PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در شرایط فعلی با چه محصول یا خدماتی شروع کنم که زود بازده و پربازده باشه.

amirhosein
07-02-2013, 18:45
سلام به همه شما تاجران بزرگ
دوستان من در حال راه اندازی یه شرکت بازرگانی بین المللی هستم که فعالیت شرکت رو به 2 مرحله تقسیم کردم.
مرحله اول : خرید و فروش و بازریابی کالا و محصولات به دو روش عمده و مویرگی فعلا در ایران
به نظر من با توجه به شرایط اقتصادی موجود که تورم به شدت افزایش و قدرت خرید اکثر مردم کاهش پیدا کرده بهترین محصول یا خدمات برای فروش :
فروش محصول یا خدماتی در جهت کاهش هزینه ها یا افزایش قدرت خرید مصرف کنندهست .
مثل دستگاه های کاهنده انرژی و یا کارت های تخفیف .
مرحله دوم :خرید و فروش و بازاریابی کالا و محصولات در ایران و کشورهای دیگر
این مرحله به سفارش اشخاص حقیقی یا حقوقی ، شرکت ها ،ارگان ها ، سازمان ها خرید و فروش کالا و محصولاتشان در بازارهای داخلی و خارجی امکان پذیر می شود .
جزئیات این مرحله و مزیت هاش رو بعدا اعلام میکنم.

فعلا برای تاسیس شرکت و شروع کار می خوام مرحله اول رو با خرید و فروش ، بازاریابی یا گرفتن نمایندگی کالا یا خدمات پر بازده شروع کنم .
از دوستان تقاضا دارم که راهنمایی کنن در شرایط فعلی با چه محصول یا خدماتی شروع کنم که زود بازده و پربازده باشه.
با آرزوی موفقیت برای همه شما تاجران بزرگ

شماره تماس : 09125950514
ایمیل : sales-manager@live.com (sales-manager@live.com)

odise2004
14-05-2013, 19:19
از دوستان تقاضا دارم که راهنمایی کنن

safari64
15-05-2013, 03:47
جناب شمس شما منظورتون از طرح همچین سوالی البته با توجه به برداشت بنده بهترین کسب وکار تو دوران رکود اقتصادیه در جواب سوال جنابعالی باید بگم همه تولیدی ها و شرکتهای خدماتی وکارخونه های صنعتی و حتی خرده فروشان وعمده فروشان و بطور کل هرکسی که بطوری با اقتصاد و امرار ومعاش ارتباط داره تو چنین وضعیتی که کشور ما با اون داره دست وپنجه نرم میکنه وطبق امار صندوق جهانی پول تا دوسه سال اینده نیز بهمین منوال خواهد بود با یه کم فراز ونشیب .از اونجایی که بیشترین جمعیت کشور ما نیز زیر خط فقر ویا حداقل متوسط هستند باید بفکر براورده کردن احتیاجات ضروری این قشر از جامعه باشیم و تو این زمینه بطور خلاصه میگم 5 صنعت مواد غذایی واشامیدنی .بهداشت وسلامت .کیف وکفش وپوشاک .صنعت خودرو و صنعت ساختمان جزو لاینفک و ضروریات هر جامعه ای چه در دوران رکود وچه در دوران رونق اقتصادی محسوب میشه.حال جنابعالی با توجه به توانایی وقابلیتهاتون و همچنین علایقتون میتونید با تجزیه وتحلیل یکی از صنایع فوق الذکر یکی رو که میتونین بهتر وبا خلاقیت ونواوری انجام بدین انتخاب کنین و شروع کنین فقط اینو مد نظر قرار بدین که تو همه این مواردی که من گفتم فرصتهایی وجود داره که سود خوبی میتونی کسب کنی ولی ترافیک زیاده ولی بجای ناامید شدن باید کسب وکاری رو که انتخاب میکنین با یه شیوه وسبک جدید ومتفاوت باشه تا بتونین به موفقیت برسین و از همه مهمتر اینه که از دید مشتری به کار نگاه کنین وانوقت به طراحی سیستم کاری متفاوت ونواورانه دست بزنید.

