PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارسال نمونه کود ورمی کمپوست

rally_soon
30-01-2013, 14:27
با سلام خدمت اساتید با تجربه ی دنیای تجارت
من قرار است مقداری کود ورمی کمپوست را به کشورهای مختلف برای نمونه بفرستم و البته با تحقیقاتی که انجام دادم با ارائه ی این محصول به اداره ی کشاورزی کشور مربوطه بایستی استاندارد آن را تأیید کنند و در صورت پذیرش می توان با آنان قرارداد بست، به غیر از این راه شما نظر دیگری ندارید ، چون نمی خواهیم بحث زیاد تخصصی شود، چون بیشتر کشورها با استانداردهای ایران مشکل دارند.
سؤال دیگرم داشتم : آیا درست است که دیگر امکان انتقال ارز به ایران وجود ندارد ؟ اگر این طور است پس چه راهی برای وصول وجه در پیش داریم؟

مرتضی
31-01-2013, 09:16
با سلام خدمت اساتید با تجربه ی دنیای تجارت
من قرار است مقداری کود ورمی کمپوست را به کشورهای مختلف برای نمونه بفرستم و البته با تحقیقاتی که انجام دادم با ارائه ی این محصول به اداره ی کشاورزی کشور مربوطه بایستی استاندارد آن را تأیید کنند و در صورت پذیرش می توان با آنان قرارداد بست، به غیر از این راه شما نظر دیگری ندارید ، چون نمی خواهیم بحث زیاد تخصصی شود، چون بیشتر کشورها با استانداردهای ایران مشکل دارند.
سؤال دیگرم داشتم : آیا درست است که دیگر امکان انتقال ارز به ایران وجود ندارد ؟ اگر این طور است پس چه راهی برای وصول وجه در پیش داریم؟

سلام
تمام کشورها برای واردات حداقل استانداردهایی رو دارند، در برخی از این کشورها مخصوصا کشورهای اروپایی و آمریکا و سایر کشورهای پیشرفته، این استانداردها خیلی سخت گیرانه هست، مخصوصا در مورد مواد شیمیایی و غذایی و بهداشتی...
شما اول ببینید، که محصول ارسالی شما به کشور مقصد، نیاز به چه نوع استانداردی داره، یعنی گمرک کشور مقصد چه استانداردی رو برای واردات این کود الزامی معرفی کرده،! این رو یا باید خودتون پیدا کنید یا از خریدارتون بخوایین که بهتون بگه( که البته خریدارتون اگر واقعا متخصص این کالا باشه حتما میدونه وارداتش نیاز به چه استانداردی داره، !
شرکتهای بازرسی بین المللی هستن که در ایرن هم بعضی هاشون نمایندگی دارند ، اونها میتونن این برگه های استاندارد رو برای شما ( در واقع برای گمرک کشور مبدا) صادر کنن. البته نمیدونم الان با شرایط تحریم آیا هنوز این شرکتها در ایران فعالیت دارند یا نه، !
شما حتی اگر استاندار مورد نظر کشور مقصدر رو هم داشته باشین، (که باید داشته باشین) بازهم معمولا کالا در گمرک مقصد مورد آزمایش قرار میگیره تا صحت اطلاعات تایید بشه.

امکان انتقال ارز وجود داره ولی خیلی خیلی سخت شده، هم از طریق تحریمها راهها بسته شده و هم خود ایران از صادر کننده هاش میخواد ارز رو به اتاق مبادلات بیارن،
راه وصولش هم اگر نخوایین به اتاق مبادلات ببرینش، و در اونجا بفروشین، بهتر هست یا باهاش واردات انجام بدین یا با واردکننده ای همکاری کنین و یا از طریق صرافی..

rally_soon
31-01-2013, 13:14
مثل همیشه ، شما بهترین و مفیدترین جواب را در اختیارم گذاشتید.
یا حق

مرتضی
31-01-2013, 14:15
مثل همیشه ، شما بهترین و مفیدترین جواب را در اختیارم گذاشتید.
یا حق
خواهش میکنم. ما رو هم همین جا از روند کارت باخبر کن، لطفا.

