PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد ترخیص اجناس با حجم کم

mhe
01-03-2013, 13:50
سلام دوستان میخواستم بپرسم که بنده تعداد 500 عدد از یک قطعه الکترونیکی با وزن مجموع 3 کیلو و ارزش کلی فاکتور 420 دلار خریده ام.ارسال به صورت هوایی و با دی اچ ال هست.میخواستم بپرسم که آیا نیازبه ترخیص هست؟کسی هست که زحمت ترخیصشو برام بکشه ؟چقدر کارمزد ترخیصش میشه؟این جنس به صورت سمپل هست انشالا خرید در حجم بالا در آینده زیاد دارم.دنبال ی ترخیص کار منصف و خوب میگردم.همانطور که میدونید بارهای با حجم کم که به صورت هوایی میاد را شرکتهای هوایی به طور اتوماتیک ترخیص میکنن و حداقل کارمزدی که میگیرند 35 درصد است در صورتی که این جنس من 4 درصد گمرکی داره حالا به نظر شما کدوم راه را پیشنهاد میکنید از طریق ترخیص کار وارد شوم یا بزارم خود شرکت هوایی ترخیص کنه؟ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

j.ostovar850
02-03-2013, 04:10
سلام دوست عزیز
من جواب سوال شمارو نمیدونم و دوستان زیادی تو سایت هستند که سوابق زیاد تو چین دارند ولی وظیفمه بگم اگه بار اولی هست که دارین با چین و ماچین کار میکنید، خیلی مواظب باشید!!! دقیقا هفته گذشته سر یکی دیگه از دوستامو چینیا با همین روش که برات سمپل رو با dhl مفرستیم کلاه گذاشتند. حتما حتما با یکی از شرکت ها که کارشون مدیریت خرید محصول مورد نظر شما برای شما از چین هست مشورت کنید. تو همین سایت هم حضور دارند!

mhe
02-03-2013, 17:31
من دفعه اولم نیست قبلا هم خرید کردم اما من قصد دارم هر هفته جنس بخرم اگه بخوام همش به شرکتا متکی باشم که هیچی دارم کار بیفایده میکنم.

mhe
02-03-2013, 22:35
بقیه دوستام که اصلا وجود خارجی در این سایت ندارند.ممنون از این همه جواب واقعا شگفت زده شدم

zarei
02-03-2013, 23:31
سلام
جنست چی دقیقا؟

dalin
03-03-2013, 00:34
سلام
اینطوری که می دونم هزینه پست dhl زیاد می شه و برای نیم کیلو حدود 270 تومن می شه ( البته از ترکیه ) تا ایران من قیمت گرفتم
واگر گمرکی هم بخوره که به این هزینه اضافه می شه .
در مورد ترخیص کار اطلاعاتی ندارم .

بهزاد
03-03-2013, 10:16
هر کالایی اگر بنا به تشخیص گمرک جنبه تجاری پیدا کنه مسلما میره تو فاز ترخیص. 500 عدد هم مسلما گمرک نمیگه سمپله و حتما باید ترخیص بشه.
اگر بارتون هوایی بیاد توی خود فرودگاه نگهش میدارن و به شما زنگ میزنن که بیا ترخیصش کن. اونجا ترخیص کار هست و خود اون ترخیص کارهایی که در اداره پست و یا گمرک فرودگاه مستقر هستند از همه ارزونتر میگیرن. باید یه وکالت بهشون بدید که با کارت خودشون ترخیص کنن.
این ارزونترین راهه.

haman716
03-03-2013, 21:33
هر کالایی اگر بنا به تشخیص گمرک جنبه تجاری پیدا کنه مسلما میره تو فاز ترخیص. 500 عدد هم مسلما گمرک نمیگه سمپله و حتما باید ترخیص بشه.
اگر بارتون هوایی بیاد توی خود فرودگاه نگهش میدارن و به شما زنگ میزنن که بیا ترخیصش کن. اونجا ترخیص کار هست و خود اون ترخیص کارهایی که در اداره پست و یا گمرک فرودگاه مستقر هستند از همه ارزونتر میگیرن. باید یه وکالت بهشون بدید که با کارت خودشون ترخیص کنن.
این ارزونترین راهه.
مثل همیشه مختصر و بسیار مفید
ممنون از بهزاد خان

mhe
03-03-2013, 22:19
ممنون بهزاد جان.یعنی من باید پاشم برم تهران؟شما کسی را سراغ نداری که برام ترخیص کنه و بفرسته؟اگه کسی هست لطفا اعلام کنه حالا حالا براش کار دارم

haman716
03-03-2013, 22:35
ممنون بهزاد جان.یعنی من باید پاشم برم تهران؟شما کسی را سراغ نداری که برام ترخیص کنه و بفرسته؟اگه کسی هست لطفا اعلام کنه حالا حالا براش کار دارم
اگر با dhl بیاری خودشون ترخیص کار دارن و کافیه یه تماس با نمایندگیشون در تهران بگیرین تا شماره ترخیص کارشون رو بهتون بدن و اگر از راه های هوایی دیگه بیاد هم یه سرچ کوچیک تو اینترنت بکنید تا 100 تا ترخیص کار تو تهران پیدا کنید:dry: