PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چجوری میتونم زعفران صادر کنم؟

mrs.zare
12-04-2013, 13:50
سلام من تازه کار هستم توی این رشته میشه من رو راهنمایی کنید؟

من حدود 5 کیلو زعفران دارم شرکتی هم ندارم میخوام شخصا صادرش کنم.میشه مراحل کار رو بگید؟ لطفا به ترتیب سوالامو جواب بدید

1-.من که کارت بازرگانی ندارم و شرکت ندارم میتونم صادر کنم؟

2-.بسته بندی ها باید توی چه وزن هایی باشه؟ همینجوری فله هم میشه؟

3-.آیا عوارضی هم باید براش پرداخت کنم؟

4-.اگر بخوام با کارت بازرگانی یک ترخیص کار صادر کنم بعد صاحب کالا که اون میشه اگر پولم و بخوره چی؟ مراحل این که بخوام با کارت کسه دیگه بفرستم رو خیلی دقیق میشه بگید که سرم کلاه نره؟

5-.شنیدم کارت بازرگانی موقت میدن میتونم از اون استفاده کنم؟

6-. چه مدت طول میکشه تا بتونم مجوز صادر شدن محموله رو بگیرم؟

با تشکر

mrs.zare
16-04-2013, 20:23
:snitch::cry:

خشایار
16-04-2013, 20:56
سلام
برادر تازه کار اول کل این دانشگاه رو خوب سزچ کن بعد به راحتی جواب سوالتو میگیری .بحرحال با لژیونر تماس بگیر اون این کاره هست از طریق اون میتونی اطلاعات بگیری .بعد من نمیدونم زعفران که تو خود ایران کیمیاست شما چه عشقی به صادرات داری .بازم میگم صدای دهل از دور خوش تر است . اگر من بگم 5 کیلو طلا دارم میخوام صادر کنم شما به من چه جوابی میدی . حداقل با سرمایه و زندگی خودت الکی بازی نکن
ارادتمند
خشایار

AMmin
21-06-2013, 16:34
در مورد زعفران اولا محصول شما باید iso داشته باشه کیفیت محصولت باید خوب باشه
تا اونجا که من اطلاع دارم وزن بسته بندی هات مهمه و همچنین کیفیت و شیک بودنش
حالا بازارش و اونور سراغ داری؟

h.hamidi
22-06-2013, 11:23
در مورد زعفران اولا محصول شما باید iso داشته باشه کیفیت محصولت باید خوب باشه
تا اونجا که من اطلاع دارم وزن بسته بندی هات مهمه و همچنین کیفیت و شیک بودنش
حالا بازارش و اونور سراغ داری؟

دوست عزیز میشه بگید چرا وزن بسته بندی ها مهمه ؟
دلیلش چیه ؟ باید چه جوری باشه ؟
در مورد ایزو هم اگه ممکنه توضیحی مختصر بدید ممنون

AMmin
22-06-2013, 17:15
ببینید من بازاریابی زعفران در داخل ایران داشتم تاحالا صادر نکردم
اما تو یکی از صحبت های آقای عسگراولادی ایشون به این موضوع اشره کردن که نوع بسته بندیها و وزن بسته بندیها تو صادرات مهمه
درمورد iso هم تو یه سایت آمریکایی نوشته بود که یکی از مشخصات زعفران خوب داشتن گواهینامه iso

AMmin
22-06-2013, 17:28
البته احساس میکنم وزن این بسته بندیها به دلیل اینه که خریدار بهتری پیدا کنید و به قیمت بالاتری بفرشید اگر مشتری مطمئنی سراغ داری شاید زیاد اهمیت نداشته باشه

مسعود1345
06-07-2020, 01:40
دوست عزیز، علاوه بر استاندارد ایزو مواد غذایی، نیاز ه تاییده بهداشت غذایی هم دارید. در ضمن با جستوج در سایتهای خارجی به شکل و بسته بندی و تمام مندرجات روی اون دقت کن و اگر انگلیسی، عربی یا فرانسوی بلد نیستی از مترجم کمک بگیر و با یه گرافیست و بسته بندی مشاوره کن بعد بسته بندی کن برای ارسال. بدون اطلاعات بسته بندی و داشتن کارت سلامت و بهداشت از مبدا و مقصد نمی تونی جنس رو وارد بازار خارج کنی و توزیعش در مقصد ممنوع هست.

donyaalizadeh
13-07-2020, 14:58
من زیاد وارد نیستم تو این زمینه صادرات زعفران ، ولی میتونی از سایت ابوشهر ([Only Registered And Activated Users Can See Links])بری مشورت بگیری اونا صادرات خرما و ارده و کنجد ایرانی هم انجام میدن فک کنم اونا بتون کمکت کنن:advise::advise: