PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وب مانی چیست؟

George
09-03-2013, 13:21
وب مانی چیست؟
WEBMONEY

پول الکترونیکی وب مانی در سال 1998 راه اندازی شده است صاحب آن شرکت "WMtransfer LTD" می باشد . سیستم نرم افزاری این پول الکترونیکی توسط شرکت "نیروهای محاسباتی " طراحی و ساخته شده است این شرکت اکنون هم پشتیبانی فنی را انجام می دهد.

خصوصیت این سیستم پول الکترونیکی برخورداری از امنیت بالا می باشد . بعداز افتتاح حساب وب مانی برای کاربر فایل کلیدی مخصوص حساب ساخته شده ارایه می گردد که توسط این فایل کلیدی دسترسی به حساب ممکن می باشد . همین طور شما می توانید در تنظیمات حساب دسترسی به حساب را با یک یا چند IP محدود نمایید تا اینکه از ورود دیگران به حساب تان جلوگیری نمایید .

حسابهای وبمانی بصورت مینی ، کلاسیک و لایت دسته بندی میشود که هر کدام کاربرد جداگانه ای دارند . اما بهترین نوع ان حساب کلاسیک می باشد چراکه محدودیتی در مقدار و میزان انتقالات ندارد.

برخی تفاوتهای این حسابها:
حساب مینی: (Mini)محدودیت روزانه ، ماهانه و سالیانه در نقل و انتقالات خود خواهید داشت و قابلیت وریفای یعنی به ثبت رسیدن حساب را ندارید. ایجاد اکانت در صفحه وب خواهد بود.

حساب کلاسیک: (Classic) این نوع شکل استاندارد وبمانی محسوب می بشود و هیچ محدودیت از کمترین تا بیشترین نقل و انتقالات در روز را نخواهید داشت و قابلیت ارتقا به وریفای تا حد پرسنال پاسپورت و بالاتر از ان را خواهید داشت. بسیار امن و مطمئن از دیگر حسابها بعلت استفاده از نرم افزار مخصوص خود می باشد.

حساب لایت: بصورت صفحه وب می باشد و نیازی به نصب نرم افزار نیست تمام ان چيزي كه نياز دارید این هست که كه گواهينامه نقل و انتقال وب ماني (WebMoney Transfer certificate ) رو نصب كنيد. WM Keeper Light با مرورگرهاي(browser) مختلفي كار مي كند .
WMKeeper Light به اندازه Classic حرفه ای است اما محدودیت هایی برای کاربران ایرانی دارد و همچنین پیچیدگیهایی که Classic را به آن ارجحتر می کند.
. در حال حاضر فقط افرادی از Light استفاده می کنند که سیستم عامل ویندوز ندارند. همچنین برای هر ارسالی در سیستم لایت یک کد به شماره موبایل تان ارسال می شود که این موضوع دو ایراد دارد، اول اینکه هر اس ام اس هزینه سه صدم دلاری دارد و دوم اینکه ممکن است به علت اختلال در شبکه مخابراتی مربوط به سیم کارت تلفن همراه تان هیچ کدی دریافت نکنید، در هر صورت استفاده از سیستم لایت توصیه نمی شود و امروزه نیز جزو سیستم متداول در بین کاربران ایرانی محسوب نمی شود و پشتیبانی فنی و کاربری آن پیچیده از سیستم کلاسیک است که همین امر باعث می شود استفاده از سیستم لایت برای کاربران ایرانی سخت شود. افرادی از Mini استفاده می کنند که قصد انجام خرید های کوچک از وب سایت های مختلف را دارند.

برای استفاده از وب مانی در ابتدا باید وارد سایت وبمانی شده و یک حساب مینی ایجاد کنید سپس از همان حساب به حساب کیپر کلاسیک خود متصل میشوید (در خصوص نحوه و چگونگی ان لطفا به سایت وبمانی مراجعه نمایید [Only Registered And Activated Users Can See Links] (البته خاطر نشان میسازد که برای ورود به این سایت نیاز به وی پی ان دارید)

کارمزدها در وبمانی:
حوالجات در سیستم پول الکترونیکی وب مانی با هزینه %0.8 انجام می شود . این هزینه بر عهده فرستنده می باشد.
مثلاً اگر فرستنده بخواهد 1000$ به حساب گیرنده بریزد، سایت 8$ به عنوان کارمزد درنظر می گیرد و بنابراین برای این که 1000$ کامل به دست گیرنده برسد، فرستنده باید 1008$ به حساب گیرنده واریز نماید. اما نکته قابل توجه اینجا ست که این کارمزد به 50 دلار محدود شده و بیشتر از این دیگر کسر نخواهد کرد. و دیگر اینکه اگر چند کیف پول در یک WMID دارید انتقال از یک کیف به کیف دیگر هزینه ای در بر ندارد.

