PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه پيدا كردن وارد كننده يك كالا

amir23
01-04-2013, 21:45
با شلام خدمت دوستان.
من تا حالا خيلي از سوالاتم رو اينجا جواب گرفتم اما الان يك سوال مهم دارم.
كسي ميدونه چطور ميتونم وارد كننده يك مارك مشخص در زمينه گوشي موبايل و تبلت پيدا كنم؟ هم برند مشخصه و هم شركت صادر كننده...بايد برم گمرك يا جاي ديگه براي پيدا كردن وارد كننده اين كالا بگردم؟
با تشكر

irminishny
02-04-2013, 03:15
سلام دوست عزيزميشه محبت كنيد نام برند وشركت رو بگيد

حاجي
02-04-2013, 11:45
وارد كننده يك برند ممكن چند نفرباشند حتي اگر در قرارداد كلمه نمايندگي انحصاري قيد شده باشه-منظورم اينه همه وارد كنندگان يك برند رو ممكنه نتونيد پيدا كنيد ولي بزرگترين و مشخص ترين اونه رو ميتونيد پيدا كنيد-براي اين كار هم ميتونيد به سازمان بازرگاني مراجعه كنيد-ليست مشخصي هست كه افرادي كه نمايندگي بازرگاني دارند ثبت شده - ادرس و شماره تلفن هم اونجا موجوده

amir23
03-04-2013, 19:41
وارد كننده يك برند ممكن چند نفرباشند حتي اگر در قرارداد كلمه نمايندگي انحصاري قيد شده باشه-منظورم اينه همه وارد كنندگان يك برند رو ممكنه نتونيد پيدا كنيد ولي بزرگترين و مشخص ترين اونه رو ميتونيد پيدا كنيد-براي اين كار هم ميتونيد به سازمان بازرگاني مراجعه كنيد-ليست مشخصي هست كه افرادي كه نمايندگي بازرگاني دارند ثبت شده - ادرس و شماره تلفن هم اونجا موجوده
بسيار بسيار ممنونم دوست عزيز من تو مشهدم برم سازمان بازرگاني مشهد اونجا ميتونم شماره تلفني چيزي از يكي از وارد كننده هاي يك برند پيدا كنم يا بايد حتما بيام تهران؟
با تشكر بسيار از دوست عزيزم آقاي حاجي:rolleyes:

حاجي
03-04-2013, 22:05
بعيد ميدونم توي سازمان بازرگاني مشهد باشه-بايد حتما بيايد يا از وزارتخونه بگيريد يا سازمان تهران-بعضي افراد هم كه اصلا نميتونيد پيداشون كنيد

بسيار بسيار ممنونم دوست عزيز من تو مشهدم برم سازمان بازرگاني مشهد اونجا ميتونم شماره تلفني چيزي از يكي از وارد كننده هاي يك برند پيدا كنم يا بايد حتما بيام تهران؟
با تشكر بسيار از دوست عزيزم آقاي حاجي:rolleyes:

حاجي
03-04-2013, 22:07
اگرمايليد نمونه جنسش رو قرار بديد يا اطلاعاتي كه در موردش داريد قرار بديد تا كمكي بهتون كرده باشيم

irminishny
04-04-2013, 00:06
الان توي گوگل سرج كردم با اين كلمه wintouch دومين سايتي كه مياره همين سايت گيلان رايانه است !

حاجي
04-04-2013, 08:21
پس توي سازمان بازرگاني گيلان دنبالش بگرديد

irminishny
04-04-2013, 10:09
پس توي سازمان بازرگاني گيلان دنبالش بگرديد

سلام
عذر ميخوام دنبال چي بايد بگردن ؟ مگه ديگه گشتن ميخواد ؟
آدرس سياتش كه هست تلفن و آدرسم داره :

شرکت کامپیوتری گیلان رایانه

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
تلفن تماس: 01312222555
2231718-2234460 0131
فاکس : ۰۱۳۱۲۲۳۹۰۵۱

