PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صادرات مصالح ساختمانی به قطر

m.shayan
29-12-2012, 12:59
دوستان سلام
من به تازگی وارد کار صادرات شدم و میخوام به عنوان اولین تجربه صادرات ، بازار قطر برای صادرات مصالح ساختمونی رو بفهمم ... اینکه آیا خریداری داره اونجا و راه بازاریابی و ارسالش چیه ؟ اصلا چیکار باید بکنم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

سجاد
29-12-2012, 13:36
دوستان سلام
من به تازگی وارد کار صادرات شدم و میخوام به عنوان اولین تجربه صادرات ، بازار قطر برای صادرات مصالح ساختمونی رو بفهمم ... اینکه آیا خریداری داره اونجا و راه بازاریابی و ارسالش چیه ؟ اصلا چیکار باید بکنم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام

اتفاقا بازار قطر به دلیل ساخت و ساز جام جهانی خیلی خوبه و کلی مصالح از ایران به اونجا می ره. مخصوصا سیمان و سنگ و کاشی و سرامیک و .... . پس خریدارش وجود داره:blush:

ارسالش هم که از بندر عباس به قطر از همه ارزونتره.

اما وارد شدن به بحث صادرات کلا به این راحتی ها نیست. چه قطر باشه و چه جاهای دیگه.

haman716
29-12-2012, 14:26
حالا که بحث قطر شده اگر کسی شرکتی برای بازاریابی مصالح ساختمانی در قطر سراغ داره و میشناسه معرفی کنه

tondar12
30-12-2012, 15:12
یکی از بهترین مصالح برای صادرات به قطر شن و ماسه است! به شدت طرفدار داره!

البته خاک ! هم خریدار داره ولی صادراتش ممنوعه!

haman716
30-12-2012, 17:10
یکی از بهترین مصالح برای صادرات به قطر شن و ماسه است! به شدت طرفدار داره!

البته خاک ! هم خریدار داره ولی صادراتش ممنوعه!

روی این مطلبی که گفتین اطلاعاتی دارید یا شنیدین؟ اگر آماری دارید لطفا در اختیار من و بقیه قرار دهید یا لینکی از آمار این صادرات ارائه کنید

tondar12
30-12-2012, 21:05
بنده از یکی از دوستانم در این مورد شنیدم!
ایشون خودش هم علاقه داشت به این کار اما اون هم دنبال یه رابط تو قطر می گشت!
شما اگه واقعا علاقه مندید می تونید یه سفر برید اونجا!

haman716
31-12-2012, 00:37
من اینو نگفتم که شما ناراحت بشید یا کنایه بزنید در ضمن من رفتم قطر ولی در این مورد چیزی نشنیدم
فقط منظورم این بود که تو این سایت اصلا جای شوخی یا دادن اطلاعات بدون منبع معتبر نیست و چه بسا یک اطلاعات اشتباه یه نفر کلی وقت بذاره و هزینه کنه و آخر هم بفهمه که
فقط یک شوخی یا اطلاعات بدون پایه و اساس بوده و این اصلا درست نیست
ما اینجا هستیم که بدون هر گونه چشم داشتی اگر اطلاعات صحیحی داریم با هم در میون بذاریم و قطعا برای تمام کسانی که در این حوزه فعالیت دارن بسیار مفیده و این اطلاعات باید
باعث پیشرفت یک نفر بشه نه از دست دادن وقت و هزینش
موفق باشید

j.ostovar850
01-01-2013, 09:00
سلام
کشور قطر یک بازار مناسب در مورد مصالح ساختمانی برای ماست. خصوصا اینکه چندوقت پیش یکی از دوستانم که ساکن این کشور هست شنیدم اخیرا آمریکا یک پایگاه نظامی تو این کشور تاسیس کرده که اعتبار امنیتی قطر رو به عنوان یک کشور کوچک و ضعیف بالاتر برده تا ریسک سرمایه گذاری تو این کشور برای سرمایه گذاران بشدت پایین بیاد. ولی فکر کنم با توجه به رویدادهای سیاسی اخیر صدور ویزا برای سفر به قطر کمی سخت شده باشه. اگر دوست داشتی یه سوت بزن آدرس چند تا از شرکت های واردکننده مصالح ساختمانی تو قطر رو برات بفرستم.
با آرزوی موفقیت

haman716
01-01-2013, 16:10
سلام
کشور قطر یک بازار مناسب در مورد مصالح ساختمانی برای ماست. خصوصا اینکه چندوقت پیش یکی از دوستانم که ساکن این کشور هست شنیدم اخیرا آمریکا یک پایگاه نظامی تو این کشور تاسیس کرده که اعتبار امنیتی قطر رو به عنوان یک کشور کوچک و ضعیف بالاتر برده تا ریسک سرمایه گذاری تو این کشور برای سرمایه گذاران بشدت پایین بیاد. ولی فکر کنم با توجه به رویدادهای سیاسی اخیر صدور ویزا برای سفر به قطر کمی سخت شده باشه. اگر دوست داشتی یه سوت بزن آدرس چند تا از شرکت های واردکننده مصالح ساختمانی تو قطر رو برات بفرستم.
با آرزوی موفقیت
سلام جناب استوار
ممنون از توضیحاتتون. اگر امکان داره چند شرکت قطری که فرمودید به من معرفی کنید یا به ایمیلم بفرستید با تشکر
hamantrade66@yahoo.com

m.shayan
02-01-2013, 00:08
salam jenab ostovar
yek donya mamnoon az rahnamaei shoma...
in address mail man hast : persianshayan@yahoo.com
lotf mikonid agr adrese sherkathaye vared konande masaleh sakhtemooni too ghatar ro baram befrestyd ...
mer30.

moaqfe
09-01-2013, 02:39
اگه برای من هم پیغام خصوصی کنید ممنون میشم

abazar
19-04-2013, 08:57
سلام جناب استوار
برادر جسارت کرده ، چندتا سوت هم ما می زنیم. آدرسها رو برای من هم بفرستین.
aboatishsh@yahoo.com

pouya1938
19-04-2013, 15:02
سلام، لطفا آدرس ها را براي من هم بفرستيد .
Rahimi.pouya@gmail.com

Aksham.F.D
20-04-2013, 22:18
من اینو نگفتم که شما ناراحت بشید یا کنایه بزنید در ضمن من رفتم قطر ولی در این مورد چیزی نشنیدم
فقط منظورم این بود که تو این سایت اصلا جای شوخی یا دادن اطلاعات بدون منبع معتبر نیست و چه بسا یک اطلاعات اشتباه یه نفر کلی وقت بذاره و هزینه کنه و آخر هم بفهمه که
فقط یک شوخی یا اطلاعات بدون پایه و اساس بوده و این اصلا درست نیست
ما اینجا هستیم که بدون هر گونه چشم داشتی اگر اطلاعات صحیحی داریم با هم در میون بذاریم و قطعا برای تمام کسانی که در این حوزه فعالیت دارن بسیار مفیده و این اطلاعات باید
باعث پیشرفت یک نفر بشه نه از دست دادن وقت و هزینش
موفق باشید

با عذرخواهی از دوستان
کنجکاو شدم بدونم شما به عنوان یک عضو تا الان بدون چشم داشت چه اطلاعاتی در اختیار دوستان قرار دادید؟

haman716
20-04-2013, 22:48
با عذرخواهی از دوستان
کنجکاو شدم بدونم شما به عنوان یک عضو تا الان بدون چشم داشت چه اطلاعاتی در اختیار دوستان قرار دادید؟
من اگر اطلاعاتی داشتم دریغ نکردم. در ضمن من گفتم اگر کسی اطلاعاتی داره بدونه چشم داشت باید در اختیار کسانی که نیاز دارن بزاره و صحبتم کلی بود نه خاص خودم عزیزم...
در ضمن زمینه کاری من رو که تا الان باید دونسته باشین اگر در این زمینه ها سوالی دارید مشکلی ندارم اگر بتونم کمک کنم.
موفق باشید و البته مثبت اندیش

gaharstone
24-04-2013, 19:14
با سلام
ممنون میشم برای منم بفرستید
gahar.stone@yahoo.com