پیروز باشی

خشایار
31-01-2013, 14:33
این کود از جنس چی هست ؟مثلا از ضایعات چای نوعی کود بدست میادکه قبل از کودشدن گاوداریها برای زیر پای گاو استفاده میکنن و یا براثر انباشت در کارخانجات چای در موقع پاییز باغداران کیوی و پرتغال کلا برای کود زیر درختان باغی میریزن

Parstrade
31-01-2013, 14:54
این کود مدفوع کرم آیزنیا فوتیدا است ، بسیار تمیز ، بی بو است و دارای محرک های قوی برای رشد گیاهان است . ترشحات کرم حاوی آنتی بیوتیک است و این باعث عاری بودن آن از میکروب می باشد .
بسیار مناسب برای صادر کردن به کشورهای حاشیه خلیج فارس می باشد + عراق + کشورهای شمال شرق ایران می باشد .
ارمنستان خود یکی از قطبهای تولید می باشد ولی کشورهای شرق دریای مازندران و روسیه بازار مناسبی برای این محصول می باشد .
در صورت نیاز امکان تامین این کود وجود دارد .

خشایار
31-01-2013, 21:10
پرستار جان این کرم از کجا و چه طور به وجود میاد

Parstrade
02-02-2013, 14:38
این کرم در سالهای گذشته وارد ایران شده و برای تولید کرم تکثیر می شود و نژاد اصیلش رو میتونی کیلویی 15000 تومان در حجم بالای 100 کیلو خریداری کنی

خشایار
02-02-2013, 14:45
چرا مختصر مفید توضیح میدید پرستار قول میدم وارد حرفه شما نشم فقط برای بالا بردن دانشم میخوام

Parstrade
02-02-2013, 15:59
نام کاربری من پارس ترید می باشد . شما هر سوالی براتون مطرح می باشد من درخدمت هستم

همچنین آماده همکاری با تجار برای صادرات این محصول می باشم

beheshti
20-05-2013, 09:27
کود دامی-شتری و اسبی را میدن به کرم ها
بعد فضولات این کرمها میشه ورمی دیگه
البته این از نوع با کیفیت بالاست

leily17
20-05-2013, 10:52
دوستای گلم مشورت در مورد سود تضمینی پرورش ورمی کمپوست به روش سبدی
دوستای عزیزم میخواستم مشورت کنم در مورد سود تضمینی پرورش ورمی کمپوست به روش سبدی کسی اطلاعاتی داره؟خیلی ها میگن که این کار با وجود سود بالا یک نوع بازار هرمی گلدکویستیه؟
مثلا سایتهایی مثل این؟ با این عناوین

ورمی کمپوست
(((((تضمین درکار
آیا از بدست آوردن یک سود تضمین شده راضی نیستید؟ اینجانب جهت رفاه حال هم وطنان عزیزم تصمیم به راه اندازی روش سبدی برای تولید کود ارگانیک ورمی کمپوست کرده ام که به این صورت میباشد هر سبد به مبلغ ۲۰۰۰۰ تومان به شما فروخته میشود و به مبلغ ۲۷۰۰۰ تومان از شما خریداری میشود و در قراردادهای اینجانب که با تضمین ۱۰۰ درصد انجام میگیرد این نکته ذکر شده و بیشتر جهت انجام امور اشتغالزایی رو به انجام روش سبدی کرده ام
با تشکر
داود آلیا)))))))))
یا این سایت
شرکت تعاونی مفتخران آبادی - ورمی کمپوست

با سلا م خدمت شما دوستا ن گرامی
شرکت مفتخران آبادی طرح ورمی کمپوست را بصورت خانگی و با درآمد زائی مطمئن شروع کرده است
دوستان علاقمند در این طرح میتوانند سبدی حاوی 25 کیلو کود و نیم کیلو کرم را از ما بقیمت 24هزار تومان خریداری کنند و بعد از 2 ماه نگهداری(طبق آموزشهایی که شرکت ما بصورت رایگان میدهد) ما بقیمت 30هزار تومان خریداری میکنیم(با تضمین خرید و قرارداد اولیه).
در یک فضای 100 متر مربعی میتوان 1200 عدد سبد را نگهداری کرد.
برای گرفتن اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
مدیر عامل: حسین فرخاری
09392966878
09156839979
یا این سایت
ورمی کمپوست | کرم خاکی کوکون طلا
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