تلفن همراه : ۰۹۳۵۲۷۷۶۰۶۹
ساعت کاری شرکت و زمان پاسخ گویی :
شنبه تا چهارشنبه صبح ها از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۳:۳۰ عصرها از ساعت ۱۷ الی ۲۰
پنج شنبه ها : از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۳
رشت – خیابان سعدی – ابتدای بلوار معلم – ساختمان تجاری معلم – طبقه اول – واحد پنچم
کد پستی : ۴۱۵۳۶۷۶۵۷۸

amir23
04-04-2013, 14:50
دست تمام دوستان درد نكنه ممنون كمك كردين. اما يك سوال و يك نكته:
آيا واقعا اين شركتي كه تو گيلان هست واقعا واقعا وارد كننده هست؟ خب هر كسي ميتونه بره يك دامين بگيره زودتر از بقيه و ادعا كنه كه نمايندگي فلان چيزو داره!!
چطور بفهمم كه اين شركت واقعا نمايندگي وين تاچ رو داره؟
با تشكر

amir23
04-04-2013, 14:58
اگرمايليد نمونه جنسش رو قرار بديد يا اطلاعاتي كه در موردش داريد قرار بديد تا كمكي بهتون كرده باشيم
با تشكر از شما دوست عزيز
نمونه جنسش كه در وب سايتش هست:
تبلت:
wintouch مدل Q75s
آدرس وب سايت:
چطوري ميتونم يك وارد كننده پيدا كنم؟
با تشكر از كمكتون

amir23
04-04-2013, 15:00
بعيد ميدونم توي سازمان بازرگاني مشهد باشه-بايد حتما بيايد يا از وزارتخونه بگيريد يا سازمان تهران-بعضي افراد هم كه اصلا نميتونيد پيداشون كنيد
حالا من برم بهم ميدن؟؟ طبق تجربه اي كه دارم اغلب اين موقع ها كه رفتم كسي مايل نيست يك همچين اطلاعاتي در اختيار مراجعه كننده بذاره. واقعا اين اطلاعات رو ميدن(با كارت بازرگاني برم ميدن ديگه نه؟)

trade.tajik
05-04-2013, 13:44
با سلام
چنانچه به دنبال وارد کردن این کالا هستید با من تماس بگیرید,شاید بتونم کمکتون کنم
09153024814 امید تاجیک

amir23
05-04-2013, 23:09
ممنونم الان كه بحث وارداتش مطرح نيست ميخوام جنس رو ايران بخرم اما اگه مطرح شد چشم حتما تماس ميگيرم.
راستي شما نميدونيد از كجا ميتونم وارد كننده اين تبلت رو گير بيارم؟
با تشكر

mhe
10-04-2013, 17:14
بچه ها من یک سوال دارم.من قبلا از همین شرکت چندین بار قیمت همکاری گرفتم و حتی از یک بنده خدایی تو ایران اما قیمت شرکت با قیمت تو ایران خیلی فرق نمیکرد این مسئله را من با جنس های دیگه هم داشتم میخواستم ببینم اینها چه جوری جنس میارند که قیمتشون اینقدر پایینه؟نکنه از ارز دولتی استفاده میکنند؟

حمید ناصری
30-10-2014, 01:46
با سلام پیدا کردن وارد کننده فندک با مارک kkk اگه کمکم کنید ممنون میشم

alirz65
11-12-2014, 12:58
با سلام
بنده در زمینه تبلت و موبایل فغالیت میکنم . تامین و راه اندازی برند دیمو و نکسیس از جمله کارهای انجام شده اینجانب میباشد.
جهت واردات چه بصورت SKD و ایجاد خطوط مونتاژ و چه به صورت محصول کامل میتونم راهنماییتون کنم.
دفتر در چین و تهران و آلمان هم دایر هست که البته من در آلمان فعال هستم.
سایت بخش تبلت رو میتونید مشاهده کنید که کارخانه تولیدی ما در شهر شنزن چین هست
در مورد موبایل هم با شرکت معروف چینی Ipro همکاری میکنیم که درای محصولات با کیفیتی هست که الان در حال حاضر در بازار ایران برند تیکسل از شرکت ipro وارداتشونو انجام میده.
در کل جهت همکاری و مشاوره در زمینه تبلت و موبایل در شنزن در خدمتتون هستم.
babazadeh.k.a@gmail.com

javane_pishtaz
30-12-2014, 04:32
بچه ها من یک سوال دارم.من قبلا از همین شرکت چندین بار قیمت همکاری گرفتم و حتی از یک بنده خدایی تو ایران اما قیمت شرکت با قیمت تو ایران خیلی فرق نمیکرد این مسئله را من با جنس های دیگه هم داشتم میخواستم ببینم اینها چه جوری جنس میارند که قیمتشون اینقدر پایینه؟نکنه از ارز دولتی استفاده میکنند؟

هیچ وقت تولید کننده اصلی یک برند قیمت کالاشو که به یک تریدینگ کمپانی( نمایندگی) به صورت عمده ارائه میده به صورت تک فروشی به شخص دیگه ای ارائه نمیده.! یا انحصاری هست یا هر دو شرکت نمایندگی هستند.

