PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش ویژه چای صادراتی

خشایار
23-02-2013, 15:23
باسلام خدمت همه دوستان
1500تن چای مرغوب جهت صادرات موجود میباشد تجار گرامی صادر کننده برای اطلاعات بیشتر با شماره
09111411691 تماس حاصل نمایید .
با احترام
خشایار سعادت

خشایار
25-02-2013, 20:19
دوستان چای خارجی کلکته هندوستان شکسته درجه 1 به تناژ بالا .فی زیر قیمت بازار آماده تحویل میباشد
با احترام
خشایار سعادت
09111411691

حاجي
25-02-2013, 23:32
خريدتون رو از سلطان چاي ايران خشايار سعادت انجام بديد پشيمان نميشويد

j.ostovar850
26-02-2013, 00:02
از همون چاییه ....... هست دیگه!! همون که.....؟ زیر فی بازار؟ ای شیطون!

خشایار
26-02-2013, 14:39
حاکم بزرگ:excl:شرمنده میکنی برادر . جواد جون آره برادر هر چی تو بگی داریم شیطون

zarei
26-02-2013, 22:26
سلام خوبید
زارعی هستم از بازرگانی من می خواه برای عراق آیا آنالیز برگ بهداشت و...رو دارد تصاویر نمونه محصول وبسته بندی اش رو به ایمیلم با قیمت ارسال کنید متشکرم
zarei301@gmail.com
09178110564
09388964536
مهندس زارعی
مدیر شرکت

خشایار
27-02-2013, 13:49
سلام جناب زارعی
فکر کنم تند تند نوشتید و من متوجه مطلب به درستی نشدم ولی براتون ایمیل زدم

Kishe Mehr
27-02-2013, 16:31
آقا چای دارید؟ بی زحمت یه فنجون چای بیارید دور هم بخوریم

خليج
27-02-2013, 22:28
من نسكافه دوست دارم-خشايار برام نسكافه بيار يا قهوه -از چايي بدم مياد

خشایار
27-02-2013, 23:13
پس بذارید برم تو خط تولید نسکافه

morteza_abroft
04-03-2013, 00:58
اگه دنبال مشتری هستی این نوع از چای فقط تو استان آذربایجان شرقی فروش خوبی داره بهتره روی نوع دیگر چای مثل باروتی و زرین واسه واردات کارکنی
هم دیر دمه و هم رنگ نداره

n.roustaei303
04-03-2013, 14:03
:whoow::whoow::whoow::whoow::whoow::whoow::whoow:: whoow::whoow::whoow::whoow::whoow::whoow::whoow::w hoow::whoow::whoow::whoow::whoow::whoow::whoow::wh oow::whoow:

shapoor
08-03-2013, 15:57
سلام بر همه
من یک سوال داشتم و نمیدونم در چه بخشی باید مطرح کنم اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم
ماشین آلات بسته بندی برای کلیه محصولات خشکباری (لوبیا عدس نخود برنج چای و .................)ایرانی خریداری شه بهتره یا ماشین آلات خارجی و کدوم کشور بهترین دستگاه رو تولید میکنه آیا امکان خرید بصورت دست دوم در کشور خارج وجود داره .
باتشکر

zarei
08-03-2013, 20:34
سلام بر همه
من یک سوال داشتم و نمیدونم در چه بخشی باید مطرح کنم اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم
ماشین آلات بسته بندی برای کلیه محصولات خشکباری (لوبیا عدس نخود برنج چای و .................)ایرانی خریداری شه بهتره یا ماشین آلات خارجی و کدوم کشور بهترین دستگاه رو تولید میکنه آیا امکان خرید بصورت دست دوم در کشور خارج وجود داره .
باتشکر
سلام
ایران بهتر است
من نوع برای فروش دارم اگر خواستید به ایمیلم ایمل بزن تا برات تصاویر وامکانات دستگاهها رو ارسال کنم
zarei301@gmail.com
09178110564
09388964536
مدیریت شرکت چشمه رعن
مهندس زارعی کردشولی

shapoor
09-03-2013, 15:28
سپاسگزارم . حتما ایمیل خواهم زد

shapoor
14-03-2013, 15:32
سلام بر همه دوستان

سلام آقای زارعی
برای شما ایمیل زدم جوابی ندادین . فکر کنم میخواستید با وبلاگ شما آشنا بشم که شدم. و پیام تشکرتان را هم دریافت کردم . اما از نمونه دستگاها خبری نشد که نشد .اگر یه روز قسمت به انجام خرید هم بشیم اینطور باید منتظر بمانم:whistle::whistle::whistle::whistle:

zarei
14-03-2013, 23:17
سلام بر همه دوستان

سلام آقای زارعی
برای شما ایمیل زدم جوابی ندادین . فکر کنم میخواستید با وبلاگ شما آشنا بشم که شدم. و پیام تشکرتان را هم دریافت کردم . اما از نمونه دستگاها خبری نشد که نشد .اگر یه روز قسمت به انجام خرید هم بشیم اینطور باید منتظر بمانم:whistle::whistle::whistle::whistle:

شاپور جان سلام شما باید دنبال کارتو سفت وسخت باشی نه من شما تصاویر واطلاعات می خواهید من می فرستم هرکسی فکر ومشغله کاری خودشو داره دنبال کارتو باید سفت بگیرید می فهمی یعنی چی؟

shapoor
16-03-2013, 20:12
سلام
جناب آقای مهندس زارعی
سپاسگزارم از ادبیات بسیار زیبایتان

خشایار
21-03-2013, 15:03
[Only Registered And Activated Users Can See Links] سال نو مبارک

سلام
سال نو مبارک
به به چه خبره اینجا ما که نبودیم

shapoor
22-03-2013, 23:53
آقا خشایار به سایت شادمهر رفتم و با مدیر عامل شرکت تماس مستقیم داشتم از شما بعنوان معرف استفاده کردم دوست دارم در این پروژه تمام مکانیزه از شما بعنوان مشاور ویا اگر قابل بدونین شریک هم استقبال کنم .در این زمینه بسیار جدی هستم همانطور که با شما مصاحبه و مکاتبه کردم وفقط اگر ممکن هست یبار هم از مکان و انبار و سالن تهیه و توزیع که در عکسهای ارسالی براتون ایمیل کردم از نزدیک با هم مشاوره کنیم . از این همه وقتی که صرف کردین سپاس

خشایار
23-03-2013, 21:29
سلام
جناب زند
ممنونم از الطاف شما من به اندازه کافی گرفتار هستم و برام مقدور نیست .شما رو هم از اینکار منصرف کردم و دلایل رو براتون شفاف بیان کردم حتی اگر شرکت که در خارج دارین کار راحتی نیست وبحرحال اگر موقع خرید دستگاهها و نصاب کاری بود براتون انجام میدم . موفق باشید

shapoor
25-03-2013, 14:11
سلام
آقا خشایار من هرچه با شما تماس میگیرم و اس ام اس میذارم جواب دریافت نمیکنم اگر ممکنه با من تماس یا پیغام بذارید ممنون میشم .یا اگر تهران هستین یه برنامه برای ادامه مذاکره بذاریم .
سپاس از لطف شما

خشایار
26-03-2013, 13:48
سلام
چای سبز درجه یک فقط به مقدار 2500 کیلو (2.5 تن ) موجود است اونم بصورت بسته های 20 کیلویی تجار محترم در صورت نیاز به هر مقدار لصفا با 09111411691
تماس بگیرید
خشایار سعادت
09111411691

خشایار
27-03-2013, 14:15
سلام جناب زند
یه آقا دزدی موبایل منو ازش خوشش اومده بود برداشت که برامون بیار ولی نمیاره . من با شما تماس میگیرم. اینم از امنیت اجتماعی دیگه

shapoor
01-04-2013, 15:10
سلام
آقا خشایار نمونه ها رسید من انشاالله اول اردیبهشت برای قرار داد میام خدمت شما اینطرف کارها رو ردیف کردم فقط زمان برای طرف دریافت کننده مهم است انشاالله از نزدیک صحبت میکنم

خشایار
02-04-2013, 12:53
سلام
اقای زند ممنونم ماه اردیبهشت خوبه چون تولید هم داریم فقط حتما نماینده خرید هم با خوتون باشه برای تحویل و نحوه بسته بندی

خشایار
04-04-2013, 13:40
سلام
آقای زارعی نمونه های چای رو که خواسته بودی بدست رسید ،چای سبز و دیگر اقلام چای خبری ازشما نشد. منتظر اعلام نتیجه از طرف شما هستم. در ضمن با پست پیشتاز هم ارسال کردمو میتونید از طریق اداره پست شهرتون پیگیر باشید

zarei
06-04-2013, 15:17
سلام
آقای زارعی نمونه های چای رو که خواسته بودی بدست رسید ،چای سبز و دیگر اقلام چای خبری ازشما نشد. منتظر اعلام نتیجه از طرف شما هستم. در ضمن با پست پیشتاز هم ارسال کردمو میتونید از طریق اداره پست شهرتون پیگیر باشید

سلام داداش خشایار هنوز خبری نشده دست منم چیزی نرسیده لطفا شماره 20 رقمی روی فیش رسید رو اس م س کنید خدا کنه به اندازه گذاشته باشید حداقل یه چای شمالی از شما خورده باشیم
09388964536
تشکر خشایار شاه

خشایار
09-04-2013, 20:19
سلام
الان دسترسم نیست. حتما براتون میخونم .نوش جان لذت ببرین از چای ایرانی
ارادتمند شما
خشایار سعادت
09111411691

haman716
09-04-2013, 20:28
انگار بالاخره یه معامله تو اعضای این سایت انجام شد.:dry:
بازم خوبه حداقل یه خریدار و یه فروشنده واقعی پیدا شدن من که به درخواست آقایون تا به حال نزدیک به 500 هزار پوله ارسال نمونه دادم ولی دیگه ایمیلهامو جواب ندادن:tired:
ولی این قدر از راهنماییهای بچه های این سایت یاد گرفتم و بهم رسیده که 100 برابرش ارزش داره....:banana:
قربون همه با معرفتا که حداقل اگر معامله نمیکنن جوابه ایمیل ها رو میدن.............

haman716
11-04-2013, 09:31
سلام
نوید تقوی دقیقا منم حس شما رو دارم اما یه حس در معامله دخیل به نظر من .من شاید هیچ چیز نداشته باشم اما اگر با هر شخصی معامله کردم سخت بوده تجارت با من .فقط یه چیز در زندگیم داشتم که از رقبا جلو افتادم اونم صداقت و انسانیت راستگوییم بوده وسعی نکردم اون چیزی که نیستم اطوار وادعاد در بیارم ومن هیچ وقت نمیتونم تو اون مسیرخارج کشور پیشرفت کنم مثلا بسته بندی گلستان رو در دنیا میگم که انجام میده اما چای گلستان با طعم طبیعی تهیه چای خوبش بهده کارخونه ماست .بحرحال این آقای زند تازه از امریکا اومده و صاحب دلار که میخواد تو این مملکت هزینه کنه و من به وظیفه ایرانی خودم عمل میکنم . براش وقت گذاشتم و تمام توضیحات کامل رو براش دادم خظ تمام اوتماتیک بسته بندی دوست داره راه بندازه به پول وانرژی خودش بستگی داره ولی من کاری از دستم بر بیاد انجام میدم وبرای کلیه بسته بندیهاش مواد لازم احتیاج داره که باید از هر کسی که خودش صلاح میدونه استعلام بگیره و من تو کار خودم کارشناسم
سلام به شما جناب خشایار
بله دقیقا همین طوره که میگی.اگر انسان صادق باشه و درست کار کنه پولش برکت داره و مطمئننا از یه جاهایی براش قرارداد جور میشه که فکرش رو هم نمیکنه ولی اگر انسان به فکر کلک و کلاه برداری باشه شاید بتونه یه مبلغی رو راحت بدست بیاره ولی یه جوری اونو از دست میده و یه جاهایی خرج میشه که نمیتونه فکرش رو بکنه.....
موفق و پیروز باشی

خشایار
11-04-2013, 14:05
سلام
نوید تقوی دقیقا منم حس شما رو دارم اما یه حس در معامله دخیل به نظر من .من شاید هیچ چیز نداشته باشم اما اگر با هر شخصی معامله کردم سخت بوده تجارت با من .فقط یه چیز در زندگیم داشتم که از رقبا جلو افتادم اونم صداقت و انسانیت راستگوییم بوده وسعی نکردم اون چیزی که نیستم اطوار وادعاد در بیارم ومن هیچ وقت نمیتونم تو اون مسیرخارج کشور پیشرفت کنم مثلا بسته بندی گلستان رو در دنیا میگم که انجام میده اما چای گلستان با طعم طبیعی تهیه چای خوبش بهده کارخونه ماست .بحرحال این آقای زند تازه از امریکا اومده و صاحب دلار که میخواد تو این مملکت هزینه کنه و من به وظیفه ایرانی خودم عمل میکنم . براش وقت گذاشتم و تمام توضیحات کامل رو براش دادم خظ تمام اوتماتیک بسته بندی دوست داره راه بندازه به پول وانرژی خودش بستگی داره ولی من کاری از دستم بر بیاد انجام میدم وبرای کلیه بسته بندیهاش مواد لازم احتیاج داره که باید از هر کسی که خودش صلاح میدونه استعلام بگیره و من تو کار خودم کارشناسم

خشایار
16-04-2013, 00:15
سلام آقای زارعی
اینم شماره 20 رقمی ارسال نمونه ها
74376073811400165549
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
:biggrin::biggrin::biggrin:
:biggrin::biggrin:
:biggrin:

خشایار
16-04-2013, 12:46
سلام
دوستان چای بهاره سال 92 از اول اردیبهشت ماه آغاز حرید برگ سبز شروع میشه و قیمت هر کیلو برگ سبز چای درجه 1 بدستور معاون اول رییس جمهور 12000 ريال و برگ سبز درجه 2 به قیمت8000 ريال اعلام شد .

zarei
16-04-2013, 14:03
سلام آقای زارعی
اینم شماره 20 رقمی ارسال نمونه ها
74376073811400165549

سلام تاجر چای
نمونه ها به دستم رسید تشکر چای سبزش وچای شکسته وباروتی بود که از بین نمونه ها چای سبز وچای شکسته عالی بود
ولی مشتریانم بیشتر چای قلم یا به قول شیراز ی ها می گویند چای یزدی رو بیشتر دوست دارند
من دنبال بازارم ببینم چی می شود.
تشکر نمونه ها هم زیاد بود ولی چای سبز بیشتر برام می گذاشتید بهتر بود.
بازهم با این حال واین همه زحمت تشکر تشکر تشکر......
ارادتمند زارعی

zarei
16-04-2013, 14:16
انگار بالاخره یه معامله تو اعضای این سایت انجام شد.:dry:
بازم خوبه حداقل یه خریدار و یه فروشنده واقعی پیدا شدن من که به درخواست آقایون تا به حال نزدیک به 500 هزار پوله ارسال نمونه دادم ولی دیگه ایمیلهامو جواب ندادن:tired:
ولی این قدر از راهنماییهای بچه های این سایت یاد گرفتم و بهم رسیده که 100 برابرش ارزش داره....:banana:
قربون همه با معرفتا که حداقل اگر معامله نمیکنن جوابه ایمیل ها رو میدن.............

سلام من تا دوسال نمونه ارسال می کردم دربازار گیاهان دارویی که بودم تا همین الان که دارم این پست رو می گذارم روزی 30 تا 40 زنگ خور دارم که فقط قیمت می گیرند ولی همون مشتری های قدیمی من که بهشون نمونه می دادم الان دارند ازم خرید می کنند ومشتری دائم شده اند وحتا رفت وآمد خانوادگی هم می کنیم وبیشتر برای من دوستی ،احترام وصاداقت وراستگو بودن مهم است وبعد پول دوستان هر کسی که زنگ می زند یا ایمیل می زند جواب بدهید شاید همون درآینده نه چندان دور مشتری پایه وثابت شما بشوند وخیلی ها هستند مثل اویل خودم من که تازه دارن میان توبازار ومرتب قیمت می گیرند واطمینان پیدا می کنند تا بعد خرید کنند.
خودمن درخرید خیلی سخت سلیقه ام وتا تحه کارو در نیاورم خرید نمی کنم.
اردتمند دوستان
شرکت حبوبات چشمه رعنا
مهدس زارعی کردشولی

خشایار
16-04-2013, 21:10
سلام
مهندس خوشحالم که الوعده و الفوا کردم و نمونه ها بدست رسید . امسال سال چای ارگانیک (طبیعی ) ایرانی چون کلا مردم ایران الان دنبال کلیه محصولات ارگانیک هستن
موفق باشی
مهندس جوان

shapoor
18-04-2013, 13:25
سلام
آقای کردشولی میبینم که در زمینه چای هم فعالیت دارین ؟ البته خیلی خوشحالم که همیشه شما رو پر انرژی و فعال در همه زمینه ها میبینم .
موفق باشید

خشایار
21-04-2013, 14:07
سلام
jalal13 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
محمد جان انواع چای ایرانی به همراه قیمت رو برات ایمیل زدم به همراه چای سبز اومیدوارم که تونسته باشم برات کاری انجام بدم

abroft.disticaret
22-04-2013, 10:45
سلام جناب خشایار
لطفا قیمت انواع چای را برای شروع برام ایمیل کنید قیمت ها در حد تناژ بالا باشد و همچنین نحوه تسویه را نیز مشخص فرمائید.
abroft.disticaret@gmail.com

خشایار
22-04-2013, 23:13
حتما براتون ایمیل خواهم کرد در هر تناژی بخواهید.قیمت هم مثل شرکت ایران خودرو یه پیش پرداخت مابقی هنگام تحویل خودرو (چای درب انبار) خواهد بود . برادر بدون احتساب مجوز استاندارد و ................ درب کارخونه.به همین سادگی
ارادتمند
خشایار

shapoor
24-04-2013, 19:39
سلام
خشایار امپراطور / سلطان چای ایران
آفا چی شد تکلیف قرارداد برگ سبز چای ایران شما اول اردیبهشت روبرای خرید برگ سبز آماده کرده بودید قرار داد ی رو که با هم داشتیم پابرجاست. من ضرر وزیان این افزایش قیمت رو اگر تصویب بشه با طرف خریدار نمیتونم از شون دریافت کنم برای مرحله دوم هم از لحاظ زمانی مهمه برام و میدونم بار مشکلی نداریم منظورم دریافت کلیه مجوز هاست
پیروز تجارت باشید
زند

خشایار
26-04-2013, 00:50
سلام
جناب زند
اگر تا خردادشما ضرر دادی همه با من .بعد خردادهم که تمومه بارتو نوتحویل گرفتین . افزایش قیمت وحشتناک داریم به نظرم بعد خرداد .به من از اون سود وحشتناک هم چیزی میرسه
ارادتمند شما
امپراطور/خشایار
:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:
:hehe::hehe::hehe::hehe:
:hehe::hehe::hehe:
:hehe::hehe:
:hehe:

mahziar3025
29-04-2013, 02:59
اگه ميشه روي صادرات چاي به تايلند كار كرد بگين من دنبال مشتري باشم. تجربه اين كارو ندارم ولي فكنم ميتونم

خشایار
01-05-2013, 15:40
سلام
مازیارخان
هیچ کاری نشد نداره اما یه مطلب مهم اینه که اونا ذائقه چای ارگانیک (طبیعی) رو ندارن همش هم چای شون اسانسی هست هم رنگ هم عطر و کشور هند اون بازار رو داره و کارکمی مشکل تره اما هند چای خوب شو به اونا نمیدی همین امسال من 200 تن سفارش برای هند داشتم و چای هم که دادم چای سال های گذشته بود و اونا این چای ضعیف رو برمیدارن اسانس میزنن و به تایلندوبرمه وافریقا میفرستن .همون طوری که ما چای خوب به اونا نمیدیم اونا هم به ما چای خوبشون رو نمیدن .میدن به بازار اروپا و امریکا من چند باری که تو تایلند دیدم مثلا نوشابه ایستک اونجا بود با اون همه نوشابه باید رقابت میکرد ایستک بدون الکل ؟حالا ایا موفق بوده تو اون همه نوشابه نمیدونم. بحرحال اگر در اونجا تونستی مشتری پیدا کنی تهیه چای از من و گرفتن کلیه مجوز صادرات
ارادتمند شما
خشایار

خشایار
04-05-2013, 14:38
سلام
برتجار محترم
قیمت چای بهاره 92 بدین شرح میباشد
چای سر گل ممتاز:هرکیلو 150،000 ريال
چای قلم سوزنی ممتاز : هرکیلو 100،000 ريال
چای قلم گوشتی ممتاز : هرکیلو 80،000 ريال
چای شکسته 1 : هر کیلو 50،000 ريال
چای شکسته 2 :هر کیلو 40،000 ريال
چای باروتی ممتاز :هرکیلو 35،000 ريال
چای خاک ممتاز : هر کیلو 30،000 ريال
چای سبز ممتاز: هر میلو 150،000
توضیح : چای بصورت خرده درسلفون های یک کیلویی قابل عرضه بوده و بصورت فله در کیسه های دولایه پروپیلن میباشد

Kishe Mehr
04-05-2013, 16:44
سلام بر سلطان خشایار گل و گلاب

خوبی خوشی برادر؟
اقا اوضاع چای چطوره؟ میگم داداش یکی از اقواممون اینجا شیراز بنک دار هست و توزیع مواد غذائی دارن. میخواستم ببینم میتونه با شما همکاری بکنه؟ منظورم در زمینه ی توزیع چای هست. البته میدونم که برای خارج از کشور چطوری کار میکنید ولی متاسفانه اطلاع زیادی از کار شما در داخل کشور ندارم
اگر لطف کنید و مقداری توضیح بدین خیلی عالی میشه. یعنی مینیمم سفارش چطوریه؟ خودتون سورت میکنید میدین یا خود خریدار باید این کار رو بکنه و سوالاتی از این قبیل مثل قیمت و زمان تحویل و...

مرسی داری داداش خشایار گل.. من میخواستم توی پیام خصوصی بپرسم گفتم شاید سوال بازدید کننده های عزیز هم باشه واسه همین اینجا پرسیدم

خشایار
05-05-2013, 00:37
سلام داش مجتبی
برادر گلم از اوضاع چای نگو که همه خون به دل هستن دلیلشم اینه که دو لت 4 برابرافزایش قیمت برگ سبز داده .بحرحال تا بوده این بوده کشاورز فکر میکنه به نفع خودشه من بار ها و باره توضیح دادم قیمت پارسال با امسال قابل قیاس نیست ولی تو لیست قیمت از من بالابی چندین نفر در پیام خصوصی برای مصرف خانوادگی از من تقاصای قیمت کردن خدارو شکر تا به الان دوستان تبریزی . یزدی ما و مشهدی درخواست خرید خرد فروشی حداقل هر کدوم تا 30 کیلو رو داشتن منم تا حد توان انجام وظیفه کردم . قیمت چای ناب اصیل رو نوشتم . بحث صادرات یه بحث جداست اونم تو سوالهای که شد از من کم و بیش نوشتم .در زمینه سورت کردن چون اغلب تجار صادر کننده و بسته بندی کننده از من بصورت سورت دریافت میکنن و منم قیمت رو بصورت سورت اعلام کردم نه بصورت لشکری بنابراین انتخاب با مشتریست . اگر اوامر و سوال دیگه بود من در خدمتم مجی گلم
ارادتمند شما
خشایار

Kishe Mehr
05-05-2013, 10:24
تشکر از پاسخ زیبات خشایار عزیز
ممنون داداش عزیزم. من با این اقواممون صحبت میکنم ببینم جریان چه جوریاست؟! البته فکر میکنم روی قیمت مشکلی نباشه ، روی کیفیت هم میدونم چون از جای مطمئنی میخریم خیالمون راحته ولی باید ببینم شرایط اینجا چه جوریه؟ چه نوع چایی ای رو میخوان؟ و با چه بسته بندی و کیفیت و حجم... البته خودت خیلی بهتر از من میدونی که متاسفانه عقل مردم ما جلوی چشم شون هست. یه چای بسته ای شیک و خارجی! رو به چای با کیفیت بدون تبلیغ رو ترجیح میدن ولی نمیدونند که چه نوع چای رو دارن میخورن :nugget: ایشالله که یه روزی بیاد مردم ما عاقلانه فکر بکنن.. البته فکر میکنم بخش زیادیش به اطلاع رسانی برمیگرده. بعنوان مثال تا منه نوعی ندونم که چای ایرانی فلان هست و بیسار هست چای پر رنگ و لعاب هندی چند سال مونده رو به چای وطنی ترجیح میدم!

مخلصم داداش گلم

خشایار
06-05-2013, 22:04
سلام
مجتبی خان
هر کاری بود من درخدمتم الانم که تولید داریم تلفن منو هم که داری موفق باشی
:smile::smile::smile::smile::smile:
:smile::smile::smile::smile:
:smile::smile::smile:
:smile::smile:
:smile:

shapoor
11-05-2013, 20:39
سلام
آقا خشایار
خواستم از شما در اینجا هم یه تشکری داشته باشم به خاطر تحویل چای ها در بهترین زمان ممکن و هم صداقت کاری . فقط قیمت چای بهاره 92 رو که گذاشتین در بسته بندی به دست مشتری برسه باز افزایش پیدا میکنه ،آیا میشه فروخت؟ و آیا در صادرات هم میشه فروخت

خشایار
14-05-2013, 23:42
سلام
آقای زند ممنونم
من براتون هم از نزدیک همه چیز رو آنالیز شده شرح دادم .قیمت برگ سبز چای هم مشخصه . هزینه مالیات ارزش افرزوده و کارگری و آب و برق و همه........................................ بایه ماشین حساب کل هزینه مشخص میشه به همین راحتی .بار که تحویل شما شد با کلیه مجوزها الان همون بندر عباس تو گمرگ 200/0000/000 ريال به شما سود میدم بار رو تحویل خانوم گرروسی بدین به همین سادگی
شاد باشین

خشایار
21-05-2013, 03:45
سلام
برتجار محترم
2000 تن چای اماده جهت صادرات به روسیه موجود هست . اقلام چای هم شکسته1 و باروتی و مقدار 20 تن هم خاک . فرآوری شده بصورت کیسه های 30 و 50 کیلویی با اخذ کلیه مجوزهای صادرات از گمرک بندر انزلی در صورت تمایل آماده همکاری هستم

jalal13
26-05-2013, 02:25
سلام آقا خشایار
یه سوال فنیییی:
وقتی وارد پنل کاربریتون میشید داخل سایت مطالب جدید بصورت پررنگ هستند درسته؟!!
بعضی از مطالب شما با اینکه خوندمشون بعد از چند روز دوباره پررنگ میشند با اینکه مطلب جدیدی هم بهش اضافه نشده!!!
اینا را چیکار میکنی برادر که اینجوری میشه؟؟!!!!

خشایار
26-05-2013, 15:29
سلام
بر همه تجار
10 تن چای شکسته 1 بهاره به بالاترین قیمت پیشنهادی حداکثر ظرف مدت 10 فروخته میشود درصورت تمایل لطفا ، حتما ، با من تماس بگیرید
ارادتمند
خشایار

خشایار
01-06-2013, 13:50
باسلام
قابل توجه دوستداران چای خارجی
قیمت هر کیلو چای کلکته هندی درجه یک کله مورچه 450/000 ريال ناقابل حالا دوستداران چای خارجی هی چای خارجی میل کنید تا این قیمت چای خارجی نجومی تر شه
شاد باشید

shapoor
10-06-2013, 02:07
سلام
آقا خشایار درب کارخانه خدمت رسیدیم تشریف نداشتید گفتن استاندارد هستید .من 40 تن خاک چای بهاره 92 میخوام برای صادرات به هلند و تماس هم با شما گرفتم جواب ندادید در ضمن شرکت بازرگانی بزرگمهر روسیه هم سفارش جدید برای شما ارسال کردن؟ لطفا در صورت امکان به من ایمیل بزنید یا تلفنی صحبت کنیم
ممنون
از شما

خشایار
12-06-2013, 14:44
سلام
اقای زند من ده 10 تن چای خاک بهاری 92دارم اونم هرکیلو 4500 تومان خواستید در خدمتم تحویل درب انبار قیمت هم مقطوع هستش اگر جایی هم تونستید تهیه کنید مثل سری قبل که تهیه کردید.

خشایار
30-06-2013, 00:59
سلام
خدمت دوستان و تجار محترم .دوستانی که خریدار برنج ایرانی گیلان دقت کنید گیلان نه مازندران هستن میتونم به تجار مشاوره بدم یا براشون در تناژ های مختلف تهیه کنم در صورت تمایل آماده همکاری هستم . و نکته مهم اینه که من فقط در چای تخصص دارم نه در برنج ولی دوستان رو مرتبط میکنم به فروشندگان دست اول و منصف . اینم به خاطر اون دوستانی که تماس میگیرن و احوال برنج ایرانی فوق ممتاز رو میگیرن

alireza25
30-06-2013, 02:34
با سلام به تجار محترم
اقای خشایار اگه میشه نمونه ای برای من از محولاتتون برام بفرستید زیاد نباشه در حد نمونه
پولشم هر چقدر میشود شماره حساب بدهید واریز کنم
شماره تماس09159671081
ایمیل:alirezarajabi25@yahoo.com

خشایار
13-07-2013, 15:06
سلام
alireza240 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
برای شما ایمیل و پیام شخصی دادم منتها جوابی از طرف شما دریافت نشد.برنج گیلان نسبت به برنج مازندران هم از لحاظ کیفیت بهتره و هم گرونتر شما چه نوع برنجی خرید دارید؟ قیمت از 4800 تومان الی 8500 تومان هست و من هم تو این زمینه تخصصی ندارم ولی فقط میتونم شما رو به تجار منصف و کار بلد معرفی کنم و شما خودتون مستقیم معامله کنید .
شاد باشید
خشایار

alireza25
14-07-2013, 01:03
سلام اقا خشایار من هیچگونه ایمیل یا پیام خصوصی از طرف شما دریافت نکردم

خشایار
15-07-2013, 13:51
سلام
با عرض پوزش من ایمیل و پیام رو اشتباهی برای آقای raminalizadeh ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) فرستادم . بحر حال الان براتون پیام فرستادم لطفا چک کنید
شاد باشید
خشایارسعادت

خشایار
27-07-2013, 21:41
سلام
قابل توجه شرکت های بسته بندی مواد غذایی و عرضه فروشگاهی . چای بهاره، تابستانه (چای آلبالو ) ممتاز و قلم وشکسته 1 آماده تحویل میباشد . از خرید جزیی تا کلی در صورت نیاز حتما ،لطفا با من تماس بگیرید.
خشایار سعادت
09111411691

خشایار
02-08-2013, 19:41
سلام برهمه تجار
سلام
این چای مخصوص صادرات هست
چای سنواتی

چای شکسته 1هرکیلو 18000 ريال
چای قلم هرکیلو18000 ريال
چای باروتی هرکیلو 15500 ريال
چای خاک هر کیلو 15500 ريال
تمام قیمتها تحویل درب کارخانه میباشد
برای اطلاعات بیشترلطفا ،حتما با من تماس بگیرید
تلفن تماس

09111411691
خشایار سعادت

خشایار
03-08-2013, 22:48
سلام
برتجار محترم
قیمت چای تابستانه 92 بدین شرح میباشد
چای سر گل ممتاز:هرکیلو 120،000 ريال
چای قلم سوزنی ممتاز : هرکیلو 900،000 ريال
چای قلم گوشتی ممتاز : هرکیلو 70،000 ريال
چای شکسته 1 : هر کیلو 45،000 ريال
چای شکسته 2 :هر کیلو 35،000 ريال
چای باروتی ممتاز :هرکیلو 35،000 ريال
چای خاک ممتاز : هر کیلو 30،000 ريال
چای سبز ممتاز: هر میلو 120،000
توضیح : چای بصورت خرده درسلفون های یک کیلویی قابل عرضه بوده و بصورت فله در کیسه های دولایه پروپیلن میباشد .
درصورت نیاز حتما ،لطفا با من تماس بگیرید .
خشایار سعادت

shapoor
05-08-2013, 13:45
سلام
خشایارشاه تلفن آقای جواد استوار رو میخوام برای صادرات اربیل و سلیمانیه عراق . اقای استوار بازم تو عراق فعالیت دارن.ممنونم میشم از لطف شما بزودی برای چای باروتی مزاحم میشم
سپاس

shapoor
06-08-2013, 14:20
:cigar::cigar::cigar::cigar::cigar::cigar:

خشایار
07-08-2013, 14:42
سلام
این جواد استوار هم معضلی شده برای من. جواد استوار منشی نمیخوای معلومه خیلی سرت شلوغه
موبایل جواد استوار09178402377 .
:love::love::love::love::love:
:love::love::love::love:
:love::love::love:
:love::love:
:love:

shapoor
15-08-2013, 09:12
سلام
آقای خشایار
رقیب جدید برات پیدا شده حالا از انحصاری بودن در اومدی برادر.آقای پیمان محسن خواه رو میشناسی؟آیا این آقا هم مثل شما کارخونه دار و تولید کننده است .یا یک واسطه
ممنونم اگر میشناسید اطلاعات در اختیار دوستان قرار دهید .

peyman mohsenkhah
17-08-2013, 14:33
سلام خدمت دوستان گلم و خشایار عزیز اجازه بده خودم بهت بگم شاپور جان با اجازه خشایار جان شرکت من در خصوص صادرات خشکبار مخصوصا چای ایرانی و برنج فعالیت داره بیشترین صادرت ما به عراق و روسیه بقیه کشورها در حد 2 کانتینر در هفته از اونجا که اصلیت من شمال ایران شهرستان املش میباشد همانطور که میدونید حدود 65% از تولید چای استان گیلان مربوط به املش میباشد واسه همین پایگاه خوبی برای چای ایرانی میباشد در حال حاضر کلیه خرید چای ما از کارخانجات املش میباشد به طوریکه چند کارخانه به طور مستقیم برای شرکت ما تولید میکنند و بقیه به سفارش و به همین خاطر قیمت این منطقه با بقیه مناطق متفاوت میباشد .

peyman mohsenkhah
17-08-2013, 14:55
سلام خدمت دوستان گلم و خشایار عزیز اجازه بده خودم بهت بگم شاپور جان با اجازه خشایار جان شرکت من ( بازرگانی آفتاب پردیس شمال ) در خصوص صادرات خشکبار مخصوصا چای ایرانی و برنج فعالیت دارد بیشترین صادرت ما به عراق و روسیه بقیه کشورها در حد 2 کانتینر در هفته میباشد از اونجا که اصلیت من شمال ایران شهرستان املش میباشد همانطور که میدونید حدود 65% از تولید چای استان گیلان مربوط به املش میباشد واسه همین پایگاه خوبی برای چای ایرانی میباشد در حال حاضر کلیه خرید چای ما از کارخانجات املش میباشد به طوریکه چند کارخانه به طور مستقیم برای شرکت ما تولید میکنند و بقیه به سفارش و به همین خاطر قیمت این منطقه با بقیه مناطق متفاوت میباشد البته خود خشایار خان بیشتر در جریان هستن . اما در کل کار شرکت در زمینه های دیگر نیز میباشد ما به طور مستقیم واردات چای از سریلانکا داریم که چای باروتی با 3 برند بابانوئل ، هایکا و اسکله میباشد . در خود املش با 4 انبار هر کدام با ظرفیت 350 تن برای سفارش تجار خارج از کشور محل مناسبی میباشد . کشور عراق بازار وسیع دارد که اگر دیر اقدام کنیم در سالهای آینده به دست چین و کشورهای اروپایی میافته .لازم خدمت شما بگم به هیچ عنوان کار چای سنواتی انجام نمیدیم چون این کارو خیانت به کارخونه دارهای محترم میدونم ولی متاسفانه هستند تجاری که با خرید و فروش چای سنواتی سال 89 ، 88 و یا حتی 87 ضربه به کارخونه دار و صادرات ما میزنند .امیدوارم کنار نجار خوب و با همفکری هم نتونیم تجارتی موفق داشته باشیم . دفتر مرکزی ما تهران ( تلفکس : 02122496399 ) و دفتر شمال املش ( تلفکس : 01427221207 ) میباشد پیمان محسن خواه 09123601844

shapoor
18-08-2013, 13:48
سلام
خدمت پیمان خان عزیز ، ممنونم که اطلاعات شرکت خودتون رو دراختیار گذاشتین .قصد جسارت نبود چون یه سری الکی در این سایت میان و حرف و حدیث میذارن بعد که پیگیر میشی میبینی که واسطه هستن و یا اصلا دست چندم مثلا خرید فروش برنج رو با امار و ارقام رو ببینین کاملا دستتون میاد که من چی میگم. من با خشایار کار کردم و از شما هم پرسیدم گفتن که تاجر موفقی هستید و از نزدیک با شما آشنایی دارن و انشالله بتونیم که با هم همکاری داشته باشیم .فکر میکنم چین سوم برداشت چای هم شروع شده و خشایار مشغول تولید هستن و انشاالله که شما هم تولید خوبی در چین سوم داشته باشید.اومیدوارم که سفارش بعدی هم بتونم از شما هم خریدی داشته باشم
ممنونم
شاپور زند

peyman mohsenkhah
19-08-2013, 13:32
امیدوارم شاپور عزیز موفق و سربلند باشید .:wink:

خشایار
24-08-2013, 14:19
سلام
پیمان جان خوش اومدی به این سایت و اومیدوارم که در تجارت همیشه موفق باشی .من تو این بخش خرید و فروش رو راه انداختم شما هم در اینجا خواستی خرید و فروش محصولات تو رو بذار هم آمار بازید زیاده هم ازپراکندگی جلوگیری میشه. بحرحال خوشحالم که حالا قویتر میشیم
ارادتمند
خشایار

خشایار
26-08-2013, 22:34
سلام
خدمت تجار گرامی ،چای سبز 92 فقط به مقدار 1000 کیلو گرم باقیمت استثنایی به فروش میرسه در صورت نیاز حتما ، لطفا با من تماس بگیرید
09111411691

shapoor
11-09-2013, 14:15
سلام
پیمان خان من یه سفارش چای سبز برای آذربیجان دارم به تناژ10 تن هم قیمت بسته بندی بصورت نیم کیلویی و یک کیلویی و هم بصورت فله رو میخوام اگر موجود داری لطفا با هزینه استاندارد و کلیه مجوز ها صادرات چقدر تموم میشه رو برام به تفکیک اعلام کن .
ممنونم از لطف شما

shapoor
19-09-2013, 14:15
سلام
خشایار شاه
چندین بار تماس گرفتم جواب ندادین کارخانه هم اومدم با یه تاجر (پیمانکار ترکیه) برای خرید چای سنواتی اومدیم گفتن یه چند روزی نیستید. الان مرز سه رو برای صادرات آماده است یه بار 500 تنی سفارش گرفتم .لطفا هرچه سریعتر با من تماس بگیرید تا در کار تسریع شود. راستی تجارت با ازبک انجام شد ؟
ممنونم از لطف شما

خشایار
21-09-2013, 14:39
سلام
جناب زند
خبرها که پیش شماست شما که ماشاالله فعالترید . در اولین فرصت تماس میگیرم با شما الان بازار مرزی سه رو قیمت 12000ريال تا 17000ريال خرید و فروش میشه چای شکسته 1
ارادتمند شما
خشایار سعادت

خشایار
28-10-2013, 14:36
سلام
خدمت تجار گرامی چای بسیار مرغوب در بسته بندیهای نیم کیلویی با برند چای پروین و چای کارمین با کیفیت بسته بندی برای صادرات و داخل به تناژ 1000 کیلو موجود میباشد در صورت نیاز حتما ، لطفا با من تماس بگیرید
با احترام
خشایار سعادت

hamidk
29-10-2013, 11:26
مرغوبترین چای اصل سیلان - تناژ بالا کمترین مقدار سفارش یک کانتینر 40 فوتی

Standard
Weight Kgs
Tea Sacks
Price Kgs
Quantity for H/C 40 Foot Container
CIF Price for the 40 foot Container

Std 55- OPA
26
540
$8.90
14040
$124,956.00

Std 57- OPA
26
540
$7.20
14040
$101,088.00

Std 95- OP
28
540
$8.90
15120
$134,568.00

Std 97- OP
28
540
$7.20
15120
$108,864.00

Std 64- PEK1
40
540
$9.20
21600
$198,720.00

Std 66- PEK1
40
540
$7.70
21600
$166,320.00

Std FB1- FBOP
38
540
$11.20
20520
$229,824.00

Std FB3- FBOP
38
540
$8.08
20520
$165,801.60

Std 387- FF1
42
540
$9.19
22680
$208,429.20

Std 385- FF1
42
540
$8.05
22680
$182,574.00

ایمیل تماس : info@bsfa.biz

خشایار
30-10-2013, 14:25
سلام
hamidk شما حواله هم خریداری میکنید و در صورت خرید هر کیلو چند به ريال ممنونم از شما
ارادتمند
خشایار

hamidk
31-10-2013, 09:47
سلام

ببخشید ولی متوجه نشدم. حواله چی منظورتونه؟
در ضمن اگر امکان داره شما که در لاهیجان هستی و به نظر میرسه تو کار چای هم هستی یه لیست قیمتی از چای مرغوب ایرانی برای ارسال به روسیه به من بدین. تا با یکی از مشتریامون در میون بزارم. سعی کنید قیمت مناسب بدین که توجهشون جلب بشه.

با تشکر
حمید

خشایار
31-10-2013, 14:46
سلام
حمید خان من تولیید کننده چای ایرانی هستم در لاهیجان سازمان چای در قبال خرید برگ تضمینی چای از کشاورز به کارخانه داران مجوز یا همون حواله ورود چای خارجی به کشور رو میده شما برای ورود چای خارجی سیلان به کشور نیاز به حواله یا همون مجوز سازمان رو دارید برای همون پرسیدم خریدار حواله هم هستید یا خیر . در ارتباط با قیمت چای ایرانی اگر تولید سال 92 بهاره با کیفیت تضمینی رو بخواهید هر کیلو چای سر گل ممتاز تحویل درب کارخانه ( 100/000ريال)به تناژ هستش و چای قلم هرکیلو 70/000 ريال هستش همین نوع چای مربوط به سنوات گذشته هر کیلو 20/000 ريال هستش و چای خاک و باروتی هم 35000 ريال . باز هر گونه توضیح دیگه خواستید در خدمتم
ارادتمند
خشایار سعادت
09111411691

hamidk
01-11-2013, 08:43
آقای سعادت, اول تشکر برای قیمت و جواب سریعتون. احتمالا باهاتون به زودی تماس میگیرم برای گرفتن نمونه.
بعد هم اینکه برای واردات چای با پرداخت 30 درصد گمرکی میشه وارد کرد بدون داشتن حواله, اینطور نیست؟. البته شاید خرید حواله ارزونتر در بیاد. یکم اگر میشه راهنمایی کنید.
یه سوال دیگه اینکه برای صادرات چای از دریای مازندران به روسیه چه چیزهایی لازمه و آیا خودتون کارای ارسال رو انجام میدین یا خیر؟

خشایار
03-11-2013, 13:30
سلام
حمید خان
خرید حواله برای کمک به کشاورزان و کارخانه داران چای شمال میباشه . شرکت گلستان برای واردات چای توافقی با سندیکای کارخانه داران و سازمان چای انجام میده مبنی بر خرید حواله چای خارجی که اونها هم در قبالش بخش از دیون خرید برگ سبز رو انجام میدن و بعد شرکت گلستان اقدام به خرید بر مبنی روز از هندوستان یا هر کشور چای خیز انجام میده و. در زمینه صادرات ما از دریایی خزر به مقصد سیبری و ماخاجکلا آستارا خان انجام دادم و از طریق گمرک انزلی .دریافت کلیه مجوزها و استاندارد رو هم تا کشتی انجام میدم اگر بخواهید و گرنه چای رو تحویل درب انبار میدم قیمت چای سالهای گذشته هم 20/000 ريال هستش بازم سوالی بود در خدمتم
ارادتمند شما
خشایار سعادت
09111411691

hamidk
04-11-2013, 05:10
تشکر از جوابتون. دارم روش کار میکنم و بهتون خبر میدم.

خشایار
04-11-2013, 14:37
ممنون از شما و اومیدوارم که بشه همکاری خوبی باهاتون انجام بدم

خشایار
06-11-2013, 15:16
سلام
نوید اتابکی نمونه ها رو براتون ارسال کردم تبریز

Navid_atabaki
06-11-2013, 23:23
ممنون خشایار جان رسید

خشایار
09-11-2013, 15:50
سلام
لطفا تا پایان روز شنبه منو در جریان مذاکرات و معا ملات قرار بده

خشایار
18-11-2013, 14:31
سلام
به همه تجار عزیز
دوستان اگر در زمینه برنج ایرانی محصول گیلان با نامهای هاشمی و صدری با کیفیت برای مصارف اداره جات و نهاده و .................. تمایل به همکاری داشتید حتما ،لطفا با من تماس بگیرید
ارادتمند شما
خشایار سعادت

خشایار
08-01-2014, 22:57
سلام
قابل توجه تجار گرامی
چای خاک سال 1392 بهاره به تناژ 50 تن با کلیه مجوز صادرات و استاندارد و بهداشت جهت صادرات فقط به پاکستان و افغانستان و روسیه آماده تحویل درب کارخانه بدون احتساب هزینه حمل و نقل موجود می باشد . در صورت احتیاج ،حتما ، لطفا با من تماس بگیرید .
ارادتمند همه دوستان
خشایار سعادت
09111411691

zarei
08-01-2014, 22:59
سلام خشیار جان خوبید دلمون برات تنگ شده بودراستی بازار شما خوبه یا راکته الان ولی خدایش چای سبز های که برای من فرستادید خوب بود دنبال کارهای شرکتم که بسته بندی بزنم برای خریدمزاحم خدای چای ایران جناب خشایار شاه می شویم
ارادتمند زارعی
تلفن تماس
09171552467
09178110564
09388964536
مهندس محمد زارعی کردشولی
ایمیل:
Zarei301@gmail.com (Zarei301@gmail.com)
Zarei301@yahoo.com (Zarei301@yahoo.com)
Facebook: mohamad zarei kordsholi
وبلاگ شرکت حبوبات چشمه رعنا
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

esmalgog
08-01-2014, 23:11
سلام عمو خشایار
500 کیلو هم سفارش میگیرین؟؟:unsure:

خشایار
08-01-2014, 23:40
سلام
جناب سجادی
ما هم بصورت کلی و هم جزیی فعالیت داریم.

خشایار
09-01-2014, 23:08
سلام مهندس عزیز
چند بار با شما تماس گرفتم و پیام دادم اما دوستان گفتن برای تجارت به خارج از کشور رفتید .بازار همه تو ایران الان واقعا راکد و کسادی هست .اما چه میشه کرد باید ساخت و سوخت . چای سبز هم خواستی در خدمت شما هستم ولی اگر بسته بندی راه بندازی خیلی بهتر میتونی بازار رو در دست بگیری مخصوصا در صادرات
ارادتمند
خشایار

hamid_sa_0037
10-01-2014, 12:21
سلام به دوستان عزیز و مخصوصا آقا خشایار
آقای سعادت عزیز من میخوام در زمینه صادرات چای سبزهم توی ترکمنستان و تاجیکستان و اگه بشه افغانستان فعالیت کنم.ولی در این زمینه هنوز تجربه ایی ندارم و اطلاعاتی ندارم.اول میخوام نمونه بفرستم.آیا چای سبزم نوع های مختلف داره؟چه نوعی توی این کشورهای هدفی که گفتم بیشتر طرفدار داره؟اگه سفارش داشتم میتونید تو این زمینه همکاری داشته باشیم؟(هر اطلاعاتی که میدونید به دردم میخوره در این زمینه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید)
با تشکر

خشایار
13-01-2014, 14:50
سلام
حمید عزیز
خوشحالم که همچنان شما فعال و پر انرژی میبینم و خوشحالتر از این که میبینم علاقه مند به فعالیت در زمینه چای ایرانی هستید من هم با جان دل اطلاعات در اختیار شما قرار می دهم برای تجارت بهتر در کشورهای استقلال یافته . چای سبز چون در کشور ما نوپا هست و ما به سرعت هرچه تمام تر در حال جایگزین شدن کشور چین برای رقابت و گرفتن این کشورها هستیم و تو این کشور ها چای سبز فراوانی مصرف میکنن و ما تونستیم مخصوصا در گرجستان و آذربایجان بازار رو از دست چینی ها در بیاریم . اما فرایند تولید چای سبز از روش آنزیم بری صورت میگیره و چای سیاه از روش تخمیر. چای سبز مرغوب باید همچنان که از اسمش پیداست به رنگ سبز باشه نه سبز تیره . بحرحال در این کشورها بهتره که شما یه شرکت به ثبت برسونید و این کار طی مدت 4 روز انجام میشه بر خلاف ایران و اونوقت این محصول رو با برند خودتون همراه با اقلام دیگر چای در اون کشورها به فروش برسونید که خیلی بهتره .اگر هم با تجار اونها کار میکنید که داستان جدای داره ولی بحرحال من برای راه انداختن این تجارت شما آماده همکاری هستم
ارادتمند شما
خشایار سعادت
09111411691

turkmen
13-01-2014, 20:43
باسلام خدمت همه دوستان
1500تن چای مرغوب جهت صادرات موجود میباشد تجار گرامی صادر کننده برای اطلاعات بیشتر با شماره
با احترام
خشایار سعادت

چای سبز باکیفیت هم دارید جناب خشایار

خشایار
15-01-2014, 23:20
سلام
جناب ترکمن
چای سبز با کیفیت هم داریم شک در کیفیت ش نکنید ولی مهم اینه که شما با تجار دست اول در ارتباط باشین یا خودتون با یه برند در اونجا یا یه شرکت به ثبت رسونده باشین که محصول با نام تجاری شما صادرات بشه.
ارادتمند شما
خشایارسعادت
09111411691

خشایار
20-01-2014, 15:18
سلام
جناب ترکمن خبری از شما نشد من آماده همکاری با شما هستم جهت صادرات چای سبز
با احترام

shapoor
24-01-2014, 00:46
سلام
خشایارشاه بزرگ
ممنونم از ارسال مجوز صادرات چای سبز شما . بدینوسیله از شرکت چایسازی نورسعادت قدر دانی وسپاس خودم و شرکتم رو اعلام میدارم .چرا که اگر خدمات و راهنمایی شما چه در جهت به موقع حمل و نقل و مجوازت صادرات و همکاری شما نبود شرکت ما درروسیه دچار ضرر همنگفتی شده بودیم همچون سالیان قبل که همکاران تاجر تهرانی دست ما رو تو پوست گردو گذاشتن .باز هم از شما ممنونم به محض بازگشت به ایران با شما دوباره صحبت خواهم کرد
همیشه شاد و سربلند باشید

danti91
25-01-2014, 17:59
سلام
ما به سفارش تاجر لیپتون برای سوئد میخواهیم

خشایار
26-01-2014, 19:44
سلام
دانتی91
لیپتون یه برند در چای تی بگ هستش و خودش مستقل فعالیت داره و یه نماینده هم در ایران داره .اما اگر شما خودتون برند دارید من براتون کارهای تهیه چای و بسته بندی و مجوزات رو مهیا کنم و اگر هم که ندارید من چند برند آماده هست و میتونم با شما همکاری کنم.البته فکر کنم از طریق پیام کوتا براتون مطلب رو توضیح دادم
ارادتمند شما
خشایار

shapoor
27-01-2014, 21:00
danti91
سلام
اگر چای لیپتون بخواهید اونم یه کانتینر 20 فوتی از دبی بخواهید من آماده ام تحویل بدم

خشایار
29-01-2014, 22:05
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::bigg rin:

خشایار
06-02-2014, 09:54
سلام
جناب hamidk ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
حمید خان کمالی آماده همکاری و صادرات چای به روسیه هستم. لطفا نوع چای را بفرمایید چه نوع چای مورد نیاز هست تا خدمتتان ارایه شود. چای سبز هم فرمودید در سبد خرید شما هست اونم آماده هست . نوع بارگیری و تحویل را هم بفرمایید .
ارادتمند
خشایار سعادت

shapoor
09-02-2014, 09:40
سلام
به همه تجار عزیز
چای سر گل ممتاز بهاره به مقدار 3 تن و چای باروتی به مقدار 30 تن آماده فروش هست به بالاترین قیمت پیشنهادی در ضمن چای ممتاز در بسته های نیم کیلویی جهت صادرات مهیا می باشد. در صورت نیاز لطفا پیام بگذارید تا با شما تماس گرفته شود.

خشایار
11-02-2014, 10:07
سلام
جناب زند 30 تن باروتی چای سال هستش ؟ مجوز هم داره یا نه؟
لطفا حتما به من اطلاع بدید با دفتر سرای سینا تماس گرفتم و حواله رو تحویل دادم

Navid_atabaki
11-02-2014, 21:13
با سلام

محصولات چای دراج بزودی در بسته بندی های تی بگ ، صدگرمی و 250 گرمی با طعم ها و عطرهای مختلف عرضه خواهد شد!

2190

خشایار
17-02-2014, 09:44
سلام
حمید خان امروز برادر گرامیتان با هم تلفنی صحبت کردیم و من هم نمونه ها رو ارسال کردم از تمام نوع چای ها سرگل ممتازبهاره ،قلم بهاره ،شکسته بهاره ، باروتی بهاره ،و خاک بهاره به همراه چای سبز از هر کدوم دو سری براتون فرستادم و قیمت رو هم براتون روی بسته ها نوشتم و هر مقدار که بخواهید مشکلی نیست .
شاد باشید همیشه
ارادتمند
خشایار سعادت

zarei
17-02-2014, 17:49
سلام خدای چای
یه خانمه ای از املش گیلان این لیست قیمت را برای من فرستاده آیا قیمت ها رو مناسب زده یا نه؟
i (info@pbar-co.com)
با سلام و احترام
خدمت مدیریت محترم شرکت چشمه رعنای اقلید
احتراما به استضحار میرساند قیمت نمونه های خواسته شده در تناژ به شرح ذیل میباشد:ا
1-چای باروتی ممتاز 7000 تومان در هر کیلودر تناژ بالا
2-چای باروتی درجه یک 3000 تومان در هر کیلودر تناژ بالا
3-چای شکسته ممتاز نوع یک مرغوبتر 13000 تومان
4-چای شکسته ممتاز نوع دو 10000 تومان
5-چای شکسته صادراتی برای صادرات با تمامی کارهای صادراتی اعم از اخذ مجوزهای بهداشت و استاندارد و برگ سبز گمرکی+قرنطینه 3000 تومان
6-چای قلم سیاه ممتاز 6000 تومان
7-چای قلم سبز ممتاز 10000 تومان
8-چای عطری ممتاز(برگاموت) 11000 تومان(لازم به توضیح است نمونه ارسالی ما برای شما از نوع ممتاز است در صورت تمایل شما به عطری کردن هر یک از نمونه ها ما همان نمونه انتخابی را برایتان عطری میکنیم)ا
9-انواع چای سریلانکا
چای باروتی با مارک هایکا 20000 تومان در هر کیلو
چای باروتی با مارک اسکله 19000 تومان در هر کیلو
چای دشنه باروتی 18500 تومان در هر کیلو
چای سایکو باروتی 21000 تومان در هر کیلو
چای باروتی تیکو 21500 تومان در هر کیلو
چای دشنه شکسته 18500 تومان در هرکیلو
چای سایکو شکسته 21000 تومان در هر کیلو

لازم به گفتن است در صورت ارسال نمونه ما فقط نمونه هایکا و اسکله را برایتان میفرستیم

به دلیل نبودن ماشین سواری و یا اتوبوس یه مقصد فارس از شهرستان املش واقع در استان گیلان به ناچار نمونه ها را باید برایتان با پست پیشتاز بفرستیم
اگر تمایل دارید شما هزینه پستی تا مقصدتان را برایمان بفرستید تا ما این کار را برایتان در اسرع وقت انجام دهیم
هزینه پستی شما همراه با یک پکیج کامل از نمونه ها ی انواع چای 30000 تومان میباشد
اگر تمایل داشته باشید اعلام کنید تا بنده یک شماره کارت برایتان بفرستم
با تشکر فراوان
مدیر داخلی
خانم بخشی پور

خشایار
17-02-2014, 21:04
سلام
مهندس جان شما دیگه چرا از این سوالها از من میپرسید من که برایتان نمونه های فراوانی فرستادم بدون دریافت یک ریال هزینه و دادن شماره کارت که برام کارت به کارت کنی بعدش شما که از من چای خریدی مثلا چای سبز ممتاز رو براتون 80000ريال حساب کردم چای باروتی رو براتون 28000 ريال و چای شکسته رو 30000 ريال و خاک رو 25000 ريال چای قلم رو 60000 ريال و چای سرگل ممتاز رو هم 90000ريال حساب کردم و شما هم که به مشتریهاتون تحویل دادید گفتید که خیلی راضی بودن حالا این مقایسه قیمت رو که انجام دادی به نظزت قیمتش وحشتناک نیست ؟خودت که مهندس تو بازاری و قیمت ها تو دستت هست شما دیگه چرا ما رو مورد آزمایش قرار میدی هر بار هم که چای خواستی با بهترین قیمت برات ارسال کردم که مهندس جان
ارادتمند شما
خشایار
09111411691

zarei
18-02-2014, 09:28
تشکر جناب آقای خشیار سعادت نور
ای بابا خجالتومون نده دیگه
اون چای خارجی ها وعطری ها چی نظرتون چی قیمتش بالاهست؟
چای عطری هم دارید؟

خشایار
18-02-2014, 22:07
سلام
مهندس جون
تو هرچه سفارش داری برات انجام میدم نگران نباش از چای خارجی تا چای عطری خوبه حالا خودت استاد معامله کردن در بازاری . نگران نباش تمام سفارشات شما رو من جمع میکنم اما حمل و نقل به پای خودت اون بار تریلر ها دادشون در اومده بود برای تخلیه بار

bitumen
19-02-2014, 01:03
درود خشایار شاه عزیز
بصورت کیلویی فروش دارید؟ برای مصرف شخصی؟
در حد دوسه کیلو فعلا و در حد نمونه!

خشایار
20-02-2014, 00:41
سلام
درود و سلام خدا بر تو باد برادر عزیز
همیشه تجارت از قطره قطره آب شروع میشه اما بعد وانگهی دریا میشه هر وقت امری داشتید به همکاران در پخش حتما خواهم گفت دستورات شما رو لبیک بگن حالا شما سفارش رو جاری کن حاجی زاده
شاد باشید همیشه
ارادتمند شما
خشایار
09111411691

shapoor
21-02-2014, 20:46
سلام
برخشایار شاه سلطان چای
نمونه ها در ازبکستان تحویل تاجر دادم به همراه آنالیز ها انشاالله با دست پر برمیگردم برای سفارش

خشایار
26-02-2014, 09:43
[سلام
جناب زند عزیز درود خدا بر شما
تاجران ازبکی تماس گرفتن با من و توضیح دادم که تا پنج شنبه ایران هستم و بعدش به مدت دوهفته ایران نخواهم گفتم جهت تحویل کالا با شما هماهنگ بشن و بعد از اون تعطیلات عید رو در پیش داریم و در اردیبهشت هم شروع تولید رو داریم خدای نکرده بد قول نشیم بازم ممنونم از شما
ارادتمند شما
خشایارسعادت

shapoor
16-03-2014, 20:57
سلام
خشایار خان
زیارت قبول جناب نوید اتابکی فرمودن مشرف شدید خانه خدا انشالله همچون گذشته موفق باشید و ما رو هم از دعایی خیر محروم نفرمایید .
سال نو رو هم پیشاپیش تبریک میگم به شما و خانواده محترمتان

خشایار
06-04-2014, 08:05
سلام
به همه دوستان سال نو رو هم از همین جا به همه تبریک میگم ،آرزوی سالی پر از سلامتی و خوشی برای همه دوستان آرزو مندم
ارادتمند همه دوستان

shapoor
08-04-2014, 08:05
سلام
جناب خشایار عزیز
با توجه به افزایش قیمت کلیه اقلام در ایران میخواستم بدونم قیمت برگ سبز هم افزایش داشته یا وزارت کشاورزی نرخ جدید رو اعلام کرده .قیمت چای امسال چند درصد افزایش قیمت پیدا میکنه تا با توجه به این مسله بتونیم تو بازار فعالیت کنیم
ممنونم از لطف شما
زند

خشایار
14-04-2014, 08:32
سلام
هنوز رسما قیمت جدید رو اعلام نکردن ولی جلسات متعددی برگذار شده ولی به نتیجه قطعی نرسیدن . ولی افزایش قیمت خواهیم داشت

خشایار
18-04-2014, 19:41
سلام
قیمت برگ سبز چای با افزایش 60 درصدی مصوبه هیات وزیران ابلاغ شد .
هر کیلو برگ سبز درجه 1 به مبلغ 18000 ريال
هر کیلو برگ سبز درجه 2 به مبلغ 10000 ريال
و چای خشک بهاره 93 هم تا 50 در صد افزایش داره

Reza535
18-04-2014, 19:50
ممنون خشايار خان بابت اطلاع رساني

خشايار خان يه سئوال كوچيك داشتم فرق چاي خشك و برگ سبز چيه حاجي اينو براي بالا بردن اطلاع عمومي خودم مي گم ممنون مي شم.

و حاجي اگه مثلا 300 كيلو و .. بخوايم مي تونيم حضوري مزاحم بشيم يا بازم شما ارسال مي كنيد چون وزن محموله كم هست عرض كردم:king:

خشایار
18-04-2014, 20:12
سلام
از برگ سبز چای پس از فراوری چای خشک استحصال میشود از پنج کیلو برگ سبز چای 1یک کیلو چای خشک بدست میاد و پس از سورت کردن اقلام سرگل ممتاز،قلم ،شکسته ،باروتی ، خاک بدست میاد .
اگر تشریف بیاورید حضوری که من در خدمتتان خواهم بود اگر هم براتون مقدور نبود براتون ارسال میکنم
ارادتمند شما
خشایار سعادت
09111411691

Reza535
18-04-2014, 20:21
ممنون خشايار خان كاش قيمت چاي خشك رو هم اعلام مي كردين:king:

خشایار
24-04-2014, 08:26
چای سرگل ممتاز بهاره 92 خرد فروشی هرکیلو 150000 ريال
چای قلم سوزنی ممتاز بهاره 92 خرد فروشی هرکیلو 10000 ريال
چای قلم گوشتی بهاره 92 خرد فروشی هرکیلو 80000 ريال
چای شکسته بهاره 92 خرد فروشی هرکیلو 50000 ريال
چای 1393 بهاره با احتساب افزایش 60 در صدی برگ سبز متعاقبا اعلام میگردد
ارادتمند شما

خشایار
21-05-2014, 21:47
سلام خدمت همه دوستان و تجار گرامی قیمت هر کیلو چای سرگل بهار 93 با احتساب خرید هر کیلو برگ سبز 18000 ريال بدین شرح میباشد . چای سرگل بهاره ممتاز درجه 1 به قیمت هرکیلو 180000 ريال خرده فروشی چای قلم سوزنی بهاره درجه 1 به قیمت هر کیلو 1400000 ريال خرده فروشی چای قلم گوشتی بهاره درجه 1 به قیمت هر کیلو 120000 ريال خرده فروشی چای شکسته بهاره درجه 1به قیمت هر کیلو 60000 ريال خرده فروشی چای باروتی بهاره درجه 1به قیمت هر کیلو 40000 ريال خرده فروشی چای خاک بهاره درجه 1 به قیمت هر کیلو 30000 ريال خرده فروشی چای سبز بهاره درجه 1 به قیمت هر کیلو 140000 ريال خرده فروشی در صورت تمایل به خرید چه بصورت کلی و جزیی حتما ،لطفا با من تماس بگیرید. 09111411691

shapoor
26-05-2014, 22:06
سلام
بر خشایار شاه عزیز
در مورد واردات فایمات لیزری تحقیقات کامل انجام داده ام و با تولید کننده ترکیه و چینی هم مذاکره صورت دادم اما شرکت سازنده ترکیه به نظرم یه چیزی حدود 30 تا 40 میلیون گرونتره و بعضی دوستان دستگاه چینی رو بهتر از ترکیه اعلام کردن در ضمن گمرک هم بهش تعلق نمیگیره .حداکثر تولید اصلاح چای در روز 18000 کیلو تا 25000 کیلو در روز لطفا در صورت امادگی و تهیه ارز منو در جریان قرار بده که سریعا اقدام کنم
مخلص هرچی با مرام

خشایار
06-06-2014, 22:33
سلام
ارادت منو پذیرا باشید از اینکه با تاخیر پاسخگو شدم عذر میخوام چون درگیر تولید هستیم.
راجب یه خرید دستگاه سورت لیزری شرکت ما آماده خرید دودستگاه رو دارد .در ضمن همکاران من پس از نصب دستگاه و دیدن نحوه کارایی آن اماده ثبت سفارش می باشند .لطفا مقدمات کار رو جهت انجام سفارش اجرایی بفرمایید
با احترام
خشایار سعادت
09111411691

shapoor
08-06-2014, 21:40
سلام
خشایار خان کاتالوگ به همراه فیلم آموزشی رو براتون فرستادم اومیدوارم که مثمره ثمر باشه. منتظر جواب نهایی هستم
شاد باشید

خشایار
18-06-2014, 08:59
سلام
جناب زند .ممنونم از لطف شما براتون پیام فرستادم به همراه فرم قرار داد و توضیحات ان لطفا مطالعه بفرمایید و در جریان قرار دهید

خشایار
25-06-2014, 20:14
سلام
به همه دوستان تاجر
مقدار 80 تن باروتی سال یکجا به مدت 15 روز از تاریخ 1393/4/1 آماده فروش میباشد با مجوز استاندارد و کلیه مجوز های صادرات . لطفا حتما در صورت احتیاج با من تماس بگیرید .
ارادتمند
خشایار
09111411691

shapoor
30-06-2014, 19:48
سلام
خشایار خان
برای کشور آلمان شهر هامبورگ یه 5 تن چای سوپر ممتاز با کلیه مجوز های استاندارد و بهداشت سال 93 رو میخوام در ضمن همراه با آنالیزهای مربوطه و همچنین تو پاکت های داخل فویل دار و 10 کیلو گرمی سفارش دارم چون فعلا نمیتونم حضورا خدمت برسم از طریق همکار مشترکمان در ایران کارهای اجرایی رو در کوهتاترین زمان ممکن انجام بدین لطفا .
در اولین فرصت سفارش های بعدی رو خدمت شما اعلام خواهم کرد .لطفا وایبر تون رو هم چک بفرمایید پیام صوتی گذاشتم اما هنوز جواب دریافت نکردم
با احترام

خشایار
10-07-2014, 15:34
سلام
چای در خواستی شما رو به لند کردم و نمونه هم به دفتر تهران ارسال کردم همراه با آنالیز از سازمان چای در صورت تایید آماده بسته بندی و قرنطینه ان توسط موسسه استاندارد هم هست و مدت 15 روز کاری هم انجام میشه .
شاد باشید
ارادتمند شما
خشایار

خشایار
26-07-2014, 22:29
سلام
به همه دوستان
چای تولید تابستان 1393 با بهترین کیفیت و بهترین قیمت با ارقام ممتاز ،قلم ، شکسته ، باروتی ، خاک به مقدار 20 تن موجود هست . لطفا ،حتما، در صورت نیاز با من تماس بگیرید .
شاد باشید

حاجي
27-07-2014, 00:11
ايراني چاي ايراني بنوش
رفيق چطوري -كم پيدايي؟اميدوارم موفق باشي

خشایار
02-08-2014, 09:34
سلام
وارادت منو پذیرا باشید .خیلی خیلی مخلصم حاجی جان بازم به مرام شما دوست قدیمی ،اومیدوارم که در سلامت و سالم باشی

خشایار
06-09-2014, 22:12
سلام به همه دوستان
5 تن چای سبز اعلا بصورت فله در بسته های 10 کیلو گرمی یکجا به بهترین قیمت پیشنهادی فروخته میشود لطفا ،حتما در صورت نیاز با من تماس بگیرید
09111411691

خشایار
21-09-2014, 20:28
سلام به همه تجار
چای ممتازه بهاره اعلا 1393به مقدار 6 تن با قیمت هر کیلو 120.000 ريال موجود میباشد در صورت نیاز لطفا با من تماس بگیرید .
شاد باشید
09111411691

arsalan86
02-10-2014, 15:49
فروش 44 تن خاک چای سرت شده برای صادرات
هر 10 روز 1 کانتینر 40 فوت
شعبانزاده 09111442592

خشایار
31-10-2014, 19:57
سلام
به همه تجار عزیز چای باروتی سال به مقدار 20 تن با مجوز صادرات برای روسیه اماده تحویل روی کشتی موجود هست . فقط به مدت 10 روز اماده ارایه تحویل میباشد

Navid_atabaki
31-10-2014, 21:37
خشایار جان قیمت باروتی چند؟!

خشایار
04-11-2014, 19:14
سلام
نوید خان چه طوری برادر کجایی ؟چه خبر احوال.اومیدوارم دنیا بکام باشه. نوید خان به شما باروتی ناب رو میدم 17000ريال .با شما که این حرفها رو نداریم هر چقدر بار بخواهی در خدمتم شما هستم . در ضمن خاک عالی هم موجود هست.
ارادتمند
خشایار

تامین صنعت
05-11-2014, 11:14
باسلام خدمت همه دوستان
با احترام
خشایار سعادت

سلام اطلاعات مربوط به نوع ، قیمت و نحوه تحویل و نحوه پرداخت را ایمیل کنید
با سپاس تامین صنعت
tamin.sanat.pasargad@gmail.com

خشایار
26-11-2014, 20:19
سلام
شرکت محترم تامین صنعت
از باببت در تاخیرپاسخ عذرخواهی میکنم
روش تحویل جلوی درب کارخانه میباشد پس از دریافت کلیه مجوزها.حمل ونقل هم تا مقصد هزینه اش بعهده خریدار میاشد. مبلغ چای هم نقدا دریافت میشود پس از تنظیم قرار داد
شاد باشید

zarei
26-11-2014, 21:50
دکترخشایار سلام چه خبر نیستی داداش من کجای دانشگاه بدجوری گرفتارت کرده

خشایار
14-12-2014, 21:27
سلام
مهندس زارعی واقعا درگیر دانشگاه هستم ، شنیدم امسال در بازار حبوبات صادرات خوبی داشتی اومیدوارم که همیشه موفق باشی.
ارادتمند شما
خشایار

zarei
14-12-2014, 22:12
سلام
مهندس زارعی واقعا درگیر دانشگاه هستم ، شنیدم امسال در بازار حبوبات صادرات خوبی داشتی اومیدوارم که همیشه موفق باشی.
ارادتمند شما
خشایار

سلام دکتر خوبیدانشالله
شما همیشه نسبت به ما لطف داشته اید
ارادتمند شما
زارعی

خشایار
15-12-2014, 21:11
سلام
مهندس زارعی ،راستی امسال روسیه بعد از اعمال تحریم های آمریکا بر علیه این کشور اکثر تجار روسیه به ایران اومدن و در زمینه چای ،کلیه حبوبات ،کشمش ،و میوهای مثل کیوی و پرتغال در حال خرید و ارسال به روسیه هستن من با چند بازرگان روسیه در زمینه حبوبات درجه 1 شما هم رایزنی کردم حتی تمامی عکسهایی ارسالی شما رو هم نشون دادم و به محض امادگی این تجار با شما تماس میگیرم فقط کل زمینه محصولات خودتو خالی نکن تا بتونیم این بخش از روسیه هم فعالیت داشته باشی
شاد باشید

zarei
16-12-2014, 13:58
سلام
مهندس زارعی ،راستی امسال روسیه بعد از اعمال تحریم های آمریکا بر علیه این کشور اکثر تجار روسیه به ایران اومدن و در زمینه چای ،کلیه حبوبات ،کشمش ،و میوهای مثل کیوی و پرتغال در حال خرید و ارسال به روسیه هستن من با چند بازرگان روسیه در زمینه حبوبات درجه 1 شما هم رایزنی کردم حتی تمامی عکسهایی ارسالی شما رو هم نشون دادم و به محض امادگی این تجار با شما تماس میگیرم فقط کل زمینه محصولات خودتو خالی نکن تا بتونیم این بخش از روسیه هم فعالیت داشته باشی
شاد باشید

سلام دکتر
ممنونم ای به جشم ما هستیم درخدمت شما ،شما دستور فرمایید ما اجرا می کنیم

خشایار
12-01-2015, 19:58
سلام
مهندس زارعی
لطفا کل محصولات موجود در انبار خودتو با قیمت برای صادرات به عراق و روسیه و نحوه بسته بندی به همراه آنالیز برام بفرست تا تو نشست این هفته با تجار قیمتهای شما رو هم اعلام کنم
ارادتمند شما
خشایار

خشایار
31-01-2015, 10:08
سلام
به تجار عزیز
مقدار 100 تن چای باروتی سال 93 یا سنوات بصورت نقدی خریدارم
ارادتمند شما
خشایار
09111411691

zarei
31-01-2015, 10:45
جناب خشیار سلام
بسیارممنونم از بار ارسالی چای شکسته وممتاز بار دست مشتری رسید بسیار راضی بود انشاالله سفارش بعدی طی چند روز آتی ارسال می گردد
باتشکر
زارعی بازرگانی چشمه رعنای اقلید

خشایار
31-01-2015, 21:26
سلام
مهندس زارعی
لطفا نتیجه خرید چای سبز رو هم اعلام کن که بصورت فله یا بسته بندی باید تحویل مشتری تون تو آذربایجان بشه و نتایج استاندارد و مجوز بهداشت رو خودتون انجام میدید یا خیر
ارادتمند شما

zarei
01-02-2015, 09:36
سلام
مهندس زارعی
لطفا نتیجه خرید چای سبز رو هم اعلام کن که بصورت فله یا بسته بندی باید تحویل مشتری تون تو آذربایجان بشه و نتایج استاندارد و مجوز بهداشت رو خودتون انجام میدید یا خیر
ارادتمند شما

سلام
دراولین وقت اداری کتبا با سربرگ شرکت جواب ارسال می شود
باتشکر
زارعی

خشایار
09-02-2015, 19:50
سلام جناب مهندس زارعی خریدار شما فقط 2تن چای سبز سفارش زده اما ازش خواستم تا از کانال شما تایید بشه مخصوصا پرداخت وجه هنگام تحویل بار.لطفا در صورت تایید شما بار چای ارسال به گمرک انزلی انجام بشه
شاد باشید
ارادتمند شما
خشایار
09111411691

zarei
09-02-2015, 21:48
سلام جناب مهندس زارعی خریدار شما فقط 2تن چای سبز سفارش زده اما ازش خواستم تا از کانال شما تایید بشه مخصوصا پرداخت وجه هنگام تحویل بار.لطفا در صورت تایید شما بار چای ارسال به گمرک انزلی انجام بشه
شاد باشید
ارادتمند شما
خشایار
09111411691

سلام خسته نباشید هماهنگی شد قبل از ارسال بار واریز نماید 2تن را به عنوان sample درخواست داده است
بازم هم من شمارو درجریان ارسال کالا می گذارم هم شما برنامه کاری را برنامه ریزی کنید جهت ارسال
باتشکر
زراعی

خشایار
12-02-2015, 10:06
سلام
مهندس جان ممنونم ،باز اگر سفارش دیگه ای داشتید در خدمت هستم.
شاد باشید

zarei
12-02-2015, 11:09
سلام
مهندس جان ممنونم ،باز اگر سفارش دیگه ای داشتید در خدمت هستم.
شاد باشید

جناب خشیایار
تشکر واقعا چای هات مشتری جذب کننده است طرف معامله خیلی رازی بود هم از کفیت و هم از نحوه ارسال

خشایار
14-02-2015, 10:23
سلام
مهندس زارعی
در نظر داشته باش برای عراق مشتری که از شما حبوبات و چای خرید میکنه از برند شما استفاده نمیکنه و من چندین بار هم بهش تذکر دادم و بحثش اینه که برند چینی رو راحتر میفروشه بدلیل قیمت پایین در صورتی که حبوبات ارسالی با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیارش قرار دادید ولی تاجر شما کشور چین رو تبلیغ میکنه لطفا بررسی لازم رو انجام بده،ممنونم از شما
شاد باشید

خشایار
12-03-2015, 09:07
سلام
به همه تجار عزیز
مقدار 10 تن قلم بهاره درجه یک در کیسه های 25 کیلو گرمی با مناسب ترین قیمت آماده تحویل میباشد در صورت نیاز ،حتما ،لطفا با من تماس بگیرید
شاد باشید
09111411691

mahdavi-m
16-03-2015, 23:32
سلام
اینجانب توانایی واردات انواع دستگاه های بسته بندی رو از ترکیه دارم.درصورت تمایل در خدمتم
در ضمن اگر محصولاتی نظیر خرما پسته و .. رو دارید برای صادرات به ترکیه نقدا خریدارم
با تشکر .مهدوی.09108590337

خشایار
13-04-2015, 20:23
سلام
جناب مهدوی
اگر در زمینه دستگاههای بسته بندی دو توزین چای و دستگاه سورت کالر 10 دوربین تمام انوماتیک ساخت ترکیه یا آلمان آخرین مدل شو به همراه قیمت و کاتالوگ یا آدرس سازنده (وب سایت ) رو برای من ارسال کنید خریدار هر دو دستگاه هستم ومشتری در بین همکاران دارم.
شاد باشید
ارادتمند شما
خشایار
09111411691

خشایار
16-05-2015, 08:38
سلام
تولید چای سال 1394 در اقلام مختلف چای آغاز گردیدد در صورت نیاز حتما لطفا با من تماس بگیرید
09111411691

خشایار
30-05-2015, 22:47
سلام
به همه تجار عزیز
مقداری چای شکسته 94 با قیمت 39000 ریال تحویل درب کارخانه موجود هست،در صورت نیاز حتما،لطفا ،با من تماس بگیرید
09111411691

خشایار
06-07-2015, 09:21
سلام
به همه تجار عزیز
مقدار 12 تن چای ممتاز سال موجود میباشد در صورت نیاز لطفا با من تماس بگیرید و همچنین مفدار 10 تن شکسته 1 و مقدار 5 تن باروتی سال تولید 94 خریدار هستم
با تشکر
خشایار
09111411691

خشایار
21-07-2015, 22:56
سلام
دوستان اگر چای باروتی سال 94 کسی موجود داره با بهترین قیمت خریدارم

nasa4458
28-07-2015, 15:02
چای شکسته یک از 4500 تومان تا 6500
چای ممتاز از 7000 تومان تا 10000
چای قلم 80 تن
چای شکسته 50 تن

09119353171

خشایار
10-08-2015, 20:43
سلام
ناسا
میخواستم بدونم چای سال 94 را مثلا قلم 80 تن موجود داری ؟و چای شکسته دو رقم قیمت اعلام کردی منظور تون کدوم قیمت هست؟

mohamad133
13-08-2015, 00:40
صد تن عسل دارم با شماره 09143441262 تماس بگیرید

خشایار
31-08-2015, 20:59
سلام
به تجار عزیز
مقدار 12 تن باروتی سال 94 بکر موجود است لطفا در صورت نیاز ، حتما ، لطفا با من تماس بگیرید
ارادتمند شما
خشایار
09111411691

دیار
01-09-2015, 00:58
قیمت به چه صورت هست؟ آقای سعادت
با تشکر
دانشوری
kanizagros63@gmail.com
09148344599

خشایار
08-09-2015, 08:25
سلام
جناب دانشوری پیام شما رو مبنی بر صادرات از طریق خاک عراق به ترکیه دریافت نمودم اماااااا کلیه گواهی های انطباق از اداره استاندارد دریافت میکنم مرز رو مشخص میکنم بنا به درخواست خریدار ترک مون و بار چای مون به گمرگ دبای یزید میفرستم .اما مشتری دیگه هم اوردر داده چای تحویل استانبول حتی از خاک عراق ،لطفا کلیه هزینه های حمل و نقل از خاک ایران (درب کارخانه ) از طریق خاک عراق تا استانبول بصورت ضمانت شده با بیمه چقدر هست؟
ارادتمند شما
خشایار

دیار
08-09-2015, 10:18
سلام آقا خشیار عزیر
امیدوارم که خوب وسلامت باشین بله همان طور کع گفتین حمل چایی جدیدا از مرز عراق انجام میشه
هزینه های حمل چایی ازگمرگ عراق وخاک عراق را تا گمرک عراق وترکیه رو براتون اعلام میکنم
با تشکر

خشایار
17-09-2015, 22:13
سلام
جناب دنانشوری
واقعا از بد شانسی من کل تجارت با تجار ترک بهم ریخت ،مخصوصا تحویل بار 60 تنی در وان ترکیه بعد از دبی یزید
راننده رو به اسارت گرفتن و غیره
اما به طرف ترک اعلام کردیم از طریق شما بار از عراق در خاک ترکیه در گمرگ ابراهیم خلیل تحویل میدیم
اماااااااااااااااااااا اینبار قرار خودشون حمل و نقل کنن، در ترکیه هستم به محض ردیف شدن بار با شما تماس میگیرم
شاد باشید

دیار
18-09-2015, 00:25
سلام آقا خشایار عزیز امیدوارم که مشکلی پیش نیومده باشه
همان طور که قبلا عرض کردم فعلا مسیر عراق و مرز ابراهیم خلیل به مراتب بهتر وسریعتر هست
من درخدمت هستم

خشایار
18-09-2015, 10:00
سلام
من شماره شما رو بهشون دادم که با شما تماس بگیرن اماااا در دبی یزید به چه مشکلی خوردن هنوز به من پاسخ ندادن .حتما شما رو در جریان میذارم
ممنونم از شما
شاد باشید

دیار
18-09-2015, 12:12
باشه حتما
تا حالا کسی زنگ نزده

raminsed0
19-09-2015, 09:12
سلام . چایی صادراتی به ترکیه بیشتر باروتی و از نوع ارزان ترین قیمت است . اگر دارید به من قیمت بدین لطفا .
raminsed@yahoo.com

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

دیار
19-09-2015, 11:11
سلام
بله باروتی هم میره
شما واسه ترکیه میخوایین؟

خشایار
23-09-2015, 22:30
سلام
ممنونم از لطف شما الان هم 50 تن چای سال 94 دپو دارم

دیار
24-09-2015, 00:53
مشکل چایتون به ترکیه رو حل کردین؟

خشایار
03-10-2015, 10:06
سلام
بسیار سپاسگذارم از لطف شما
شاد باشید
09111411691

خشایار
13-10-2015, 10:20
سلام
به همه دوستان تجار عزیز
مقدار 15 تن چای سیاه باروتی موجود دارم از دوستان اگر کسی نیاز داره با من ، حتما ،لطفا تماس بگیرید
ارادتمند شما
خشایار
09111411691

خشایار
19-10-2015, 09:37
سلام
به همه تجار عزیز
مقدار10 تن چای سبز ممتاز برای صادرات به گرجستان نیاز دارم .لطفا در صورت موجود بودن با من تماس بگیرید
09111411691

خشایار
24-10-2015, 10:08
سلام
مقدار 20 تن باروتی و 20 تن شکسته یک سال موجود دارم جهت صادرات به ترکیه و گرجستان با گواهی انطباق صادرات و گواهی بهداشت سازمان غذا و دارو .در صورت نیاز لطفا با من تماس بگیرید
ارادتمند
خشایار
09111411691

خشایار
31-10-2015, 10:16
سلام
جناب مهندس زارعی کردشولی عزیز
بار چای سبز که سفارش دادین برای مشتری تون ارسال کردم لطفا پس از دریافت و بسته بندی برای صادرات اطلاع بدید تا گواهی استاندارد و بهداشت تون رو بدست شما برسونیم
شاد باشید
09111411691

خشایار
05-11-2015, 09:23
سلام
مهندس زارعی
مدارک تون به صندوق پستی شما ارسال شد
شاد باشید

pellekan
05-11-2015, 12:41
ثبت علامت تجاری در ایران و سایر کشورها

برای اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه کنید.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

05137679797

خشایار
15-11-2015, 10:14
سلام
شرکت ثبت برند پلکان سوال پرسیدم برای ثبت برند جوابی ارسال نفرمودید
شاد باشید

خشایار
19-11-2015, 10:15
سلام
به تجار عزیز
مفدار 12 تن ممتاز بهاره 94 موجود دارم لطفا در صورت نیاز تماس حاصل بفرمایید

خشایار
23-11-2015, 10:43
سلام
ثبت برند در سلیمانیه عراق که اماده بکار باشه قیمت چند دینار هست و ضمنا یه برند آماده بکار برای چای میخواستم در ایران اونم لطفا بفرمایید چه قیمت هست
شاد باشید
خشایار

سيامك
24-11-2015, 20:56
سلام دوستان چنانچه در مورد كالاي وارداتي خود از أقصي نقاط جهان با مشكل مواجه هستيد شركت ما در امارات متحده عربي در كمترين زمان و حداقل هزينه اماده همكاري با همكاران گرامي ميباشد٠٠٩٧١٥٢٣٩٥٦٩٠٧ و٠٠٩٧١٥٦٣٦١٨٢٨٠ و ايران ٠٩١٢٥٩٤٠٠٤٠ تلگرام و واتساپ در خدمتم دوستان چنانچه در گروهـاي تجاري عضو هستند لطف كنند و بنده رو هم اد بفرمايند ممنونم

Sent from my iPhone using Tapatalk

saee
26-11-2015, 00:18
////

خشایار
09-12-2015, 10:07
سلام
سیامک خان عزیز
ما معمولا در صادرات با مشکل مواجه هستیم قوانین دست و پا گیر ایران و کاغذ بازی ها مثل همین اداره استاندارد و گواهی انطباق گرفتن . اخر کار که 20 روز معطل میکنن برای آزمایشات وجوابها که میاد حالا دوباره باید بری سازمان غذا و دارو برای صادرات راهکاری داری؟

amir2723
12-12-2015, 03:57
Free 100%

You are Manufacturer Or Suppliers Or Exporter And Importer ??

Gltrader Company is the leading platform for global wholesale trade serving millions of buyers and suppliers around the world.

Through Gltrader, small businesses can sell their products to companies in other countries. Sellers on
Gltrader are typically manufacturers and distributors based in China and other manufacturing countries such as India, Pakistan, the United States and Japan.

•Products:

Gltrader currently hosts over 5,900 different types of products from more than 40 different

industries, including the following:

Agriculture
Apparel
Automobiles & Motorcycles
Beauty & Personal Care
Business Services
Chemicals
Computer Hardware & Software
Construction & Real Estate
Consumer Electronics
Electrical Equipment & Supplies
Electronic Components & Supplies
Energy
Environment
Excess Inventory
Fashion Accessories
Food & Beverage
Furniture
Gifts & Crafts
Hardware
Health & Medical
Home Appliances
Home & Garden
Lights & Lighting
Luggage, Bags & Cases
Machinery
Measurement & Analysis Instruments
Mechanical Parts & Fabrication Services
Minerals & Metallurgy
Office & School Supplies
Packaging & Printing
Rubber & Plastics
Security & Protection
Service Equipment
Shoes & Accessories
Sports & Entertainment
Telecommunications
Textiles & Leather Products
Timepieces, Jewelry & Eyewear
Tools
Toys & Hobbies
Transportation
------------------------------------
Advantage:
* Free For Member
* Multiple tools
* +200 Country
* Simplicity
------------------------------------
you Can Join Us Mow :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

خشایار
12-12-2015, 10:25
سلام
جناب امیر
خوب بود که خدمات رایگان که فرمودید رو به متن فارسی ارسال میکردید تا سایر دوستان هم از مطلب بهرمند شوند
با تشکر
خشایار

mohsen112
12-12-2015, 16:43
اطلاعات تجاری صنعت چای
مجموعه ی اطلاعات تجاری صنعت چای دارای ویژگی های زیر می باشد :

1- در این مجموعه فهرستی از شرکت های فعال در صنعت چای کشور سریلانکا به همراه مشخصات تماس ( تلفن , فکس , ایمیل و آدرس وبسایت ) ارائه شده است . همانگونه که می دانید کشور سریلانکا از صادرکنندگان بزرگ چای به ایران است و در اختیار داشتن این فهرست می تواند به شرکت ها و افراد فعال در صنعت چای یاری رساند .

2- فهرست شرکت های فعال در صنعت چای کشور هند به همراه مشخصات تماس ( تلفن , فکس , ایمیل و آدرس وب سایت ) از دیگر بخش های مجموعه ی اطلاعات تجاری صنعت چای است . کشور هندوستان نیز یکی از مهمترین صادرکنندگان چای به ایران است و چای کلکته ی آن کیفیت و شهرتی جهانی دارد .
3- کشور امارات و شهر دبی از واسطه های تجاری بزرگ برای صادرات و واردات چای است . از این رو فهرست شرکت های فعال در صنعت چای در شهر دبی را در محتوای تولید شده گنجاندیم . این فهرست دربردارنده ی مشخصات تماس شامل تلفن , فکس و ایمیل است .
4- بی شک تجارت چای بدون شناخت عرضه کنندگان و عمده فروشان چای در ایران بسیار سخت و حتی غیرممکن است . فهرست عرضه کنندگان و عمده فروشان چای در ایران یکی از منابع اطلاعاتی ارزشمند برای کمک به شرکت ها و افراد فعال در حوزه ی تجارت و تولید چای است .
5- فهرست واحدهای تولیدکننده ی چای در شمال ایران به همراه اطلاعاتی نظیر ظرفیت تولید می تواند شما را در خرید و فروش و تجارت چای یاری رساند . این فهرست نیز در مجموعه ی اطلاعات تجاری صنعت چای وجود دارد .
از دیگر بخش های تشکیل دهنده ی مجموعه ی اطلاعات تجاری صنعت چای معرفی برخی برندهای فعال در بازار چای ایران و همچنین فهرستی از برندهای شناخته شده در بازار است .

برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید :

خشایار
13-12-2015, 10:16
سلام
محسن خان عزیز
مرسی بابت این اطلاع رسانی که کردی به دوستان هم توصیه کردم به سایت سر بزنن در زمینه خرید چای خارجی ،البته الان بیشتر چای ویتنامی موجود هست و بخوبی هم تو بازار جا باز کرده اما از لحاظ طعم و مزه بسیار کیفیت پایینی داره.
شاد باشید

shapoor
18-12-2015, 10:20
سلام
استاد ارجمند خشایار عزیز
در اولین فرصت خدمت میرسم

خشایار
25-12-2015, 10:17
سلام
جناب شاپور عزیز
رسیدن بخیر باشه خدمت از ماست دوستان تون در شرکت تماس گرفتن با من قرار شده نشست کاری با حضور شما انجام بشه
ارادتمند
خشایار

خشایار
28-12-2015, 10:22
سلام
به تجار گرامی
اینجا از دوست عزیز جناب اقای حمید علیپور که در ثبت برند در پارک شهر تهران کمک شایانی به اینجانب نمودن تشکر و قدردانی مینماییم
شاد باشید
خشایار

shapoor
04-01-2016, 09:42
سلام
دوست عزیز خشایار خان یه سوالی راجب دوستت تون جناب علیپور داشتم ؟ ایشون مگه در کار ثبت برند تو پارک شهر کارشناس هستن ؟ یا وکیل برای ثبت برند؟ لطفا راهنمایی بفرمایید . چون برای کاری نیاز به یه نوع برند خاص داریم شرکت ما در ایران
ممنوم از شما

خشایار
07-01-2016, 10:03
سلام
اطلاعات مربوط به ثبت برند و شماره تماس رو خدمت شما ایمیل کردم
شاد باشید

shapoor
09-01-2016, 08:48
سلام
بسیار ممنونم

خشایار
21-01-2016, 11:00
سلام
به دوستان عزیز
مقدار 40 تن قلم گوشتی درجه یک سال 94 موجود دارم .لطفا در صورت نیاز با من تماس بگیرید

shapoor
26-01-2016, 10:29
سلام
اگر کلیه پروانه ها برای صادرات تکمیل هست بفرستم برای روسیه و در خواست رو هم براتون ایمیل کردم
ممنونم

خشایار
01-02-2016, 20:23
سلام
کلیه مدارک ها رو براتون ارسال و ایمیل کردم
شاد باشید

shapoor
04-02-2016, 10:17
سلام
جناب خشایار ممنونم ،
مدارک رو بررسی و تکمیل بودن کلیه بسته بندی های 20 کیلویی هم که پلمپ شده اند جهت حمل و نقل هماهنگ شده است
درود فراوان

خشایار
11-02-2016, 20:09
سلام
ممنونم دوست عزیز
شاد باشید

shapoor
15-02-2016, 20:35
سلام
جناب خشایار عزیز
مقداری چای سبز اعلا میخواستم نمیدونم الان میشه تهیه کرد یا خیر حتما چای سبز ارگانیک باید یاشه
ممنون میشم که سریع منو در جریان کار قرار بدین
ارادتمند
شاپور

shapoor
24-02-2016, 23:29
سلام
جناب خشایار عزیز
پیامها رو جواب نمیدین ، ترکیه تشریف دارید؟ لطفا تماس رو جواب بدید. ممنونم

