PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انحلال شرکت

babak316i
13-05-2013, 11:22
سلام دوستان جهت کار صادراتی 3 سال پیش شرکت ثبت کردم و تو این مدت فعال نبود حالا کارت بازرگانی شخصی گرفتم
میخواستم شرکتو منحل کنم که مالیاتی برام نیاد
ولی میتونم از اسم شرکتبرای مذاکراتم با طرف خارجی استفاده کنم؟ اما تو مرحله پروفرما دادم اسم خودمو بیارم؟ ایرادی داره؟
یا اگه شرکت همینجوری غیر فعال بمونه جریمه مالیاتی میشم؟
پیشاپیش از پاسخها ممنون

بهزاد
13-05-2013, 11:53
اگر بتونید ثابت کنید که هیچ فعالیتی نداشته مالیاتی نمیپردازید. ولی کلا اگر منحلش کنید بهتره. بعد ها دردسر براتون ممکنه درست کنه.

این که با نام اون دارید کار میکنید هم جای بحث داره. شاید اونور بهتون گیر ندن ولی فرضا یه بار بیارید به نام اون شرکت و یه جوری به گوش دارایی برسه براتون مشکل ایجاد میشه.

فرصت
13-05-2013, 13:19
سلام
به نظر من حتی بودن اسم ان در اسناد شما برای شما دردسر ساز خواهد بود من هم با اقا بهزاد موافقم که شرکت را منحل نماید سری که درد نمیکنه دستمال نبند. اگر به واسطع ارتیاط یا مشتریان خارجی میخواهید یک پرستیژی داشته باشید ان هم بحث اش جداست ولی باید سعی کنید سندی به اسم شرکت نخورد و فقط در ارتباطات شفاهی و یا غیر تجاری و یا تجاری کم اهمیت اسم اش را بیاورید