PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی مشاغل و زمینه های فعالیت دوستان

naseer2263
02-01-2013, 19:44
با عرض سلام من مدتیه که به این جمع پیوستم و خوشحالم از اینکه همچنین محیطی در اینترنت برای تعامل و ارتباط با تجار و بازرگانان عزیز ایجاد شده هدف از ایجاد این تاپیک معرفی مشاغل دوستان و زمینه فعالیتشان بود دوستان لطف کنن در صورت امکان مشاغل خودتان را معرفی نمائید تا دوستانی که تمایل دارند بتونن با شما همکاری داشته باشند.

haman716
02-01-2013, 23:55
خیلی هم خوبه
اینجوری خریداران و فروشندگان بالقوه که در این سایت عضو هستن با هم اشنا میشن و معامله انجام میدن

naseer2263
04-01-2013, 23:27
از دوستان ممنونم که این همه به بنده ارادت دارند .چند روز پیش این تاپیکو ایجاد کردم ولی متاسفانه بغیر از یک نفر هیچکس حاضر نشده جوابی بده دوستان ما دوست داریم با زمینه کاری اعضاء آشنا بشیم تا اگر آینده شرایط خوبی برای همکاری پیش اومد بتونیم با همدیگه همکاری داشته باشیم .لطف کنید نحوه معرفی خود و مشاغلتان به ترتیب از نام و نام خانوادگی-سن-نوع فعالیت-مدت فعالیت-آدرس محل کاردر صورت امکان-محل زندگی -شماره تماس و ایمیل داشته باشه.من منتظر استقبال دوستان از این تاپیک هستم امیدوارم نتیجه خوبی رو ببریم.

naseer2263
04-01-2013, 23:31
اجازه بدید قبل از همه بنده خودمو معرفی کنم.
نام و نام خانوادگی=ناصر صادقی
سن=27 سال (مجرد)
شغل=کارمند دانشگاه شاهد
مدت فعالیت:7 سال
آدرس محل کار:روبروی حرم امام نرسیده به عوارضی تهران-قم دانشگاه شاهد
سمت=کارشناس آی تی
محل زندگی=تهران
متولد=1363
علاقمندی=به تجارت و برنامه نویسی
فعالیت دوم=فروش در زمینه املاک متراژ بالا در تهران و حومه
شماره تماس=09125287438
ایمیل:naseer2263@yahoo.com

haman716
05-01-2013, 11:11
من هم از اعضای سایت میخوام که خودشون رو معرفی کنند تا بتونیم باهم همکاری داشته باشیم
نوید تقوی
کارشناس آی تی
متولد 1366 بیرجند
شغل اول: فروشگاه کامپیوتر و لپ تاپ در بیرجند
شغل دوم: دو سالی است که شرکت بازرگانی ثبت کردیم به نام شرکت بازرگانی هامان تجارت قهستان و چون اصالتا اهل نهبندان هستم و پدرم در معادن سنگ مشغول فعالیت است روی صادرات و فروش سنگ گرانیت و مرمریت بصورت کوپ و بریده شده متمرکز شدم و شدیدا برای پیشرفت شرکتم تلاش میکنم تا جایی که بهترین صادر کننده سنگ در ایران بشوم...
دفتر شرکت: بیرجند-میدان ولایت-بلوار غدیر پلاک144
همراه: 09151648210
ایمیل: hamantrade66@yahoo.com

j.ostovar850
05-01-2013, 12:47
سلام و تشکر بابت تاپیکی که وجودش خیلی نیاز بود.
نام و نام خانوادگی: جواد استوار
شغل: بازرگان
مدت فعالیت: 5سال

محل زندگی: فسا - پیش پدر و مادر
متولد:1366
علاقه مندی: خوابیدن در یک محیط ساکت و ترجیحا تاریک جوری که مادرم دستش بهم نرسه که زورکی بیدارم کنه برای نماز.
فعالیت دوم: بجز صادرات شغل دیگری ندارم.
آدرس دفتر در ایران: فارس - فسا - خیابان جمهوری اسلامی - میدان 15 خرداد - مرکز رشد فناوری ذوالقدر - شرکت تهاتر پارس آسیا
آدرس دفتر در عراق: استان بصره شهر العماره - میدان مکاصیص
سمت: مدیر عامل
تماس ایران: 09178402377 3340138-0731 فکس:3340116-0731
تماس عراق: 009647713103583

خشایار
05-01-2013, 14:00
سلام ناصر خان خوش اومدی
نام و نام خانوادگی :خشایار سعادت
شغل:اول 10سال کار در شرکتهای ساختمانی پروژنیشکرسایت دعبل خزایی جاده اهواز به ابادان شرکت ارچین و کشت و صنعت کارون
:دوم به مدت 8 سال فروش کامپیوتر علی الخصوص لپ تاپ که مستقیم از امارات وارد میکردم
:سوم ساختمان سازی که الان هم کم و بیش انجام میدم در کنار تجارت چای
:چهارم شغل پدر بابای کارخانه چایساری که هم اکنون هم در حال فعالیت است وتجارت چای ایرانی به کشورهای همسایه
آدرس:گیلان-لاهیجان:کارخانه چایسازی نور سعادت
تحصیل:فارغ التحصیل مهندسی کشاورزی دانشگاه آزاد لاهیجان و مهندسی عمران لاهیجان
محل :زندگی لاهیجان
علاقه مندی :تجارت صادرات و واردات و کارهای پرتحرک
شماره تماس:09111411691
ایمیل:khashayarekohan@yahoo.com

naseer2263
06-01-2013, 18:22
ممنون از دوستانی که لطف کردن و خودشونو معرفی کردن امیدوارم سایر دوستان هم استقبال کنن.

mohsen mahdavi
07-01-2013, 00:59
باسلام
محسن مهدوی هستم
از شیراز
تحصیلات:لیسانس مدیریت صنعتی
فعالیت ها:کارشناس بورس کالا و بین الملل.کارشناس فروش بیمه سامان
شرکت تازه تاسیس در زمینه صادرات و واردات.
شراکت درکارگاه تولید سنگ دهبید
علاقه مند به بازرگانی و صادرات
شماره تماس:09173145262
ایمیل:FX. mahdavi@yahoo.com

خشایار
07-01-2013, 15:45
مرسی از دوستانی که به این جمع پیوستن و خیر مقدم به دوستان جدیدو یه آفرین به این ایده خوب ناصر خان و یه تشکر جانانه از فرصت عزیز به خاطر صداقت کلامش
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

Nasi
07-01-2013, 16:16
سلام، بنده هم خانم نسی:wink: ، هستم:
شغل 1: مدیر بازرگانی خارجی یک شرکت تجهیزات پزشکی - مترجم
شغل2: تولیدی کارد و لوازم آشپزخانه
تحصیلات: کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی

اگر هر کسی در زمینه مکاتبات بازرگانی به زبان انگلیسی و آلمانی مشکلی داشت خوشحال میشم اگه بتونم کمک کنم بخصوص زمانی که online هستم.

خشایار
07-01-2013, 20:21
سلام به دوستان بنگاه کاریابی:smile::smile::smile::smile::smile:: smile::smile:

مرتضی
08-01-2013, 09:18
سلام اهالی تاجربانک

بنده مرتضی هستم متولد 1357
در حال حاضر مدیر دفتر چینِ یک گروه تجاری بین المللی هستم
فعالیت ما در زمینه صادرات و واردات بین ایران و چین و روسیه هست.
یک سالی هست که در این فروم حضور دارم.
تلفن:008618026325702
یاهو:mzhepeto
اسکایپ: Matemao1

naseer2263
08-01-2013, 18:26
دوستانی که تجربه موفقیت آمیزی در عرصه تجارت-بورس داشتند لطف کنن راههائی را که به موفقیت مالی منتهی میشه را به دوستانی که مبتدی هستند و از این بازار و فرصت های پیش روی آن اطلاعاتی ندارند بفرمائید تا بقیه دوستان هم بتونن به اون موفقیت های مالی که مد نظرشان میباشد برسند.

naseer2263
08-01-2013, 18:31
خانم نسبی به انجمن خودتان خوش امدید در مکاتباتی که با کشور های خارجی داشتید الان چه فرصت ها و محصولات خارجی در ایران جای کار داره تا بشه از طریق دوستان تجار وارد کشور کرد و روش کار کرد.دوستانی که لطف میکنن و خودشون رو معرفی میکنن از زمینه کاری خودشون و نحوه همکاری هائی که سایر دوستان میتونن با شما داشته باشن بیشتر بفرمائید.

خشایار
09-01-2013, 15:21
ناصر جان اگر اجازه بفرمایی با شرایط اینروزهای دلار مطالب رو روی صادرات متمرکز کنیم فکر کنم بهتر باشه چون با ارزش مانور بهتری میشه داد
با سپاس

خشایار
09-01-2013, 15:26
خانم نسی اگر در همون شرکتی که مشغول هستید اطلاعاتی در باره تجار خارجی کسب کنید فکر کنم هم برای صادرات لوازم شما خوبه هم برای منی که میخوام چای ایرانی صادر کنم
با سپاس
خشایار سعادت
09111411691

naseer2263
10-01-2013, 11:29
ممنون از همه دوستان که لطف کردند و به این تاپیک پاسخ دادند دوستان فرقی نمیکنه با توجه به خوب بودن شرایط صادرات در ایران ما موضوع اصلی همکاری با دوستان را به این سمت سوق میدهیم دوستانی که میتونن در زمینه صادرات محصولی به کشور های خارجی نقشی داشته باشند یا کاری در این زمینه از دستشون بر میاد مضایغه نکنن تا سایر دوستان استفاده ببرند ما در این گروه جمع شده ایم جمع بزرگی از تجار را تشکیل بدیم صرفا هدفمون معرفی نیست مهم اینه که دوستانی که در زمینه صادرات نقشی دارند کمک کنن تا بتونیم با همکاری همدیگه سایرین را در این عرصه وارد کنیم و بتونیم برای کشور و خود ارزآوری کنیم این انجمن موقعی مثبت ثمر خواهد بود که دوستانی با همیاری و کمک همدیگه بتونن جوی درآمدی برای خود و دوستان فراهم آورند در غیر اینصورت باید قبول کنیم که با درج چند تا تاپیک فقط داریم وقتمون رو هدر میکنیم.من الان در حدود دو سالی هست که در یک سایت کارآفرینی عضو هستم و همه اعضای سایت موقعی که پیشنهاد کاری میشود همشون اعلام آمادگی میکنن.ولی موقع که به عمل میرسه هیچکسی خبری ازش نمیشه و انگار نه انگار که شخصی بهت پیشنهاد همکاری داده و الان با گذشت دو سال هنوز هیچکدام از اعضای سایت موفق نشدن با همدیگه همکاری های کاری داشته باشند منم نمیخوام همچنین جوی در این سایت حاکم بشه دوستانی که واقعا توانشو دارند قدمی برای اعضاء بردارند اعلام همکاری کنن و در صورتی که موافقت خودشون را مبنی با همکاری اعلام کردند روی قول و عمل خود ثابت قدم باشند.ببخشید این فقط یادآوری بود و بنده قصد جسارت نداشتم فقط خواستم خواهش کنم ما که در این سایت گرد آمده ایم بتونیم همیشه با موفقیت های چشمگیرمون سایتو پابرجا نگه داریم و طوری نشه که بعد از مدتی همه دلزده و ناامید از این سایت خداحافظی کنن.

خشایار
10-01-2013, 15:52
ناصر خان کاملا با کلام شما موافقم ولی من از خودم میگم محصول چای دارم آماده ام به هر میزان کسی بتونه خودش هم صادرکنه من ساپورت محصول میکنم حرف هم نمیزنم کاملا عمل میکنم.دوستانی که امکان براشون هست بنده آماده همکاریم

خشایار
10-01-2013, 15:54
مرسی فرصت خان به امید موفقیت برای همه علی الخصوص شما

jalal13
12-01-2013, 01:25
سلام
کاملا درست و بجا
کاملا موافقم
به امید تعامل بیشتر با دوستان،ارتباطی تجاری و خارج از دنیای مجازی.:shades2:

ممنون از همه دوستان که لطف کردند و به این تاپیک پاسخ دادند دوستان فرقی نمیکنه با توجه به خوب بودن شرایط صادرات در ایران ما موضوع اصلی همکاری با دوستان را به این سمت سوق میدهیم دوستانی که میتونن در زمینه صادرات محصولی به کشور های خارجی نقشی داشته باشند یا کاری در این زمینه از دستشون بر میاد مضایغه نکنن تا سایر دوستان استفاده ببرند ما در این گروه جمع شده ایم جمع بزرگی از تجار را تشکیل بدیم صرفا هدفمون معرفی نیست مهم اینه که دوستانی که در زمینه صادرات نقشی دارند کمک کنن تا بتونیم با همکاری همدیگه سایرین را در این عرصه وارد کنیم و بتونیم برای کشور و خود ارزآوری کنیم این انجمن موقعی مثبت ثمر خواهد بود که دوستانی با همیاری و کمک همدیگه بتونن جوی درآمدی برای خود و دوستان فراهم آورند در غیر اینصورت باید قبول کنیم که با درج چند تا تاپیک فقط داریم وقتمون رو هدر میکنیم.من الان در حدود دو سالی هست که در یک سایت کارآفرینی عضو هستم و همه اعضای سایت موقعی که پیشنهاد کاری میشود همشون اعلام آمادگی میکنن.ولی موقع که به عمل میرسه هیچکسی خبری ازش نمیشه و انگار نه انگار که شخصی بهت پیشنهاد همکاری داده و الان با گذشت دو سال هنوز هیچکدام از اعضای سایت موفق نشدن با همدیگه همکاری های کاری داشته باشند منم نمیخوام همچنین جوی در این سایت حاکم بشه دوستانی که واقعا توانشو دارند قدمی برای اعضاء بردارند اعلام همکاری کنن و در صورتی که موافقت خودشون را مبنی با همکاری اعلام کردند روی قول و عمل خود ثابت قدم باشند.ببخشید این فقط یادآوری بود و بنده قصد جسارت نداشتم فقط خواستم خواهش کنم ما که در این سایت گرد آمده ایم بتونیم همیشه با موفقیت های چشمگیرمون سایتو پابرجا نگه داریم و طوری نشه که بعد از مدتی همه دلزده و ناامید از این سایت خداحافظی کنن.

خشایار
19-01-2013, 15:22
دوستان تجار و اهل فن این بخش رو قابل ندونستن که شرکت نکردن

amin_molody
20-01-2013, 10:21
سلام
امین مولودی هستم
لیسانس مدیریت جهانگردی
ساکن گرگان هستم

2 سال سابقه بازاریابی و 1 سال لیدر تور و 2 سال هم کارپردازی واسه شرکت خصوصی رو کاملا رها کردم و بخاطر علاقه شدید به بازار تجارت به این سمت کشیده شدم
با حداقل سرمایه میخوام شروع کنم تا بقول گفتنی کله پا نشم :D
متاهل هستم
شرکتی در حال تاسیس دارم و می خوام کارم و با خشکباز شروع کنم می دونم با تموم مزیت هایی که خشکبار داره بازارش کمی ریسکه و باید مواظب باشم سرم کلا نره

خوشحال میشم هم کمکم کنید و هم اگر کسی کمکی خواست کمکش کنیم ( کلا در خدمت گذاری همیشه حاضرم )
من برای طی کردن این راه و رسیدن به موفقیت احتیاج به راهنمایی های بزرگان این فن دارم

amin_molody@yahoo.com

naseer2263
20-01-2013, 10:42
امین جان پیوستنت به این انجمن رو تبریک میگم امیدوارم بتونیم همکاری های خوبی با هم داشته باشیم و دوستانی هم که اطلاعاتی در کار شما دارند بتونند با راهنمائی های مثبت ثمرشان روز به روز باعث پیشرفت کسب و کار شما شوند.

nasim.golestani
20-01-2013, 12:04
سلام به همه دوستان تاجر بانک
من نسیم گلستانی هستم.

در یک شرکت بازرگانی کار می کنم. فعالیتمون صادرات و واردات اقلام مختلف (فراورده های کشاورزی، بعضی از فراورده های پتروشیمی، نمک، بعضی از انواع خشکبار، و ......) هست، با تمرکز بر صادرات. بیشتر با کشورهای حوزه خلیج فارس، آسیای میانه، عراق کار می کنیم. البته بسته به نوع کالا با بعضی از کشورهای اروپایی و آسیایی هم کار کردیم.

اخیرا هم خودم قصد دارم با همکاری یکی از دوستانم، وارد حوزه صادرات کنسانتره سرب، روی، مس و سنگ آهن بشیم.
اگه با هر کدوم از دوستان، بشه به هر نوعی همکاری داشته باشیم، خوشحال می شم.

nasim.golestani@gmail.com

بهزاد
20-01-2013, 12:45
ورود شما رو تبریک میگیریم. امیدوارم بتونیم از اطلاعات جنابعالی در زمینه هایی که تجربشو دارید استفاده ببریم.

بهزاد
20-01-2013, 12:51
سلام
امین مولودی هستم
لیسانس مدیریت جهانگردی
ساکن گرگان هستم

2 سال سابقه بازاریابی و 1 سال لیدر تور و 2 سال هم کارپردازی واسه شرکت خصوصی رو کاملا رها کردم و بخاطر علاقه شدید به بازار تجارت به این سمت کشیده شدم
با حداقل سرمایه میخوام شروع کنم تا بقول گفتنی کله پا نشم :D
متاهل هستم
شرکتی در حال تاسیس دارم و می خوام کارم و با خشکباز شروع کنم می دونم با تموم مزیت هایی که خشکبار داره بازارش کمی ریسکه و باید مواظب باشم سرم کلا نره

خوشحال میشم هم کمکم کنید و هم اگر کسی کمکی خواست کمکش کنیم ( کلا در خدمت گذاری همیشه حاضرم )
من برای طی کردن این راه و رسیدن به موفقیت احتیاج به راهنمایی های بزرگان این فن دارم

amin_molody@yahoo.com

خشکبار سخته. قلق داره. هر خشکباری با هم فرق داره. خرما شکرک میزنه، پسته آفلاتوکسین داره، انجیر کرم میندازه، کشمش هم شکرک میزنه، داستان داره خلاصه. بعد یه چیز دیگه هم هست اینکه خشکبار سرمایه اولیه نسبتا بالایی میخواد. امیدوارم موفق باشید.