هرشخصي میتواند در هر حساب وبمانی خود چندین شماره حساب ایجاد نمایید (حتی بصورت ارزهای مختلف)

برخی اصلاحات:

BL : Business Level - سطح تجاري چيست ؟
هر چه شما با حسابتان بيشتر کار کنيد،از اعتبار بيشتري نزد وبماني برخوردار خواهيد بود. وبماني اين اعتبار را باBL برايهر حساب نشان مي دهد. حسابهاي جديد که تازه افتتاح شوند دارايBL = 0 هستند.

Send Money - ارسال پول ؟
براي ارسال پول از حسابتان به حساب ديگران دروبماني از اين گزينه استفاده نماييد. اين کار را ازMenu->Send Money هم ميتوانيد انجام دهيد. توضيحات تکميلي را در پستهاي بعدي خواهم گفت.

Purses کيف هاي پول حساب چيست ؟
شما در حساب وبماني ميتوانيد واحدهاي پولي گوناگون ذخيره کنيد. هر واحد پولي نام خاص خود رادارد.
First Z نشاندهنده پول شما به دلار آمريکاست. شماره حساب دلاري شما با حرفZ شروع مي شود و از 12 رقم تشکيل شده است که باWMZ نيز از آن نام مي برند. مثلاًشماره حساب دلاريZ204866432049 مي باشد. ما بيشتر با حساب دلاري سروکار داريم.
First E کيف پول يورويي (واحد پول اروپا
First R کيف پولروبلي (روبل واحد پول روسيه
First U کيف پول اوکرايني(Hryvnia واحد پولاوکراين

(WMID) چیست
ای دی شما یا همان کلمه کاربری خودمان هست که جهت اتصال به وبمانی می باشد و کاملا با WMZ که شماره حساب دلاری شما هست متفاوت می باشد.

وضعيت امنيت حساب یعنی چی؟
نشان دهنده وضعيت امنيت حسابتان مي باشد. وبماني داراي سطوح امنيتي مختلفی می باشد. مثلاً شما مي توانيد ورود به حساب را به يک يا چند آدرسIP محدودکنيد تا از ورود ديگران به حسابتان جلوگيري کنيد.
در صورت بروز هر گونه مشکل در افتتاح شما میتوانید با ادرس میل زیر البته خلاصه و مفید مکاتبه نمایید.
Support@wmtransfer.com

وريفاي چيست؟
كمپاني وبماني به منظور تعيين هويت كاربران خود در سطوح مختلف، انواع پاسپورتهاي الكترونيكي مختلف صادر ميكند. اين پاسپورتها عبارتند از:

Alias passport
اين نوع از پاسپورت به هر فرد جديدي كه در وب ماني افتتاح حساب انجام دهد و wmid را دريافت
كند ، به صورت اتوماتيك تعلق مي گيرد.

نكته:در اين نوع از پاسپورت ممكن است كه كاربر اطلاعات ناقص و يا غير واقعي وارد كند.

Initial passport
يك پاسپورت initial برتري هايي در مقايسه با alias passport دارد.

در صورتي كه كاربر فرم اطلاعات شخصي خود را در فرم مربوط به VERIFY (كه حاوي اطلاعات شخصي فرد از جمله شماره تلفن ،ايميل ، آدرس،تاريخ تولد و...است) را پر كرده و به همراه اسناد هويتي خود مانند ترجمه شناسنامه /پاسپورت به خود كمپاني وب ماني ايميل كند ،آن شخص مي تواند داراي Initial پاسپورت شود .

نكته :اين نوع از پاسپورت نيز از امنيت بالايي برخوردار نيست .

personal passport
اين نوع از پاسپورت داراي اعتبار قابل توجهي نسبت به ديگر پاسپورتهاست و داراي ويژگيهايي مي باشد كه در زير آورده ام.