Ali sangari
31-12-2014, 03:01
ترجمه متن های تخصصی بازرگانی

shahram51
19-01-2015, 09:45
جناب ناصری

در صورت تمایل با من تماس بگیرید انشالله بتونم کمکتون کنم

راستی
0912-1223052
021-44827485

با سلام پیدا کردن وارد کننده فندک با مارک kkk اگه کمکم کنید ممنون میشم

ماه وش
10-04-2016, 13:40
با سلام میخواستم شماره تماس چند وارد کننده کاور لوله ایی پی وی سی فیلم یا گروپ را به من بدهید برای توضیح بیشتر این که این کاورها همان کاورهایی هستن که در منزل برای روکش مبل استفاده میکنیم کاورهای پلاستیکی براق با تشکر از شما.

ali73
12-04-2016, 16:32
دوستان و همکاران سلام

فروش عمده مرغ منجمد جهت صادرات و پخش داخلی با بهترین کیفیت و بسته بندی

مرغ منجمد
وزن 1 تا 1.6، قیمت ۵۸۰۰ تومان — وزن 1.6 تا 2.2،قیمت۵۵۰۰ تومان
هما مرغ اصفهان (نازلترین قیمت)

فروش نقدی و چکی حتی با ضمانت بانک

حواله از شرکت خصوصی (بدون واسطه و دلال)

09137549385 جزینی mohammadja7

salmanadl
23-04-2016, 15:26
سلام
چطور میتونم یک شخص رو از روی برگ گمرکی پیدا کنم ؟
کد ملی و کدینگش هست و همچنین شماره سریال پروانه

momenian
09-07-2016, 15:14
با سلام و احترام

می خواستم بدانم آیا می توان واردکنندگان یک کالای خاص را شناسایی کرد؟ ( دی کرومات سدیم با کد تعرفه 28413000 )

با سپاس

mehradmoosavi
18-09-2016, 19:41
با سلام
پیدا کردن وارد کننده کالا کار بسیار سختی مخصوصا گوشی موبایل زمانی که وارد کننده در بازار معرفی بشه دیگه کسی از مغازه ها خرید نمیکنه و این هم فروش وارد کننده رو لطمه میزنه هم افراز سرمایه گزار نمی تونن کاسبی کنند.

massi
25-04-2017, 18:06
باسلام
ممنون میشم اگر از دوستان کسی میدونه واردکنندگان اصلی نخ پنبه، پشم و ابریشم (در واقع الیافی که در بافت فرش دستباف کاربرد دارند) چه کسانی هستند کمکم کنه:smile:

qermez
26-04-2017, 11:47
برای مشاوره صنعتی و توسعه کسب و کار خود با متخصصین ما در تماس باشید.

02177628000

yalansan
08-08-2017, 13:24
سلام .
بله ذقیقا همینطوره

یو پی اس ([Only Registered And Activated Users Can See Links])، باتری یو پی اس ([Only Registered And Activated Users Can See Links])، یو پی اس تبریز ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Farnam_farajzadeh
04-01-2020, 14:25

:closedeyes: ببخشید بنده یه جوان 27ساله اهله ماکو آذربایجان غربی مرز ترکیه هستم.
اکنون تو کاره ترخیص هستم اما بعلت بعضی مشکلات اقتصادی واردات ار بعضی کشورها تا حدی غیر ممکن شده.
هر کسی تاجر یه جنس یا برنده معتبری هست و دنبال یه شرکت یه ترخیص کار میگرده آماده همکاری هستم.
خودتونم میدونید بزرگترین تنش ترخیص (اعتماد) هستش که باید بین تاجر و ترخیص کار برقرار باشه.
در کل هر کسی میخواد از مرز ترکیه نوعی جنس یا برند خودشو وارد کنه آماده همکاری هستم با بهترین قیمت، و بهترین و کمترین زمان ممکن ترخیص میشه.
شماره همراه:09901631058

Farnam_farajzadeh
04-01-2020, 14:28
با شلام خدمت دوستان.
من تا حالا خيلي از سوالاتم رو اينجا جواب گرفتم اما الان يك سوال مهم دارم.
كسي ميدونه چطور ميتونم وارد كننده يك مارك مشخص در زمينه گوشي موبايل و تبلت پيدا كنم؟ هم برند مشخصه و هم شركت صادر كننده...بايد برم گمرك يا جاي ديگه براي پيدا كردن وارد كننده اين كالا بگردم؟
با تشكر