amirhosein
16-05-2013, 01:59
جناب شمس شما منظورتون از طرح همچین سوالی البته با توجه به برداشت بنده بهترین کسب وکار تو دوران رکود اقتصادیه در جواب سوال جنابعالی باید بگم همه تولیدی ها و شرکتهای خدماتی وکارخونه های صنعتی و حتی خرده فروشان وعمده فروشان و بطور کل هرکسی که بطوری با اقتصاد و امرار ومعاش ارتباط داره تو چنین وضعیتی که کشور ما با اون داره دست وپنجه نرم میکنه وطبق امار صندوق جهانی پول تا دوسه سال اینده نیز بهمین منوال خواهد بود با یه کم فراز ونشیب .از اونجایی که بیشترین جمعیت کشور ما نیز زیر خط فقر ویا حداقل متوسط هستند باید بفکر براورده کردن احتیاجات ضروری این قشر از جامعه باشیم و تو این زمینه بطور خلاصه میگم 5 صنعت مواد غذایی واشامیدنی .بهداشت وسلامت .کیف وکفش وپوشاک .صنعت خودرو و صنعت ساختمان جزو لاینفک و ضروریات هر جامعه ای چه در دوران رکود وچه در دوران رونق اقتصادی محسوب میشه.حال جنابعالی با توجه به توانایی وقابلیتهاتون و همچنین علایقتون میتونید با تجزیه وتحلیل یکی از صنایع فوق الذکر یکی رو که میتونین بهتر وبا خلاقیت ونواوری انجام بدین انتخاب کنین و شروع کنین فقط اینو مد نظر قرار بدین که تو همه این مواردی که من گفتم فرصتهایی وجود داره که سود خوبی میتونی کسب کنی ولی ترافیک زیاده ولی بجای ناامید شدن باید کسب وکاری رو که انتخاب میکنین با یه شیوه وسبک جدید ومتفاوت باشه تا بتونین به موفقیت برسین و از همه مهمتر اینه که از دید مشتری به کار نگاه کنین وانوقت به طراحی سیستم کاری متفاوت ونواورانه دست بزنید.
جناب صفری سپاس گذارم از راهنمایی شما

sasan
03-06-2013, 23:41
با سلام خدمت شما دوست عزیز
ایا در مورد این سوالت جوابی هم گرفتی؟
تحقیقات خودتون رو تا چه حدی پیش بردین
ممنون میشم پاسخ بدین
ایمیل:ssasan70@gmail.com

saied
04-06-2013, 07:39
بنام خدا و با سلام دوستان عزیز
فکر می کنم که بهترین راه حل برای کاهش قیمت ها و افزایش قدرت خرید نیازمندی های مردم خذف واسطه ها و دلال هایی است که ارزش افزوده ای تولید نمی کنند. به عبا رت دیگر نزدیک کردن حلقه تولید به مصرف کننده نهایی است . این کار در کشورهای دیگر با تاسیس سوپر مارکت های زنجیره ای بزرگ در سطح وسیع انجام گرفته است که تقریبا همه چیز را با قیمت های مناسب عرضه می کنند .اما در کشور ما مثلا بابت تولید گوجه فرنگی کیلویی 200 تومان به کشاورز می دهند و بعد ، پس از دست بدست شدن های زیاد ، محصول کیلویی 2000تومان به مصرف کننده نهایی می رسد. بنابر این اگر کسی سرمایه کافی در اختیار داشته باشد که این مدل اروپایی را در ایران پیاد کند نه تنهاسود زیادی خواهد برد بلکه می تواند به تولید کننده مبلغ بیشتری بپردازد( و او را به تولید بیشتر تشویق کند ) وهم اینکه قیمت را برای مصرف کننده نهایی بشدت پایین بیاورد .