PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه صادرات خرما را شروع کنم؟

saeed.nawasser
15-04-2013, 15:44
سلام دوستان
من جدیدا می خوام در کار صادرات خرما به کشور های اروپایی کار کنم . چطور شروع کنم و به چه چیز های باید توجه کنم؟ از دوستانی که در این زمینه فعالیت داشته اند خواهش دارم که اگه ممکنه همکاری لازم رو بکنن. و هر کس اطلاعات دقیقی در این زمینه داشته باشه از ما دریغ نکنه .

mohsenebra
01-10-2016, 13:12
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

دیجی
02-10-2016, 17:43
برای تضمین و گسترش فروش کالاها و خدمات شما در سطح جهانی، دیجی سیلک رود توانایی نمایش غرفه و برند شما را در آخرین نمایشگاه بین المللی، در بیش از 100 کشور جهان به مدت 365 روز را دارد، اگر در نمایشگاهی حضور داشته اید اکنون ثبت نام کنید.
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

دیجی
02-10-2016, 17:45
برای تضمین و گسترش فروش کالاها و خدمات شما در سطح جهانی، [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

PILAPILA
22-10-2017, 20:04
در مورد همه چیز صحبت شد غیر از صادرات خرما. دوستان اگه اطلاع دارن لطفا راهنمایی کنن.