خشایار
21-01-2013, 15:11
با تشکر از دوستان جدید که در این بخش شرکت کردن و استاد بهزاد هم خودشو معرفی نکردن یلا شاید من ندیدم

خشایار
26-01-2013, 21:01
دوستان دیگه هم افتخار اشنایی بدن خوشحال میشیم

naseer2263
27-01-2013, 01:17
بله خشایار جان درست میفرمایند ماشااله هر روز بر تعداد کاربران این انجمن اضافه میشن ولی بغیر از چند نفر هیچکس حاضر نشده مشخصاتی از خودش ارائه بده دوستان خواهش میکنم همکاری بفرمائید.

Chalak Trading
27-01-2013, 10:06
ما در زمينه خشكبار فعاليت ميكنيم . چنانچه خدمتي از دستم بر بيايد خوشحال خواهم شد .

بهزاد
27-01-2013, 11:50
به به جناب چالاک
اقا چشم ما روشن. کم پیدا شدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خشایار
27-01-2013, 14:31
دوستان نشد . حق با ناصرخان والا من انتظار بیشتری دارم .دوستان این صفحه برای معرفی کامل دوستان هست سلام و علیک هم عالیه ولی اول صمیمیت رو بیشتر کنیم و بقیه به نوبت اول از بهزاد خان میخوام که خودشو کامل معرقی کنه بخدا مزاحم تجارتت نمیشم از اینجا قول میدم . اگه دوستان معرفی نکن خودشونو بعد من شیطونیهام گل میکنه و اذیت کردن ها شروع میشه قربون همه دوستان با صفا و با وفا و مهربون برم تنهایی.............

بهزاد
27-01-2013, 15:29
دوستان نشد . حق با ناصرخان والا من انتظار بیشتری دارم .دوستان این صفحه برای معرفی کامل دوستان هست سلام و علیک هم عالیه ولی اول صمیمیت رو بیشتر کنیم و بقیه به نوبت اول از بهزاد خان میخوام که خودشو کامل معرقی کنه بخدا مزاحم تجارتت نمیشم از اینجا قول میدم . اگه دوستان معرفی نکن خودشونو بعد من شیطونیهام گل میکنه و اذیت کردن ها شروع میشه قربون همه دوستان با صفا و با وفا و مهربون برم تنهایی.............

من بهزاد هستم.
:cigar::cigar::cigar:

خشایار
27-01-2013, 15:33
خوب منم خشایارشا پادشاه ایران هستم .برادر بقیه اش :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

خشایار
27-01-2013, 19:18
چی شد پس استاد

Chalak Trading
30-01-2013, 21:01
درود بر تو بهزاد عزيز
شما فردي با تجربه و كارآمد هستيد كه دوستي با جنابعالي براي من مايه افتخار است .
بسيار مايل هستم بدانم شما در زمينه خشكبار دقيقا چه تجربياتي داريد ؟
شاد و سلامت باشيد

خشایار
30-01-2013, 21:34
نشد امید خان از استاد وقت گرفتید . دوستان ماهها از استاد خواستن خودشونو معرفی کنن استاد افتخار به گروه نمیدن:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::craz y::crazy:
ارادتمند شما
خشایار سعادت
:tired::tired::tired::tired::tired::tired::tired:: tired:

amirhosein
31-01-2013, 02:57
سلام به همه شما تاجران بزرگ
اول یه تشکر می کنم از آقا ناصر به خاطر این ابتکار خوبش امیدوارم که به زودی تمام اعضای سایت نوع فعالیتشون رو معرفی کنن البته پیشنهاد می کنم که برای اطلاع رسانی قوی تر پیشنهادتون رو روی تیتر صفحه اول بذارید.

اینجانب : امیرحسین شمس
شغل : تاجر
محل زندگی : تهران
نوع فعالیت : خرید ، فروش و بازاریابی محصولات مختلف
علاقه مندی : دوست دارم به عنوان یک تاجر به کشورهای مختلف سفر کنم و داد و ستد بین المللی انجام بدهم
ایمیل : sales-manager@live.com ([Only Registered And Activated Users Can See Links]@live.com)
شماره تماس : 09125950514

خشایار
31-01-2013, 10:13
امیر حسین خان خوش اومدی انشاالله که بتونیم همکاری خوبی با شما داشته باشیم:fez::fez::fez::fez::fez:

naseer2263
01-02-2013, 11:29
آقای امیر حسین خیلی خوش آمدید و خوشحالم که بزرگواری فرمودید و مشخصاتی از خود ارائه دادید امیدوارم سایر دوستان هم همکاری داشته باشند شما در بازاریابی چه محصولاتی کار میکنید وبیشتر هدفتون برای بازار های داخلیه یا خارجی میشه بیشتر توضیح بدید.

Navid_atabaki
02-02-2013, 01:30
با اجازه دوستان

نوید اتابکی هستم
23سال دارم
فوق دیپلم مکانیک خودرو و احتمالا از این ترم دانشجوی کارشناسی مدیریت بازرگانی بشم
نزدیک ده سال هم هست که در بازار فعالیت دارم! سالها که در زمینه سیستم صوتی و دزدگیر اتومبیل در کنار برادرانم فعالیت کردم عشق به ماشین داشتم و در کل می توانم بگم که فعالیتهای من به دو بخش تقسیم میشه: نصف عمرم در زمینه صنعت خودرو و نصف بقیه در زمینه سیاست و اقتصاد و کار هست.
شغل اول:مغازه روسری فروشی دارم!
شغل دوم: خرید فروش سهام در بورس
شغل سوم: خرید و فروش طلا
شغل چهارم: جدیدا شرکت بازرگانیمون رو راه اندازی کردم و به عنوان مدیر عامل شرکت فعالیت میکنم و تقریبا میشه گفت سه شغل اول پله ای هستند برای رسیدن به این کار که علاقه شدید دارم
علاقمند به سیاست ، روزنامه نگاری ، فعالیت های اجتماعی ، سفر و کارآفرینی

آدرس :مراغه خیابان شیخ تاج روبروی حاجی غفار
تلفن : 09146148065
ایمیل:Navid_Engineer90@yahoo.com

خشایار
02-02-2013, 09:07
نوید خان خیلی خوش اومدی اومیدوارم که موفق باشی و در این راه بتونیم با هم همکاری داشته باشین

amirhosein
08-02-2013, 22:09
سلام به همه شما دوستان و تاجران بزرگ:king:
فیس بوک
من یه پیشنهاد دارم ، دوستان با توجه به امکانات فراوان و صفحات بی شمار مختلف کسب و کار در فیس بوک پیشنهاد می کنم اگر در فیس بوک عضو هستید آدرستون رو بزارید و یا عضو شوید و همدیگرو add کنیم تا از این طریق تبادل اطلاعاتی قوی تری داشته باشیم.
موفق باشید
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Navid_atabaki
09-02-2013, 01:00
با امیرحسین خان عزیز موافقم

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

okbash
09-02-2013, 10:22
سلام
مهدي نوروزي هستم
سمت : معامله گر سهام
علاقه مند : به تجارت
محل زندگي تهران
e-mail: norouzi_broker@yahoo.com

خشایار
09-02-2013, 13:52
مهدی جان خوش اومدی

okbash
11-02-2013, 12:42
ممنون از شما به خاطر ايجاد اين تاپيك خوب و موثر

shmehr
11-02-2013, 15:00
سلام
صباغیان هستم تولید کننده انواع پوشاک مخصوصاً لباس فرم و لباس کار و لباس مدارسی هستم
اگه تو این زمینه میتونید همکاری کنید در خدمت همه دوستان هستم
متاسفانه به خاطر مشعولیت زیاد نتونستم تو کار صادرات وارد بشم ولی میدونم اگه کسی پیگیر باشه درآمد خوبی میتونه داشته باشه
میتونید به سایت ما هم سری بزنید همه اطلاعات هست مقاله های خوبی هم گذاشتیم
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
info@shmehr.com/msmssaba@yahoo.com
09127467853

خشایار
11-02-2013, 21:29
سلام صباغیان من بهت از طرف خودم خوش آمد میگم

rally_soon
12-02-2013, 13:12
سلام

ینجانب : سیدی
شغل : تاجر
محل زندگی : مشهد
نوع فعالیت : تحقیقات بازار و بازاریابی همه صنف کالایی، فروش کامپیوتر، مترجم مکاتبات بازرگانی، همکاری در شرکت بازرگانی افغان (صادرات مواد نفتی)
علاقه مندی : به زودی به کمک دوستانم در جای جای جهان و کشور شعبات تجارت بین الملل را راه اندازی می کنم.

naseer2263
13-02-2013, 09:45
آقای صباغیان پیوستن شمارابه این گروه بزرگ تبریک میگم امیدوارم بتونیم همکاری های خوبی با هم داشته باشیم.فقط سعی کنید در این انجمن حضور فعال داشته باشید.

خشایار
14-02-2013, 15:45
سلام بر همکار گرامی جناب سیدی
خوش آمدی و اومیدوارم که دنیا رو فتح کنی که باعث سربلندی من خواهد بود
ارادتمند شما
خشایار سعادت

ahmadrhp
07-03-2013, 16:37
سلام
احمدرضا حسینی پور هستم
رشته تحصیلیم کامپیوتر بوده و تا حالا بیشتر روی این زمینه کار کردم ولی
از اونجاییکه خانواده ام تو کار کشاورزی و باغداری هستن، دارم کم کم روی فروش و صادرات محصولات و واردات تجهیزات کشاورزی هم کار می کنم
09173322043
ahmadrhp@yahoo.com
info@sssystem.net

shayanir007
18-04-2013, 09:15
سلام ناصر جان
به نظرم تاپیک خوبی رو انتخاب کردی و امیدوارم با نظرات دوستان تکمیل تر بشه.

نام و نام خانوادگی:
امیر شایانی

شغل:
کارمند شرکت خصوصی تولید کننده محصولات کامپوزیتی و پلیمری

مدت فعالیت:
8 سال

آدرس محل کار:
زنجان

سمت:
کارشناس تحقیق و توسعه

محل زندگی:
زنجان

متولد:
1358

علاقمندی:
به تجارت علی الخصوص محصولات و ایده های جدید و نو

فعالیت دوم:
مشاوره املاک و زمین های کشاورزی

شماره تماس:
09125420265

ایمیل:
shayanir007@yahoo.com

shayanir007
18-04-2013, 10:04
با سلام خدمت ناصر جان و تمامی دوستان عزیز عضو این گروه
بدون اتلاف وقت یه پیشنهاد و ایده در خصوص تولید و بازاریابی محصولی جدید دارم که از کلیه دوستان خواهشمندم نظرات، انتقادات و سطح تعامل و همکارشون رو در خصوص پیاده سازی و اجرای این ایده برام بفرستند.
مسلماً طی چند سال اخیر متوجه حجم سرمایه گذاریها چه در سطح داخلی و بین المللی در حوزه محصولات غذایی سالم و ارگانیک شده اید. یکی از دلایل تمایل و گرایش مردم به این حوزه گسترش بیماریهای ناعلاج و عوارض ناشی از مصرف سموم و افزودنیهای غیر مجاز در تولید محصولات غذایی و کشاورزی محسوب میشه.
برای اثبات این موضوع کافیه سری به آمار تولید محصولاتی از این قبیل : عسل، گیاهان دارویی، کودهای ورمی کامپوست، چای سبز، سویا و سایر محصولات کشاورزی و غذایی و .... و میزان تجارت اونها در سطح جهانی بزنید.

خلاصه سرتون رو درد نیارم اینها همه مقدمه ای بود برای معرفی
جديدترين محصول غذايي ارگانيك سال 2013

طبق بررسی هایی که انجام دادم یک شرکت اروپایی جدیداً اقدام به تولید نوعی معجون عسل با اختلاط چندین نوع عصاره گیاهی و دارویی کرده و تونسته با ثبت این محصول به نام خودش تنها طی 6 ماه از آغاز فروش اون توسط سایت آمازون نزدیک به 4 میلیون دلار سود نصیب خودش کنه.
از اونجا که تخصص بنده مهندسی شیمی هست طی سفری که به گرجستان داشتم تونستم یک نمونه از این محصول رو بخرم و بعد از انجام آنالیزهای شیمیایی پی به فرمولاسیون تولیدش ببرم.

حالا گره شروع تولید و بازاریابی این محصول اینجاست که میخواستم با همکاری شرکتهای غذایی داخلی اقدام به بومی سازی و تولید انبوه این محصول در داخل بکنم که متاسفانه برخی شرکتهای داخلی خیلی زرنگتر و کلاشتر از اونی هستند که فکرشو بکنید و فقط با چند میلیون میخواستند صاحب فرمولاسیون تولید بشن.

به هر جهت تمایل بنده این هست که با مشارکت شما عزیزان بتونیم در اشل هرچند کوچک اقدام به تولید و بازاریابی این محصول بکنیم و حسن و مزیت این نوع همکاری اینه که چندین نفر میتونن از طریق این تعاون و همکاری سود ببرند.
ضمناً بنده امکان تولید و راه اندازی کارگاه کوچک با سرمایه شخصی رو دارم و در صورت همکاری جمعی در نهایت در خصوص استارت هرچه سریعتر کار تصمیم خواهم گرفت.

برخی از خواص این محصول :

• ضد سرطان
• كمك به عضلات قلب و از بين برنده چربي اطراف قلب

• موثر در تخريب سلول هاي بدخيم در دوازده سرطان، از جمله روده بزرگ ، پستان، پروستات، ريه و لوزالمعده و ...
• درمان ضعف و كمبود قدرت عضلانى معده
• تنظيم كننده فشار خون و جلوگيري از سكته قلبي
• سكين سردردهاي معمولي و سردردهاي ميگرني
• آرامش بخش و مفيد براي بيماري هاي عصبي
• انرژي زا و تقويت كننده بدن
• كمك به سلامت دهان و دندان
• دارای آنزیمهایی نظیر آمیلاز و لیپاز می باشد که برای کاهش چربی و قند خون مفیدند.
• درمان كرمك كودكان و دفع كننده كرم روده
• مفيد براي لطافت و زيبايي پوست
• درمان گلودرد و آنفولانزا
• كمك به درمان نارسايي كبد
• ازسکته های مغزی جلو گیری کرده واز تیرگی چشم می کاهد .

• داراي انواع ويتامينهاي B و C و آنتي اكسيدان

منتظر نظرات گرانمایه و ارزشمند شما هستم.

shayanir007@yahoo.com

mahziar3025
29-04-2013, 02:42
با سلام
مهزيار بلك هستم ٢٧ سال دارم و تايلند زندگي ميًكنم
اينجا نتونستم كار مناسب پيدا كنم
زبانم بد نيست و اينجا راحت ارتباط برقرار ميكنم. اگه كسي مايل باشه اينجا ميتونم واسه صادرات يا واردات بازاريابي كنم
شماره تلفنم ٠٠٦٦٨٨٨٧١٨٣٦٧
من پاتايا زندگي ميكنم اما به بانكوك هم مدام رفت و آمد دارم. هر كمكي از من بر بياد در خدمتم

beno
29-04-2013, 13:36
با سلام
تاپیک عالییه ، امیدوارم بتونیم با همه اعضا روابط تجاری خوبی داشته باشیم
نام و نام خانوادگی : بنو خدابخشیان
تحصیلات : کاردانی عمران
در حال حاضر به کشورهای ارمنستان و تاجیکستان مصالح ساختمانی (اکثراً مصالح مورد نیاز صنایع عایق کاری) که شامل ایزوگام،پشم سنگ ، ژثو تکستایل هستند صادر می کنم.
ساکن اصفهان
09130858047
beno.trade@yahoo.com
دز ضمن پیشنهاد های دوستان عزیز رو برای همکاری با آغوش باز می پذیرم.
موفق باشید:smile::smile:

خشایار
29-04-2013, 14:08
سلام
مازیار خان خوش اومدی به این دانشگاه همیشه موفق باشی

خشایار
29-04-2013, 14:10
سلام
بنو خوش اومدی به این دانشگاه انشاالله که همه باهم بتونیم همکاری داشته باشیم

beno
29-04-2013, 14:46
ممنونم آقا خشایار. باعث افتخاره

دشتستانی 92
29-04-2013, 17:54
سلام دوستان. احمد کشاورزی هستم ازبوشهر{دشتستان} سن:21سال تحصیلات:کاردانی تکنولوژی موادغذایی فعالیت ها :همراه باپدرم توکار فروش وبسته بندی رطب وخرما هستم علاقمندبه : زمینه ی صادرات وواردات محصولات وکالا ها و بازرگانی ایمیل: assassinscreedbf16@gmail.com شماره تماس :09171776450

آرزو
29-04-2013, 19:52
با سلام
زبانم بد نيست و اينجا راحت ارتباط برقرار ميكنم. اگه كسي مايل باشه اينجا ميتونم واسه صادرات يا واردات بازاريابي كنم
من پاتايا زندگي ميكنم اما به بانكوك هم مدام رفت و آمد دارم. هر كمكي از من بر بياد در خدمتم
سلام جناب مهزیار،لطفا باکستون رو چک بفرمایید.

