PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : واردات لپ تاپ از عراق

m_sh1057
04-03-2013, 19:07
با سلام به همه دوستان عزیز.
من در زمینه پخش و فروش لپ تاپ و تبلت فعالیت دارم. میخواستم بدونم که آیا کسی از دوستان اطلاعاتی در مورد وضعیت تجارت این محصولات در عراق و تجار عراقی داره یا نه.
ضمنا میخوام بدونم که چطور میشه این کالاها را از عراق وارد کرد. یعنی خرید از کدام شهر و واردات از کدام مرز انجام بشه بهتره؟

آدرس ایمیل : m_hs1057@yahoo.com
ممنون میشم اگه کسی بتونه کمک کنه.

zarei
12-03-2013, 13:11
من در زمینه پخش و فروش لپ تاپ و تبلت فعالیت دارم. میخواستم بدونم که آیا کسی از دوستان اطلاعاتی در مورد وضعیت تجارت این محصولات در عراق و تجار عراقی داره یا نه.
ضمنا میخوام بدونم که چطور میشه این کالاها را از عراق وارد کرد. یعنی خرید از کدام شهر و واردات از کدام مرز انجام بشه بهتره؟

سلام
دوست عزیز چرا خودتونو تو درد سر می خواهید بندازید من موجود دارم در ایران به صورت قانونی هم آمد لیبل شبنم زده شوده رویش دارای گارنتی هم است (با ارائه کارت varantei) درتهران وشیراز هرچقدر لب تاب بخواهید وهر مدل بخواهید موجود است از دست اول وارد کننده بگیر راحت تر است عمده بخر تخفیف عالی بگیر
شماره تماس
09178110564
09388964536
zarei301@gmail.com

m_sh1057
15-03-2013, 21:17
سلام جناب زارعی
شما چه برند و مدلهایی رو کار می کنید؟

zarei
23-03-2013, 10:48
سلام جناب زارعی
شما چه برند و مدلهایی رو کار می کنید؟
سلام من asus-aesrei ,.....اگر هم سفارش یا مارک خاصی بخواهید مشکلی نیست

m_sh1057
25-03-2013, 11:27
لطفا لیست قیمت موجودی Asus رو برام ارسال کنید.
m_sh1057@yahoo.com

hamedasgari
31-08-2013, 11:07
آقاي زارعي درود ليست قيمت لپ تاپ Asus رو براي من هم بيزحمت
hamedasgari62@gmail.com بفرست
با تشكر

stable.rock90
31-08-2013, 12:56

سلام . جیگرجون کی بهت گفته عراق تولید کننده لب تابه ؟؟
اگر لب تاب رو برای مصرف می خوای که اصلا اون طرفا نرو می دونی چرا چون یک ایراد کوچیک یعنی چند صد دلار پر!!!!!
اگر برا واردات و فروش می خوای که لب تاپ عراقی ها هم می شه دست 2 شاید 3 که اصلا قیمت چون بالاست نمی صرفه .
اونم بگم قیمت در اقلیم کردستان پایین تره نه در اقلیم عرب .خواستی لب تاپ رو وارد کنی برو عمده اش از چین یا ... وارد کن . البته مواظب باش چون چینی ها خودشون یک پا استاد کلاهبرداری اند . سوالی بود در خدمتیم
ok?????

Evahmq
18-04-2024, 02:07
del plz. ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Ivanawt
19-04-2024, 02:30
How do I alter my passphrase? Maybe I'm doing something incorrectly? Require your assistance. Cordially yours.