PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صادرات چای به روسیه

tohid5180
06-03-2013, 02:40
سلام خدمت دوستان مقدار زیادی چای در انبارهای ما وجود داره ( چای سبز و چای سیاه) میخواستم بدونم چطور میشه این محصول رو صادر کرد به این کشور .؟ لطفا راهنمایی کنید.

مرتضی
06-03-2013, 07:53
سلام.

تا چند روز پیش یکی از تجار عزیز چای در این فروم بودند، که آدم بسیار خوبی هم هستند . متاسفانه چند روزی نیستند و امیدوارم که به زودی به جمع ما برگردند، مطمئنم ایشون وقتی برگردن ، خیلی میتونن کمکتون کنن.
به هر حال اولین و یکی از مهمترین مسائل در صادرات داشتن خریدار هست. شما خریدار دارین در روسیه و میخوایین بدونین شرایط ترخیص و حمل چیه؟ یا نه کلا هنوز مشتری ندارین و دنبال مشتری هستین؟

tohid5180
06-03-2013, 14:11
مشتری ندارم / اما شنیدم واسه این محصول در روسیه مشتری پیدا میشه / میخوام شرایط ترخیص و حمل رو بدونم. ممنون

مرتضی
06-03-2013, 14:57
مشتری ندارم / اما شنیدم واسه این محصول در روسیه مشتری پیدا میشه / میخوام شرایط ترخیص و حمل رو بدونم. ممنون

کاش اون دوستمون بودن، ایشون متخصص چای بودن،

من در مورد شرایط حمل و این چیزا تخصصا برای چای اطلاعات ندارم.

برای مشتری هم با شرکتها بازرگانی که برای روسیه کار میکنن صحبت کن. از اتاق روسیه ایران در اتاق بازرگانی میتونی بگیری

tohid5180
09-03-2013, 01:21
نظر شما راجب این شرکت چیه؟
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

مرتضی
09-03-2013, 12:10
نظر شما راجب این شرکت چیه؟
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

نمیشناسم این شرکت رو و متاسفانه شناختی ندارم.

m.valizadeh
07-04-2013, 23:14
با عرض سلام وخسته نباشید. بنده تولید کننده خیار (خیار سبز) و محصولات دیگر که در محل خودش سوال میکنم به صورت انبوه هستیم ،کارت بازرگانی دارم ولی نمیدانم چگونه مشتری در روسیه که بازار خوبی واسه محصولات ما هست پیدا کنیم .ممنون میشم در این زمینه و کلیه قوانین ومقررات صادرات به روسیه به من کمک کنید. ممنون ایمیل: valizadeh_mohamad@yahoo.com

خشایار
07-04-2013, 23:33
سلام
شما صاحب اون سایتی که برای چای تبلیغ میکنی ؟ چه جور چای فروشی تو این بازار که چای پیدا نمیشه تو انبارات پر از چای انباشته شده ؟ یا خیلی ........................................... یا اصلا این کاره نیستی؟ یه حاکم تو سایت تاجر بانک پیدا کن که قبولش داری/حکم شه بین منو تو من انبارتو جارو کنم تو همین ایران /خارج پیش کش برادر .صدای دوهل از دور خوش است . من چای کهنه تو انباریتم خریدارم . بسم الله

mirzazadehfinance.co
09-08-2014, 11:19
سلام دوست عزیز، چای اگر می خوای در هر نوعی و در هر حجمی فروشندم. چای 93 تازه

علی رحیمی
18-10-2014, 13:23
با عرض سلام
لطفآ اطلاعات کامل درباره چای خود به آدرس بنده ارسال کنید
Alirahimi@mail.ru
viber
00992939618399

stable.rock90
20-10-2014, 10:52
با سلام و وقت به خیر خدمت بازرگانان و تجار گرامی در هر تناژی که کرم و کود بخواین براتون تهیه میکنم 09172161393
09367575663 سلطانی
آخه مرد حسابی . کی می خواین دست از این کاراتون بردارید؟ . در تایپیک چای اومدی تبلیغ کرم و کود گذاشتی ؟؟
مگه اینجا محل تبلیغه . تبلیغ می خوا بکنی برو قسمت عرضه و تقاضای کالا .

