PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دستگاهای بسته بندی

shapoor
13-03-2013, 16:25
سلام خانوم بهار
آیا راجب به دستگاههای تمام مکانیزه بسته بندی هم اطلاعاتی دارید که در اختیارم قرار بدید و کدوم کشور بهترین سازنده است .

shapoor
14-03-2013, 15:57
بسیار ممنونم

خشایار
21-03-2013, 14:26
سلام shapoor ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
سال نو مبارک
راجب به دستگاهای بسته بندی شما باید مشخصا بگین که چه نوع محصولی رو میخواهید بسته کنید . چون برای هر کدومش یه جور ذستگاه بسته بندی هست . نوع آلمانی تو کل دنیا اول و دوم ایتالیا هستش البته از دید من در ایران هم شرکت شادمهر باز به نظر من و یکی دو شرکت دیگه هست که از همه بهتره.
شاد باشید
ارادتمند شما
خشایار سعادت

shapoor
23-03-2013, 00:07
سلام
آقا خشایار
سال نو مبارک
با سپاس از شما به خاطر این همه وقت که صرف کار من کردین
با مدیریت تماس گرفتم.اوناهم مثل شما از تولید خسته و نامیدن . حتی از خریدن دستگاهها مکانیزه منصرف کردن و دعوت کردن که از شهر صنعتی اصفهان که به تعطیلی با این همه کارگرکشیده شده بازدید کنم و سزمایه رو به سمت .............. ببرم. حالا من بر سر راه چه کنم چه کنم قرار گرفتم .حالا باز سرمایه رو برگردونم به ...................

خشایار
23-03-2013, 21:37
سلام
تولید کننده در ایران حالا هر محصولی برابر با از دست دادن سلامتی (سکته و بعد زمین گیر شدن) و یه مقدار ناقابل سرمایه از دست دادن و طلب کار دنبالت افتادن و کارگران هم به خون شما تشنه شدن و جلوی اداره کار شکایت کردن برای اینکه حق زن و بچه و کل طایفه شون رو خوردین .حالا صلاح کار خویش خسروان دانند

zarei
23-03-2013, 22:18
سلام خانوم بهار
آیا راجب به دستگاههای تمام مکانیزه بسته بندی هم اطلاعاتی دارید که در اختیارم قرار بدید و کدوم کشور بهترین سازنده است .

با سلام
سال نو همگی مبارک باد
من هر جور دستگاه بسته بندی ایرانی وخارجب بخواهید دارم
البته مال شخص خودم نیست من با کمپانی های وارد کننده و مایندگانشان در ایران وسازندگان داخلی درارتباطم که خودشون میان دستگاهها رو براتون کار می دهند وتست می کنند می دهند به دستتون
شماره تماس
09178110564
09388964536
زارعی
مدیریت شرکت حبوبات چشمه رعنا
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
دوستان عزیز خرید فروش هر محصول وکالای نقدی است
در این زمان کسی در راه خدا کار نمی کند
ولی ما با وجدان کاری وشفافیت بازار کار می کنیم
پول=جنس
به شرط کفیت-قیمت وصادقانه کار کردن
پیروز باشید