* شخصي است و به صورت انفرادي پيگيري مي شود و به حساب شخص داده مي شود.
* شخص متقاضي به طور قانوني از طرف شركت ونماينده وب ماني بايد اقدام كند.
* كاربر بايد مدرك هويتي (ترجمه شناسنامه/پاسپورت) خود را به همراه اطلاعات شخصي مربوط به تماس (آدرس و تلفن و..) به نماينده به صورت حضوري ارائه دهد .
* اين اطلاعات به صورت كامپوتري هم بايد در سايت وارد شود.
* اين درخواست بايد توسط يك عضو شناخته شده در برنامه وب ماني پيگيري شود.
* نماينده شركت بايد مدارك مربوط به متقاضي را نگهداري و به دفتر مسكو ارسال نمايد.

developer passport
يكي از انواع personal passport است كه هم چنين در بردارنده همه منافع personal passport هم مي باشد.

اين پاسپورت براي كساني صادر مي شود كه software را بر مبناي تكنولوزي wmtransfer مي خواهند.
اگر شما مايل هستيد كه اين پاس را داشته باشيدبايد داراي يك personal pass هم باشيد .

و ...

فرصت
09-03-2013, 22:58
با سلام وبمانی پول اکترونیکی روسی که فعلا با ایرانی ها کار میکنه ولی شاید روزی مثل ایگولد یا سایر پول های اکترونیکی دیگه مثل پی پال با ایرانی ها کار نکنه باز کردن حساب با اون راحت است فقط یک ایمیل میخواهد و ثبت نام در سایت وبمانی البته فیلتر است واریز و برداشت هم توسط اکسچنجرها صورت میگیره مبالغ بالا وریفای باید بکنید روی ای پی ها هم این سیستم ها به شدت حساس هستند دوستان در مورد ساختن و استفاده از ان اگر سوالی داشتند تا جایی که بتونم در خدمت شان خواهم بود

امیرعلی
22-07-2013, 15:20
فرصت خان حالا اگه یکی بگه (یه ایرانی) من کارمزدم رو فرضا 25 دلار وب مانی میخوام چطور باید پرداخت کرد؟(جنسی رو از کشور خارجی تحویل میدن به بنده.به عبارتی مثل مسافر تشریف میارن و واسه یه جنس کوچولوی 100 دلاری گمرک نمیخورن) سوال دیگه اینکه تا چه حد فراگیر شده این پول تو ایران؟ ممنون.

Mahan
23-07-2013, 10:01
دوست عزیز شما میتونی از کسی که حساب وبمانی داره کمک بگیری و مبلغتو ارسال کنی ، ماشااله چیزی که زیاده سایتهای مرتبط با پول الکترونیکی . وبمانی هم پول شناخته شده ای در ایران هست

IMAN1990
24-07-2013, 11:06
درود
من میخوام حساب وب مانی باز کنم اگه با ایران مشکلی نداره پس چرا هیلتره؟
با چیز پی ان هم وارد بشی دردسر داره
تنها راه با آی پی اختصاصیه؟
با تشکر

Mahan
24-07-2013, 12:21
درود
من میخوام حساب وب مانی باز کنم اگه با ایران مشکلی نداره پس چرا هیلتره؟
با چیز پی ان هم وارد بشی دردسر داره
تنها راه با آی پی اختصاصیه؟
با تشکر
درسته دوست عزیز این موضوع مال الان نیست چندین سال هست که سایت وبمانی مخصوصا بعد از اینکه فارکس ممنوع شد فیلتر شده چون یکی از معروفترین و پر استفاده ترین در بروکرها بوده و هست البته الان یه مقدار کمتر. برای همین از ایران فیلتر شد.

شما با وی پی ان یا انتی فیلتر میتونی اقدام باز کردن حساب بکنی اما در وارد مشخصات شدیدا توصیه میکنم که بدرستی وارد بکنی . چون اگر اشتباه کنی و مبلغی وارد حسابت بشه درست کردن حساب خیلی زمان می بره مخصوصا که سایت درست و حسابی در ایران بابت پشتیبانی نیست و خود باید با روسیه مکاتبه کنی

از لحاظ ای پی هم باید بگم که سعی کن از یک وی پی ان مشخص استفاده کنی تا درگیر ای پی بلا کینگ وبمانی نشی. اگر هم مبلغت کمه و یکبار میخوای استفاده کنی سعی کن از دیگه سایتهای معروف استفاده کنی. لیست نمایندگی های وب مانی رو هم میتونی از صفحه geo سایت وبمانی پیدا کنی

IMAN1990
14-08-2013, 23:41
درسته دوست عزیز این موضوع مال الان نیست چندین سال هست که سایت وبمانی مخصوصا بعد از اینکه فارکس ممنوع شد فیلتر شده چون یکی از معروفترین و پر استفاده ترین در بروکرها بوده و هست البته الان یه مقدار کمتر. برای همین از ایران فیلتر شد.