sasan
06-06-2013, 14:01
سلام
تمام کشورها برای واردات حداقل استانداردهایی رو دارند، در برخی از این کشورها مخصوصا کشورهای اروپایی و آمریکا و سایر کشورهای پیشرفته، این استانداردها خیلی سخت گیرانه هست، مخصوصا در مورد مواد شیمیایی و غذایی و بهداشتی...
شما اول ببینید، که محصول ارسالی شما به کشور مقصد، نیاز به چه نوع استانداردی داره، یعنی گمرک کشور مقصد چه استانداردی رو برای واردات این کود الزامی معرفی کرده،! این رو یا باید خودتون پیدا کنید یا از خریدارتون بخوایین که بهتون بگه( که البته خریدارتون اگر واقعا متخصص این کالا باشه حتما میدونه وارداتش نیاز به چه استانداردی داره، !
شرکتهای بازرسی بین المللی هستن که در ایرن هم بعضی هاشون نمایندگی دارند ، اونها میتونن این برگه های استاندارد رو برای شما ( در واقع برای گمرک کشور مبدا) صادر کنن. البته نمیدونم الان با شرایط تحریم آیا هنوز این شرکتها در ایران فعالیت دارند یا نه، !
شما حتی اگر استاندار مورد نظر کشور مقصدر رو هم داشته باشین، (که باید داشته باشین) بازهم معمولا کالا در گمرک مقصد مورد آزمایش قرار میگیره تا صحت اطلاعات تایید بشه.

امکان انتقال ارز وجود داره ولی خیلی خیلی سخت شده، هم از طریق تحریمها راهها بسته شده و هم خود ایران از صادر کننده هاش میخواد ارز رو به اتاق مبادلات بیارن،
راه وصولش هم اگر نخوایین به اتاق مبادلات ببرینش، و در اونجا بفروشین، بهتر هست یا باهاش واردات انجام بدین یا با واردکننده ای همکاری کنین و یا از طریق صرافی..

این کود مدفوع کرم آیزنیا فوتیدا است ، بسیار تمیز ، بی بو است و دارای محرک های قوی برای رشد گیاهان است . ترشحات کرم حاوی آنتی بیوتیک است و این باعث عاری بودن آن از میکروب می باشد .
بسیار مناسب برای صادر کردن به کشورهای حاشیه خلیج فارس می باشد + عراق + کشورهای شمال شرق ایران می باشد .
ارمنستان خود یکی از قطبهای تولید می باشد ولی کشورهای شرق دریای مازندران و روسیه بازار مناسبی برای این محصول می باشد .
در صورت نیاز امکان تامین این کود وجود دارد .

نام کاربری من پارس ترید می باشد . شما هر سوالی براتون مطرح می باشد من درخدمت هستم

همچنین آماده همکاری با تجار برای صادرات این محصول می باشم

با سلام جناب پارس ترید
میتونم همکاریتون رو توی صادرات این محصول بپرسم که در چه زمینه ای میتونه باشه؟
بازار یابی؟
فروش؟
سرمایه گذاری؟
یا . . .؟
در ضمن اگر خواستید شماره موبایلم رو بذارم..؟
ممنون از شما

MMMJJJ
02-07-2013, 10:33
سلام درخصوص تولید ورمی کمپوست و فروش ان اماده همکاری با تمامی دوستان هستم
09121306729 جهانگرد

Parstrade
02-07-2013, 11:12
با سلام

بنده در زمینه تولید و سرمایه گذاری زیر نظر موسسه گیاه پزشکی میتوانم کمک و راهنمایی تان کنم .
09122008300

vahiddirector
14-08-2013, 00:46
سلام کسی تو ترکیه برای کود ورمی مشتری داره؟09369668696

p-rad
30-08-2013, 18:31
باسلام . اینجانب به دنبال تحقیقات در مورد سرمایه گذاری تو این طرح هستم .سرمایه اولیه هم شامل زمین در خراسان شهرستان درگز (مرز با ترکمنستان )ومبلغ مورد نظرم برای اول کار 10 میلیون میباشد .ممنون میشم اساتید منو راهنمایی کنن .ایا سوددهی این کار تضمینی هست .بازار فروشش چجوریه