:closedeyes: ببخشید بنده یه جوان 27ساله اهله ماکو آذربایجان غربی مرز ترکیه هستم.
اکنون تو کاره ترخیص هستم اما بعلت بعضی مشکلات اقتصادی واردات ار بعضی کشورها تا حدی غیر ممکن شده.
هر کسی تاجر یه جنس یا برنده معتبری هست و دنبال یه شرکت یه ترخیص کار میگرده آماده همکاری هستم.
خودتونم میدونید بزرگترین تنش ترخیص (اعتماد) هستش که باید بین تاجر و ترخیص کار برقرار باشه.
در کل هر کسی میخواد از مرز ترکیه نوعی جنس یا برند خودشو وارد کنه آماده همکاری هستم با بهترین قیمت، و بهترین و کمترین زمان ممکن ترخیص میشه.
شماره همراه:09901631058

Farnam_farajzadeh
04-01-2020, 14:40

در کل از شما میخوام یه لطفی واسم بکنین که بتونم حداقل یه بارم، کسی که با وجدان یه کاری رو میکنه به اهدافش برسه، میخوام ترخیص کار یه تاجر خوب باشم. 🌹🙏🏻

Rahil.m
10-08-2020, 00:47
سلام دوستان.چطور میشه یه وارد کننده لوازم تحریر و کالاهای فانتزی(که بیشتر از چین و کره وارد میشه)پیدا کرد؟
خیلی از سایت های فروش لوازم فانتزی عمده میفروشن ولی با قیمت بالا.لطفا اگه اطلاعاتی در این مورد دارید کمک کنید
ممنون

shahpoor.soofi@gmail.com
24-06-2021, 00:17
کسی جنسی داشته باشه میتونم براش بدون گمرکی وارد کنم برای جزئیات بیشتر تو تلگرام بهم پیام بدید یا برام ایمیل بدید /
ایمیل من : shahpoor.soofi@hmail.com
آیدی تلگرام : @PKD1367

حامد آریا
18-08-2021, 18:55
سلام دوستان
من قصد واردات از کشور ترکمنستان را دارم کسی می تواند کمکی کند؟؟

حامد آریا
18-08-2021, 19:02
ممنون میشوم دوستان کمک کنند
jonaid1397@porotonmail.com

يحيي عامري
29-09-2021, 11:09
سلام دوست عزیز
من مدرس بازرگانی بین الملل و کارشناس کمیسیون توسعه صادرات و مدیریت واردات اتاق بازرگانی گرگان هستم و بالطبع مراودات بازرگانی زیادی با کشور ترکمنستان داریم سوالی داشتید می تونید از طریق شماره تلفن زیر از من بپرسید
​09112788294

dorsa-jabarii
08-11-2021, 14:32
امکانات اپ موبایل تجاری و بازرگانی

جهت دسترسی راحت کاربران به اطلاعات کلیه ی محصولات و زمینه فعالیت های شرکتهای تجاری مختلف میتوانید اقدام به ساخت اپلیکیشن های فروشگاهی ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) نمایید. با استفاده از این اپ موبایلی می توانید برای هر فعالیت یا محصول خود صفحه ای جدا در نظر بگیرید و به صورت عکسی و متنی توضیحات خود را به اطلاع کاربران برسانید.

در واقع هر شرکت تجاری و بازرگانی با داشتن یک اپلیکیشن اندرویدی، می تواند آخرین محصولات و خدمات خود را به ساده ترین شکل ممکن و با بالاترین سرعت به اطلاع مشتریان خود برساند. در ضمن، با این اپلیکیشن ها محصولات جدید را راحت می توانید به لیست خود اضافه کنید. یا محصولات قبلی را حذف و ویرایش کنید.

استفاده از این اپلیکیشن ها بهترین و به روزترین کاتالوگ برای پرزنت شرکتها در نمایشگاه های داخلی و خارجی است. در واقع این اپ، موبایل کاتالوگ شما خواهد بود. کاتالوگی که برخلاف کاتالوگ های چاپی همیشه همراه بازدیدکنندگان است و در گوشی تلفن آنها حضور دارد. به علاوه به راحتی قابل اپدیت شدن است.
امکانات اپ موبایل تجاری و بازرگانی

- تماس با ما
- درباره ما
- ایجاد و نمایش صفحات متنی جهت توضیح محصولات و خدمات
- به اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی
- نمایش گالری محصولات
- طراحی اپلیکیشن بسیار سبک و کم حجم برای اجرای سریع
- استفاده از قالب آماده با رنگ سازمانی سفارش دهندگان
و...