری.حداقل ل ل