MMMJJJ
07-10-2013, 10:07
دوست عزیز
من خودم به عنوان یک تولید کننده در سطح صنعتی به شما اعلام میکنم که قبل از شروع کار اول اقدام به انجام تحقیقات در خصوص بازار ان داشته باشید و بعد متناسب با توان و میزان فروش اقدام به تولید کنید تا ببینید که این کار بهترین سود و تضمین را دارد

reza em
07-10-2013, 12:54
سلام دوست عزیز در این مورد سایت های پرورش و آموزش وجود داره که با یک جستجوی ساده در گوگل به آن دسترسی دارید فقط بدانید از حاشیه سود زیاد ورمی و محصولات آن دچار مشکل نشوید چون هم اکنون در ایران به سبک گلد کویست ورمی کوییست راه انداخته اند !

moodi
23-11-2013, 13:58

ما هم قصد صادرات داریم. اگه کسی می تونه خبر بده. ممنون :cap:

شرکت تکیدار با تولید بیش از 1600 تن ورمی کمپوست در هر دوره و پرورش و تکثیر کرم ایزینیا فتیدا به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه های فعال کشور با هدف تولید انواع کودهای آلی( کود آلی گرانوله، کمپوست فراوری شده، وطرح وتوسعه ورمی کمپوست)، متناسب با نیازگیاهان و نوع خاک سعی در خود کفایی محصولات کشاورزی و احیای اراضی کشاورزی ورسیدن به یک توسعه پایدار را دارد .ایجاد این شرکت فوائد اقتصادی وزیست محیطی مطلوبی در منطقه داشته ومانع از آلودگی آبهای زیر زمینی شده است و با ضد عفونی نمودن تدریجی خاک به سلامت محیط زیست کمک شایانی نموده ومصرف سموم شیمیایی راکاهش میدهد.
امروز نقش کلیدی مواد آلی در حاصلخیزی خاک، فزونی تولید محصول و افزایش راندمان کودهای شیمیایی بر هیچکس پوشیده نیست.در حالی که اکثر خاکهای زراعی کشور با فقر مواد آلی مواجه میباشد.یکی از راههای تامین مواد آلی خاک استفاده از کودهای آلی است. تحقیقات نشان داده که مصرف توام مواد آلی وشیمیایی نقش موثر در افزایش تولید و کاهش مصرف کودهای شیمیایی دارد. فقدان وکمبود مواد آلی در زمینهای کشاورزی از یک طرف و قلیایی بودن خاکها از طرف دیگر موجب شده که میزان تولیدات کشاورزی کاهش یابد وجود مواد آلی یکی از مهمترین عوامل حاصلخیزی خاک میباشد که باعث بهبود خواص بیولوژیکی خاک ، ساختمان فیزیکی خاک ، هدایت هیدرولیکی خاک، نفوذ آب در خاک، تقویت فعالیت میکروبیولوژی خاک وافزایش حاصلخیزی خاک میشوند .خاصیت قلیایی خاک را میتوان با اسید زدایی توسط موادی نظیر گوگرد بر طرف کرد. که این اقدامی مهم در جهت اصلاح خاک میباشد چراکه در غیر این صورت جذب عناصر مغذی، به طور قابل توجهی کاهش میابد، با استفاده از مواد آلی به همراه گوگرد، فعالیت بیولوژیکی خاک تقویت شده ، اکسیداسیون گوگرد صورت گرفته و عوامل مساعد حاکم میشوند.

09125671352 مقیمی
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

شرکت تکیدار مبتکر روش مقیمی (تولید 500 تن ورمی کمپوست در 1000 متر) :

راه اندازی فارم تولید ورمی کمپوست به روش مقیمی

طرفیت تولید 500 تن ورمی کمپوست فقط در 1000 مترمربع

بدون نیاز به فضای مسقف

گروه تکیدار 09125671352

.

