PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وارادت لوازم یدکی کامیون چطوره ؟

saeed.nawasser
15-04-2013, 16:07
سلام دوستان
چندی پیش یکی از دوستانم که ساکن سوئد هستن پیشنهاد دادن که باهاشون در کار واردات لوازم یدکی به ایران کار کنم.. خودش صاحب شرکت صادراتی در سوئد هست و پیشنهاد کردن که لوازم یدکی کامیون از جمله ولوو ، اسکانیا ، اف اچ و ... رو می تونه به ایران صادر کنه. ولی من در زمینه واردات تجربه ندارم خصوصا لوازم یدکی... به نظر دوستان چه کار کنم ؟
یه مشکل دیگه ای که هست کار واردات لوازم یدکی کامیون سرمایه زیاد می خواد که من ندارمش. از دوستان خواهش دارم که اگه نظری دارن همکاری لازم رو بکنن ... ممنون از همه دوستان تاجر بانکم.

safari64
01-05-2013, 22:53
دوست عزیز بنده تازه عضو شدم و تایپیک جنابعالی را دیدم
در جواب سوال شما بنده امادگی همکاری برای واردات لوازم یدکی با شما وبقیه دوستان هستم
بجز قطعات حتی تجهیزات مستعمل صنعتی وکشاورزی را هم میتوانیم از گمرک وارد کنیم
خواستید بنده در خدمتم

saeed.nawasser
05-05-2013, 11:26
سلام برادر
خوشحال میشم اگه بتونیم با هم کار کنیم ، واست یک پیغام خصوصی گذاشتم چک کنید

آرزو
05-05-2013, 15:31
سلام دوستان
چندی پیش یکی از دوستانم که ساکن سوئد هستن پیشنهاد دادن که باهاشون در کار واردات لوازم یدکی به ایران کار کنم.. خودش صاحب شرکت صادراتی در سوئد هست و پیشنهاد کردن که لوازم یدکی کامیون از جمله ولوو ، اسکانیا ، اف اچ و ... رو می تونه به ایران صادر کنه. ولی من در زمینه واردات تجربه ندارم خصوصا لوازم یدکی... به نظر دوستان چه کار کنم ؟
یه مشکل دیگه ای که هست کار واردات لوازم یدکی کامیون سرمایه زیاد می خواد که من ندارمش. از دوستان خواهش دارم که اگه نظری دارن همکاری لازم رو بکنن ... ممنون از همه دوستان تاجر بانکم.
سلام جناب،ما هم آماده همکاری با شما هستیم.لطفا اینباکستون رو چک بفرمایید.ممنون.

saeed.nawasser
06-05-2013, 15:15
سلام دوستان عزیز
خوشحال میشم اگه بتونم با شما کار کنم ...
با تشکر از همکاری شما