شما با وی پی ان یا انتی فیلتر میتونی اقدام باز کردن حساب بکنی اما در وارد مشخصات شدیدا توصیه میکنم که بدرستی وارد بکنی . چون اگر اشتباه کنی و مبلغی وارد حسابت بشه درست کردن حساب خیلی زمان می بره مخصوصا که سایت درست و حسابی در ایران بابت پشتیبانی نیست و خود باید با روسیه مکاتبه کنی

از لحاظ ای پی هم باید بگم که سعی کن از یک وی پی ان مشخص استفاده کنی تا درگیر ای پی بلا کینگ وبمانی نشی. اگر هم مبلغت کمه و یکبار میخوای استفاده کنی سعی کن از دیگه سایتهای معروف استفاده کنی. لیست نمایندگی های وب مانی رو هم میتونی از صفحه geo سایت وبمانی پیدا کنی

درود
خیلی ممنون برای راهنمایی
ولی شما که میگید مشخصات درست وارد کنم تا بعدا به مشکل نخورم خوب من نمیتونم که با آی پی یه کشور دیگه که وارد میشم کشورم رو ایران انتخاب کنم و اول شمارم +98 باشه و.....

Mahan
15-08-2013, 12:05
درود
خیلی ممنون برای راهنمایی
ولی شما که میگید مشخصات درست وارد کنم تا بعدا به مشکل نخورم خوب من نمیتونم که با آی پی یه کشور دیگه که وارد میشم کشورم رو ایران انتخاب کنم و اول شمارم +98 باشه و.....
تغییر ای پی بخاطر ورود به سایتشونه و گرفتن نرم افزاره و کاری به شماره موبایل شما نداره

aminweb
15-08-2013, 20:48
درود
خیلی ممنون برای راهنمایی

ip وروردتون به شماره تلفن ربطی نداره و گیر نمیده

bahmandb
19-08-2013, 14:13
با سلام خدمت دوستان
ضكن تشكر از اموزش دوست خوبمون .
بنده حساب وب مانی دارم البته باز کردن وب مانی کار سختی نیست .
اما اگر شما قصد انتقال وجه و واریز مبلغ دارید بنده می تونم این کارو براتون انجام بده .
اگر در وب مانی خود پول دارین با کسر 5٪ مبلغ پول شما رو تبدیل به ریال ایران می کنیم .
برای کسب اطلاعات بیشتر با ایمیل زیر در تماس باشید .
تماس با ما : bahmandb@gmail.com
با تشکر

shima512
30-08-2013, 10:33
سلام. پیپال که تحریمه! وب مانی تحریم نمیشه؟

sookoot
30-08-2013, 12:45
با سلام

تازه عضو این سایت شدم . امیدوارم کمکی بشه به دوستان
به صورت عکس از سایت ایران ایگولد ، نحوه افتتاح حساب وب مانی و .... را save دارم . برای دوستان قرار می دهم و باقی کار با خودتان
دوستانی هم که اطلاعات کافی دارند ف در صورت برخورد به مشکل در این زمینه ، یاری بفرمایند .
موفق باشید .

با پوزش فرصت راهنمائی ندارم و طی 3-4 روز باقی تصاویر را قرار می دهم

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

sookoot
30-08-2013, 13:04
در ادامه

sookoot
05-09-2013, 14:44
با سلام و احترام

ادامه مطالب :

ادامه دارد........................

sookoot
05-09-2013, 14:54

ادامه دارد....................

mehdi moussavi
06-09-2013, 13:10
با سلام.
آیا از طریق وب مانی می شه پول را به هر حسابی در کشور های دیگه فرستاد؟ یا تنها می شه داخل شبکه وب مانی پول را جابه جا کرد؟
مثلا زمانی که من در مسکو هستم چطور می تونم پول موجود در حسابم را به صورت اسکناس دریافت کنم....

sookoot
07-09-2013, 18:18
با سلام.
آیا از طریق وب مانی می شه پول را به هر حسابی در کشور های دیگه فرستاد؟ یا تنها می شه داخل شبکه وب مانی پول را جابه جا کرد؟
مثلا زمانی که من در مسکو هستم چطور می تونم پول موجود در حسابم را به صورت اسکناس دریافت کنم....
با سلام

شما می توانید از این طریق ، پول را به حساب هر فردی که در هر کجای دنیا که حساب وب مانی دارند بفرستید و محدودیت مکانی ندارد .

