PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش گوگرد بدون واسطه با تناژ بالا

naseer2263
20-01-2013, 18:15
با سلام خدمت دوستان و سروران گرامی یکی از دوستان بنده که شرکت بازرگانی داره و در امر صادرات و واردات فعالیت داره در زمینه فروش گوگرد فعالیت دارد و از دوستان هر کسی خریداری چه در داخل و چه در خارج از کشور داره میتونه تناژ بار را اعلام کنه تا قیمت را خدمتشان ارائه بدم طبق گفته دوستم بازار این محصول در کشور های خارجی بسیار داغه و طرفداران زیادی داره به شرطی که با تجار و افرادی که در پی خرید این محصول هخستند ارتباط داشته باشید تا بتونید محصول را به آنها معرفی نمائید.این محصول میتونه سود خوبی رو عاید خریداران و فروشندگان کند.

abbas.joudaki
29-01-2013, 23:22
با سلام.درخواست بالایی.ما داریم. لطفا انالیز.گوگرد کجاست؟و قیمت را اعلام فرمایید.یا با شماره 09165198836.ایمیل abbas.joudaki@YAHOO.COMمنتظرم.با تشکر گروه بازرگانان (عج)

naseer2263
01-02-2013, 11:34
به روی چشم من در اسرع وقت که آنالیز را دریافت کردم برای شما میل میکنم شما تقاضای بار را برای کدام کشور دارید و در ضمن میزان تناژی که مدنظرتان میباشد چه مقدار است.

naseer2263
02-02-2013, 00:17
بزرگوار شما لطف کنید بفرمائید چه نوع گوگردی و با چه آنالیزی مد نظرتان میباشد تا من در اسرع وقت برای شما ارسال کنم در ضمن خدمتتان عارض شوم که فروش کمتر از 30 هزار تن نمیباشد و در هنگام خرید هم باید به اندازه قیمت بار پرینت مالی ارائه شود و در صورتی که تقاضای شما برای خرید حتمی میباشد لطف کنید درخواست خود را به صورت کتبی با مهر و امضای شرکت برای ایمیل بنده ارسال فرمائید.
naseer2263@yahoo.com

nasim.golestani
09-02-2013, 14:42
با سلام خدمت دوستان و سروران گرامی یکی از دوستان بنده که شرکت بازرگانی داره و در امر صادرات و واردات فعالیت داره در زمینه فروش گوگرد فعالیت دارد و از دوستان هر کسی خریداری چه در داخل و چه در خارج از کشور داره میتونه تناژ بار را اعلام کنه تا قیمت را خدمتشان ارائه بدم طبق گفته دوستم بازار این محصول در کشور های خارجی بسیار داغه و طرفداران زیادی داره به شرطی که با تجار و افرادی که در پی خرید این محصول هخستند ارتباط داشته باشید تا بتونید محصول را به آنها معرفی نمائید.این محصول میتونه سود خوبی رو عاید خریداران و فروشندگان کند.

سلام
اگر امکانش هست موارد زیر رو در مورد گوگرد اعلام کنید:
آنالیز گوگرد
محل تحویل
برای کجا هست؟ یعنی گازی هست یا .... ؟
لمپ پودر هست یا گرانول؟
قیمت

ممنون از لطفتون