zarei
29-04-2013, 21:26
با سلام به همگی ببخشید دیر اومدم اینجا کار کشاورزی شروع شده دیگه کم میام اینترنت چون شب واقعا خسته هستم
نام ونام خانوادگی:محمد زارعی کردشولی
مجرد هستم(قصد ازدواج ندارم کسی بعد هی زنگ نزنه چرا ازدواج نمی کنید چون زن پای آدمو می بنده من دوست دارم سفر تنهایی وتجارت وکار وپیگر ی کارهامو بدون فکر زن وبچه انجام بدم)
تحصیلات:کاردان گیاهان دارویی- لیسانس مدیریت تلفیقی آفات(Integrated pest management)(IPM)یاهمون کارشناس گیاه پزشک
شغل اول:تجارت گیاهان دارویی به خصوص آلوئه ورا و به لیمو(در بازار داخلی ایران)
شغل دوم:تجارت حبوبات به خصوص لوبیا چیتی وقرمز
شغل سوم:کارشناس گیاه پزشکی(در حال حاضر هم گیاهان داروی کار می کنم هم کار شناس کشاورزی هستم وهم فروشگاه سم ،کود وبذر را درام)
دارای نمایندگی چند شرکت بازرگانی داخلی وخارجی هستم
با میادین تره بار وخشکبار به خصوص تهران وکرج کار می کنم
در کل روی کلیه محصولات کشاورزی به صورت خام وفرآوری شده کار می کنم چون علمش را دارم و کشاورز زاده هستم وتجارت محصولات کشاورزی را دوست دارم
در حال حاضر هم کشاورزی می کنم(لوبیا چیتی وقرمز) وهم ناظر هستم وهم دارای فروشگاه خرید و فروش مواد اولیه کشاورزی و کلیه محصولات خام وفرآوری شده رادارم و انجام می دهم
چون محصولات به فصل است من هم خرید وفروش هایم به فصل است
در حال ثبت شرکت هستم
با اکثر کارخانه ها ومیادین تره بار وتجار سرو کار و رفت و آمد دارم
در حال حاضر هم با یک شرکت بازرگانی یک محصول انحصاری تحت عنوان پودر آلوئه ورا با برند سن سای تولید وبسته بندی وفروش داریم و هچنین ژل مایع آلوئه ورا که مواد اولیه صنایع غذایی ودارویی وآرایشی وبهداشتی است.
آدرس:استان فارس شهرستان اقلید روستای چشمه رعنا کوچه ایثار گر غلام زینلی سمت چپ درب آخر محمد زارعی کردشولی(دوستان شمال فارس در فصل بهار وتابستان بسیار خوش آب وهوا وسرسبز است وقطب تجارت محصولات کشاورزی می باشد قدم همه دوستان بر روی چشم ما بسیار خوشحال می شویم تشریف بیارید منتظر قدوم سبزتان هستیم)
تلفن های تماس:
989171552467+
989178110564+
989388964536+
جمیل:
zarei301@gmail.com
یاهو:
zarei301@gmail.com
بلاگفا:
علاقه مندی من فقط تجارت به خصوص الکترونیک ونقدی(نسیه ممنوع):advise:

zarei
29-04-2013, 21:50
سلام
صباغیان هستم تولید کننده انواع پوشاک مخصوصاً لباس فرم و لباس کار و لباس مدارسی هستم
اگه تو این زمینه میتونید همکاری کنید در خدمت همه دوستان هستم
متاسفانه به خاطر مشعولیت زیاد نتونستم تو کار صادرات وارد بشم ولی میدونم اگه کسی پیگیر باشه درآمد خوبی میتونه داشته باشه
میتونید به سایت ما هم سری بزنید همه اطلاعات هست مقاله های خوبی هم گذاشتیم
info@shmehr.com/msmssaba@yahoo.com
09127467853
سلام جناب صباغیان
زارعی هستم از شهرستان اقلید استان فارس من برای فروشگاه کشاورزیم نیازمند نمونه از تمام لباس های کار مردانه شما هستم وهچنین انواع دستکش ها ی کاری چون برای ثبت سفارش باید کشاورز جنس روببیند وسفارش دهد یا اگر می توانید نمایندگیتان را به من بدهید اینجوری من هم بهتر هستم.
لطفا همکاری لازم را مبذول نمایید
با تشکر
همراه
09171552467
09388964536
09178110564
وبلاگ:[Only Registered And Activated Users Can See Links]

bitumen
30-04-2013, 01:46
سلام
عباس ستایش هستم، فعال در زمینه خرید و فروش قیر طبیعی(گیلسونایت) و همچنین بازار معاملات ارزی جهانی(فارکس)...کلا تجارت رو دوست دارم.
در زمینه خدمات پیامک کوتاه(فروش پنل کاربری و نمایندگی و ارسال پیامک انبوه) هم قبلا کار کردم و البته با مشتریان قبلی دارم ادامه میدم!
علاقه مند به عرفان و خودشناسی...بهتر بگم از زمانی که در زمینه عرفان و خودشناسی تحقیق کردم و وارد این حیطه شدم زندگیم 100 درصد تغییر کرد.
بعنوان برادر کوچکتر، توصیه ای دارم خدمت دوستان...برای موفقیت مادی و معنوی ابتدا باید با نیروی درون خودتون آشنا بشید....کتابهای زیادی در این مورد هست.قدرت ذهن ناخوداگاه رو دست کم نگیرید...برنامه ریزی صحیح ذهن ناخودآگاه یعنی موفقیت، یعنی ثروتمند شدن چه از نظر مادی و چه معنوی...
جهت صادرات گیلسونایت آماده همکاری هستیم!محصول از ما صادرات از شما!

FB: [Only Registered And Activated Users Can See Links]
EMAIL: fx.setayesh[at]gmail[.]com
TEL: 09183345196

global
30-04-2013, 10:34
سلام به دوستان
قربانی هستم.
شغل اصلی : واردات و صادرات / بازرگانی داخلی
شغل فرعی : دلالی به صورت دلالسیم سالم
نمونه کارها : صادرات سنگ آهن به چین / صادرات مصالح به عراق
دارای دفاتر بازرگانی در چین و ارمنستان و امارات و تهران
ساکن تهران
راه ارتباطی : traderglobal29@yahoo.com

خشایار
30-04-2013, 14:51
سلام
اقای ستایش خوش اومدی ؟ اینجا هم اهل عرفان و باصفا هستن. همیشه شاد باشی

naseer2263
30-04-2013, 15:02
سلام دوستان پیوستن همه شما را در این انجمن تبریک میگم و امیدوارم بتونیم همکاری های خوبی با هم داشته باشم دوست عزیزم آقای قربانی ممکنه یک ایمیل و شماره تماس از شما داشته باشم.

odise2004
11-05-2013, 17:39
سلام به دوستان عزیز
سیاوش هستم.
شغل اصلی : درحال اتمام خدمت سربازی!!! ایشالا تا آخر ماه!
شغل فرعی : گشتن دنبال کار! حدود 10 سال تو شرکت های مختلف کامپیوتری کار کردم و به سخت افزار و نرم افزار مسلطم.
ساکن تبریز
راه ارتباطی : odise2004@yahoo.com
خیلی ایده های تجاری دارم که متاسفانه بخاطر عدم حمایت خانوده قادر به انجامشون نیستم!
ایشالا به زودی عضو فعال این تالار خواهم شد!

global
11-05-2013, 18:32
خواهش میکنم
traderglobal29@gmail.com

سید احمد موسوی
30-05-2013, 15:35
با سلام به همگی امیدوارم همگی خوب و خوش باشند
نام و نام خانوادگی=سید احمد موسوی
سن=27 سال (مجرد)
شغل=اتولید کننده چسب چوب و میخ و سوزن منگنه (البته با پدرم)/ گاهی اوقات صادرات
مدت فعالیت:15سال
آدرس محل کار:قم شهرک صنعتی شکوهیه
سمت=مدیر تولید و فروش
محل زندگی=قم
علاقمندی=به تجارت و تولید
شماره تماس=09122535504
ایمیل:moosavi2002@gmail.com

zarei
30-05-2013, 20:00
با سلام بنده تاپیک گذاشتم ولی نمی دانم چرا نمایش داده نمی شود
نام ونام خانوادگی:محمدزارعی کردشولی
تحصیلات:لیسانس گیاه پزشکی فارغ التحصیل
شغل:کشاورزی وخرید وفروش محصولات کشاورزی به خصوص لوبیا چیتی
شغل اول بنده خرید وفروش گیاهان دارویی بوده وهنوز هم کار می کنم
شغل دوم هم خریدوفروش سم وکود وبذر
درحال حاضر کشت و صنعت لوبیا چیتی دارم در منطقه اقلید فارس
همکاری با سایر شرکت های بازرگانی ودوستان تاجر واقع در تهران وکرج
بنده کشاورز زاده بوده ام ودوست دارم درزمینه تولید وفروش محصولات منطقه خودم کار کنم
همراه من
9891715524567+
989388964536+
989178110564+
&
بلاگفا:[Only Registered And Activated Users Can See Links]
آدرس:استان فارس.شهرستان اقلید.سرحد چهار دانگه .روستای چشمه رعنا کوچه ایثارگر غلام زینلی سمت چپ درب آخر

ما داری بزرگترین مزارع کشت لوبیا چیتی درشمال استان فارس هستیم قدم سبز همگی دوستان به روی چشم ما
منتظر قدم سبز تمام دوستان به دشت وسیع سرحد چهار دانگه هستیم
تصاویر کشت لوبیا چیتی بهار 92 روستای چشمه رعنا وسرما زدگی بهاره
16461652

لوبیا چیتی خرمنی یا همون دست کشاورز یا ثرت نشده1659166516711653

Call
Send SMS
Add to Skype
You'll need Skype CreditFree via SkypeCall
Send SMS
Add to Skype
You'll need Skype CreditFree via Skype

zarei
30-05-2013, 21:12
دارم سرگیجه می گیرم تا حال 2بار تاپیک گذاشتم سایت نشون نمی دهد حتی تصاویر رو هم آپلود کردم اولش نشان داد ولی بعد از 10 دقیقه ناپدیدشد علت چیییییییییییییییییییییییی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

haman716
30-05-2013, 21:36
دارم سرگیجه می گیرم تا حال 2بار تاپیک گذاشتم سایت نشون نمی دهد حتی تصاویر رو هم آپلود کردم اولش نشان داد ولی بعد از 10 دقیقه ناپدیدشد علت چیییییییییییییییییییییییی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا خودتونو اذیت میکنین نشون میده که.....

خشایار
30-05-2013, 23:31
سلام
مهندس کرد شولی
برار همه دارن میبیننت خودتو به تور صیاد نرن که آخرش.......................................... ..............هست
شاد و پیروز باشی
:wink::wink::wink::wink::wink:
:wink::wink::wink::wink:
:wink::wink::wink:
:wink::wink:
:wink:

کاردان
31-05-2013, 15:46
[QUOTE=مرتضی;5673]سلام اهالی تاجربانک

بنده مرتضی هستم متولد 1357
در حال حاضر مدیر دفتر چینِ یک گروه تجاری بین المللی هستم
فعالیت ما در زمینه صادرات و واردات بین ایران و چین و روسیه هست.
یک سالی هست که در این فروم حضور دارم.
تلفن:008618026325702
یاهو:mzhepeto
اسکایپ: Matemao1[/QUO
سلام اقا مرتضی
یک پیام خصوصی برایتون گذاشتم
با تشکر

azahednia
01-06-2013, 19:58
سلام دوستان بنده اصف زاهدنیا 33 ساله از استارا و فارالتحصیل رشته منابع طبیعی هستم .هم اکنون مدیر عامل یک شرکت پیمانکاری در زمینه رشته خودم هستم .همزمان شغل کشاورزی در زمینه تولید برنج و کیوی هم دارم خیلی دوست دارم در زمینه تجارت انها هم وارد بشم مخصوصا که شهر من استارا کنار مرز واقع شده و مزیت نسبی برای ورود به بازارهای روسیه و کشورهای حوزه قفقاز داره و امکانات انبار بزرگ و نیز کارگران ماهر جهت سورت را دارا میباشم و خوشحال میشم در این زمینه با دوستان همکاری کنم .09119810311 azahednia@yahoo.com

کاردان
01-06-2013, 23:20
سلام

azahednia
03-06-2013, 17:30
سلام
سلام کاردان خوبی

ehsani
03-06-2013, 17:44
سلام
احساني هستم
شغل اول : احداث و ساخت جايگاههاي سوخت و واردات لوازم يدكي اين صنف
شغل دوم : مزرعه پرورش ميگو
شغل سوم : وارادات اجناس مختلف سود اور

safari64
03-06-2013, 22:25
سلام
صفری هستم
28 سالمه ومتولد بوشهرم .
هفت سال کارمند شرکت نفت بودم .ولی بتازگی از شهریور91با دنیای کارمندی خداحافظی کردم .
کاردانی شیمی دارم و ترم های اخر کارشناسی اقتصادبازرگانی رو میگذرونم.
عاشق تجارت واقتصاد وسرمایه گذاری وکسب وکار الکترونیک هستم .
نسل در نسل خونواده ام تاجر بودن وتجارت میکردن از روزگاری که با شناورهای بادبانی به بنادر هندوافریقا میرفتند
تا حالا که لنج فایبرگلاس داریم و پدرم ناخداست و بیشتر عمرش رو تو دریا گذرونده حتی سال 68 یکهفته روی اب شناور بودن تا تونستن پیداشون کنن
لنجمون با تمام بارهاش غرق شد .کار صید وصیادی رو هم تو دوران جوونی بهمراه پدرم انجام دادم و سابقه ماهیگیری وصید میگو رو هم دارم .
به کلیه دوستان توصیه میکنم اگر زمینه فعالیت تو این شاخه یعنی بازاریابی وفروش ماهی ومیگو رو دارند درنگ نکنند و شرایطشو فراهم کنند
من خودم ماهی جنوب تازه ومنجمد وهمچنین میگو دریایی وپرورشی رو بهمراه تن ماهی واستون فراهم میکنم با بهترین قیمت .
من تا کنون کاری به پرسودی ومنفعت ماهی ومیگو فروشی کم دیدم اینو واقعا میگم چون از نزدیک لمسش کردم.
تو حیطه صادرات و واردات و بازاریابی فعالیت میکنم .

واردات:
واردات خودرو ولوازم جانبی ان تخصصی انجام میدم .
پوشاک ومد بهمراه عطروادکلن و موبایل هم انجام دادم .
تو زمینه واردات سفارشات پذیرفته میشود .
یه تیم ترخیص کار دارم که تو بنادر بوشهر .بندرعباس و خرمشهر کارترخیص رو انجاممیدیم .
تو زمینه حمل ونقل دریایی بوسیله شناورهای چوبی همون لنج خودمون بهمراه بارژویدک کش نیز بواسطه پدرم میتونم خدماتی ارایه بدم .

صادرات:
صنایع دستی به کشورهای خلیج ماننذ کویت .قطر وامارات
ابزیان
وتازگی با اشنا شدن با بچه های تاجربانک کاربازاریابی برای صادرات محصولاتشون به این سه کشور رو انجام میدم .
زیورالات
سیمان وگچ
سنگ ساختمانی
زعفران
نمک
اوره
کیوی

تو هر سه کشور اقوام واشنایان کار بازاریابی رو انجام میدن وقرار شده خودمون هم یه شرکت تو کویت یا دبی ثبت کنیم.

بازاریابی محصولات وپخش کالاهای داخلی رو هم میتونم تو جنوب کشور بهمراه استان گیلان انجام بدم .
تواین زمینه ها هر کمکی از دستم بربیاد دریغ نمیکنم .

azahednia
04-06-2013, 19:59
سلام
صفری هستم
28 سالمه ومتولد بوشهرم .
هفت سال کارمند شرکت نفت بودم .ولی بتازگی از شهریور91با دنیای کارمندی خداحافظی کردم .
نسل در نسل خونواده ام تاجر بودن وتجارت میکردن از روزگاری که با شناورهای بادبانی به بنادر هندوافریقا میرفتند
تا حالا که لنج فایبرگلاس داریم و پدرم ناخداست و بیشتر عمرش رو تو دریا گذرونده حتی سال 68 یکهفته روی اب شناور بودن تا تونستن پیداشون کنن
لنجمون با تمام بارهاش غرق شد .کار صید وصیادی رو هم تو دوران جوونی بهمراه پدرم انجام دادم و سابقه ماهیگیری وصید میگو رو هم دارم .
به کلیه دوستان توصیه میکنم اگر زمینه فعالیت تو این شاخه یعنی بازاریابی وفروش ماهی ومیگو رو دارند درنگ نکنند و شرایطشو فراهم کنند
من خودم ماهی جنوب تازه ومنجمد وهمچنین میگو دریایی وپرورشی رو بهمراه تن ماهی واستون فراهم میکنم با بهترین قیمت .
من تا کنون کاری به پرسودی ومنفعت ماهی ومیگو فروشی کم دیدم اینو واقعا میگم چون از نزدیک لمسش کردم.

واردات:
یه تیم ترخیص کار دارم که تو بنادر بوشهر .بندرعباس و خرمشهر کارترخیص رو انجاممیدیم .
تو زمینه حمل ونقل دریایی بوسیله شناورهای چوبی همون لنج خودمون بهمراه بارژویدک کش نیز بواسطه پدرم میتونم خدماتی ارایه بدم .

صادرات:
ابزیان
وتازگی با اشنا شدن با بچه های تاجربانک کاربازاریابی برای صادرات محصولاتشون به این سه کشور رو انجام میدم .
زیورالات
سیمان وگچ
سنگ ساختمانی
زعفران
نمک
اوره
کیوی

تو هر سه کشور اقوام واشنایان کار بازاریابی رو انجام میدن وقرار شده خودمون هم یه شرکت تو کویت یا دبی ثبت کنیم.

بازاریابی محصولات وپخش کالاهای داخلی رو هم میتونم تو جنوب کشور بهمراه استان گیلان انجام بدم .
سلام جناب صفری من برای میگو و ماهی شما میتونم تو استان گیلان مشتری پیدا کنم .09119810311 زاهدنیا

کاردان
04-06-2013, 20:16
سلام
صفری هستم
28 سالمه ومتولد بوشهرم .