Mahsa
28-04-2013, 10:21
سلام
میشه لطفاً اطلاعات قطر رو برای من هم ایمیل بفرمایید؟ aurora23660@yahoo.com

safari64
28-04-2013, 23:44
با سلام
بنده بتازگی عضو این سایت شده ام و واقعا افسوس میخورم که چرا زودتر با این سایت واعضای دوست داشتنیش اشنا نشدم
من مدت 6 ماهه که از دنیای کارمندی و کار در شرکت نفت استعفا داده ام و وارد کاری شده ام که ابا واجدادمون سالیان سال به اون مشغول بوده اند
وتجربه خوبی هم تو این چندسال در کنار پدرم که خودشون سالها در کشورهای عربی مشغول بوده اند کسب کرده ام.
بعلت ساکن بودن در شهر بوشهر و مراوده اقوام واشنایان با کشورهای کویت وقطر وامارات ارتباطات خوبی در این کشورها داریم
و در مورد موضوع قابل بحث نیز با قطری ها مذاکراتی انجام داده ام.
خوشحال میشم بعنوان یه تیم در کنار شما دوستان باشم.

آرزو
29-04-2013, 01:06
با سلام
بنده بتازگی عضو این سایت شده ام و واقعا افسوس میخورم که چرا زودتر با این سایت واعضای دوست داشتنیش اشنا نشدم
من مدت 6 ماهه که از دنیای کارمندی و کار در شرکت نفت استعفا داده ام و وارد کاری شده ام که ابا واجدادمون سالیان سال به اون مشغول بوده اند
وتجربه خوبی هم تو این چندسال در کنار پدرم که خودشون سالها در کشورهای عربی مشغول بوده اند کسب کرده ام.
بعلت ساکن بودن در شهر بوشهر و مراوده اقوام واشنایان با کشورهای کویت وقطر وامارات ارتباطات خوبی در این کشورها داریم
خوش اومدید همشهری...واقعا گل گفتین، دنیای بیزینس یه دنیای دیگست و خیلی به آدم انرژی میده،منم خوشحال میشم در کنار شما تجربیاتم رو بیشتر کنم.

amirhosein
29-04-2013, 12:23
سلام
با آرزوی موفقیت

سلام جواد جان لطفا از اون یه سوتات برایه منم بفرست :biggrin: البته پیشنهاد می کنم تو همین صفحه بزاری که بقیه دوستان هم استفاده کنن!!!
sales-manager@live.com

شادو سلامت باشید

amirhosein
29-04-2013, 12:36
دوستان سلام

سلام
اتفاقا من هم تو فکره صادراته محصولات ساختمانی هستم اما بیشتر رو سیمان برنامه دارم، که چند وقت پیش چندتا از این کارخونه های سیمان پیشنهاد بازار های قطر رو بهم دادن که دارم روش کار می کنم.
خوشحال می شم با شما بیشتر آشنا بشم شاید بتونیم از قابلیت های هم استفاده کنیم.
09125950514
sales-manager@live.com
شاد و سلامت باشید

amirhosein
29-04-2013, 12:47
با سلام

سلام
من در حال بررسی بازار قطر به جهت صادرات سیمان هستم اگر در این زمینه شناخت دارید با من تماس بگیرید.
شاد و سلامت باشید
09125950514
sales-manager@live.com

haman716
29-04-2013, 13:27
سلام
من در حال بررسی بازار قطر به جهت صادرات سیمان هستم اگر در این زمینه شناخت دارید با من تماس بگیرید.
شاد و سلامت باشید
09125950514
sales-manager@live.com
سلام جناب
یه سوال دارم . میخواستم بدونم چه کارخونه های سیمانی به بندرعباس نزدیکه و قیمتش برای صادرات مناسبه؟؟
من یه درخواست خرید سیمان از افریقا دارم و باید بندرعباس بهشون تحویل بدم

amirhosein
30-04-2013, 21:09
سلام جناب
یه سوال دارم . میخواستم بدونم چه کارخونه های سیمانی به بندرعباس نزدیکه و قیمتش برای صادرات مناسبه؟؟
من یه درخواست خرید سیمان از افریقا دارم و باید بندرعباس بهشون تحویل بدم

سلام بر شما
نزدیک ترین کارخانه های سیمان به بندر عباس سیمان هرمزگان و سیمان خاشه
در مورد قیمت هم بستگی به سطح تناژ و کشور مقصد داره.

amir222
01-05-2013, 20:46
سلام من در بندر عباس کارخانه تولید شن و ماسه سیلیسی که مخصوص صادرات است دارم اگر کسی مایل به همکاری در مورد کشورهای همسایه بود با من تماس بگیرید amir_yazdy@yahoo.com

safari64
01-05-2013, 22:38
خوش اومدید همشهری...واقعا گل گفتین، دنیای بیزینس یه دنیای دیگست و خیلی به آدم انرژی میده،منم خوشحال میشم در کنار شما تجربیاتم رو بیشتر کنم.
مرسی از لطفتون
بنده کوچکتر از اونم که بخوام به شما چیزی یاد بدم
فعلا باید در رکاب شما ودیگران شاگردی کنم

pouya1938
04-05-2013, 13:30
این آدرس ایمیل من است: rahimi.pouya@gmail.com

nakhaei
05-05-2013, 14:09
دوست عزیز برای شروع کار کشور بدی رو انتخاب کردی بدلیل اینکه در حال حاضر هرچند در قطر نیاز خوبی به مصالح ساختمانی ودر کل همه نوع کالایی وجود داره ولی هیچ ارتباط مالی صورت نمیگیرد وعملاً برگشت پول شما تضمین شده نیست وفقط میتوانید از طریق صرافی یا بصورت چمدانی پول خودتونو در چندین مرحله برگردونید
اگر بیشتر نیاز به راهنمایی داشتیدبعنوان کسی که در دوحه قطر شرکت تجاری دارد وبا خیلی از این مشکلات روبروست درخدمتم

آرزو
05-05-2013, 15:20
مرسی از لطفتون
بنده کوچکتر از اونم که بخوام به شما چیزی یاد بدم
فعلا باید در رکاب شما ودیگران شاگردی کنم
خواهش میکنم جناب... شما بزرگوارید....موفق باشید...

خوزستان مصالح
04-08-2013, 15:27
سلام
با آرزوی موفقیت

سلام جناب استوار
لطفا شماره یا آدرس سایت این شرکت ها را بدهید یا اینکه با خود ما جهت صادرات شن و ماسه و ... به قطر یا هر کشور دیگه همکاری کنید .
ما خود تولید کننده ی این مصالح هستیم بعلاوه دارای یک سیستم حمل و نقل هم هستیم.
سایت:[Only Registered And Activated Users Can See Links]
raminaghaei89@gmail.com
شماره ی تلفن ها در سایت وجود دارد.
باتشکر

emantu1386
15-03-2014, 13:48
اگه لطف کنید برای من هم ارسال کنید ممنون میشم.
emantu1386@yahoo.com

meysamt
15-03-2014, 23:07
باسلام
بعنوان هضو کوچیک تاجر بانک:
بازار قطر الان دست چند تاجر بزرگ و دم کلفته به این حرفا نمیشه باشون مقابله کرد شاید بشود چندتا کانتینر سیمان صادر کرد اما سریع اونا قیمت رو بالا پایین می کنن تا شما سفرتو جمع کنی.
پس مواظب باش
اگه مشتری داری(مشتری ثابت و نقد)مشکلی پیش نمیاد ولی خیلی مواظب باش اگه امروز 10000 تن نقد خرید فردا 1 تن غیر نقدی نده

sakura
28-05-2014, 16:14
با سلام
اگه امکان داره آدرس این شرکتهای واردکننده مصالح ساختمانی در قطر را برای من هم ایمیل کنید. با تشکر e.mohamadnia@hotmail.com

newsha11
10-06-2014, 19:12
با سلام
اگه امکان داره آدرس این شرکتهای واردکننده مصالح ساختمانی در قطر را برای من هم ایمیل کنید. با تشکر newsha_niad@yahoo.com

Jaziretile
11-11-2014, 11:54
ا سلام
اگه امکان داره آدرس شرکت های وارد کننده مصالح ساختمانی
در قطر را برای من هم ایمیل کنید.
با تشکر

info.yazd@gmail.com

sahelsoosoo
20-11-2014, 11:45
سلام ممنون میشم اگر اطلاعات شرکتهای قطر را برای من هم ایمیل کنید
ziaei@mail.com

hasanbahari
20-11-2014, 15:07
سلام
خواهش میکنم اگه امکان داره لیست و اطلاعات شرکت های وارد کننده مصالح ساختمانی قطر را برای من هم ایمیل کنید
persi9261@gmail.com
باتشکر

hasanbahari
20-11-2014, 19:09
کسی از دوستان دقیقا میدونه که چطور میشه خاک به قطر صادر کرد ؟
یعنی فله ایه یا بسته بندی ؟
قیمتش چطوریه ؟

Hj.trade
10-01-2015, 11:19
با سلام خدمت دوستان گرامی

بنده در رابطه با تامین مصالح ساختمانی (کاشــی، سرامیــک، الکتــرود، ایـزوگــام و شیـــــــرآلات ) در داخل فعالیت دارم جهت همکاری در بازار داخلی و خارجی در خدمت عزیزان هستم.
__________________________________________________ ____________

ضمنـــاً یکی از دوستان بنده در زمینه قــند و نبات، ارده و حـــلوا ارده،روغن ارده و کنجد و شیرینی سنتی یزد فعالیت دارد دراین موردهم میتونیم همـــکاری داشـته باشیم

Hjafari.Trade@gmail.com

1679 545 0935

سپاسگزارم

جــعفری

amir.afkhami
27-01-2015, 22:35
سلام دوستان عزیز
من راه تماس با کسانی که در کار خرید فروش مصالح ساختمانی در قطر (بلاخص سیمان و قطعات بتنی) هستند را میخوام کسی هست که بتونه کمکم کنه ؟؟؟
اگه راهنماییم کنین ممنون میشم

amir.afkhami
27-01-2015, 22:45
سلام
با آرزوی موفقیت

سلام دوست عزیز شرمنده مزاحم میشم
دیدم پستتون مال خیلی وقت پیشه میشه لطفا راه ارتباط با این شرکتهایی که وارد کننده مصالح ساختمانی در قطر هستند به من بدید
یا اگه خودتون الان این کار رو انجام میدین اطلاعاتتون رو بهم بدین
ممنون

hajee.amir
08-07-2015, 05:07
با سلام

با سلام در مورد بازار کاشی و سرامیک در قطر شرکتی رو میشناسید که بشه باهاش کار کرد؟؟

hajee.amir
08-07-2015, 05:16
دوست عزیز برای شروع کار کشور بدی رو انتخاب کردی بدلیل اینکه در حال حاضر هرچند در قطر نیاز خوبی به مصالح ساختمانی ودر کل همه نوع کالایی وجود داره ولی هیچ ارتباط مالی صورت نمیگیرد وعملاً برگشت پول شما تضمین شده نیست وفقط میتوانید از طریق صرافی یا بصورت چمدانی پول خودتونو در چندین مرحله برگردونید
اگر بیشتر نیاز به راهنمایی داشتیدبعنوان کسی که در دوحه قطر شرکت تجاری دارد وبا خیلی از این مشکلات روبروست درخدمتم

سلام میشه لطفا بیشتر توضیخ بدید.
یا به صورت تلفنی صجبت کنیم
09103337275

ilyarcaspian.co
09-07-2015, 23:34
باسلام به همه گی اینجانب مدیرعامل شرکت بازرگانی وتجاری ایل یارکاسپین استان گلستان وبیشتر باکشورهای روس زبان درحال تجارتم ودوست دارم درمورد کشورهای عرب زبان برای تجارت فعالیت کنم ولی قبلش اطلاعات کاملی دراین مورد لازم دارم که ازشما بزرگواران درخواست همکاری مابین شما عزیزان واینجانب راخواستارم
بااحترام فرزین
omidfarzin999999@gmail.com
ilyarcaspian.co@gmail.com
01733233671
09114214819

karami.memart@gmail.com
26-08-2017, 08:43
شرکت بازار معمار با بیش از 30 سال تجربه موفق در بازار داخل و در راستای اهداف جهانی شدن، صادرات به کشور های روسیه، عراق، ترکیه، قطر و... را آغار نموده است.نیروی متخصص و با تجربه، کیفیت و قیمت مناسب و تنوع مصالح و محصولات ساختمانی(انواع آجر، سنگ، آهک، کاشی های سنتی و...)ما را در بهترشدن ارائه خدمات یاری می نماید.
سایت: [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
کانال تلگرام:[Only Registered And Activated Users Can See Links]
شماره تماس: 09131175066

aoghbaei
24-09-2017, 12:01
با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان و بازرگانان
بنده مسول صادرات شرکت هستم در زمینه تولید لوله های آب ،نفت ،گاز،پروفیل های ساختمانی و ورق های شیت شده و مقاطع ساختمانی شامل نبشی ، ناودونی،تسمه ،سپری .از دوستان راهنمایی میخواستم برای ورود به بازار قطر کشور های همسایه.
تلگرام بنده 09378321606
لیست محصولات تولیدی
ERW pipes (6”-14”) for Oil and Gas transmission lines (sour gas) based on API standard.

ERW pipes (4”-14”) and Spiral pipes (16”-32”) for Water transmission lines & water well casing projects based on various needed standards.
Hollow sections (SHS and RHS) up to 300X300mm, steel sheets (up to 15mm thickness) and strips (up to 10mm thickness) at various lengths and standards.
Steel Service Center (SSC) for Structural steel construction industry lines based on various needed standards.
Steel Service Center (SSC) factory is equipped with 3 machine production lines of Cut o to length, Slitting, Edge Milling. SSC specialize in the processing of steel for the purpose of fabricating, plating, or molding much needed parts such as steel long prods, steel bars, tubing, HRC, sheets, strips, etc.
Group have the trading and financing capabilities to export HRC, Slabs and sheets of up to 100mm from local suppliers.
.

آتیه سنگ
21-01-2018, 20:54
دوستان کسی تو قطر سنگ فروخته؟

eslami9410
22-01-2018, 14:26
سلام
روز دوستان بخیر
بنده نماینده شرکتی در زمینه رنگ های ضد حریق و عایق های حرارتی و رطوبتی هستم
دوستانی که در قطر هستند و تمایل دارن در زمینه صادرات همکاری داشته باشند
لطفا یه ایدی تلگرام من پیام بدهند
متشکرم
eslamii9410@

Ali.Naderi
03-04-2018, 17:07
سلام
بنده میتونم انواع آجر، سفال و نسوز نما رو تامین کنم (تحویل درب کارخانه یا بندر)، قبلا دبی و عمان هم کار کردیم و بازار داریم به خصوص آجر های سنتی و 4 سانتی زرد نما!
شماره تماس : 9122949353
کارخانه ها در اصفهان هستند.
نادری | آجرنما وآجرنسوز - صفحه اصلی ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

دهکده نانو
08-04-2018, 18:46
با سلام
بزرگترین تولید کننده عایقهای ضد رطوبت و آبگریز نانو در کشور دارای گواهینامه های بین المللی
مناسب جهت کلیه متریال و مواد ساختمانی و سازه های مختلف از هر جنس
دوستانی که در زمینه صادرات مصالح ساختمانی و خصوصا سنگها و آجرهای نما و سرامیک به قطر و در تعامل با شرکتهای ساخت و ساز در قطر هستند لطفا تماس حاصل بفرمایند.شایان ذکر است که تنوع و تعدد زیاد محصولات شرکت زمینه فعالیت و طیف بسیار عظیمی از موارد تحت پوشش محصولات شرکت را فراهم میاورد.
قابلیت ارایه در هر مقدار جهت صادرات
دوستانی که زمینه فعالیت در کشورهای حوزه خلیج خصوصا قطر و در بخش ساختمان را دارند جهت دریافت توضیحات تکمیلی و کاتالوگها با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایند

09171104304
09333756907
07154265570
دهکده نانو نماینده انحصاری شرکت برج و باروی فارس تولید کننده عایقهای ضدرطوبت و آبگریز و مواد نانومتریک

mostafameyedy
16-04-2018, 09:45
سلام مادرزمینه ساختمانی و مصالح ساختمانی فعالیت داریم ونیاز به راهنما با تجربه داریم از توجه شما ممنون هستیمemail"mostafameyedy@gmail.com

دهکده نانو
22-04-2018, 21:29
با ما در تماس باشید

09171104304
09333756907
07154265570
دهکده نانو
تولید کننده مواد و عایقهای نانو ضد رطوبت و ضد آب
جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

morteza1477
29-04-2018, 14:47
سلام.كسي از دوستان اسم شركت هاي قطري براي صادرات مصالح ساختماني دارد برام بفرستد
ايميل:morteza_1477@yahoo.com

morteza1477
29-04-2018, 15:00
سلام جناب استوار
اگرشركت هاي قطري براي صادرات مصالح ساختماني ميشناسي ممنون ميشم برام بفرستي
morteza_1477@yahoo.com

بهمنیار رودگرنیا
07-07-2018, 12:56
دوستان اگر لیست شرکتهای وارد کننده به قطر را دارند لطف کنند بفرستند roudgarnia@yahoo.com

aboosi
26-07-2018, 16:24
سلام
وقت بخیر

من هم میخواستم در زمینه صادرات سنگ ساختمانی اطلاعات کسب کنم.
ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.

09124804552
تلگرام هم دارم.
hadiaboosi@gmail.com

MOHAMMAD1
03-08-2018, 00:09
سلام خسته نباشی.
می خواستم از بوشهر سیمان صادر کنم می خواستم در حال حاضر برای چه کشوری بفرستم بهتره و کسی خریدار مطمعا سراغ داره؟
09170171723

mohammad22
12-08-2018, 18:12
سلام
اطلاعات در مورد شرکت های وارد کننده مصالح ساختمانی(سنگ-کاشی و سرامیک) می خواهم. ایمیل یا شماره تماس شرکت های قطر را می خواهم. لطفا راهنمایی بفرمایید.

mohammad22
16-08-2018, 17:10
سلام دوستان
اگر امکان دارد میشه نام و شماره تماس چند شرکت قطری جهت صادرات مصالح ساختمانی بخصوص سنگ را بفرمایید.ممنون میشم

Bano zr
18-08-2018, 15:11
سلام میشه لطفا برای من هم بفرستید ؟
Pary.zarei@gmail.com

Bano zr
18-08-2018, 15:16
سلام
با آرزوی موفقیت

سلام لطفا برای من هم ایمیل کنید
Pary.zarei@gmail.com

ali jafari
18-08-2018, 16:31
با سلام خدمت همه دوستان
محصولی در زمینه مواد پاک کننده و براق کننده ( کلینرها ) داریم و در صدد صادرات آن به کشورهایی هستیم که امکان فغالیت در آنها وجود اشته باشد . از دوستانی که بتوانند در این خصوص با هم همکاری داشته باشیم ممنون میشم با شماره 02188064092-4 تماس بگیرند یا رزمه کاری به شماره 02188068698 فاکس نمایند . با تشکر

gol.sorkh.lidoma
22-01-2019, 09:46
با سلام اگه لطف بفرمایید چند تا شرکت قطری را هم برای من بفرستید ممنون میشم.gol.sorkh.lidoma@gmail.com

morteza1477
24-01-2019, 17:31
سلام.من در زمینه صادرات سنگ ودیگر محصولات به قطر کار میکنم.مشتری در قطر دارم.تولیدکنندگانی که تمایل به صادرات دارند مبتونم مشتری بهشون معرفی کنم وترخیص گمرکی واخذمجوزصادراتی وبارگیری به قطر کشتی ولنج در اختیار دارم میتونم از بندر بوشهر که نزدیکترین بندر به قطر هست صادرات انجام دهم
واتساپ 09377951492
ابراهیمی

Elham6321
30-01-2019, 11:25
سلام. خسته نباشید.من هم تامین کننده مصالح ساختمانی هستم و میتونم برای صادرات به قطر اقدام کنم.ممنون میشم اگه مشتری و وارد کننده میشناسید به من معرفی کنید.البته ما خودمون تولید کننده دستگاههای ضدعفونی دست و گیت هوشمند ضدعفونی هستیم.و آماده صادرات دستگهاهامون به قطر وعمان هستیم.09133940540 خیرخواه.

Ghiasi
07-04-2019, 13:13
سلام دوست عزیز، منم همکار سابق شما در نفت و گاز عسلویه ام و قصد دارم رو صادرات به قطر کار کنم میشه منم راهنمایی بفرمایین؟ اگه امکان داره یه شماره تماس بهم بدین ممنون میشم

Ghiasi
07-04-2019, 13:15
با سلام

سلام ، من نیاز به راهنمایی شما دارم میشه باهام تماس بگیرین 09166363646

Morteza98
08-04-2019, 12:46
با سلام
خوشحال میشم بعنوان یه تیم در کنار شما دوستان باشم.سلام
وقت ب خیر
بنده تامین کننده پوسته شمش یا پوسته اکسید هستم
تا اونجایی ک اطلاعات دارم این بار برای صادر کردن به کشور های دیگ عالیه
چون به شدت عرضه بالایی داره
درصد آهن این بار بین 70 تا 99 درصده
خوشحال میشم بتونیم با هم همکاری کنیم
هفتگی بین 3 تا 5 هزار تن میتونم تامین کنم
09331853894
فتاحی

Sent from my HTC Desire 728 dual sim using Tapatalk

soheil205
05-05-2019, 14:13
سلام
با آرزوی موفقیت
ممنون میشم برای من هم لیست تجار بخصوص فعال در رزمینه مصالح ساختمانی رو ارسال بفرمایید(تولید کننده آجر)
soheil205@yahoo.com