همواره در یک کشور کسانی هستند که به دلایل مختلف ( خرید و شارژ حسابهای فارکسی و .... ) ، نیازمند پرداخت با وب مانی هستند ، در آنجا شما مبلغ را به واحد پول آن کشور از انها دریافت نموده و پرداخت را شما با حساب وب مبنی به جای ایشان انجام می دهید و یا حساب وب مانی ایشان را شما با انتقال خود ، پر می کنید .

در ایران این کار مرسوم است . مثلا در سایت پرشین تولز ، سرفصلهای مجزائی برای پولهای مختلف الکترونیکی من جمله وب مانی تخصیص یافته که افرادی در ان زمینه به مبادله و تبدیل مشغول می باشند .
مثلا در کشور ما تفاوت قیمت خرید با فروش ، روی هر دلار وب مانی گاها تا 200 تومان نیز میرسد و یک جورائی صرافی مجازی باز کردند و .....

شما حتی می توانید فرضا از خارج از ایران ، در همان سایت مذکور ، دلار وب مانی خود را تبدیل به ریال نمائید و شماره حساب اعلامی شما برای دریافت نقدی از دوستان ، فرضا حساب بانکی برادرتان در ایران باشد و ...

پس اگر در مسکو بتوانید کسی را بیابید که به دلار وب مانی نیاز داشته باشد ، می توانید در همانجا با ایشان معامله نموده و به پول واحد ان کشور ، مبلغ را دریافت نمائید .

این انتقالها ، جدا از کارمزد جزئی که شرکت وب مانی می گیرد ، تفاوت قیمتی نیز بین خرید و فروش ( مثل صرافی ها ) حکمفرماست .

شایان ذکر است که دفتر اصلی وب مانی در روسیه می باشد و ....

حتی در تجارت نیز ممکن است طرف مقابل شما دارای حساب وب مانی باشد ، می توانید شما در ایران با خرید وب مانی ، و انتقال به حساب وب مانی ایشان در خارج از کشور پرداخت خود را انجام دهید .

البته بهتر است بسیار بیشتر تحقیق نمائید

موفق باشید .

hossin
11-02-2014, 12:47
سلام من یک حساب وب مانی مینی دارم ویندوز را عوض کردم ولی الان داخل حسابم نمی توانم برم لطفا راهنمایی کنید

mostafa54
09-03-2015, 11:08
سلام

برای خرید و فروش وب مانی میتوانید از سایت زیر استفاده کنید :

saadat68
10-03-2015, 18:18
سلام من یک حساب وب مانی مینی دارم ویندوز را عوض کردم ولی الان داخل حسابم نمی توانم برم لطفا راهنمایی کنید

فکر کنم باید کی فایل رو ادد کنی یه سرچ بزن تو نت

Benita0098
01-04-2015, 20:56
سلام دوستان

من درسایت وبمانی ثبت نام کردم والان می خواهم نرم افزارش را نصب کنم. متاسفانه توی نصب نرم افزار مشکلی برای من به وجود می اید.
مشکل این است که کدی که کپی میشه نمی توانم پیداش کنم .
دوستان از شما تقاضا می کنم برای نصب نرم افزار وبمانی بنده را راهنمایی بفرمایید.

این هم شماره تماسم.: 09108544223

orahmani
10-08-2017, 12:54
سلام وقت بخیر
بنده طرحی دارم در زمینه تجارت الکترونیک که گردش مالی و سودآوری بالایی داره.
درصورت تمایل به همکاری با شماره تلفن 09203939301 از طریق تلگرام یا تماس تلفنی با بنده در ارتباط باشید.

sanazkarimi
20-11-2017, 11:20
روند طراحی سایت مارکت پِلِس (marketplace) چگونه است ؟