واردات:

صادرات:
ابزیان
زیورالات
سیمان وگچ
سنگ ساختمانی
زعفران
نمک
اوره
کیوی

سلام دوست عزیز
یک پیام خصوصی برایتان فرستاده ام

کاردان
04-06-2013, 20:24
سلام
اینجانب از تبریز
30 ساله
لیسانس بازرگانی دارم.
شغلم توضیع عمده خشکبار ( کشمش- خرما- قیسی-گردو) هست .
در این زمینه با کشور ترکیه فعالیت میکنم.
در خدمت شما عزیزان و تجار محترم و عمده فروشان خشکبار و خریداران داخلی و خارجی هستیم.
sahand.12399@yahoo.com

saeedza88
05-06-2013, 16:59
سلام من در زمینه تامین سنگ بریده و لاشه مرمریت کرم دهبید توانایی تامین دارم در صورت تمایل مایل به همکاری می باشم.
zarei.s64@gmail.com

saeedza88
05-06-2013, 17:00
من هم از اعضای سایت میخوام که خودشون رو معرفی کنند تا بتونیم باهم همکاری داشته باشیم
نوید تقوی
کارشناس آی تی
متولد 1366 بیرجند
شغل اول: فروشگاه کامپیوتر و لپ تاپ در بیرجند
شغل دوم: دو سالی است که شرکت بازرگانی ثبت کردیم به نام شرکت بازرگانی هامان تجارت قهستان و چون اصالتا اهل نهبندان هستم و پدرم در معادن سنگ مشغول فعالیت است روی صادرات و فروش سنگ گرانیت و مرمریت بصورت کوپ و بریده شده متمرکز شدم و شدیدا برای پیشرفت شرکتم تلاش میکنم تا جایی که بهترین صادر کننده سنگ در ایران بشوم...
دفتر شرکت: بیرجند-میدان ولایت-بلوار غدیر پلاک144
همراه: 09151648210
ایمیل: hamantrade66@yahoo.com

سلام من در زمینه تامین سنگ بریده و لاشه مرمریت کرم دهبید توانایی تامین دارم در صورت تمایل مایل به همکاری می باشم.
zarei.s64@gmail.com (zarei.s64@gmail.com)

خشایار
06-06-2013, 22:33
سلام
به همه دوستان جذیذ الورود این بخش از طرف خود به همه ......احسانی ،کاردان ،صفری ،زاهدنیا و............... خوش آمد میگم

naseer2263
08-06-2013, 07:20
از همه دوستانی که محبت کردند و رزومه ای از خودشان ارائه دادند سپاسگزارم.

naseer2263
08-06-2013, 07:21
سایر دوستان هم محبت کنن اطلاعاتی از خود ارائه بدن.

saied
08-06-2013, 09:53
بنام خدا
دوست عزیز جناب آقای صفری
با سلام و تشکر وآرزوی موفقیت بیشتر برای شما و همکاران محترمتان
آیا در بوشهر منطقه آزاد تجاری وجود دارد ؟ و آیا در گمرک بوشهر اتوموبیلی (قبل از مرحله ترخیص) برای فروش وجود دارد ؟ در این صورت تفاوت قیمت آن با دبی چند درصد است ؟

safari64
10-06-2013, 00:06
دوست عزیز بوشهر جزو مناطق تجاری ازاد محسوب نمیشه فقط منطقه ویژه اقتصادی بوشهر از تسهیلات و امتیازات خوبیواسه بازرگانان وتولیدکنندگان برخورداره.در مورد واردات خودرو هم خدمتتون عرض کنم که ما خودمون از کویت ودبی واسه مون ماشین میفرستن وما کار ترخیص وپلاک گذاری بهمراه سندگذاریشو انجام میدیم و با قیمت رقابتی میفروشیم.وشما نیز اگر مایل هستید میتونیم باهمدیگه همکاری کنیمما ماشین رو تو محوطه گمرک دپو میکنیم وبا توجه به سفارش مشتری میفروشیمحتی این اواخر مجبور شدیم ماشینهای بالای 2500سی سی رو بعلت تعرفه 75%واستقبال نشدن از سمت خریداران بعلتافزایش قیمت مرجوع کنیم.

shapoor
10-06-2013, 01:57
سلام
اگر ممکنه تصاویر ماشینهایی رو که وارد میکنید منظور بالای 2500 رو ارسال کنید یا روی همین سایت بذاریدو آیا ماشین اچ وان کیا هیوندا هم وارد میکنید قیمت تمام شده با پلاک و سند چند میشود

binalood
17-10-2013, 15:38
با سلام
من نیما مقدم هستم
ساکن مشهد .دارای مدرک لیسانس صنایع
دارای یک شرکت پخش و شرکت بازرگانی به نام بزرگ صنعت مهر بینالود
که در ضمینه ی صادرات مواد غذایی سوخت و مواد پتروشیمی به کشورهای افغنستان پاکستان و تاجیکستان فعالیت داریم
همچنین در سطح استان خراسان هم مشغول پخش مواد غذایی هستیم
برای صادرات در حل حاظر نیاز به گازوییل و هیدروکربن ایران ارد و شکر و قند. سیب زمینی و سیب درختی و گوجه داریم
در صورتی که مایل به همکاری بودید تماس بگیرید یا پیغام بدید

اواتار
17-10-2013, 22:29
فروش کود اوره صادراتی به کشورهای همجوار از طریق پتروشیمی کرمانشاه.................................. ...................بازر گانی روستا09124125402

djmahdi
28-10-2013, 14:41
سلام
محمد مهدی مصداقی هستم
26 سال
فوق لیسانس مکانیک
شغل: تحلیلگر و معامله گر بازار بورس اوراق بهادار و ارز -تحلیلگر و پیاده سازی سیستم های نرم افزاری و تجارت الکترونیک .در زمینه مشتقات نفتی هم فعال می باشم و ...
نیمچه مربی ورزشی:hehe:
خوشحال میشم کاری برای دوستان بتونم انجام بدم.

irankord
04-11-2013, 12:38
سلام خدمت همه دوستان عزیز
ما یه شرکت بازرگانی و تبلیغاتی عراقی هستیم که در زمینه صادرات سوخت، مواد غذایی، غلات، برنج، ضایعات آهن، خشکبار ، سنگ آهن و مصالح ساختمانی به تمامی کشورها و همچنین تامین کلیه اجناس از بازارهای جهانی جهت مصارف داخلی فعالیت داریم.
خوشحال میشیم که بتونیم با دوستان در زمینه های مختلف همکاری داشته باشیم.
سایت و ایمل ما
irankord2012@yahoo.com
88526502
با سپاس بازرگانی روئین

lamerd1369
05-11-2013, 23:34
سلام دوستان عزیز
اگه کسی تو زمینه بازاریابی صادرات و واردات و فروش داخلی و خارجی کمک می خواست من
میتونم باهاش همکاری کنم به شرط حقوق ثابت + پورسانت
حتما رزومه و سوابق کاری رو مطالعه کنه

mahdialayha
06-11-2013, 22:16
نام و نام خانوادگی=مهدی محمد علیها
سن=28 سال متاهل
شغل= مبلمان و دکوراسیون داخلی و...
مدت فعالیت:9 سال
آدرس محل کار:مشهد - شهرک صنعتی نوری
سمت= مدیر
محل زندگی=مشهد
متولد=1364
علاقمندی=به ....................
شماره تماس=09357320767
ایمیل:mahdialiha64@gmail.com

mahdialayha
06-11-2013, 22:18
نام و نام خانوادگی=مهدی محمد علیها
سن=28 سال متاهل
مهندس عمران
شغل= مبلمان و دکوراسیون داخلی و...
مدت فعالیت:9 سال
آدرس محل کار:مشهد - شهرک صنعتی نوری
سمت= مدیر
محل زندگی=مشهد
متولد=1364
علاقمندی=به ....................
شماره تماس=09357320767
ایمیل:mahdialiha64@gmail.com

zargaran
17-12-2013, 12:53
سلام

زرگران هستم

بنگاه تره بار دارم در میدان تره بار اهواز

همچنین رعیت دارم و کشاورزی صیفی جات در اهواز و خرم اباد و دره شهر ایلام انجام میدم

هرکس در زمینه تره بار بخواد باهاش همکاری میکنیم

09163059185

masnoroozi
24-12-2013, 10:03
باسلام
نوروزی هستم
از رشت
تحصیلات:لیسانس
فعالیت ها:کارمند + بوتیک پوشاک زنانه

علاقه مند به بازرگانی و صادرات
درخواست مشاوره از دوستان عزیز برای شروع تجارت

ایمیل:masnoroozi2000@gmail.com

masnoroozi
24-12-2013, 10:10
با سلام
اینجانب ساکن استان گیلان شهر رشت می باشم خوشحال می شوم که با هم همکاری داشته باشیم.

masnoroozi
24-12-2013, 10:11
با سلام
اینجانب ساکن شهر رشت می باشم خوشحال می شوم که بتوانیم همکاری داشته باشیم.موید باشید

melody
08-01-2014, 23:17
سلام دوستان
صفری هستم
ساکن آمریکا، زمینهٔ فعالیت من صادرات لوازم آرایشی با مارکهای معروف آمریکایی به کلیه کشورهای جهان میباشد.
کلیه تجار گرامی علاقمند به واردات در این زمینه میتوانند با این ایمیل و شماره تلفنها تماس بگیرند.
ایمیل: melody.manesh@yahoo.com
تلفن آمریکا: 2818548387
تلفن ایران:۰۹۱۱۱۴۱۱۶۹۱

taheri
08-01-2014, 23:43
سلام "
نام و نام خانوادگی : اسماعیل طاهری
شغل : مدیر فروش
نوع فعالیت : تولید کننده انواع فرش ماشینی - قالیچه - گلیم و ...
آدرس : کاشان - شهرک صتعتی راوند
همراه: 09139613023
ایمیل : taheri600@yahoo.com

خشایار
09-01-2014, 23:03
سلام
ممنونم از شما لطفا لیست قیمت به ایمیلم ازسال نماید
با احترام

melody
10-01-2014, 22:45
سلام آقای سعادت
لطفا ایمیل تان را چک کنید.
با سپاس

amir sh
13-02-2014, 14:52
شرکتهاي معتبر فرهنگي و هنري در راستاي گسترش برنامه هاي کنسرت و موسيقي در تمامي شهرهاي ايران اقدام به جذب سرمايه گذاري از عموم مردم کرده اند.در پي اين اقدام بنده به عنوان عضو هيئت مديره و مدير مسئول اجرایی با دادن تضمين اصل سرمايه و سود مشارکت از شما عزيزان دعوت به همکاري مينمايم. علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بيشتر با شماره هاي 09212260548 و 09398166898 تماس حاصل نمايند.من الله التوفيق.

H.A_Feizabadi
13-02-2014, 16:08
سلام خدمت همه دوستان و عزیزان و ممنون از پیشنهاد جالب آقای ناصر خان :

حبیب اله فیض آبادی
متولد = 1350 تهران
نخصص و تجربه = مالی و مالیاتی / حسابداری و حسابرسی

مدت فعالیت: 18 سال
آدرس محل کار: تهران - میدان آرژانتین
محل سکونت =تهران - ولنجک
شغل = مدیر مالی / مشاور مالی
حوزه فعالیت : تجارت و بازرگانی
تجربه کاری= شرکتهای پیمانکاری / تولیدی
و دو سال هم در پروژه های عمرانی و حوزه بازرگانی در شهرهای مختلف افغانستان بودم
تحصیلات = لیسانس مدیریت صنعتی
شماره تماس=09364866612
ایمیل:H.A_Feizabadi@yahoo.com

meysamt
13-02-2014, 18:02
با عرض سلام من مدتیه که به این جمع پیوستم و خوشحالم از اینکه همچنین محیطی در اینترنت برای تعامل و ارتباط با تجار و بازرگانان عزیز ایجاد شده هدف از ایجاد این تاپیک معرفی مشاغل دوستان و زمینه فعالیتشان بود دوستان لطف کنن در صورت امکان مشاغل خودتان را معرفی نمائید تا دوستانی که تمایل دارند بتونن با شما همکاری داشته باشند.

عالیه این گروه رو برای همین درست کردیم یه سر بزنید

zarei
13-02-2014, 18:13
با سلام به همگی ببخشید دیر اومدم اینجا کار کشاورزی شروع شده دیگه کم میام اینترنت چون شب واقعا خسته هستم
نام ونام خانوادگی:محمد زارعی کردشولی
مجرد هستم(قصد ازدواج ندارم کسی بعد هی زنگ نزنه چرا ازدواج نمی کنید چون زن پای آدمو می بنده من دوست دارم سفر تنهایی وتجارت وکار وپیگر ی کارهامو بدون فکر زن وبچه انجام بدم)
تحصیلات:کاردان گیاهان دارویی- لیسانس مدیریت تلفیقی آفات(Integrated pest management)(IPM)یاهمون کارشناس گیاه پزشک
شغل اول:تجارت گیاهان دارویی به خصوص آلوئه ورا و به لیمو(در بازار داخلی ایران)
شغل دوم:تجارت حبوبات به خصوص لوبیا چیتی وقرمز
شغل سوم:کارشناس گیاه پزشکی(در حال حاضر هم گیاهان داروی کار می کنم هم کار شناس کشاورزی هستم وهم فروشگاه سم ،کود وبذر را درام)
دارای نمایندگی چند شرکت بازرگانی داخلی وخارجی هستم
با میادین تره بار وخشکبار به خصوص تهران وکرج کار می کنم
در کل روی کلیه محصولات کشاورزی به صورت خام وفرآوری شده کار می کنم چون علمش را دارم و کشاورز زاده هستم وتجارت محصولات کشاورزی را دوست دارم
در حال حاضر هم کشاورزی می کنم(لوبیا چیتی وقرمز) وهم ناظر هستم وهم دارای فروشگاه خرید و فروش مواد اولیه کشاورزی و کلیه محصولات خام وفرآوری شده رادارم و انجام می دهم
چون محصولات به فصل است من هم خرید وفروش هایم به فصل است
در حال ثبت شرکت هستم
با اکثر کارخانه ها ومیادین تره بار وتجار سرو کار و رفت و آمد دارم
در حال حاضر هم با یک شرکت بازرگانی یک محصول انحصاری تحت عنوان پودر آلوئه ورا با برند سن سای تولید وبسته بندی وفروش داریم و هچنین ژل مایع آلوئه ورا که مواد اولیه صنایع غذایی ودارویی وآرایشی وبهداشتی است.
آدرس:استان فارس شهرستان اقلید روستای چشمه رعنا کوچه ایثار گر غلام زینلی سمت چپ درب آخر محمد زارعی کردشولی(دوستان شمال فارس در فصل بهار وتابستان بسیار خوش آب وهوا وسرسبز است وقطب تجارت محصولات کشاورزی می باشد قدم همه دوستان بر روی چشم ما بسیار خوشحال می شویم تشریف بیارید منتظر قدوم سبزتان هستیم)
تلفن های تماس:
989171552467+
989178110564+
989388964536+
جمیل:
zarei301@gmail.com
یاهو:
zarei301@gmail.com
بلاگفا:
علاقه مندی من فقط تجارت به خصوص الکترونیک ونقدی(نسیه ممنوع):advise:

با سلام به دوستان شرکت بنده با نام بازرگانی چشمه رعنای اقلید(با مسئولیت محدود)بشماره ثبت 849 در اداره ثبت اسناد واملاک شهرستان اقلید به ثبت رسیده ودرزمینه تجارت داخلی وخارجی شروع به کار کرده است.
باتشکر
زارعی
تلفن تماس
09171552467
09178110564
09388964536
مهندس محمد زارعی کردشولی
ایمیل:
Zarei301@gmail.com (Zarei301@gmail.com)
Zarei301@yahoo.com (Zarei301@yahoo.com)
Skype Momail: Zarei
Facebook: mohamad zarei kordsholi
وبلاگ شرکت حبوبات چشمه رعنا
[/URL][URL][Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

binalood2
13-02-2014, 18:43
فروش انواع کاشی و سرامیک یزد و میبد و مشهد و..................

به تازگی اینجانب نمایندگی فروش و صادرات کاشی و سرامیک یک هولدینگ فعال در زمینه کاشی و سرامیک در مشهد را

قبول کرده ام . لذا از تمامی دوستانی که نیاز به کاشی و سرامیک برای صادرات به هر کشوری یا برای مصرف داخلی دارند

صمیمانه دعوت به همکاری مینماییم. قابل ذکر ااست این شرکت بازرگانی نمایندگی انحصاری چندین کارخانه تولیدی کاشی و سرامیک را دارا میباشد و علاوه بر آن با اکثر کارخانه جات تولیدی سرامیک و کاشی همکاری مینماید

انشالا اوایل هفته قیمت و طرح ها و اندازه کاشی و سرامیک و اطلاعات مورد نیاز را در این سایت قرار میدهم

شماره تماس: 09357727641 ایمیل: nmoghadam1385@gmail.com

hamidsmaeli
15-02-2014, 20:46
با سلام،من به عنوان یک واسطه میتونم به دوستان در تامین برخی از محصولات کشاورزی از خود کشاورزان در منطقه کاشمر و بردسکن میتونم کمک کنم
انواع کشمش
زعفران
انار
انجیر
بادام
گردو
hamid.smaeli@yahoo.com

mohammad.h
26-02-2014, 00:46
-------------------------------------------------------------
گروه بازرگانی حیدری
فعالیت و تامین کالا در زمینه های: 1- مشتقات نفتی (مصارف داخلی و صادراتی) 2- محصولات پتروشیمی (سبد کامل) (جهت مصارف داخلی و صادراتی) 3- سیمان(جهت مصارف داخلی و صادراتی)
4-مواد معدنی (سنگ آهن,سنگ های تزیینی و......) (جهت مصارف داخلی و صادراتی) 5-تهیه آهن آلات و ضایعات آهن
هدف ما رضایت و رفاه حال مشتری است*ما به بهترین ها می اندیشیم و سعی در ارائه بهترین ها داشته و خواهیم داشت*
راه های ارتباطی:
شماره تماس:09152586009
ایمیل: mohammad.heydaree@gmail.com

وب سایت: [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
(به زودی)
----------------------------------------------------------

KEYVAN
26-02-2014, 11:51
با سلام
کیوان وادی پور هستم
ساکن کرج میباشم
32 سالمه
شغل :وارد کننده خودرو
شماره تماس؟09123634500&09363624500

a.h.shahravan
26-02-2014, 14:05
salam aghaye moghadam lotf mikonid emailetoon ro bezarid ta baham dar tamaas bashim

ستاره قاسم زاده
01-03-2014, 15:29
باعرض سلام
نام نام خانوادگی :ستاره قاسم زاده
شغل:حسابدار شرکت موادخام پلاستیک
مدت فعالیت:4الی 5سال
محل زندگی:تهران
علاقمند:به تجارت وایده های نو وخلاقانه
شماره تماس:09102120644
qsetareh2011@yahoo.com

عرب
08-03-2014, 21:01
اجازه بدید قبل از همه بنده خودمو معرفی کنم.
نام و نام خانوادگی=,وحید عرب
سن=23 سال (مجرد)
شغل=تولید کننده
مدت فعالیت:2 سال
آدرس محل کار:اصفهان نجف آباد
سمت=مدیر عامل
محل زندگی=نجف آباد
متولد=1370
علاقمندی=تجارت
شماره تماس=09382667591
ایمیل:vahid.arab1392@gmail.com

اسماعیل مصلح ارخودی
08-03-2014, 22:49
با سلام خدمت تمامی دوستان
من ارادتمند همتون اسماعیل مصلح ارخودی هستم
دفتر تجاری بازرگانی در خراسان رضوی- شهرستان باخرز به شماره ثبت1819 دارم
دوستان هر کس زعفران واسه هر کجا بخواد هست
من خودم هم تولید کننده هستم هم صادر کننده
قیمت زعفران به روز هست
09363674340و09158220578
ایمیلesmaeil_mosleh@yahoo.com
Hi all friends
Saffron delivery anywhere
I am also a manufacturer and exporter Saffron
The price is different the Day

00989363674340و00989158220578
esmaeil_mosleh@yahoo.com

ali_n_d
07-04-2014, 22:58
با سلام به دوستان.
بنده علی 28 ساله
کارشناس ارشد عران.
از شمال کشور شهرستان نکا
علاقه زیادی به بازرگانی داشتم. به همین علت شرکت (قاصدک طلایی کاسپین ) ثبت کردم.در حال حاضر دربندر امیر آباد.در امر . صادرات واردات بازرگانی.گمرکی .ترخیص کاری.هماهنگی حمل کالا به اقصی نقاط کشور..........
شهر ما نزدیکترین شهر به بندر امیر آباد است.
civil_n_d@yahoo.com
09111564507
در بندر امیر آباد هر کمکی از دستم بر بیاد در خدمت تمام تجار عزیز هستم.با تشکر

دانشمند
08-04-2014, 01:57
مازیار میرزارضی
متولد :۱۳۵۴،اصفهان
مهندس کشاورزی (آبخیز داری)
سابقه کاری :۱۳۷۶-۱۳۹۰ گلخانه - پرواربندی گوساله(ایران)
۱۳۹۰ تا الان گرجستان تفلیس - قیر . سیمان . تره بار ... ولی پلاستیک مخصوصا پریفرم وپت زیاد کار کردم .
یه جورایی گرجستان رو شخم زدم کسی اطلاعاتی خواست هر وقت بیدار باشم در خدمتم .
۰۰۹۹۵۵۶۸۸۵۰۰۵۸---۰۰۹۹۵۵۵۸۲۸۲۰۲۰
skyp :mazyar.ma
maziarmirzarazi@yahoo.com

miladahz
19-07-2014, 00:26
با سلام وخسته نباشید به تمام دوستان گل واقعی
اینجانب :میلاد عبدالحسین زاده متاهل از بوشهر مدیر عامل شرکت بازرگانی آریا تجارت نوین
شغل : تاجر و معامله ای هرکالای که سود داره و انجام خدمات بازرگانی و گمرکی از قبیل ثبت سفارش و ترخیص و ترانزیت کالا و ماشین و ضمانتنامه بانکی و ... - خرید و فروش کارت بازرگانی - ثبت برند و شرکت - خرید و فروش واخذ شرکت های پیمانکاری با رتبه های مختلف و زمینه های مختلف و...
محل فعالیت: هر جای ایران و دنیا!!؟؟ باید همین جور باشه جای تعجب نداره؟! ولی عمدتا بوشهر و بندر عباس
نام و ادرس شرکت : بوشهر روبروی گمرک روبروی تعاونی لنج داران شرکت بازرگانی اریا تجارت نوین
علاقه مندی : تجارت-اعتماد-درستکاری-پشتکار-تلاش-کارکارکار-درامد عالی-داشتن جدیدترین تکنولوژیها و تامین کامل خانواده خود و...
miladahz@gmail.com
aryatrading.ir@gmail.com
aryatrading.blogfa.com
07712523167 - 09172380509
massanger yahoo: ahzmilad

miladahz
19-07-2014, 00:32
سلام

Erfan2303
30-07-2014, 22:32
با سلام
عرفان رامین هستم
30 ساله و متاهل
حدود دو هفته است که عضو شده ام
تحصیلات: کارشناسی مدیریت صنعتی
کارشناسی ارشد MBA با گرایش بازاریابی
دکتری حرفه ای DBA
سابقه معاونت مالی اداری شهرداری و چند شرکت تجاری
علاقه مند به صادرات هرنوع کالا در صورت وجود بازار
یک تیم حرفه ای دارم که همه ی کارهای صادراتی و ثبت برندهای خارجی رو انجام میدن
در حوزه صادرات محصولات سلولزی و مواد غذایی توان خوبی دارم
ایمیل: erfanramin@yahoo.com

OMIT
31-07-2014, 01:30
با سلام.
تاپیک جالبی ردیف کردین. به نظر من این حرکت نوعی اعتماد سازیه....{البته نه برا بزرگان و پیشکسوتان .برا ما تازه کارا}
بنده شاگرد تنبل کلاس. دژاکام هستم
ساکن شهر سمنان.
شغل اصلیم خدمت به خلق الاه هه .گلخونه داریم
مدیر فروش 2/3 تا معدن و شریک معدن هستم{گوگرد معدنی بنتونیت زئولیت} و شرکت تولید کننده کود کشاورزی
متولد دی ماه سال هفتادم
خوشبختانه مجردم.
با اجازتون 1 مدرک فوق شیمی دارم الانم باتوجه به شغلم دارم کارشناسی کشاورزی میخونم.
2 ماهه اومدم تو کار تجارت و خدارو شکر با کمک بچه های سایت کلی اطلاعات بدست اوردیم.
این ایمیل و شماره همراه.
omidlovetolive@yahoo.com 09366661267
اماده همکاری با شما هستم.
با تشکر

miladahz
31-07-2014, 04:36
دوستان لطفا همه همکاریهای لازم رو بفرمایند

bizness
08-08-2014, 22:16
با سلام
من نیما مقدم هستم
ساکن مشهد .دارای مدرک لیسانس صنایع
دارای یک شرکت پخش و شرکت بازرگانی به نام بزرگ صنعت مهر بینالود
که در ضمینه ی صادرات مواد غذایی سوخت و مواد پتروشیمی به کشورهای افغنستان پاکستان و تاجیکستان فعالیت داریم
همچنین در سطح استان خراسان هم مشغول پخش مواد غذایی هستیم
برای صادرات در حل حاظر نیاز به گازوییل و هیدروکربن ایران ارد و شکر و قند. سیب زمینی و سیب درختی و گوجه داریم
در صورتی که مایل به همکاری بودید تماس بگیرید یا پیغام بدید

سلام من اماده ی همکاری هستم

hosein11
09-08-2014, 10:40
سلام به همه خیلی تاپیکه خوبیه من تازه دیدمش
من حسین خاشعی هستم
لیسانس برق قدرت
22سالمه
ساکن اصفهان
بیکارم
خیلی به ساخت و ساز و تجارت و واردات و صادرات علاقه دارم
خیلی سال در زمینه ی طلا سازی و طلافروشی کار کردم و تجربه دارم
ممنون میشم دوستان دست ماروهم بگیرن

iranimpex1@gmail.com
10-08-2014, 00:47
با سلام به همه ی بزرگواران
من علی کاظمی هستم، 43 ساله - کارشناسی برق - الکترونیک خوندم. 10 سال سابقه ی مدیریت یک شرکت کامپیوتری دارم. در حال حاضر کارشناس پژوهشی و ارتباط با صنعت یک دانشگاه دولتی هستم و مشاور یک شرکت فنی و مهندسی در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات الکترومکانیکی، همچنین تولید محصولات کامپوزیتی پایه پلیمیری. به عنوان مشاور یک شرکت دیگر در زمینه توزیع دو نمونه کود بسیار با کیفیت کلات آهن و هیومیک اسید نیز فعالیت می کنم.
علاقه زیادی به بازاریابی دارم و در این زمینه تاکنون موفق بوده ام. در حال حاضر به دلیل ارتباط خوبی که با نزدیکانم در ترکیه دارم در حال بررسی و امکان سنجی تجارت کالا با این کشور هستم. دو ستان اگر راهنمایی بفرمایند سپاسگزارم. در صورتی که در شیراز هم کمکی از دستم بر می آید در خدمت همگی هستم.

binalood2
10-08-2014, 01:28
با سلام به همه ی بزرگواران
من علی کاظمی هستم، 43 ساله - کارشناسی برق - الکترونیک خوندم. 10 سال سابقه ی مدیریت یک شرکت کامپیوتری دارم. در حال حاضر کارشناس پژوهشی و ارتباط با صنعت یک دانشگاه دولتی هستم و مشاور یک شرکت فنی و مهندسی در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات الکترومکانیکی، همچنین تولید محصولات کامپوزیتی پایه پلیمیری. به عنوان مشاور یک شرکت دیگر در زمینه توزیع دو نمونه کود بسیار با کیفیت کلات آهن و هیومیک اسید نیز فعالیت می کنم.
علاقه زیادی به بازاریابی دارم و در این زمینه تاکنون موفق بوده ام. در حال حاضر به دلیل ارتباط خوبی که با نزدیکانم در ترکیه دارم در حال بررسی و امکان سنجی تجارت کالا با این کشور هستم. دو ستان اگر راهنمایی بفرمایند سپاسگزارم. در صورتی که در شیراز هم کمکی از دستم بر می آید در خدمت همگی هستم.

سلام
خوبه من خیلی دوست دارم بعد از بازار افغانستان وارد بازار ترکیه و عراق بشم
ترکیه هم میشه خوب تجارت کرد
من 2سال پیش دنبه گوسفندی میفرستادم اونور

من پایه همکاری هستم شدید

Dehqanian
10-08-2014, 01:31
سلام دوستان.
بنده چند روزی به صورت مهمان مطالب رو میخوندم و تصمیم گرفتم وارد مباحث بشم.
از آشنایی با همه عزیزان خوشبختم.

من هم تامین کننده عمده انواع بادام درجه یک هستم.
تحصیلاتم هم مهندسی برق و کارشناسی ارشد MBA با گرایش بازاریابی خوندم.

از دوستانی که در زمینه پخش داخلی یا صادرات بادام فعال هستند درخواست دارم برای همکاری با بنده در تماس باشند.

ایمیل : Dehqanian@gmail.com
موبایل : 09101622755

chishpish
04-11-2014, 02:50
با عرض سلام خدمت همه دوستان
چیش پیش هستم
حوزه فعالیت واردات خودرو و فعالیت در زمینه فولاد هست واردات و صادرات البت فعالیت های دیگری هم هست که بعد اعلام خواهم کرد

shakilman
28-11-2014, 13:57
سلام دوستان و همکاران گرامی از آشنایی با تک تک دوستان ابراز خوشحالی میکنم
تشکر ویژه به ایجاد کننده تاپیک و همچنین درود فراوان به موسس سایت تاجر بانک
محمد انگشبه هستم 30 ساله متاهل ساکن قزوین
کاردانی IT دارم و در حال حاضر دانشجوی کارشناسی مدیریت بازرگانی هستم
سال 1379 تا 1382 در شرکت خدمات کامپیوتری واقع در اهواز شاغل بودم
سال 82 تا 84 خدمت سربازی
سال 84 تا 87 شرکت فولاد بودم و همزمان فروش نرم افزار های حسابداری و فروشگاهی و فروش سیستم های کامپیوتری را انجام میدادم
87 تا 90 در یک عمده فروشی در قزوین به عنوان مسئول فروش کار میکردم
90 تا ... در پخش خودم فعالیت دارم
در حال حاضر عامل پخش محصولات رانی،به آمد،پپسی،تسنیم کولا،پفیلا بهانه و نمایندگی محصولات کیک و کلوچه نوشین در این منطقه هستم.
خوشحال میشم در مورد اخذ نمایندگی و تامین مواد غذایی به دوستان کمک کنم.
علاقمند به صادرات و واردات و سفرهای خارجی جهت کسب تجربه و آشنایی با فرایند فروش در کشورهای دیگر هستم
info@behtrade.com
shakilman@yahoo.com
09128809969
09192823961
02835248200

شرکت پیشگامان
29-11-2014, 00:48
باسلام
بنده عبادی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت پیشگامان نصر زنجان هستم .
فعالیت شرکت ما در زمینه : مواد غذایی ( برنج - مرغ - گوشت - چای - رب گوجه فرنگی - تن ماهی و ........... ) - محصولات کشاورزی ( حبوبات ، غلات و ........... ) - مواد معدنی ( شمش روی - شمش مس - سنگ آهن مگنت و هماتیت و ............ ) - مواد پتروشیمی - واردات خودرو و غیره
شماره تماس : 09126413719 و 09128423719
ایمیل : pnz.co91@gmail.com

افشانی
01-12-2014, 00:43
سلام
افشانی هستم جدیدا با چند جوان فعال یک شرکت تعاونی تهیه و توزیع مواد غذایی ثبت کردیم در صورت تمایل و درخواست همکاری با شماره 09366117307 یا به آدرس ایمیل f_afshani@yahoo.com می توانید در تماس باشید ممنون

arman28
08-02-2015, 20:28
سلام . این تاپیک خیلی وقته خاموش شده ظاهرا . کسی هم فعالیت نمی کنه فکر کنم .
من محمد هستم . 28 سال از اصفهان . شغلم مثل همه عزیزان تجارت و آزاد نیست .بلکه شغلم دولتیه و برای همین به این تاپیک اومدم تا ببینم میشه واقعا یک کار شروع کرد ی نه ؟
من مدتیه به دنبال این جور مشاغل هستم و به شدت به این کارعلاقه مند . اما متاسفانه کسی ندارم راهنمایی کنه تو این زمینه / میخواستم ببینم از کلیه عزیزانی که دستی در کار دارن میتونند من را راهنمایی کنند و راه بندازند .
تلفن تماس من 09132251548
mohammad_peymani70@yahoo.com
ممنون از کلیه دوستان . :rolleyes:

مجتبی کلوانی
08-02-2015, 23:02
سلام مجتبی کلوانی هستم
ساکن شیراز هستم
متولد جهرم 34 سالمه
شغل اول :تولیدی مجسمه های پلی استری وآبنما های بزرگ میدانی دارم
شغل دوم:پخش رزین پلی استر غیر اشباع
شغل سوم:پخش کاشی وسرامیک وچینی بهداشتی
شغل چهارم:ساختمان سازی در حد دو یا سه واحد
علاقه زیادی به صادرات در زمینه رزین وکاشی وسرامیک دارم ودر حال حاضر میبینم که اکثر دوستان روی کالاهای تکراری فقط فعالیت میکنن وهیچ کس حاضر به فعالیت روی اجناس ومحصولات جدید نیست،مثلا رزین پلی استر یک نوع مواد اولیه ای هست که برای ساخت مجسمه وقطعه،کشتی سازی وتعمیراتش،لوله های پی آرجی،سنگ مصنوعی وخیلی چیزهای دیگه استفاده میشه که اکثر تولید کننده ها در تهیه آن عاجزند ومن حدودا دو ماهی میشه که بااین سایت اشنا شدم وفعالیتم رو تو زمینه رزین شروع کردم،و بااطلاعاتی که در زمینه رزین دارم این محصول که من کار میکنم هم کیفیتش خیلی خوبه وهم قیمتش،واز کسانی که مایل هستن یه کار جدید وپر سودی رو شروع کنن تقاضا میکنم که این محصول رو مورد بررسی قرار دهند که کشورمون توی همه زمینه ها صادرات داشته باشه،در صورت درخاست اطلاعات بیشتر از طریق ایمیل اقدام کنید
با تشکر از تمامی اعضای انجمن
موفق باشید
Kalvanimojtaba@yahoo.com
09173007154

سارا.غزنوی
09-02-2015, 12:17
سلام
سارا غزنوی
فوق لیسانس شیمی از اکراین
فورواردر و بازاریاب بخش روسی شرکت بزرگ حمل و نقل و کشتیرانی آرا باختر
مشاوره در زمینه حمل ونقل صادرات واردات ترانزیت و بازاریابی کالا درآسایه میانه وکشورهای روس زبان

sara.ghaznavie@gmail.com

FASH
22-02-2015, 00:08
به نام پروردگار یکتا
سلام به همه دوستان عزیز و گران قدر من علی آذری ام از آذربایجان غربی ما یه شرکت در کشور آلمان شهر هامبوگ داریم به نام fash فعالیت ما در زمینه محصولات نفتی وثبت سفارش واردات خودروی لوکس از آلمان bmw/BNZ و از آلمان هر چی نیاز داشتین برا واردات یا صادرات به اروپا با شرکتهایی معتبر جهت همکاری پذیرا هستیم .من کارایی ایران رو انجام میدم دوستمم کارایی اروپارو (درضمن برا محصولات نفتی فقط خریداریم نفت خام ) باتشکر از همه دوستان وبخصوص از مدیر سایت تاجربانگ
emil:ali007MT103TT@gmail.com

alire2aa
13-06-2015, 21:53
سلام آقا بهزاد
ممنون از این که اطلاعات خودتون رو در اختیار دوستان قرار می دید. من مدتی به فکر تاسیس شرکت هستم، امکان تهیه مواد مورد نیاز در سیال حفاری که در چاه های نفتی مورد استفاده قرار می گیرد رو دارم اما راه و چاه کار رو نمی دونم، ممنون میشم اگر کمی راهنماییم کنید

Farzad.shahgol
14-06-2015, 02:48
درود و سلام
بنده فرزاد شاهگل هستم
ساكن اصفهان
تحصيلات ديپلم (دانشجوي انصرافي حسابداري)
سن 20
شغل اول :بروكر انواع اهن الات و ضايعات ، مواد معدني اعم از شمش مس و روي و ..... و اتومبيل وهر نوع كالايي

شغل دوم :خدمات املاك . (فروش موارد خاص )فروش انواع ملك و زمين و كلنگي در متراژ هاي بالا در بهترين نقاط اصفهان اعم از تجاري و مسكوني
شغل سوم : خريد و فروش طلا در هنگام ازاد بودن وقت.
همكاري با شما تجار گرامي افتخار بنده ميباشد [emoji255][emoji255]
09135502590
Farzad_esf_2010@yahoo.com

Sent from my iPhone using Tapatalk

kochar
21-06-2015, 11:35
سلام خدمت دوستان عزیز تاجر بانک
بنده علی پور هستم 27 ساله در منطقه آزاد تجاری ماکو زندگی میکنم
یه شرکت بازرگانی صادرات واردات-ترخیص کالا دارم و دوست دارم تو کارم پیشرفت کنم و گسترش بده ام از دوستانی که می تونن کمک و راهنمایم کنن خواهش میکنم برای موفقیتم منو راهنمایی کنند
kochar.trading@yahoo.com
09141655523

NazaninKazemi
11-07-2015, 13:40
با سلام
من تازه به سایت پیوستم و با اجازه اساتید خودم رو معرفی می کنم
نام و نام خانوادگی=نازنین کاظمی
سن=25 سال
شغل= تامین و صادرات محصولات غذایی
مدت فعالیت:5 سال
آدرس محل کار: استان البرز ، کرج ، چهارراه طالقانی ، نرسیده به چهارراه هفت تیر ، ساختمان مهدی
محل زندگی=کرج
علاقمندی=تجارت و بازارهای مالی
فعالیت دوم=فروش در زمینه املاک متراژ بالا در تهران و حومه
و امور ثبتی و ...
فعالیت سوم=تولیدی پوشاک
شماره تماس=09124664642
ایمیل:nazaninkazemi@rocketmail.com

mohamad133
13-08-2015, 00:39
صد تن عسل دارم با شماره 09143441262 تماس بگیرید

mamalirani
13-08-2015, 13:10
سلام طبری پور هستم بسته بندی موادغذایی(حبوبات وادویه جات)وبرنج
09117880736

alie
13-08-2015, 16:21
سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان
بنده علی عربی هستم با سن 26 و رشته حسابداری که شغل اول بنده محسوب میشه شغل دومم در زمینه واردات وصادرات که علاقه شدیدی به این کار دارم بیشتر واردات و صادرات از کشور ترکیه هست ولی نه در تناژ بیشتر همچنین خرید و فروش رادیاتور و پکیج هم فعالیت دارم آدرس دفتر - تبریز _ خیابان طالقانی - نرسیده به پاسگاه 22 - شرکت ثمن افق ارس پلاک 12/39 در خدمت دوستان و همکارا هستم
شماره تماس : 09146539935 _04135402229

ایمیل : a.6810@yahoo.com

ذبیح الله
20-08-2015, 21:02
سلام دوستان کریمی هستم ساکن استان یزد شهرستان اردکان مدرک تحصلی مدیریت بازرگانی.حیطه فعالیتم در زمینه فروش پسته .و تولیدات شهرستان اردکان نقل، نبات،پشمک،هلوا ارده ،روغن کنجدارسال به تمام نقط کشور.در صورت همکاری با شماره
09137494726
zabe469@yahoo.com

tamadon
25-08-2015, 17:20
سلام لطفا تمامی افرادی که در این سایت فعالیت دارن مختصری از زمینه فعالیت تجاری خود توضیح بدن تا بیشتر همدیگر بشناسیم. از خودم شروع می کنم من در زمینه واردات دانه روغنی کلزا وبادام هندی فعالیت دارم اما لازم هست که با افرادبیشتری در تجارت خشکبار آشنا بشم چون هر چی بیشتر بدونیم بازم کم هست و تجربیات بزرگان کمک های بیشتری به من خواهد کرد.
با تشکر

yaran_pakhsh
26-08-2015, 03:32
پخش مواد غذایی داریم برنج خارجی دست اول سراغ دارید؟

yaran_pakhsh
26-08-2015, 03:58
دوست جنوبی علاقمندم وارد فروش کفش ورزشی استوک و دست دوم خارجی بشم ممکنه برای خرید دست اول مارا راهنمایی بفرمایید ایا وارد کننده خاصی داره یا قاچاق میاد؟ ممنونم

yaran_pakhsh
26-08-2015, 04:04
دوست کرامی دستمال کاغدی (وسایر محصولات سلولزی)با کیفیت وقیمت رقابتی جهت پخش درشمال تیازمندیم لطفا مارا راهنمایی بفرمایید(البته در زمینه مواد غذایی هم کار میکنیم

vatandoust.rvi@gmail.com
26-08-2015, 07:45
سلام
من نماینده رسمی شرکت Aathaar هستم.
Aathaar ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
شرکت مادرخواست خرید (LPG - fuel 380 - crude oil (SIRI دارد .
نحوه پرداخت ما LC نفد می باشد.
email: ramin.eyverigh@aathaariraq.com

pellekan
26-08-2015, 11:13
سلام
فعالیت موسسه دارایی های فکری و فناوری پلکان در زمینه ثبت برند در ایران و در سایر کشورها می باشد.
شماره تماس: 05137679797
سایت: [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

varz
26-08-2015, 14:21
سلام بر دوستان عزیز ستوده هستم در استان مرکزی شرکت ما تولید کننده دروگر استوانه ای برای اولین بار در ایران و کار واردات کولتیواتور ,ژنراتور ؛ و.... هستیم

setoodehnya57@gmail.com

shahram51
04-09-2015, 22:51
با سلام

شرکت ما در زمینه واردات محصولات و قطعات خاص الکترونیک / صنعتی و ارائه خدمات به صنایع و کارخانجات فعال می باشد
اطلاعات بیشتر در وب سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links] A%A9-%D9%88-%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA%DB%8C/) ما موجود است

با تشکر
راستی

mmrr
10-09-2015, 03:14
سلام خدمت همه ی دوستان عزیز
راستش تا قبل از این چند ماهی بود که فقط یکسری اطلاعات اماری و قیمتی رو از سایت میگرفتم و بهش زیاد توجه نمیکردم که امشب نظرم رو جلب کرد و وارد سایت شدم
از خودم بگم لیسانس مدیریت هستم
حدود 3 سالی هست خرید و فروش و تجارت رو در اندازه های خودم انجام میدم و چند ماهی هست جدی تر پیگیرم
در کار تابلو های شب تاب و ال ای دی و خطر و ترمز پله و سایر ادوات ایمنی و سقف های کاذب _خرید و فروش و واردات خودرو _ خرید و فروش سنگ های قیمتی در قیراط مختلف_سنگ تزیینی و نمای ساختمان _فروش زمین با قیمت پایین در تهران _خرید و فروش برنج و غلات و ذرت و ... در تناژ بالا و قیمت مناسب(مخصوصا برنج هندی 1121)
که همگی اینها با قیمت خیلی پایینتر از بازار به انجام میرسانیم
09367898537 اشعری

rezaiyramin
10-09-2015, 22:03
سلام دوست عزیز
رضایی هستم میتونم در زمینه تامین محصولاتی از قبیل برنج و گندم و روغن مایع و تن ماهی و شکر و ... در تناژ بالا بهتون کمک کنم؟
09112379310

rezaiyramin
10-09-2015, 22:07
البته شایان ذکر هست که تمامی محصولات زیر قیمت روز عمده فروشی هست
لطفا جهت گرفتن قیمت در روز و سفارش تماس بگیرید.
:smile::smile:

mohamad_ghr
31-10-2015, 19:31
با سلام
تعاونی سیم و کابل یاسوج تولید کننده انواع سیم و کابل آمادگی همکاری با صادرکنندگان محترم جهت صادرات محصولات را دارد
تلفن جهت هماهنگی 09124622193

amir2723
12-12-2015, 03:58
Free 100%

You are Manufacturer Or Suppliers Or Exporter And Importer ??

Gltrader Company is the leading platform for global wholesale trade serving millions of buyers and suppliers around the world.

Through Gltrader, small businesses can sell their products to companies in other countries. Sellers on
Gltrader are typically manufacturers and distributors based in China and other manufacturing countries such as India, Pakistan, the United States and Japan.

•Products:

Gltrader currently hosts over 5,900 different types of products from more than 40 different

industries, including the following:

Agriculture
Apparel
Automobiles & Motorcycles
Beauty & Personal Care
Business Services
Chemicals
Computer Hardware & Software
Construction & Real Estate
Consumer Electronics
Electrical Equipment & Supplies
Electronic Components & Supplies
Energy
Environment
Excess Inventory
Fashion Accessories
Food & Beverage
Furniture
Gifts & Crafts
Hardware
Health & Medical
Home Appliances
Home & Garden
Lights & Lighting
Luggage, Bags & Cases
Machinery
Measurement & Analysis Instruments
Mechanical Parts & Fabrication Services
Minerals & Metallurgy
Office & School Supplies
Packaging & Printing
Rubber & Plastics
Security & Protection
Service Equipment
Shoes & Accessories
Sports & Entertainment
Telecommunications
Textiles & Leather Products
Timepieces, Jewelry & Eyewear
Tools
Toys & Hobbies
Transportation
------------------------------------
Advantage:
* Free For Member
* Multiple tools
* +200 Country
* Simplicity
------------------------------------
you Can Join Us Mow :

amin3564
07-01-2016, 22:38
سلام وقت همه دوستان بخیر
در خصوص حمل ونقل دریایی به کشورهای حوزه خلیج فارس در خدمتم

فرستاده شده از HUAWEI G730-U10ِ من با Tapatalk

Kardoost
15-02-2016, 14:26
Kardoost مشخصات[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) شرکت تخصصی تجاری کار دوست واقع در شهر اصفهان با رویکرد یاری رساندن به واحدهای صنعتی و تولیدی جهت رشد و توسعه کسب و کار و رفع موانع موجود در آن با بهره گیری از تیمهای تخصصی و کارشناسی خود در مراحل و فرآیندهای گوناگون تأسیس گردید. در این فرایند اقدام به تاسیس واحدهای بازرگانی در صادرات، واردات و توسعه محصولات شما خواهد کرد.
پیش نهادهای تجاری.
آماده همکاری در زمینه صادرات و واردات از سرتاسر جهان.
دارای دفاتر متمرکز در ایران , ارمنستان , چین , کره , و ایتالیا.
شرکت تخصصی تجاری کاردوست هر آنچه را که به منظور راه اندازی و آغاز یک بیزینس جهت شرکتها و تجار مورد نیاز می باشد فراهم نموده و اقدام به پیاده سازی آن مینماید.
شرکت کاردوست پس از سالها تجربه در زمینه گیلسونایت، توانایی استخراج و تولید انواع گیلسونایت را دارا می باشد. گیلسونایت ( قیر طبیعی استخراج شده از معادن) در صنایع بسیاری از جمله آسفالت و راه سازی، رنگ و جوهر، حفاری چاه های نفتی ،ریخته گری، محصولات شیمیایی، ایزوگام و عایق سازی و ... مورد استفاده قرار می گیرد.
03136204214
Kardoost Arya Co | Introduction of Services and Products Kardoost Aria Co ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Amir203434
03-03-2016, 22:04
سلام دوستان ی سایت عالی پیش بینی فوتبال رو میخام بهتون معرفی کنم بدون فیلتر با امکان پیش بینی تا دقیقه نود پشتیبانی کامل از ریال ایران و واریز آنی و پوشش کلیه بازی های لیگ های مختلف خودمم عضو هستم و بسیار راضی هستم حتما ی بار از سایت دیدن و ثبت نام کنید ضرری نداره آدرس سایت در زیر
ثبت نام کنید - بت بال نود ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

mohammadshm1
06-03-2016, 12:42
سلام خدمت دوستان
تامین کننده سیمان سپاهان هستم و به صورت تخصصی کار سیمان انجام می دهم .
مناسب صادرات و پروژه های بزرگ کشور البته برای مصرف داخل استان های همجوار اصفهان بهتر است.
بیشتر کار بر روی پروژه های صادراتی مد نظر است . تحویل در سایر مرزهای کشور و انواع بسته بندی با افری کاملا مناسب و پایین ترین هزینه حمل و به جد میتوانم بگم که زیر قیمت ما کسی قادر به تامین نیست به علت ارتباط نزدیک با کارخانه
در سال 95 به زمینه های دیگر هم ورود خواهم داشت
اماده همکاری با دوستان صادر کننده و بازرگانی ها
شاه محمدی
09368360075

منطقه آزاد ماکو
06-03-2016, 14:02
NIZIPGENERAL TRADING

با سلام خدمتهم وطنان عزیز

صرافینیزیپ فعالیت خود را در زمینه خرید و فروشارزهای رایج در

سراسر جهان آغازنموده و هم اکنون با گذشت چندین سال از فعالیت

مداوم و مستمر ،با داشتن کادری مجرب به کمک خدای متعال و

اعتماد هممیهنان عزیزمان توانسته است کلیه مبادلات را در سراسر

جهان باسریعترین راههای موجود با اعتبار و اطمینان بخشی بالا

انجام دهد.

لازم بذکر استحواله به تمام اروپا ، کشورهای حاشیه خلیج فارس ،

ترکیه ،ارمنستان، آذربایجان،روسیه و چین قابل انجام است .

حسن انتخاب واعتماد شما هموطنان عزیز بزرگترین سرمایه شرکت

ماست.

Whatsappviber : 09149626072
Dubaioffice : 00971562910157

sman.sadeghi
08-03-2016, 03:25
سلام دوستان.
بنده ماه فروردين يا ارديبهشت سفر يك ماهه اي به عراق دارم براي بازاريابي سنگ. كاملا هم به زبان عربي تسلط و آشنا و فاميل زيادي در همه شهرها دارم، از شما و كساني كه محصولي صادراتي دارند كه پرسود باشه و براي كشور عراق خوب باشه، ميخوام محصولاتشون رو معرفي كنن تا با مشورت و هماهنگي رو اون محصولات هم كار كنم،
با تلگرام و واتساپ در خدمت هستم، شماره بنده: ٠٩١٣١٠٧٤١٧٠ صادقي

Sent from my iPhone using Tapatalk

SHIMA_CVL
03-04-2016, 16:36
سلام خسته نباشید. من ساکن هند هستم . در صورت تمایل برای همکاری به من ایمیل بزنید و یا با شماره 9164308811 تماس بگیرید
متشکرم
شیما زند

milad shenas
07-05-2016, 22:21
سلام
ایا شما در هند میتوانید در زمینه سنگ الاباستر و کوارتز فعالیت کنید؟
در صورت امکان فعالیت به بنده ایمیل بزنید
milad.shenas@gmail.com

ایران-روسیه
08-05-2016, 13:54
قابل توجه بازرگانان و تاجران محترم!!!

دور دوم نشست تجاری ایران و روسیه با هدف افزایش سهم صادرات ایران به بازار روسیه در تاریخ 24 خرداد ماه برگزار خواهد شد
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد گروههای کالایی و شرکتهای روس حاضر در نشست با شماره همراه 09363789889 تماس بگیرید
زمانی

برخی از گزوه های کالایی:
مواد غذایی
خشکبار
میوه،سبزیجات و صیفی جات تازه و خشک
صنایع دستی و فرش
پتروشیمی و مشتفات نفتی
آهن و فلزات
چوب و مواد اولیه
سیمان
و ...

کاظم ریحانی
14-06-2016, 12:29
سلام به همه دوستان کاظم ریحانی هستم از مشهد من تازه وارد گروهم و علاقه مند به کار صادرات تازه اول راهم و به امید خدا میخوام شروع کنم البته با کمک دوستان شغل اصلیم هم ساخت کلیپ و تیزرهای تبلیغاتی هم واسه شبکه های تلویزیونی ایران و هم بیشتر افغانستان
خیلی خوشحال میشم از دوستان کسب تجربه کنم تا بتونم کارم رو شروع کنم در ضمن دوستان اگه خواستین تبلیغ تصویری کنید من در خدمتم نمونه کارهام هم تو اینستا گرامم هست kazem-reyhani
tel:09373730895

LCN
11-08-2016, 20:05
سینا
ارشد مدیریت ،
وارد کننده لوازم آرایشی LCN آلمان. آماده همکاری با فروشندگان محترم جهت فروش

جهت هماهنگی
sinochka@126.com

pishtaz
27-08-2016, 14:55
با سلام محسن بنازاده هستم در زمینه خرید و فروش انجیر خشک فعالیت میکنم.میتونم با تاجران خشکبار برای تامین انواع انجیر خشک همکاری داشته باشم با تشکر

09177323894

تن ماهی بندرعباس
18-10-2016, 15:00
با سلام.
شرکت تن ماهی بندرعباس که اولین برند تن ماهی ایران با کیفیت عالی است.
نام شرکت: فرآورده های شیلاتی بندرعباس شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
واحد بازرگانی و فروش: bafpco.trade@gmail.com
تلفن : 66063077 - 009821
فکس: 66063075 - 009821
آماده عقد قرارداد با واردکنندگان ماهی مخصوص کنسرو و صادرکنندگان انواع کنسرو ماهی ، خورشجات و ماهی و میگوی فرآور ی شده

تن ماهی بندرعباس
18-10-2016, 15:04
سلام خسته نباشید. من ساکن هند هستم . در صورت تمایل برای همکاری به من ایمیل بزنید و یا با شماره 9164308811 تماس بگیرید
متشکرم
شیما زند
سلام. واردکننده کنسرو تن ماهی در هند میشناسید ? اگر مقدوره معرفی بفرمائید تا با هم همکاری داشته باشیم.
bafpco.trade@gmail.com

تن ماهی بندرعباس
18-10-2016, 15:12
با سلام

سلام. آیا تمایل به بازاریابی برای کنسرو تن ماهی دارید؟ لطفا اطلاع بدهید. bafpco.trade@gmail.com

mahdavi-m
18-10-2016, 15:54
سلام.
تامین انواع خرما برای صادرات بصورت تخصصی با داشتن سردخانه در بم و مشخصا خرمای مضافتی و کلوته و ربی و پیارم

mahdavi-m
18-10-2016, 16:04
09108590337 -تماس از طریق شبکه های اجتماعی

تن ماهی بندرعباس
23-10-2016, 15:16
دوستان به نظر شما بهترین کشورها برای صادرات کنسرو تن ماهی کجا هستند؟

سفته
25-10-2016, 12:51
همراهان عزیز و گرامی صرافی سفته آماده همکاری با همه ما عزیزان در زیمنه ارزهای الکترونیکی و پرداخت های انلاین و ارسال حوالجات ارزی است .
صرافی مالزی | حواله ارزی و بازرگانی سفته | حواله دلار و یورو | پرداخت آنلاین ارزی ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
پرداخت آنلاین سفته | پیپال - اسکریل - پرفکت مانی - ویزاکارت ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
پرداخت آنلاین سفته | پیپال - اسکریل - پرفکت مانی - ویزاکارت ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

kayvan
31-10-2016, 14:57
سلام بابايي هستم زمينه فعاليت من سنگ هاي قيمتي و نيمه قيمتي هستش

Sent from my iPad using Tapatalk

kayvan
31-10-2016, 15:01
البته تو موارد خاص بروكر اجناس خاص هم هستم

Sent from my iPad using Tapatalk

ehsana
09-11-2016, 08:47
سلام. من میخوام سنگ فیروزه صادر کنم. و در این زمینه چطور میتوانیم همکاری کنیم؟ 09151548455

james_bizman85
26-12-2016, 17:18
سلام و عرض ادب دوستان ما در حال انجام واردان لنز contact lense ز امریکا به ایران هستیم میخواستم ببینم کسی در این زمینه فعالیت میکنه که با هم همکاری داشته باشیم چون این لنز نمیندکی در ایران سخت و مشکله لطفا دوستان اگر کسی در این فعالیت میکنه خوشحال میشیم همکار کینیم 09132004257

kamran2000
30-12-2016, 14:47
سلام به همه دوستان
یک فرصت عالی برای سرمایه گذاری
دوستانی که تمایل دارند در امر تولید کنسانتره مس و صادرات مستقیم به چین من تمام موارد را آماذه دارم شامل سنگ مس سولفوری و کارخانه فراوری که به صورت دستمزدی کار کنه و حتی مشتری چینی که آماده پیش خرید کنسانتره مس تولیدی موجود است .
به دلیل پیش پرداخت مشتری چینی با نصف سرمایه مورد نیاز میشه کار پیش برد.
دوستانی که تمایل به ورود به این عرصه را دارند میتوانند با من هرچه زودتر تماس بگیرند. سود بسیار مناسبی داره در حدود ۳۰ ٪ در زمان ۲ ماهه
۰۹۲۱۱۳۲۸۶۵۶ هاشمی

jagender
31-12-2016, 07:19
باسلام اینجانب پس ازآشنایی باشما آماده ی همکاری باشما درتهران وشمال غرب کشورمی باشم09358532659قاسمی

mahziar3025
06-01-2017, 01:24
سلام دوستان. من آخر فروردین میرم تایلند برای زندگی . قبلا 2 سال تایلند رندگی کردم ولی زیاد مصمم نبودم برای فعالیت اقتصادی .
الان میخوام هرجور شده درامد داشته باشم اونجا. صادرات - واردات هرچی...
دوستانی که تمایل به همکاری دارن لطفا تماس بگیرن هماهنگی و برسی کنیم قبل رفتنم
ضمنا اگه کالای ارزونی دارید تو ایران و میخواین تعداد بفروشین من میتومک کمک کنم از طریق فروش آنلاین ولی باید واقعا زیر قیمت بازار باشه.
برای حمل از تایلند یا ترخیص هم کسی باشه خوشحال میشم همکاری کنیم
09398765412 مهزیار بلک

Kardoost
09-02-2017, 14:41
با سلام و عرض ادب خدمت تجار محترم
شرکت بین المللی کاردوست:
دارای نمایندگی در کشورهای آلمان، ایتالیا، چین، هند، کره جنوبی، مالزی
تامین کننده و صادر کننده محصولات معدنی از جمله قیر معدنی(گیلسونایت)-سلستین-کرومیت-بنتونیت-باریت-دولومیت.... در گرید های مختلف به صورت کلوخه و پودر و بسته بندی مطابق درخواست مشتری
صادرکننده گیاهان دارویی (شیرین بیان-تخم گشنیز-زیره)
ارائه دهنده خدمات بازرگانی بین الملل (لجستیک ،صادرات، واردات، برون سپاری فروش و بازاریابی بین الملل)
مدیریت زنجیره تامین و تجارت شما.

اماده همکاری با مجموعه های شما جهت ارائه خدمات ذکر شده ،توسعه کسب و کار شما..
شرکت کاردوست نمایندگان فعال در زمینه محصولات معدنی و گیاهان دارویی دربازار بین الملل می پذیرد.

--
THANKS & BEST REGARDS
ELHAM SAFARI

Business Developer
KARDOOST COMPANY
ADD: Unit504, Third floor, Phase 1,Kosar Complex,Chaharbagh bala ave.
Isfahan, Iran
TEL-FAX:(+98)3136205310/4214
CELL :(+98)9136428582(What's app, Telegram)

Email:safari@kardoost.com

Website:[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

[Only Registered And Activated Users Can See Links] BiXbzAAAgAElEQVR4nO2dZ1wUV9v/n3fP/44KiwWBHURFY4omJjZYUCyI9B0QEZFmQ1QUayyYiIjYY69JbNg 1YizBjl1BxQooO1thC2yvs9P/L2ZZF1gQwTx8yL2/z/VC4ZwzZ89895zrus6Z4X8ohxxqC/1PW3fAof9SOchzqG3kIM htpGDPIfaRg7yHGobOchzqG3kIM htpGDPIfaRg7yHGobOchzqG3kIM htpGDvPYhkiJJivg3mYO89iEHeQ61jeyQR9q9o Tnv/IHc5D336eG5FENICNJEsNwsxn9LIYgKIKgKIpiGIbjOEEQtfzV 9qh1cpDXDkTS tj0ptHor1y NzM1e2ZqdtrMVljqmllpOXPm5M6bt2HxT1tX5xzYvvvUyTPXHx W95gsleoMJJ4jWfygHee1D9vy8 uRJZYrtW44Ocx2T6hE8ixmSVtdmNWL1iqV5hKR5hKQxQ1KZwdO BkCm9I1K Hp8yaHLKyBmp4xctSMvJXr3vt4P5hfefi6VyDMNb/Ikc5LUPNYc8sVS Z/PRJNexDwF2sSf4xMYee4IPPcEHnux69pgu0KO PfYEHzAj73pE3GBGXHQPP kWus81eG23oCXuwTN7R04ZkjB7wuLsn3edOHX1TSkEw YWfCIHee1DzSNPsWfTkeQuY4rdwks8Ip65Rzx3j3jmHvHcI/INAEIAKLAxPgDyAPC1J1gMRBZ5RDyxZ0W19sQj4pFHxB338Cvu YUfdQra4jlvWbewUICTeJ3HJnNy8Y5fflEIoin3SJ3KQ1z7UzN V299a8Ue5jlzJDV3iGLvMMXe4ZthwIW QRspMZ/ghgcwGQY2NvAfYWZthcIGShV/iinuGLvJqyxV7hS3qGL 0ZvqRH6C7P8Lue7PseETu7jZvSdUzY19ELZudevf5YLlfjeHNd QAd57UPNIU j0V26eCc5KTMxcUVSUmZS0oqkpMzklJW AVNie0X8xYzge0ZZsYMA8AXADu4yeohfUtKUn6enrv64zVw9dU aW78gpMT3D/mKGS4EoPhD1HGAfcA0ezxgZNGTyod/PcyCR2Yw05xM5yGsfag55dFYFhhGTyQzDZhhGYDMCm5E9v/85e0jCebdQQV3ySpjswI7 a9f/UV2jonMoTRuKYjCMbNl bPr3E891DxUCIAcA QAoAsDnADvTZXQAc9yKJb WvChvjufnIK99qDnkNaZjp69msKY0Rt72HSdUal1zu0GSO/acTh0Yd657iMhm4RYAYKVn1Gm30EDGiJkpvzwpeoNiH3H7HOS1 D7WGvLyTBfN8khuS94LJHtvRf8/e02qNvvk92b3/bNqP8fXIo00CRF3ziAjrPCp12qpnJeVNt Mgr33onyCvhMke4zR8Rnruo I35e/4ZaXc0rdQdbWCJOu3jOM4xK18W859 bpi8Yodid/GnHMPa0geBIBCADztHhrBHLdo4ab3HGETvfqvI48wwqaHb2qW7 hFPztKcutnW3Wmu/gnyXgJgvFvQD73Dgn6M8/0h9seBEzIy1j9/XlqvOopiW7YfGztiyphBk8YOmjSoT0QyEHIFiBQ2II8DgHT4vK d7MPh19PqNhwwGU2O9skMeAlWpD12pXrm/CdNffICrdBR9I4vKmiipu3Cv2cP7zwp5J1T/dlE6c6NwVDrv2wTeoKnKfflt3anm6rOTxwHAdwD4t2fkaSBioW vQN10CUpJX3rpVpNMZPlyUJBVKzYrsvSO/iV7NDDnkEXbUI wwM wSEPnCE TaI48DgDwAfMlk/ IalBQ8 1LB/cZ6ZYc8VCw33Hyq2psvnfsrb/A07oBEqwkDM2oyD6h u2h8UkroTRRFkWbU/E6o/v2idO5W3vfJ1pJ81kxp q qfRdMj99 4iD/I4JfcuTrjlZGLef9kGIZoB9S/svJ4wIg1CPqd9cQtse4zIWbHz9 pdcbrbUwDK/giOYv3BTcD9zqFvLUI/Idk10OsMsB9nsArADAikbIowPea27h8/uwly7cLJEp7PbKDnkkguEqHSqqNt5/VbN834eOescqt5 FX3IwsZzQGUk6Z0iShNGMCqSavKscr2i6ZGXkUtXuP03FZWhlN a41NLzE/70wsdz44JUu/650zpZ/DXkEjBAaA4l8JIq0Sx4XAMsA9m7XccHMcauWbnv16r1tHg5BsR cv38 bsxb0CvvNNfg1k82jSa01TpPkcQHwPRPc3z0kyS/l0LHLDR1Hqmk/j0QwY2HJB5D90sxvuKS9cwq4WifPOczpEQ15T5Ck5Oj/uo8rNM0b0v9b4YT2xA3e98n/DvL014t1lx6gYnnTdRuSxwXANwB7V/fg0T1CVqzYUVrGRRDUWt5kMt9/ DIjLSe2R gR1 AKAOQ1DlljJgDAW27hc7zCZ8xYrVTageEjEYb5RYW1LVHETwhU 1bAMoTVozxXyWTMh7wmy9F9ND14TjfuVbS79348EI9P/BeQRCCKdvblm5QFzmaDpurbkQQDIBcASZuRut5DIfuCylbsEAo ntkROdznjzVlH61FUTPUPyuodwPaOawI5ujQeA/AYmBMB3AHune8iEgGk3C4sb9qq15BFqve7CPVHoYqhPrDR1A1I moD5x5/j/WP8a8oz3Xwl8U2UZ25pPntAzCgLAYmbkVrcQ9tfRSzN3KBQawm YR0 oMBVcfpsUvj3cfd7x7CNdeGAEBIA8AebVhbBnAfgWwnzLZD5mR d5iRN4HIa0DkVSDyGhB5C4jc4xYM9gNXrTmA4/XPU7WKPEKt1 XfFYUt4X41STI1F WKqWZvGLeV/g3kkTgiqRYnZnP7Tmw efluoSLPqCceERvcQyIGxP60YkeNXGVbTK3RX/n7/owJS1Lcgs67hfE9o7g2/hy31t4D7DcAuwhgX2dGnGaG7/MIzXUP/sltXJpbUFL3sbGugdHdA6O6B0Z3D4zrHgh2Gz3EPTAmdrGmQbK 65eQRWoMu/15l2BLu1/GSqbkoX/opI0lRFEUSBGEyE3oToTcRBhNpRj9eBScII0zWfoFIFCOMMNnk UTCCNOXIM0oRZKfQB5JEjBi6Z7e1PRV7NQ2o5/00SxXrB0QqnYqIs0oaUY/kEdgaLVcvvkot18cBwCbSV6Gb3K W gzJnsdM5Q9OD5r7W9Kpda2jFyhPnP2enzInJluQQXu4fS6zLEJ Kd4D4EuAfReIPM0M3 Qeku42LtI1cHDXUb07j ju4s9g HVi HVk HVg H3B8OtQax2dWQxnP5ZPQnkZt16vWkgeYYS15wpFoYsss90nYkc iGK7UIpwqQ2GJNv uNv u/vJD08M3mFhO2IuFaUaxGrW5jK /VoQptBRF4Wo9XFKhv/LI/BrCVbr6ZOAErtBgomp9wRP6EsaHbxCBVHvmliBgTtPkkSiGq3Q oT2K895Kuq82/C7 owMRywghTTZ4FJ3EC1xgwqcL0 C1dUXfpgenha0wixzWNh/kEQehNKE9iuFFM10LKhZhYjkkUpsdv4VIeTR6BmBGhWHHgHKeH JVaQpG4wPniFyZSYTIkrtSRs55xI3smCBb4pe7oHZ7oHg6zkvQ fOwXWLqdW6HbtOBg atKjb2HseEQJPsB52xQA7jxm xD041HXMV10Curr4d2T4fcFgdWCwOjFYzgwWg HHYPi5MPxcGH6da43 L8PJ9 t 7Av5t v1qiXkkSimPXtbNG4Bt 9EyfT1nzzbYbjx8Vvp3K28gclQ7wlQn4lQn1iOVzTUczx/2Azl1tOkTZxFEQRpRjGJQnfhnjg5B o7ke TaiouI2FEnnOE920CBwChPrE1qw igg/dIMyo b1INmcL5B0L9Ynl9pvE7TsR6hUjDJovjs/iDZnWBHkkisGvoJqsP/ismVDvGKjvRLouBwArwWXa07dwmapR HAC4UsUm04Ix8yD sXRHw3qHQN5TxCOTFdsPoFrDHaSAySJyVTqQ1d4g6Zy 8Ry 02C sVBfWIFfmmCMfN4AxLl6/JIiiQwFC7lVE3N4nhFczxBjifIAUDewGRh6KLKmMzKmEzZT7uN D1437NTJU1cnDUsczhgR7Jt44NCFekc4jUbThi1Hhn/Fzu4WVAKwhbW00Z7cYyByJzM82jWwZ5cRHRl /2GwOjJYznUJa9qcO/l6eQatX3 wXq9aQp7m5A3h2PmQd6w0bSMCVVH2sjVNSH/5kcAvDfIazx82oybzgP7SA/WhK1Vxv3C/jIM8o7jfTNaeuW397sKvoJrsg4IRs6FeMZwe0RwA5PukGgpLZI t3QV/GfYjhA bo/iy03EcjbLhWxPsuCfKKFoyaqzlSYIaq9NeLpXO28H5IoRtpjDz CZNaeviUKXgh5xwpHpcvXHzPefWG4/bx64U6oXxzHMwrqFVO9dA/yzv6OpPHeq8rwJZB3rCBgTs2q33UXH j/fizPOcIbmMLxjIJ6TxCFLEK4YrKuu41VyRWbTnD7xPJ9U9W/XUQqKlGZUn/xgShsMdQ7hgOANHm40Wi496wy ZfK ExoQAI97TWHvNOnrv7w/QQWK nMuRtmpM66j5jRhcu3DeoZss0t5A3A5tXmgYUA NSTvYkZGtBtdNfO/h0YLCcGy4Xh58JguVj 0XzyfNy6j0yfs7ZeVu/TyINfQfKcwwLfVG6/SbL525FywaeFFCSJiuWikIX0FKLacRYVy0kYIYyw Z1QkXuUA4Aczyhe/wTTk1LaNzI9fqvac162YLtwVLqFmAGJNat 5/2QIpu3lT94GuQVzQFAUdgSfcETiqJIk9lwvVgwbAbUK0Y4eh78 mkvoTSROkGYUkyqVW07yBja1h6E9fUsUsojTc3xl5FLDjae4zk iYUdKMEhqD reL/MHTOAAI9Z1YvWiXuZRf76MhnErhmHlQrxje0Onas4WE1kDCCAk juEqnv1pkuW7P8ZVRy HXXFvfwHD1Cd83lT9kuvr3S6QRpnCCIkkSRuAXFVUTf7aSR5I4 gZgxlRqtkokmr T0juEAoCRtk nxW0yhwRQaQmOw61AePnghfXbuXxcKDQaT9fYTBFlTo0qekTWM GbTbI/Q1wKYDCD4AlgDsvcywSNcxQOcRzgw/BsOPUQtcM2mzNYaTr2vXgImxS o9LvQJ5AnHzBMn5/CHToe8ogX szRHC8hPTKCQKKa/8og7IJEDgJB3rC7/7odlC8MNt55Zr6W/ oQwmSmKIo0wrtCgAqliwzFLVO8VzR82Q7n9DMqXwi85moNXqpf u0Ry7hkkUFEXBJRVV8as4PaK53yYYH76pcydI0vT8vXTWpsbIg 19USKbmQt4ThGMzNMeukaY6xxtxlU42dyv3m8n0TKPYfNLWbyP NqDhhNeQ9AeoTqz54GVfWOfGGydWqfRcs/feeUPPzb6hQZm1WtetPqOd4gf8sw63ndYYLwTQHrwgC5ljIq41 tcaOxakoW5D2hOREGSZLl5bzycp5OZ7Bih MEj1 VOmuNv1vgYY/wNwCbC4BCAOR4gueBiOluQd90Ceji4m913VrGnJW8rp2Hh4elG 42w7bT3CeRxv4zj9ptEb5Fxv4wTJ cYbz9vunr9UUAx/ZVHvP4JHADkD5lmuFEnwQi/qOAPnU5fS7ntNK76EHyRBKE eNly5/rEihOyMZmSJAgSJ3ClFhVIcaWWxHBcpVP9fpHbbxLUJ1acnNPQ 3SZNZtXOc42Rp9h4nP/jFA4AyuZuRavsbAwYbhQLg ZzABDqEV0Zvdxw9YmlWRgxXC/mfjsZ8oyqivsFflFR3wPBCYRTWRnxE9Qjmr60vuAJ3T1UIlesy MAIH/QFOWuP uP/1ueZNq61pBHUZTZjGAYZr3rKIqVlJSnTl0V5RV60i20jAny6OU VYP/qETqu22jAZbg1YmgxcDbksbp2Hj52TKpGo2sheQL/WZXgMu63CRYQv5ksmbLWcOtZ0y3UEUliEoVk6jphYEZN9sF62U Hza0gwYg7duHzNIUyutv2t5kgB/Sv oKnac4V2mzc9LZdMzeUAIO 7JNXOs3bL6M7f4Q2e2pA8hFMpjs Ceo6H k5UrMsj7XkRuFovm7eV9i95AxIV6/IsP1fpJDM2QD3HcwBQnvWHdT6rU1drUO36k3YzOACo2HAMraym KAqtqpGvPUzPhaKQRbr8e4T w5pImsyavKva83dbQ149GY3wpSv3fviKPdtllMAzSgiAfCDqIj NidvegH7sEuLr4f1IA0Rzyurj4jwqYWlOjaiF5ooifdOcKZfO2 8r5LqgPfJ858pqJSw7UipEJEwmaKogi9CS55rz50RTbPspZ9hD yfVNNTO ddSQzXnrzBG5jMAUD 0On6G3Z2bKjGM8naUzeF9M9/nKLad6Gxzqt2nxf4pnIAkNMjWjpzIyZVUjiBvBPyBiTS3VPvv4 DVqBtWJFEMfsmB sTSxaris hPQRhMmj8u0ZEE1DtGFLKoZuUB/d PcYWGdkXQqhpMIm8NeQaDCUFQ2zmvvJyfuWxbGDMo3y0M8ow6x 4yY6BrYs/MI2qX7XMzR5uLE6uLi7XLJXKCaKl5CFQFfy0XJaxjd505wAg9 t4SUqO8f6rptuxK6yqxnDrmXLnWdnsLVWxP1eCy7i1968F5GFK rWLTcUsZ31SjvTJU4 Qpco/yfpxC11UfvNxYn3X5d0XjFtBXEU/Ogsv4JIwYbj 3jpL6aIGtn2AVSZK4Umf9agkDM4x3XtC/Mj18Uxm13NoC5D2hElwmX3NYX/AEkyjo2bc15D1 9LLoyWuF4sN4IghaVs7LmL12fNcxv7qFRLuOYboMd/qsU10d8hj /qxkiaR15FEUZSouk83fzrXOfP0miZPWmB6/bX56BVdojHdK5LlHqyasrAxfIpuzRXXgL82RAmFgRovJQ/nS6sz9LSavOnM/zX3T5BkfvqmKybQlD9ebdBcffJQ8iqIIk1k4eh69KNuShys0un N3qias5NrkiSDvCZWRSxXr8kyP3 I6Y2vIyzt6aeGCTX/9VWh76hNB0JIX7 KiFgx0Hd3NmcVwbmHo2szVdoR/SnW10naPuIV7GKan5bKMbdYpCvKOFcdnwc/fNee4ACZRqP 4JIpcyvs uRJcpt53AeWKKYoyl/FF4UtaTJ65lC bv7315PF nKLac77RASkXiBPXNEGecs953N5qS1EUYTJXTbYQY0seRVGEAT Y eCWdt1UwMp1T6wvS6684OUd/o5gwmlpM3qmTBb5D4uMnLrlz56nJ5nlEFMUePHgROC6tW9cRDC dfF fPvM7akDd89MjpCoW65X6ebUwAP38vy9hGB6ocAOR4RVdNWgU/f0fY28CxiCRxpVa59TTv 2TIO7ZqUpbh1jOiNrfZWvJeQ9J0y6lP/tDpjXmfHyWP0ytGnn2osYRRHfIS15g5lfXIq1m2F VJ7Na1JU8Uuqi i0IQWI1ae KGOGmNYPhs2vOrvdBqY9GblpN3qiBscPygbiPnT8sqKn5bL692 9erDwDEzXLsG/EPw0bHtuLFptmkdqpVnVcyvIdncrdyvJn0Yo0lZ8LN3jW2Qkwi qPX2L9 1kDgCKghYY77 s01rryEMrq VZf3Bqs82KTSfs9qEx8uRrDlkPysvmbaWzg3YGpJQvTsy2RBiz N MqHWEy628UW0egKvZn82vIbl3CZK6K 4UmRpySA5dUUPQesVJrO00Selh79nbl BW8bxMgr/EcAOR FSdfc5DE0JaRd xkwXxWyrKugQk9QhfMya2oENqueiRJXrhQOHLElG5dhv8T8DGc fF27johiz0eQOlNSa8/nIe EsjlbrCEbBwCrJq0yPS23u wSRliSnEMPWc2KffU5bh15uEKj3Hgc8oyyOEnRK weE280tv3zjnD0XCs9jcVMpqKyqtifOQDI7Z oyD1K/xCTKKA Ey1e7/dJhtvP7W7skjAiCl7I6Tme4xmlWJeHiixZFdW C/Kcw/W8ZKxGXb1iPx2qcwBQOmsjKqtuoZ93smCBT/JFt9BzbqFxXmHpc3KrxNW20w9JksePXWb5JnRm Lk4sz4vfM6dfLt3C0hJyiTqjslnOJOMCqTStE0cmzP VXG/mIpKGwYcuNbA659Al6xZthfhVNa51lueKGxxPfKsA2QlT CTaious9tbzfHr1s1cbv8E44NXDRdNW/JssydYtUo8ebVlyhw8VbnttN2nB7Tn79LJZBG4TF bScZVOtn87XTowAFA5Y6zmEzZsC6hN9FfUe7X8YZrxXTf6HyeO CEb1xnrlTeXCaris g2JTNyzYLKhuRJ5239QB5J2g3y6PN5F9xCRZ5Rh7oHj/MKTZ /QV/3cjiO//7b SGD4pw7feZpz7mTD AxJnP59nqvGf0M5JEEgQqk4slZVvignuPF8VmGm8/qLbuE1sCpvT2CEbMNhSXWX2HVKtW C9xv4m3JQ4Uyc5mAUOkoG/J4P6RoT9yw21v4 TvxtFxLH3rFVEYuxSSKemdD9Bfu8X1SOQDI/S5Jsfmkzccg1fsv8FlpHADkeEaJE7PN9o4F1GQd5A5IhLwn1GT 9QdTePBLDzW943L6WaU8YvNBw90W9iqQJ0V9 ZJmoFmxHuGL65zR5gpHp2rP1zxFRBFGz8gDUL44DgNK5WzC1pi F54smr4efvKTpdcPeF0WZIrco7WZDhk5zfPbTKMyqfGTG2yyig V3Dmih22z16QJGU0mPbsPj3wu5hOHYZ93jnPu1fo/v3n6vWqKfIIGDHceGolj 8zAym3P7GTKGZ w P7pFpPgkB9YoVB81X7L DVHw6 Ejojf9gMS5me4yVTcw03n6ECqb7giXTWZt7AZPq0I73eqX 7KE7I1uRdxZVayoY8bv9ExZaTdrtB6E3aUzdtIu4JliDGAFMUh WsMuj/vVI3PpCcnqFeMMDDDVPJeX/AEq1GTOI5Vq2QZ22jXnjcgsXrZXtwA27Zvevimkr2M0yNaOn29 6Wm57QRDmMw1aw7RLi/Ue0L10j11xoogEK64MnoFp0c03y8NfvbOOhnT5EF9Yqvis qdNyNNiGzhTsh7AvRVnHztIZLALU9gwLAscxfUd6LFo12fZ7j5 TLn1tDRjm 7Sg4bDQs95F91CX3tGZboHAy7DnZ1ZX30ZuW/vmXprrlKh3rzpcF/vsI5ffDb4GE6s77 LuXe3/l5Xo SRGG5 y6teuNNKHqdXTPXyvabHb knbesUNqPGR294A5OhWvLo8rxBUyXT1mmOXaO/4iSMKNYd5fazRCTcryYJ/GeJghYIR6ZXxf6sWH MdqE4AMjtN4k/ZDqdJsRVOuPdl5LUDdZmRcELTY/f2gk/SRKtrFb esrqd0J9YgX syTT1smW7BYnrBaFLBKOTOd HW9FUzh6rmT6evNrLolgJEHAz95JZ26EesdwekTzfpwiW7DDeO 8loYexapUu/27V BVQ34nilBzjnRf1zhOQJIlJlbKMbZYjBQMSpTM36i89xGvUuEq nu/RQPCUX jKO75dmuP6UMH4A2rp7xvtmsjghW3/lEVm7daH 7aJwzDyud6x0zmb4LefDsz8oov37riWr0COa90OKwH WwH9WdeYBu4FR3smC T4pf7mFnWJGjO422onh5 LE6szw /GH2IsX79ad UiBQJyz5oCXZ1DHL4a2HjsXZ1YXF//Ro6YJhfXjfTvkmd/yFBuPixOzK8FlVg/XstINTK4MWyyenKU5UmANxzCxXL7qD1H4EsgmEWU17pdxguGzq 8avkC3Ybi4XoEKZbN5W673nACDv 2Tp3K2GwhKEU6nac976c2nqBmNhieHWs qVB0TBC63bUxwAhLxjRaGLxInZxvsvbe8iRVEUhqMCqfrAX7Qz ZynfdyKvf4IoaIFy80nF5pN8v5mcHtG875PFSWs0B6 YikqJ2gObJIzAz9/X/PI7f8g0To9o7reTRcELqyZnVU38RTAqXTB6bnXmftOjNw2/e7SQCpFy43HB8Nkcr2juN5OFY ZVTfylatIq0dj5At Z0oxthuvF9R7Ms8x5XtHcPrFQn1hhYIY4aU3N8n3iyVl81kz 0OmyRTtNRaWEGbF9DgNVqhSbjllO/fSOEY6aW7P6IFxSYXe7Oe9kwSKflP1uIQvcxwGdhzsz/Do7 zGcWJ0ZfsP9kq4WPDDajCGOExXvBauz9vb0Gtf6Zde5ky/TfXTqjKyG7zWzQx4uUxnvvtCdud2Ewc/fWUeQ0BoMN582XV535rb 8kNMrqHJ1hwtUGw6Ls89qtp9Xpd/11zKI2CERDGUJ9EcuiLPParacx4uqSBNZqyyuonGUb6UROpncE gcx Rq/fVi5a nJDPWS6atq166R7X7vOFaESqqNhWVyrMPyrMP6c4Vws/fE2p9vUiCRFCEW6X7677y11OyBdsl09aJp VK52xRbDyuv/II4YqJJl8OhwplxptPVbvPyxbtlExbJ5m2Tjpni3ztEe3ZQnMZ v2G idAaDHdfqPdf0J0rVP9xWb72iGT6OtmC7ZIZ6 VrDmnP3DKXCwiTueGzZ4hIprv0QLH1tPrw38bbz1GepLFk1rGT BQt8U a6jg3oNsqp9pidizOL4eTLcPINCky9fu2R7dsFUBR7/16QvXqvJzOwlfA5d/L9rn/0oYP5DcO1tnmjD2mEMZkSFctxjcH2bClJkiSMYBIFoTU0/bjDxy9BEJhcDZe8Nz0tRypEuMbSIK7SIe EqFDW9OFCEsVwucZcyjc9LYefvYNfcXCZimr2Q0C4SmcuF5iel puelsOvILSypuE3xHIhnCAMMK41WN7WUFVjelZOV8Qqq60wNfZ 2C0yhIUwfeU3iyVMFib7J/l1G9uo8wtkmbqXhc 7kMz56waNHL23fMYBh2Lty3uJFm7t2Hu7U0adl0S6dQ2ZHzH3/3k548F/3Lql2qta8V X0qaujh072cPbr6uLfcHPWuZNvl87D0 esfVFSbuvzmc3Iq5fvp6T8TJdpAarOC4sAAAQXSURBVHzOnXy 7Bu Jnu/2d5k7CCvfaiV5A0ZFNepo08jQYCfU0cfpvvopUt LX0L2T6SbTYjz56VThi/oFsXy8buB2vGhNfFxT8yYu6jhy/t9spBXvtQ68lzapQ8loszq8N/hnoBQT v3MXh1NlbQ1Gs6MmrsJDZ3bsFOHfypV1DRjP2OZw6 nzdj71p4yFTI86Ag7z2oX CPBdnFsOJ1dc71HfoZJZPwtDBkyIj5p47dwOp65KSJHXr5hOQn cHyTWT5JLB8Er79mu3mOrIJ BhOvt26jEhMWPGi8XfWOshrH/qHyOv4xdC56blPHr iX1X7 nVFZaUMaZguIEmhUFJWyi0thd68rtiy6cjA72KamEQZnXwD/JNPnypo4s9jOMhrH/qHyPvifwfv3XO64UtPmtZfF24HjJhid5/DxZnVqcOw7/pHH/wj32SCm2jEQV770D9H3s5tx9XN/qsEFEWRJHn z5vD/ZLtktfhP0O9e4Xs33dWrdLaPXJhlYO89qHWkHf2zLWhgyc1St6 O42q1lvwU5effGjE8pSF5X/y/Ib17Bh/Yf7amWtk0dpSDvPai5pBnNqNlZdxjeZdoO37s8vFjV06c HtWWk5f7zDnTr4NyXPqMCwyPH39uj 2b8vbvi1v29aPGF1m tRV/fpG2DTIcu7k0 E/Q4cMjjtx/Ep1tdL2SZ/G5CCvfag55NXUqPbtOzug//gB30Z/1388bd8PiOnlFdKty4iGoSidT2G6j/6yT3i/vhFf9g1vjvXrG HlGdSty3C6ulNHn45fDGW6j5mVtub2rSKVSks0b/PJQV77UHPIk0jkmzYeZjixnDv5WBJvFmsq/cZwYjl38v1Uc ro06nDMBdnv6jExMWHHs2OXych4Mmz 6yFrlIK99qFl/ZVQq37zpSGeG/ c6VOzibJkXGU4shpOvU0efWuBYPYCx/qykeXPX5R29VFJSbvuuoGbKQV77kF3ybI2iqOpqxebNhzt18On 4xdBOHYa10pw6DnPq6EM7c106D3dzHeXlGfRd/ jgcbNmpeVs3HAo//yt8jIu3MSjhpZu2zHKQV57kT3y6hhFkRqN9tSpgpEBU0aOSBkZ MLVlNipg6qiAqWNGTQsKTA0NnhXFzpgcv3RmavaSxb/m5BzYt/fM1YIH797xNRp9Y1liG8Lqfz1szUFe 9BHySMpAkVRHk908WLhpYuFly7daY39feXe9euPCguLnzx59fr 1e4FArFJpzGYEx3GKIulneRqbzJrTVZIiHOS1D5Hkx28n9cHIz 2cURZFknTYJqhlgOcj7l4hsLijE5zOSqrNufpJ9vKsO8hxqGzn Ic6ht5CDPobaRgzyH2kYO8hxqGznIc6ht5CDPobaRgzyH2kYO8 hxqG/1/Lo7UNpmDkfoAAAAASUVORK5CYII=