omidtomcat
20-10-2014, 11:45
آقا stablerock90 این دوستمون استراتژی تبلیغاتیش همینه احتمالا جوابی که میخواسته رو گرفته که اینجوری پا فشاری می کنه.

amir_4512
11-07-2015, 11:52
تولید و عرضه انواع چیپس میوه
از قبیل سیب ، موز ، کیوی ، انبه و ...
انواع سبزی خشک
شوید ، شمبلیله ، نعناع و ...
هویج خشک ، قارچ خشک و پودر قارچ
چای سیب ، چای به
همچنین گز مخصوص و پولک و نبات عالی موجود می باشد.
ارسال به تمام نقاط کشور
اصفهان
کلاهدوزان ۰۹۱۳۲۲۵۹۹۸۹

nasa4458
28-07-2015, 15:04
چای شکسته یک از 4500 تومان تا 6500
چای ممتاز از 7000 تومان تا 10000
چای قلم 80 تن
چای شکسته 50 تن

09119353171

mohsen112
12-12-2015, 16:41
اطلاعات تجاری صنعت چای
مجموعه ی اطلاعات تجاری صنعت چای دارای ویژگی های زیر می باشد :

1- در این مجموعه فهرستی از شرکت های فعال در صنعت چای کشور سریلانکا به همراه مشخصات تماس ( تلفن , فکس , ایمیل و آدرس وبسایت ) ارائه شده است . همانگونه که می دانید کشور سریلانکا از صادرکنندگان بزرگ چای به ایران است و در اختیار داشتن این فهرست می تواند به شرکت ها و افراد فعال در صنعت چای یاری رساند .
2- فهرست شرکت های فعال در صنعت چای کشور هند به همراه مشخصات تماس ( تلفن , فکس , ایمیل و آدرس وب سایت ) از دیگر بخش های مجموعه ی اطلاعات تجاری صنعت چای است . کشور هندوستان نیز یکی از مهمترین صادرکنندگان چای به ایران است و چای کلکته ی آن کیفیت و شهرتی جهانی دارد .
3- کشور امارات و شهر دبی از واسطه های تجاری بزرگ برای صادرات و واردات چای است . از این رو فهرست شرکت های فعال در صنعت چای در شهر دبی را در محتوای تولید شده گنجاندیم . این فهرست دربردارنده ی مشخصات تماس شامل تلفن , فکس و ایمیل است .
4- بی شک تجارت چای بدون شناخت عرضه کنندگان و عمده فروشان چای در ایران بسیار سخت و حتی غیرممکن است . فهرست عرضه کنندگان و عمده فروشان چای در ایران یکی از منابع اطلاعاتی ارزشمند برای کمک به شرکت ها و افراد فعال در حوزه ی تجارت و تولید چای است .
5- فهرست واحدهای تولیدکننده ی چای در شمال ایران به همراه اطلاعاتی نظیر ظرفیت تولید می تواند شما را در خرید و فروش و تجارت چای یاری رساند . این فهرست نیز در مجموعه ی اطلاعات تجاری صنعت چای وجود دارد .
از دیگر بخش های تشکیل دهنده ی مجموعه ی اطلاعات تجاری صنعت چای معرفی برخی برندهای فعال در بازار چای ایران و همچنین فهرستی از برندهای شناخته شده در بازار است .

برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید :
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

znima93
02-01-2016, 00:27
فروش انواع. میوه . گوجه فرنگی. نارنگی . پرتقال ..... درجه 1 صادراتی به قیمت عمده تحویل در سراسر کشور. 09178165073. 09164167829.
فروش انواع عرقیات و ترشیجات درجه 1 صادراتی میمند به قیمت عمده تحویل در سراسر کشور. .znima93@gmail.com