یک فروشگاه اینترنتی مارکت پلیس برخلاف دیگر فروشگاههای حقیقی و مجازی، خود کالایی را خریداری نکرده و وظیفه اصلی آن ایجاد ارتباط بین مشتری و تأمینکنندگان است. در این نوع کسبوکار اینترنتی، شرکت خود اقدام به خرید حجم زیادی از کالا نمیکند. بلکه با تأمین کنندگان و واردکنندگان مختلف قرار داد بسته و کالاهایی که این افراد عرضه میکنند را در اختیار مشتریان خود قرار میدهد. تأمینکنندگان ابتدا لیست موجودی محصولات خود را در اختیار فروشگاه قرار داده و فروشگاه اینترنتی مارکت پلیس پس از بررسی محصولات، پنلی اختصاصی را در اختیار تأمینکنندگان قرار می هد. بدین ترتیب تأمین کننده کالا از طریق این پنل به صورت ناگهانی با گروهی از مشتریانی که همواره به دنبال آنها بوده است دست پیدا خواهد کرد و در آن سو مشتریان نیز کالاهایی که مدتها به دنبال آن بودهاند را به راحتی خریداری خواهند کرد.
همکاری تامین کنندگان با دارندگان مارکت پلیس
بسیاری از تأمینکنندگان دنبال دلیلی منطقی برای همکاری با فروشگاه اینترنتی هستند و تصور میکنند که فروش کالاهای خود بهصورت سنتی راه بهتری است. اگر تأمینکننده دارای دفتر فروش حقیقی باشد، هدایت مشتریان به سمت این دفتر فروش برای خرید کالای مورد نظر خود، کار بسیار دشواری است.در نتیجه داشتن سایت و طراحی سایت نیز هزینه های خود را به دنبال دارد . مشتریانی که به کالای این تأمینکننده نیاز دارند، باید از راهی دور به دفتر فروش مراجعه کرده و کالای موردنظر خود را خریداری کنند. بدین ترتیب با احتساب هزینه حملونقل، قیمت تمام شده کالا برای مشتریان به مراتب بیشتر از چیزی خواهد شد که انتظارش را دارند. علاوه بر این تأمینکننده نیز گروه گستردهای از متقاضیان کالاهای خود که در نقاط دیگر کشور و شهرهای دیگر ساکن هستند را نیز از دست خواهد داد. این موضوع برای تأمینکنندگانی که دفتر فروشی نداشته و تنها کالای مورد نظر را وارد کشور میکنند نیز صدق میکند. این نوع از تأمینکنندگان که ما آن را بهعنوان واردکنندگان میشناسیم شبکه توزیع خود را داشته و کالای موردنظر را در اختیار عمدهفروشان و یا خرده فروشان سطح کشور قرار میدهند. در این سیستم دو اشکال بزرگ وجود دارد. در درجه اول چگونگی پخش کالا و هزینههای حملونقل و دیگری بازاریابی برای فروش کالا است. شاید این دست از تأمینکنندگان برای یک سری از محصولات رایج بتوانند بهراحتی از طریق روابط خود کالا را توزیع کنند اما با واردات یک کالای جدید دیگر نمیتوانند از همان شبکه فروش استفاده کنند. در این حالت به فرآیندی پیچیده و هزینه بر برای معرفی کالای جدید نیاز خواهند داشت. اما اصلیترین مزیت همکاری این نوع از تأمینکنندگان با فروشگاه اینترنتی مارکت پلیس (Marketplace)، کاهش قیمت تمامشده محصول است. تصور کنید وارد کننده جنسی را وارد کشور کرده و حال آن را در اختیار فروشندگان عمده قرار میدهد. پس از آن فروشندگان عمده کالا را به دست خردهفروشها رسانده و در نهایت مشتری کالای مورد نیاز خود را خریداری خواهد کرد. در این فرآیند هر یک از فروشندگان مبلغی را بهعنوان حاشیه سود بر روی قیمت کالا اضافه خواهند کرد که در نتیجه قیمت تمام شده برای مصرف کننده نهایی بهمراتب بیشتر از قیمت واقعی خود محصول در خارج از کشور خواهد بود. این در صورتی است که تمامی فروشندگان عمده و خرد از قوانین مصوب پیروی کنند و درصد سودی بیشتر از میزان مجاز را به قیمت کالا اضافه نکنند که متأسفانه در ایران این موضوع نیز بهخوبی رعایت نمیشود. حال در این مرحله اهمیت فروشگاههای Marketplace نمایان میشود. واردکنندگان لیست موجودی کالاهای خود را در اختیار فروشگاه اینترنتی Marketplace قرار داده و این فروشگاه با توجه به قدرت و چهره شناخته شده خود و البته دستگاههای تحویل کالایی که در سراسر کشور به وجود آورده، کالاهای موردنیاز مشتری را آسانتر، در زمانی کوتاهتر و از همه مهتر با برچسب قیمتی پایینتر در اختیار آنها قرار میدهد. مزایای طراحی سایت مارکت پلیس :
فروش آسانتر کالا
فروش سریعتر کالا
سود بیشتر به دلیل فروش بیشتر
دسترسی به نقاط دور افتاده کشور
کاهش و حتی حذف هزینه بازاریابی برای فروش کالا
انتخاب آسان بدون صرف وقت و انرژی
انتخاب از میان تعداد کالاهای بسیار زیاد
شناخت بهتر محصولات و برندها
امکان مقایسه قیمت یک محصول واحد از بین چندین تأمینکننده
خرید ارزانتر کالا به شکل باورنکردنی
خرید با اطمینان از کیفیت کالا