خشایار
29-02-2016, 10:29
سلام
استاد ارجمند
جهت تحویل چای هستم امری باشه در خدمتم .چای ویتنامی هم با پایین ترین قیمت بازار اعلام کردن قیمت رو امااااااااااا واقعا از لحاظ طعم بی کیفیت هست ولی رویت خوبه
ارادتمند
خشایار

shapoor
03-03-2016, 09:28
سلام
دوست گرامی خشایار
لطفا تماس بگیرید

Amir203434
03-03-2016, 21:42
سلام دوستان ی سایت عالی پیش بینی فوتبال رو میخام بهتون معرفی کنم بدون فیلتر با امکان پیش بینی تا دقیقه نود پشتیبانی کامل از ریال ایران و واریز آنی و پوشش کلیه بازی های لیگ های مختلف خودمم عضو هستم و بسیار راضی هستم حتما ی بار از سایت دیدن و ثبت نام کنید ضرری نداره آدرس سایت در زیر
ثبت نام کنید - بت بال نود ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Amir203434
03-03-2016, 22:01
سلام دوستان ی سایت عالی پیش بینی فوتبال رو میخام بهتون معرفی کنم بدون فیلتر با امکان پیش بینی تا دقیقه نود پشتیبانی کامل از ریال ایران و واریز آنی و پوشش کلیه بازی های لیگ های مختلف خودمم عضو هستم و بسیار راضی هستم حتما ی بار از سایت دیدن و ثبت نام کنید ضرری نداره آدرس سایت در زیر
ثبت نام کنید - بت بال نود ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

خشایار
05-03-2016, 09:44
سلام
امیر جان
ادرس سایت فایل ش باز نمیشه یعتی انگار ویروسی هست اگر میشه برای من دوباره بفرست
ممنونم
خشایار

shapoor
07-03-2016, 10:08
سلام
منم نمیتونم ریجستر کنم

sman.sadeghi
08-03-2016, 03:23
سلام دوستان.
بنده ماه فروردين يا ارديبهشت سفر يك ماهه اي به عراق دارم براي بازاريابي سنگ. كاملا هم به زبان عربي تسلط و آشنا و فاميل زيادي در همه شهرها دارم، از شما و كساني كه محصولي صادراتي دارند كه پرسود باشه و براي كشور عراق خوب باشه، ميخوام محصولاتشون رو معرفي كنن تا با مشورت و هماهنگي رو اون محصولات هم كار كنم،
با تلگرام و واتساپ در خدمت هستم، شماره بنده: ٠٩١٣١٠٧٤١٧٠ صادقي

shapoor
12-03-2016, 09:58
سلام
جناب صادقی
ما در زمینه چای ایرانی و خارجی فعالیت داریم در لندن خودم هستم و در ایران با دوست عزیز خشایار همکاری تنگاتنگ داریم . اگر چای بخواهید میتونیم با هم همکاری کنیم
با تشکر

خشایار
27-03-2016, 20:50
سلام جناب صادقی
همانطوریکه جناب دکتر شاپور فرمودن ما در زمینه چای ایرانی البته دوستان در زمینه چای خارجی هم فعالیت دارن اگر در عراق مشتری داری ما با شما در ایران چای جلوی درب کارخانه حاضر به هم کاری هستیم
شاد باشید
خشایار
09111411691

shapoor
02-04-2016, 10:24
سلام
جناب صادقی
سوال فرمودید چه مقدار توانایی تهیه و تولید داریم ؟ به هر مقدار که شما سفارش داشته باشید قادر به تهیه هستم

خشایار
10-04-2016, 10:12
سال نو مبارک باد

shapoor
18-04-2016, 21:52
سلام
خشایار خان عزیز
شروع تولید چای سال 95 از کی شروع میشه
ممنونم

خشایار
16-05-2016, 23:42
سلام به همه دوستان و تجار گرامی
شروع تولید جدید سال 1395 چای ایرانی از 5 اردیبشت 95 شروع شد لطفا جهت خرید با من تماس بگیرید
09111411691

خشایار
12-06-2016, 09:14
سلام
به تجار عزیز
شکسته یک به مقدار 50 تن جهت بسته بندی تولید اردیبهشت 95 موجود هست دوستان در صورت نیاز لطفا حتما با من تماس بگیرید
خشایار 09111411691

دیار
13-06-2016, 02:30
با سلام
لطفا قیمت رو اعلام کنین
جناب خشایار

خشایار
26-07-2016, 09:12
سلام
جناب دیارعزیز
چای شکسته یک قیمت روز بازار 65000 ریال باروتی 52000 ریال
با تماس تلفنی خدمت شما ارسال میشه
شاد باشی

خشایار
27-08-2016, 21:40
سلام
به همه تجار عزیز
با دوست و سرور گرامی دکتر شاهپور غزیز در روسیه در نمایشگاه مواد غذایی شرکت کردیم در صورت تمایل تجار که سفارش خرید دارن با نماینده شرکت مهندس صنعتی تماس حاصل فرمایید
با تشکر
خشایار

shapoor
08-10-2016, 09:42
سلام
جناب مهندس خشایار عزیز
رسیدن بخیر باشه اومیدوارم که با دست پر و قراردادهایی با تناژ بالا بسته باشید . در ضمن اماده همکاری با شرکت شما هستیم
موفق باشید

خشایار
11-10-2016, 10:28
سلام
دکترعزیز
ممنونم از لطف شما در اولین فرصت خدمت میرسم . حتما همکاری خواهیم کرد
شاد باشید
خشایار 09111411691

کاردان
30-11-2016, 23:06
سلام
به همه تجار عزیز
با دوست و سرور گرامی دکتر شاهپور غزیز در روسیه در نمایشگاه مواد غذایی شرکت کردیم در صورت تمایل تجار که سفارش خرید دارن با نماینده شرکت مهندس صنعتی تماس حاصل فرمایید
با تشکر
خشایار

سلام جناب خشایار لطفا لیست محصولاتتان رابه همراه قیمت برایم بفرستید
با تشکر
تلگرام 09383084877

alireza6438
03-12-2016, 17:27
سلام
دوستاني كه امكان صادرات چايي بتناژ بالا به تركيه را دارا ميباشند لطفا شرايط و هزينه هارو به من اعلام كنند من خودم در حال حاضر چاي صادرات دارم و با شرايط و هزينه ها اشنا هستم فقط كساني كه تناژ بالا اين كار را انجام ميدن و سابقه صادرات چاي دارن تماس بگيرمد لطفا چاي الان در ايران موجود و اماده بارگيري به گمرك مورد نظر ميباشد ٥٠٠٠ تن در انبار شمال ميباشد از لحاظ بهداشت استاندارد و پلمپ هيچ مشكلي نيست و اماده ميباشيم٠٩١٢٢٠٣٦٤٣٨

خشایار
26-12-2016, 10:03
سلام
به همه تجار عزیز
سال نو میلادی رو خدمت هموطنان مسیحی تبریک عرض میکنم
شاد باشید

دیجی
28-03-2017, 19:27
یه پیشنهاد خوب برای تجار و بازرگانان: توانایی ثبت رایگان و مشاهده درخواستهای تجاری بازرگانی ومزایده و مناقصه بین المللی و داخلی در لینک سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
دیجی سیلک رود: [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

خشایار
16-04-2017, 08:46
سال نو رو به همه تجار عزیز تبریک عرض میکنم وآرزوی سالی پر از رونق رو برای همه شما آرزومندم [/i][/b]

خشایار
20-04-2017, 00:16
سلام
به همه دوستان و تجار عزیز
تولید چای 1396 از 12 اردیبهشت ماه شروع میشه انشاءالله که سال خوبی برای تولید و تجارت چای باشه

marketmakers
25-04-2017, 12:59
خانه کارگزاری مارکت میکر

ایران-عراق-ترکیه-افغانستان
کشف فرصت های تجاری و کسب و کار جدید
در کوتاه ترین زمان محصول خود را ه فروش رسانید

چگونه به بازار ورود پیدا کنیم؟
میزان پذیرش بازار چقدر است؟
با چه حجمی از کالا و یا محصول وارد بازار شویم؟
قیمت محصول در بازار باید چه مقدار باشد؟خانه کارگزاری مارکت میکر

کشف فرصت های تجاری و کسب و کار جدید
در کوتاه ترین زمان محصول خود را به فروش برسانید

چگونه به بازار ورود پیدا کنیم؟
میزان پذیرش بازار چقدر است؟
با چه حجمی از کالا و یا محصول وارد بازار شویم؟
قیمت محصول در بازار باید چه مقدار باشد؟

محمد رهام
30-07-2017, 12:46
سلام دوستانی که میتونن که در زمینه صادرات و بازریابی زعفران درجه یک صادراتی همکاری داشته باشن تماس بگیرن ...09151580179 خاکی

setare 1396
15-10-2017, 12:33
مرسی از اطلاع رسانیتون و یه پیشنهاد برای شما برای گسترش کسب و کارتون
یه مجله اینترنتی با طراحی سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) رو نیز برای گسترش کسب و کارتون درنظر بگیرید.

setare 1396
23-10-2017, 11:57
طراحی سایت صنعتی و صنایع

در این مقاله با روند طراحی سایت صنعتی و صنایع و اهمیت این طراحی سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
آشنا خواهیم شد .
هم اکنون اگر در صنعت مشغول به فعالیت هستید خودش به این معنا میباشد که مشتریان زیادی وجود دارد که هنوز شما را نمی شناسند و یا با محصولات و سرویس های شما به خوبی آشنا نیستند. به عنوان مثال در کشورهای پیشرفته بسیاری از افراد کالاهای مورد نیاز صنعتی خود را به واسطه اینترنت و وب سایت شخص فروشنده خریداری مینمایند و بدون اینکه زمان خود را صرف نمایند یا حتما به مکان مورد نظر مراجعه نمایند.
یکی از پیشرفت هایی که کشور ما و صنایع خودرو ساز در آن داشته اند فروش محصولات خودرویی به صورت آنلاین میباشد به طوریکه افراد میتوانند حتی رنگ و خیلی از امکانات خودشان را بدون اینکه در محل حضور داشته باشند انتخاب نمایند و در محل نمایندگی شرکت مربوطه آن را تحویل بگیرند. بنابراین در سطح کلان این فرهنگ در بین افراد جامعه ما ایجاد شده است که میتوان حتی محصولات صنعتی را هم به صورت آنلاین فراهم نمایند.
البته میتوان رنج طراحی سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
صنعتی را بسیار وسیع دانست. به عنوان مثال یک کارخانه که میخواهد محصولات خود را در وب سایتش تنها به بازدید کنندگان معرفی نماید میتواند به عنوان یک وب سایت صنعتی شناخته شود و یا یک شرکت صنعتی هم که دارای وب سایت میباشد و تنها مشخصات و توانمندی های شرکت و آدرس تماس خود را در وب سایت قرار داده است هم به عنوان یک وب سایت صنعتی شناسایی میشود.
حتما قبل از اینکه بخواهید تصمیم به طراحی سایت صنعتی بگیرید ، در مورد فروشگاهی بودن آن هم تحقیق نمایید.
چه کسب و کار هایی در طراحی سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
صنعتی و صنایع قرار میگیرد ؟
وب سایت های عرضه محصولات پتروشیمی
وب سایت های محصولات آهنی و فولادی
وب سایت های عرضه محصولات خانگی مانند محصولات آشپزخانه و ...
وب سایت های عرضه محصولات و قطعات مربوط به خودروهای سبک و سنگین
وب سایت کلیه خدمات مربوط به قالب بندی
باتوجه به اینکه طراحی سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
صنعتی جزو طراحی سایت شرکتی هم به حساب میآید ، پس میتوان سرویس های زیر را در آن قرار داد :
امکان معرفی امتیازات و افتخارات
معرفی هیات مدیره
نمودار پیشرفت
تاریخچه شرکت
شرکای ما
نمایش پروژه ها و نمونه کارهای ما

خشایار
03-12-2017, 17:52
سلام لطفا قیمت رو اعلام بفرمایید​

خشایار
23-12-2017, 21:56
سلام به همه تجار عزیز
دوستان چای شکسته یک
حدود 25تن موجود هست لطفا در صورت نیاز با من تماس بگیرید
09111411691
شاد باشید
ایام بکام

amirhalipoor
11-01-2018, 14:19
آیا مشکل فروش دارید ؟

نماینده های خوب در شهر های مختلف لازم دارید ؟

نمی دانید در کدام استان شروع به کار کنید ؟

تا حالا به فکر صادر کردن محصولاتتون افتادین ؟

برای تولید محصول بهتر احتیاج به واردات مواد اولیه خاصی داشتین ؟

آیا میخواهید پرسنل فروش خود را با جدیدترین متد های روز آشنا کنید ؟

آیا میخواهید با سرمایه اندک کسب و کار جدیدی راه اندازی کنید ؟

خًب می تونید در مورد همه ی این مسائل روی ما حساب کنید ..... اسم ما مارکت میکرز ، تخصص ما بهبود شرایط حال شما

جهت ورود به بازارهای جدید و ارتقاء فروش در بازارهای فعلی خود با دفاتر ما در ارتباط باشید

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

black pearl
06-04-2018, 20:08
:wink:

mahmood.yazdany@chmail.ir
12-05-2018, 13:12
سلام
تامین کننده توت خشک جهت صادرات
ظرفیت تامین توت خشک 20 تن
بسته بندی 5 و 10 کیلویی
شماره تماس و ثبت سفارش 09134513081

خشایار