PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Okpay

George
28-02-2013, 12:16
معرفی بانک الکترونیکی OKPAY

همانطور که می دانید، بانک معتبر و معروف پی پال به ایران خدمات نمی دهد و حسابهای کاربری با IP ایران را مسدود می کند. در اینجا قصد دارم که یکی از بهترین بانکهای اینترنتی رو معرفی کنم که در حال حاضر هیچ مشکلی با کشور ایران نداشته و با منوی فارسی به ایرانیان خدمات می دهد!

از این پس می توانید برای خریدهای الکترونیکی خود و دریافت وجه از OKPAY استفاده کنید. ثبت نام در این سیستم الکترونیکی رایگان هست و شما میتوانید از ایران آن را شارژ کنید.
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

اطلاعات بیشتر در موردOKPAY

1. OKPAY یک شرکت کاملاً ثبت شده در ویرجین آیلند بریتانیا بوده و به صورت رسمی فعالیت میکند.

2. حساب OKPAY را میتوان با انواع پولهای الکترونیکی از قبیل MoneyBookers، Liberty Reserve، AlertPay، LiqPay، CashU و WebMoney به طور مستقیم و آنی شارژ نمود. به این ترتیب شما با افتتاح یک حساب OKPAY، پذیرندهی انواع مختلف پولهای الکترونیکی موجود خواهید شد. تمامی گزینههای پرداخت فوق در صفحهی پرداخت این سیستم نیز نمایش داده شده و قابل انتخاب میباشند.

3. کارمزد انتقال وجه در آن تنها نیم درصد است. نرخ کارمزد آن برای سایر عملیات نیز بسیار پایین است.

4. بیش از 55 پلاگین جهت پذیرش این پول الکترونیکی در نرمافزارهای مختلف سبد خرید و فروشگاهی طراحی شده و به رایگان قابل دریافت و استفاده میباشند.

5. امکان صدور مسترکارت متصل به حساب OKPAY وجود داشته و به علاوه امکان دریافت موجودی از طریق بانک و چک نیز وجود دارد.

6. سطح اعتبار مشتریان OKPAY از طریق ارسال مدارک جهت احراز هویت (verify) تعیین می گردد.
« کاربران تأیید نشده در هر ماه فقط می تواند 300 یورواز حساب خود برداشت کنند ولی اعضای تأیید شده تا 10000 یورو می تواند از حساب خود برداشت کندد. وتایید حساب پس از افتتاح حساب بسیار آسان وراحت می باشد. »

با داشتن اکانت وریفای شده (تأیید شده) خود میتوانید تقاضای Debit Card نمایید که به آدرس شما فرستاده خواهد شد و شما در هر جای دنیا بغیر از 6 کشور که این سیستم برای آنها هنوز آماده نشده دریافت کنید.

شما هم می توانید با کلیک بر روی بنر این بانک در پایین در کمتر از چند دقیقه صاحب یک حساب معتبر جهانی شوید.

در ضمن می توانید در این بانک الکترونیکی کسب درآمد کرده و دلار دریافت کنید!

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

موفق باشید!

Parstrade
02-03-2013, 14:45
من وب سایت دارم و امکان ساخت هر وب سایتی را دارم
کسی از این سایت کسب درآمد کرده ؟
چه خوبه کسانی که در زمینه ایجاد فروشگاههای اینترنتی غیر ایرانی تجربه دارند در این سایت تجربیاتشان را در اختیار بقیه قرار دهند.