sanazkarimi
20-11-2017, 11:52

بلاک چین و تکنولوژی آن در دنیای امروز به یکی از مباحث داغ تبدیل شده است . در این مقاله از سایت اخبار فناوری و اخبار تکنولوژی قصد داریم تا تاثیر بلاکچین را برروی کسب و کارهای دیگر بررسی کنیم . یکی از بزرگترین مشکلات اقتصاد مدرن امروزی، ناامنی اطلاعات است. اینترنت این امکان را برای همهی شرکتها فراهم کرده که کسبوکار خود را در مقیاس وسیعتر و با سرعت بیشتر پیش ببرند.

ادامه را در ای تی زیرون بخوانید ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

itzeroone
12-12-2017, 11:14
بسیاری از کسب و کار ها نیازمند وبسایت های دوزبانه برای تعامل بیشتر با افراد دیگر هستند . در این مقاله قصد داریم تا شما را باروند طراحی سایت دوزبانه بیشتر آشنا کنیم . ممکن است لازم بدانید که وب سایتی انگلیسی/فرانسوی ایجاد نمایید و یا شاید طراحی سایت انگلیسی/اسپانیایی، پرتقالی/اسپانیایی و یا هر ترکیب دیگری از زبان های مختلف نیاز کار شما باشد. همچنین لزوماً نباید زبان انگلیسی، زبان اولیه برای وب سایت شما باشد. به عنوان مثال می توانید در طراحی سایت اصفهان خود چیدمان و ترتیب فرانسه/انگلیسی داشته باشید.در حال حاضر سوال از اینجا ناشی می شود که ساختار سایت در وب سایت های چند زبانه به منظور کشف توسط موتورهای جستجو باید چگونه باشد تا شناخت مناسبی از وب سایت برای رتبه بندی مناسب در موتور جستجو ارائه شود؛ به طوری که در فهرست و لیست نتایج مرتبط در موتور جستجو قرار گیرد! در اینجا چند مورد مقررات عمومی در مورد ساخت و طراحی سایت اصفهان های چند زبانه وجود دارد:

سعی نکنید که زبان ها را در کنار هم ترکیب نمایید و در قسمت بالا و پایین هم جای داده و ترجمه کنید.
لزوم استفاده از متا تگ ها برای زبان ها – تا به موتور جستجو اعلام نمایید که در وب سایت تان چه زبان هایی ارائه شده است.
ارائه لینک از یک زبان به زبان دیگر که به سادگی قابل پیگیری و دنبال کردن باشد.
در نظر گرفتن صفحهء ورودی به عنوان صفحهء index برای سایت هایی که دارای زبان های مختلف هستند تا لیستی از تمامی زبان های موجود ارائه شود. به طوری که بازدیدکننده بتواند تصمیم بگیرد که از کدامیک از صفحات با زبان مورد نظر دیدن نماید.
الزامات خاص در طراحی سایت های دوزبانه هنگم ساخت سایت های چند زبانه باید Linkingاز یک زبان به زبان دیگر را گسترش دهید. باید حتماً چند گزینه در دسترس افراد باشد. شما می توانید لینکی ارائه کنید که بازدیدکننده را از صفحاتی که در آن حضور دارد به صفحهء دیگر با زبان جایگزین انتقال دهد. و یا اینکه کافی است آنها را به صفحه فهرست هدایت کرده تا افراد بتوانند در صفحهء معادل با زبان های جایگزین حرکت نمایند.
بدیهی است که این راه ها بسیار ساده و دارای برخی مزایا می باشد که بازدیدکننده را به صفحهء اصلی Landing page کشانده به صورتی که قبل از حرکت به سمت جزئیات، پیغام سایت را دریافت نماید. اما ممکن است که این موارد همیشه مناسب و مورد توجه بازدیدکننده نباشد و به عنوان کلیک های غیر ضروری برایشان تلقی شود. ممکن است واقعاً شما و وب سایت تان را مورد قضاوت قرار دهند و احتمالاً این تصمیمی است که باید توسط مشتری گرفته شود.
هر دو رویکرد برای وب سایت های چند زبانه به خوبی کار می کند، اگر چه حرکت و ناوبری را کمی پیچیده می نماید. در این مورد دو روش مهم برای چگونگی نزدیک تر شدن صفحات زبان های مختلف در وب سایت با یکدیگر وجود دارد:
ایجاد پوشه هایی برای زبان های جایگزین
ایجاد زیر دامنه برای هرزبان
این دو روش می تواند روش مناسبی برای وجود زبان های دیگر در وب سایت می باشد. مانند fr.mydomain.com این رویکرد کلی برای طراحی سایت های دو زبانه و یا چند زبانه به این معنی است که طراحان وب سایت نیاز به موشکافی در به روزرسانی و حصول اطمینان از به روزرسانی تمامی صفحات به زبان های مختلف می باشد.
با احترام به گوگل باید بگوییم که مفروضاتی هستند که بر روی مکان جغرافیایی وب سایت ها که بر اساس نام دامنه استفاده شده آنها (مکان سرور وب سایت) توجه کرده و زبان های مورد استفاده آنها را تا حدودی تشخیص می دهد.
برای اطمینان از اینکه وب سایت محل جغرافیایی درستی را مورد هدف قرار داده، می توانید از ابزار گوگل وب مستر برای تعریف لوکیشن آن استفاده نمایید. اما این ویژگی باید با احتیاط مورد استفاده قرار گیرد و همین جستجوی فایل های کمکی برای کسب اطلاعات بیشتر را پر اهمیت می سازد. تا بدانید چه زمانی و چگونه از آن باید استفاده کنید.
بنابراین اگر در حال برنامه ریزی برای طراحی سایت در کشورهایی مانند فرانسه و یا هر کشور چند زبانهء دیگر هستید، باید مطمئن شوید که طراحی سایت دوزبانه شما به روش صحیحی در حال انجام است.

mahroo456
31-01-2018, 11:51
مطلب خوبی بود
ویدئو کنفرانس سیسکو
راه اندازی voip

Hma
15-10-2019, 23:52
سلام به همه دوستانی که قصد دارند تو حوزه تجارت داخلی یا صادراتی وارد بشن یا خریدار و مشتری صادراتی پیدا کنند بهترین راه جذب مشتری صادراتی تهیه سایت هایی که به زبان های مختلف داخلش تبلیغات انجام میشه و مشتری از هر جای دنیا بتونه شما رو پیدا گنه مجموعه ما در زمینه افزایش فروش داخلی و صادراتی تخصص داره و هر هفته همایش رایگانی در تهران برگزار میشه اگر علاقمند هستین با من در ارتباط باشین حسین محمدی 09117431944 کانال تجارت با آراد

masoudfn
13-02-2022, 14:21
​h​ttps://rayanpay.com/درگاه-پرداخت-وب-مانی/

با توجه به سیاستهای شاپرک و بانک مرکزی، در تاریخ سه شنبه ۱۹ بهمن سال ۱۴۰۰،به شرکتهای پرداخت یار ابلاغیه مبنی براینکه خرید فروش وب مانی از طریق شبکه پرداخت و درگاه پرداخت ممنوع است و سایتها و فروشگاههای اینترنتی که خدمات مرتبط با وب مانی را ارائه میدهند، درگاه پرداخت آنها باید غیر فعال گردد. این اقدام به نظر برای جلوگیری از نحوه پرداخت برای سایتهای شرط بندی و قمار اعمال شده است زیرا این سایت ها نمیتوانند از درگاه پرداخت استفاده کنند و بیشتر آنها از وب مانی برای معاملات خود استفاده میکردند.در متن این ابلاغیه آمده است: «با استناد به دستور معاون اول رئیسجمهور و ابلاغ موارد از طرف بانک مرکزی به اطلاع میرساند، خریدوفروش وبمانی با استفاده از ابزارهای شبکه پرداخت ممنوع است. لذا ضرورت دارد ضمن ابلاغ فوری ممنوعیت مذکور به پذیرندگان پشتیبانیشده، پایش جامعی بر رفتار و تراکنشهای مربوطه اعمال و درگاههای مختلف مسدود شوند و گزارش اقدامات انجامشده به این شرکت ارسال شود.»

سونیا شمس
26-02-2022, 17:51
عزیزانی که در بحث بازرکانی نیاز به مشاوره یا کسب اطلاعات بیشتر دارند میتونن روی این لینگ کلیک کنن ([Only Registered And Activated Users Can See Links])و مشاوره رایگان دریافت کنن

saye13777
28-06-2022, 12:43
چطور میشه از این وب مانی پول درآورد