PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاجر در کشورهای اروپایی

مهندس منصور تکش
31-12-2012, 01:57
ما نیاز به چند تاجر در کشورهایی اروپایی داریم
حهت همکار با ما با این شماره تماس بگیرید
تماس 09149055629

naseer2263
02-01-2013, 19:46
منظورتان را متوجه نشدم شما به یک تاجر نیازمندید یا نیاز به فردی دارید تا شما را در امر تجارت یاری کنن یا اینکه با شما همکاری داشته باشن .امکانش هست لطف کنید زمینه تجارت و محل تجارتتان را بفرمائیدو اینکه الان چند مدته در این زمینه فعالیت دارید.

bizness
21-07-2014, 17:47
سلام.ما کار اصلیمون خشکبار هست برای کار با کشورهای همسایه و اروپایی باید اشنا داشته باشیم اونور و مشتری داشته باشیم کسی میتونه کمکمون کنه؟

همایونی
17-04-2016, 21:15
من در اروپا روی خشکبار کار میکنم . بفرمایید چه نوع همکاری مد نظرتون هست.
esh.td2013@gmail.com

amirparsa
20-08-2016, 14:25
من در اروپا روی خشکبار کار میکنم . بفرمایید چه نوع همکاری مد نظرتون هست.
esh.td2013@gmail.com

سلام
مشتري پسته داريد در اروپا؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

قذیمی
20-08-2016, 15:08
با عرض سلام تحضیص بنده مشاوره بازرگانی خارجی هست .آیا میتوانم کمکتان کنم.

amirparsa
20-08-2016, 15:09
با عرض سلام تحضیص بنده مشاوره بازرگانی خارجی هست .آیا میتوانم کمکتان کنم.

To kare peste mitoonid komakemoon konid?

Sent from my iPhone using Tapatalk

صرافی سفته
20-08-2016, 16:02
کلیه خدمات حوالجات ارزی- حواله ارزی سوئیفت - حواله ارزی وسترن یونیون - خدمات پرداخت اینترنتی - خرید و فروش ارزهای الکترونیک پی پال - پرفکت مانی - اسکریل - پی زا – اگو پی – اکی پی – بیت کوین - وبمانی و ...- خدمات ویزا ومستر کارت فیزیکی و مجازی
پرداخت هزینه ثبت مقالات و کنفرانس ها های بین المللی
پرداخت هزینه آزمون های بین المللی تافل و آیلتس
رزرو آنلاین هتل های خارجی
رزرو مستقیم پروازهای خارجی
پرداخت هزینه خریدهای آنلاین از سایتهای خارجی
و.......
صرافی آنلاین سفته مالزی | حواله ارزی و وسترن یونیون | پرداخت آنلاین ارزی ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
پرداخت آنلاین سفته | پیپال - اسکریل - پرفکت مانی - ویزاکارت ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
پرداخت آنلاین ارزی سفته:پیپال|پرفکت مانی|اسکریل|ویزا ومسترکارت فیزیکی ([Only Registered And Activated Users Can See Links])