PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه دریافت پول از خریداران چینی

bitumen
14-04-2013, 00:34
با سلام

اگر صادرات محصولی به چین انجام شود، راه های دریافت پول چگونه است؟

با تشکر

خشایار
14-04-2013, 14:29
سلام
کل چینی ها به نظر من کلاه بردار هستن آدم خوب توشون پیدا نمیشه .ما ایرانی ها از بخت بد روزگار شدیم با اینا همکلاس شدیم .حالا خود دانی گفتن از من پولتو رو بردن هوا از تو .بعد خبرشو برام بیار که چه شد؟

حاجي
14-04-2013, 14:36
شما كل پولت رو بايد در ايران دريافت كني در غير اينصورت مشكلات زيادي خواهي داشت-براي اينكار بگو تسويه حساب روي تحويل جنس حتما قبل از بارنامه-ميتوني 30 درصد رو زمان قرارداد اوليه بگيري و 70 درصد هم زمان اماده شدن جنس و رويت جنس توسط خريدار قبل از بارگيري و بارنامه

bitumen
14-04-2013, 15:37
صادرات به هند هم همین مشکلات رو داره؟

بعدش به نظرتون اگه از طریق شرکت های بازرگانی انجام بدم مطمئن تر نیست؟

حاجي
14-04-2013, 21:58
مشكلي وجود نداره-روال كار يك صادركننده بايد همين باشه حالاميخواد چيني باشه يا هندي يا اروپايي-فرقي نميكنه
نه-اصلا در كار صادرات اگر كارت بازرگاني داري صلاح نيست به شركت هاي بازرگاني مراجعه كني -تصميم گيرنده اسناد بايد خودت باشي-فقط در مورد صدور پروفرما اگر تسلط نداري بهتره با يك شركت مسلط مشورت كني

مرتضی
15-04-2013, 07:49
سلام ،البته دوست عزیزمون خشایار شاه، کمی اغراق کردن در مورد چینی ها، من حدود 1 سال هست که از نزدیک با چینیها دارم زندگی میکنم، مثل همه جای دنیا آدمهای خوب و بد اینجا هم هست، در همین ایران خودمون، اگر کمی حواست نباشه، چنان کلاهی سرت میگذارن که چند سال طول میکشه تا بفهمی از کجا خوردی. اینجا هم همینه، خوب و بد باهم وجود داره، ما باید اصول تجارت رو به نحو احسن انجام رعایت کنیم و 6دنگ حواس رو جمع کنیم.
همونطور که حاجی گفتن، بهترین راه در مراحل اول کاری این هست که یه پیش پرداخت گرفته بشه و موقع بارگیری بار تسویه بشه ( قبل از ارسال بار به بندر و صدور بارنامه)
وقتی کار کمی جلو رفت و اعتمادی ایجاد شد، میشه بعد از صدور بارنامه هم در قبال ارسال کپی بارنامه ، حساب رو تسویه کرد.

خشایار
15-04-2013, 14:11
سلام
به داش مرتضی کاملا حق با شماست در همه جای دنیا آدم خوب و بد هست و من هم کمی ناحقی قضاوت کردم و از همین جا پوزش میخوام . اصل اینه که در تجارت 6 دانگ حواس با همه تجارت کنی
شاد باشی برادر

مرتضی
15-04-2013, 14:15
سلام
به داش مرتضی کاملا حق با شماست در همه جای دنیا آدم خوب و بد هست و من هم کمی ناحقی قضاوت کردم و از همین جا پوزش میخوام . اصل اینه که در تجارت 6 دانگ حواس با همه تجارت کنی
شاد باشی برادر
تو تنها خشایار شاه ، شاه شاهانی، درورد بر تو

خشایار
15-04-2013, 14:19
درود خدا بر تو باد
از نمایشگاه گوانجو برامون عکس و خبر ارسال کن تا اخبار دنیا دستون باشه
شاد باشی
ارادتمند شما
خشایار

مرتضی
15-04-2013, 14:28
درود خدا بر تو باد
از نمایشگاه گوانجو برامون عکس و خبر ارسال کن تا اخبار دنیا دستون باشه
شاد باشی
ارادتمند شما
خشایار

چشم حتما، اگر فرصت کنم برم، حتما عکس و گزارش میگذارم...حتما

Parstrade
15-04-2013, 15:11
من یک معتمد تو چین دارم ، تو گوانجو انبار داره و کالاهایی که بازاریها میان می خرن رو براشون میفرسته ایران
اگه کسی خریدی داشت و یا جنسی فروخت خواست پولش رو بگیره میتونه کمکش کنه .

bitumen
15-04-2013, 16:08
من یک معتمد تو چین دارم ، تو گوانجو انبار داره و کالاهایی که بازاریها میان می خرن رو براشون میفرسته ایران
اگه کسی خریدی داشت و یا جنسی فروخت خواست پولش رو بگیره میتونه کمکش کنه .
سلام

جسارت نباشه دوست گرامی..اما ضمانتی هم میده؟

چون ارزش صادرات ما حدود 3 میلیارد است باید از نظر ضمانت و ریسک آن اطمینان پیدا کنیم.

ممنونم

vahiddirector
07-11-2013, 22:28
دوستان عزیز شرکت ما در ترکیه کار آزاد کردن مبالغ ارزی مسدود شده در بانک های خارجی در هر کجای دنیا رو داره.اگر بازرگانی سراغ دارید که بخاطر مشکلات تحریم پولش مسدود شده یا نمی تونه به ایران پول بده با ما تماس بگیرید ما با کسر کارمزد توافقی این کار رو براشون میکنیم و پول رو به کشور عزیزمون بر میگردونیم ان شا اله 09369668696