Kami1971
10-02-2017, 20:34
با سلام
ما صاحب یک شرکت تجاری در المان هستیم و فعالیت ما خرید و فروش اجناس اورجینال برند های معروف هست که در ضمینه واردات لباس ، کیف و کفش ، ساعت ، لوازم ارایشی و بهداشتی و ... مایل به همکاری با تجار عزیز در ایران و دوبی هستیم .
فروش ما فقط به صورت عمده و با قیمت مناسب هست .
ادرس ایمیل ما : pyramid.germany20@gmail.com

... ,ZARA , Mango , S,Oliver , Gant, Replay ,MICHAEL KORS , Gabor,Ecco , GUESS, H&M , Bershka ,Tom Tailor, Pull & Bear, Nike ,Adidas

... , L’Oreal , Max factor, Maybelline

Kardoost
11-02-2017, 12:13
با سلام
ما صاحب یک شرکت تجاری در المان هستیم و فعالیت ما خرید و فروش اجناس اورجینال برند های معروف هست که در ضمینه واردات لباس ، کیف و کفش ، ساعت ، لوازم ارایشی و بهداشتی و ... مایل به همکاری با تجار عزیز در ایران و دوبی هستیم .
فروش ما فقط به صورت عمده و با قیمت مناسب هست .
ادرس ایمیل ما : pyramid.germany20@gmail.com

... ,ZARA , Mango , S,Oliver , Gant, Replay ,MICHAEL KORS , Gabor,Ecco , GUESS, H&M, Bershka ,Tom Tailor, Pull & Bear, Nike ,Adidas

... , L’Oreal , Max factor, Maybelline

دوست عزیز
با سلام
لطفا رزومه ای فعالیت خود و لیست و اطلاعات محصولا به ایمیل safari@kardoost.com ارسال میفرمایید.
با تشکر
صفری

j-khakzad
07-04-2017, 22:22
با سلام،
نام و نام خانوادگی :جلیل خاکزاد
شغل:کارمند
تحصیلات:کارشناسی عمران
سوابق:خرید و فروش ملک، ساخت و ساز، تولیدی نایلون، تولیدی مواد غذایی، فروش مصالح ساختمانی و.....
خیلی علاقه و پیگیر صادرات محصولات مواد پلی اتیلن و سالامبور به کشورهای هم جوار هستم.
در ضمن اگه موقعیتش پیش اومد خیلی مایلم به عنوان کار آموز پیش یکی از استادان مشغول به کار بشم. 09143131106
با تشکر

Mahbob
13-08-2017, 00:27
سلام بنظرتون صادرات چه مواردى از بازارجه هاى مرزى استان سيستان و بلوچستان به كشور پاكستان معقول بصرفه است اگه راهنمايى كنيد ممنون ميشم

محمد رهام
18-09-2017, 08:29
سلام دوستانی که توانایی صادرات زعفران درجه یک رو بدون واسطه دارن لطفا تماس بگیرن...تلگرام 09151580179 خاکی

mojdehp
06-02-2018, 13:05
اینستاگرام برای تبلیغات بهتر است یا تلگرام؟اینستاگرام برای تبلیغات بهتر است یا تلگرام؟ این موضوع شاید مساله ای باشد که ذهن شما را هم درگیر کرده باشد. اکثر مشتریان نیز در این رابطه سوال می پرسند و می خواهند بدانند که کدام برنامه می تواند آنها را زودتر به اهدافشان برساند و تبلیغات آن ها در چه صورت بازدهی بیشتری خواهد داشت.
مهمترین مساله ای که در رابطه با تبلیغات وجود دارد میزان بودجه شما برای این کار است. اکثر مشتریانی که در این زمینه رجوع می کنند می خواهند با کمترین هزینه بیشترین میزان بازدهی را از تبلیغات خود داشته باشند.
در صورتی که تبلیغاتی بازدهی خوب دارد که چندین بار در کانال ها و صفحات پربازدید صورت بگیرد.
چگونه محل تبلیغات درست را انتخاب کنیم؟اولین حرکتی که در زمینه تبلیغات باید صورت بگیرد مشخص کردن بازار هدف است برای تعیین کردن بازار هدف شما باید دانش اولیه ای در زمینه بازاریابی داشته باشید. با مشخص کردن درست این موضوع شما می توانید براحتی تصمیم بگیرید که در کجا و چگونه باید تبلیغ کنید تا بازدهی خوبی داشته باشد.
تعیین بازار هدف باید کاملا منطقی و بافکر صورت بگیرد. شما در ابتدا باید بررسی کنید که مشتریان واقعی شما چه کسانی هستند؟ کجاهستند؟ و بیشتر به چه چیزهایی نیاز دارند؟
در مرحله بعد باید پاسخ چنین سوالاتی را پیدا کنید، اینکه کاربران شمابیشتر در چه گروه سنی ای هستند؟ جنسیت آنها چیست؟ وضعیت جغرافیایی زندگی آن ها، سطح درآمد و… همین سوالات تعیین کننده این هستند که ما بیشتر به دنبال چه افرادی هستیم.
برای مثال برای تبلیغ طراحی سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) بیشتر مشتریان را آقایان تشکیل می دهند که می توانیم آنها را به چند دسته با گروه سنی های متفاوت تقسیم کنیم و دسته بندی های دیگری از این قبیل مانند محل زندگی و …

mahmood.yazdany@chmail.ir
12-05-2018, 13:10
سلام
تامین کننده توت خشک جهت صادرات
ظرفیت تامین توت خشک 20 تن
بسته بندی 5 و 10 کیلویی
شماره تماس و ثبت سفارش 09134513081

useresetpass
12-05-2018, 17:31
سلام دوستان

فروش گازوییل ایران و روسیه و اروپا بصورت مستقیم با پالایشگاه
با بهترین قیمت
همکاری با ریفاینری های روسی و اروپایی و ژاپنی

فروش سوخت جت روسیه jp۵۴ فوب روتردام با بهترین قیمت
فروش سوخت جت a۱ و a۱۰ ایران

انصاری ۰۹۳۸۲۳۱۴۳۲۹

Reza Mohammady
13-05-2018, 11:32
با عرض سلام و خسته نباشید
بنده به عنوان مدیر توسعه کسب و کار یک مجموعه تجاری به تازگی مامور اجرای وردو شرکت به بازار صادرات صنایع غذایی شده ام
در این زمینه و بخصوص در بخش بازاریابی در کشور هدف نیاز به راهنمایی دوستان دارم .
با تشکر، محمدی 09355002264