راه اندازی کارگاه تولید ورمی کمپوست به روش مقیمی (با ظرفیت تولید 500 تن ورمی کمپوست فقط در 1000 مترمربع)

بدون نیاز به فضای مسقف

گروه تولیدی تکیدار (مبتکر روش مقیمی در صنعت ورمی کمپوست)

09125671352

راه اندازی کارگاه تولید ورمی کمپوست به روش مقیمی (با ظرفیت تولید 500 تن ورمی کمپوست فقط در 1000 مترمربع)

بدون نیاز به فضای مسقف

گروه تولیدی تکیدار (مبتکر روش مقیمی در صنعت ورمی کمپوست)

09125671352

:cool:

:king:

تولید ورمی کمپوست به روش مقیمی

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

.

بدون نیاز به فضای مسقف

بدون نیاز به فضای مسقف

بدون نیاز به فضای مسقف

بدون نیاز به فضای مسقف

بدون نیاز به فضای مسقف

بدون نیاز به فضای مسقف

فروش 2500 تن ورمی کمپوست (درجه یک - دارای آنالیز)
با قیمت مناسب - جهت مصرف داخلی و خارجی
09125671352 مقیمی

فروش 2500 تن ورمی کمپوست (درجه یک - دارای آنالیز)
با قیمت مناسب - جهت مصرف داخلی و خارجی
09125671352 مقیمی

سلام . شرکت ما تولید کننده ورمی کمپوست هست. در حال حاضر 2500 تن کود درجه یک موجود میباشد. اگه کسی می تونه واسه صادرات همکاری کنه لطفا تماس بگیره. واسه قیمت کنار میام.
09125671352 مقیمی

سلام . شرکت ما تولید کننده ورمی کمپوست هست. در حال حاضر

2500 تن کود درجه یک موجود میباشد. اگه کسی می تونه واسه صادرات همکاری کنه لطفا تماس بگیره. واسه قیمت کنار میام.
09125671352 مقیمی

سلام . شرکت ما تولید کننده کود ارگانیک ورمی کمپوست هست. در حال حاضر

2500 تن کود درجه یک موجود میباشد. اگه کسی می تونه واسه صادرات همکاری کنه لطفا تماس بگیره. (قیمت مناسب)
09125671352 مقیمی

با سلام و خسته نباشید.
شرکت ما تولید کننده کود ارگانیک ورمی کمپوست هست. در حال حاضر

2500 تن کود درجه یک موجود میباشد. آیا کسی میتونه برای این محصول در خارج از ایران بازاریابی کنه؟؟
منتظر تماس شما هستم.
با تشکر - مقیمی
09125671352
takidarco@gmail.com

با سلام و خسته نباشید.

2500 تن کود درجه یک موجود میباشد. آیا کسی می تونه برای این محصول در خارج از ایران بازاریابی کنه؟؟
منتظر تماس شما هستم.
با تشکر - مقیمی
09125671352
takidarco@gmail.com

:king:

با سلام و خسته نباشید.

2500 تن کود درجه یک موجود میباشد. آیا کسی می تونه برای این محصول در خارج از ایران بازاریابی کنه؟؟
منتظر تماس شما هستم.
با تشکر - مقیمی
09125671352
takidarco@gmail.com

.

با سلام و خسته نباشید.

منتظر تماس شما هستم.
با تشکر - مقیمی
09125671352
takidarco@gmail.com

با سلام و خسته نباشید.

منتظر تماس شما هستم.
با تشکر - مقیمی
09125671352
takidarco@gmail.com

با سلام و خسته نباشید.

منتظر تماس شما هستم.
با تشکر - مقیمی
09125671352
takidarco@gmail.com

لطفا راهنمایی کنید!!!!
شرکت ما تولید کننده کود ارگانیک ورمی کمپوست هست.
در حال حاضر 2500 تن کود درجه یک موجود میباشد. آیا کسی می تونه برای این محصول در خارج از ایران بازاریابی کنه؟؟

منتظر تماس شما هستم
09125671352 مقیمی

takidarco@gmail.com

farshid0094
12-02-2014, 19:13
با سلام خدمت دوستان
لطفا اگه کسی تا حالا تونسته در خصوص صادرات ورمی کمپوست فعالیتی انجام بده تماس بگیره
09144546784

j.kh
03-06-2014, 20:03
پارس ترید،بنده حاضرم باهاتون همکاری کنم،،
خشایار جان من اطلاعاتی در این بابت دارم،دوست داشتی بعنوان همکار در خدمتم دوسته من :smile: پیروز و همیشه سبز باشید