عباسی 1982
21-05-2019, 13:06
با سلام خدمت دوستان.در زمینه آجر نما و آجر نسوز فعالیت دارم و برای صادرات به قطر تمایل و آمادگی دارم از دوستان عزیز مطلع علی الخصوص دوستمون که سوتزن قوی هستن :rolleyes: ممنون خواهم شد تا راهنمایی بفرمایند.
برای اطلاعات بیشتر خوشحال خواهم شد به سایت شرکت مراجعه نمایید و با فراورده های ما آشنا بشوید.
آجر نسوز یزد – شرکت آجر نسوز کویر یزد

dalpha
22-05-2019, 13:02
سلام خسته نباشین اگه میشه برا من هم بفرستین dariushmetal021@gmail.com من تولیید کننده سنگ ساختمانی هستم

kayan
02-09-2019, 12:09
با عرض سلام خدمت دوست گرامی اگر ادرس شرکت های قطری را در دست دارید برای موادغذایی به بنده پیغام دهید باتشکر فراوان

Hma
21-09-2019, 22:58
سلام
اگر میخواین محصول خودتون صادر کنید و مشتری دست به نقد خارجی داشته باشین باید از اصول و روش های جدید تجارت الکترونیک استفاده کنین
هر هفته جمعه همایش رایگانی در تهران برگزار میشه که در مورد صادرات و اموزش هایی داده میشه
اگر مایل بودین مشخصات خودتون به شماره ای که میزارم بفرستین بصورت پیام تلگرام واتساپ یا تماس بگیرین تا بیشتر توضیح بدم خدمتتون
کانال تلگرام Businessarad

Baroj
23-09-2019, 18:34
سلام خسته نباشین اگه میشه برا من هم بفرستین dariushmetal021@gmail.com من تولیید کننده سنگ ساختمانی هستم

با سلام
خدمت شما همکار گرامی
ما یک برند صادراتی کاشی و سرامیک هستیم که به کشورهای حاشیه خلیج فارس در حال صادرات هستیم در حال حاضر تمایل داریم سهم بیشتری از بازار بدست بیاوریم لذا خواهشمند است در صورت تمایل به همکاری با اینجانب تماس حاصل فرمایید.
تلفن تماس ۲۲۵۰۶۰۵۰ ۰۲۱ ۵۰۱۰۱۵۳ ۰۹۰۲

Baroj
23-09-2019, 18:35
سلام.من در زمینه صادرات سنگ ودیگر محصولات به قطر کار میکنم.مشتری در قطر دارم.تولیدکنندگانی که تمایل به صادرات دارند مبتونم مشتری بهشون معرفی کنم وترخیص گمرکی واخذمجوزصادراتی وبارگیری به قطر کشتی ولنج در اختیار دارم میتونم از بندر بوشهر که نزدیکترین بندر به قطر هست صادرات انجام دهم
واتساپ 09377951492
ابراهیمی
با سلام
خدمت شما همکار گرامی
ما یک برند صادراتی کاشی و سرامیک هستیم که به کشورهای حاشیه خلیج فارس در حال صادرات هستیم در حال حاضر تمایل داریم سهم بیشتری از بازار بدست بیاوریم لذا خواهشمند است در صورت تمایل به همکاری با اینجانب تماس حاصل فرمایید.

Baroj
23-09-2019, 18:42
ممنون میشم برای من هم لیست تجار بخصوص فعال در رزمینه مصالح ساختمانی رو ارسال بفرمایید(تولید کننده آجر)
soheil205@yahoo.com

با سلام
خدمت شما همکار گرامی

Baroj
24-09-2019, 18:41
سلام لطفا برای من هم ایمیل کنید
Pary.zarei@gmail.com

با سلام

خدمت شما همکار گرامی

Baroj
24-09-2019, 18:43
با سلام

خدمت شما همکار گرامی

Baroj
24-09-2019, 18:49
شرکت بازار معمار با بیش از 30 سال تجربه موفق در بازار داخل و در راستای اهداف جهانی شدن، صادرات به کشور های روسیه، عراق، ترکیه، قطر و... را آغار نموده است.نیروی متخصص و با تجربه، کیفیت و قیمت مناسب و تنوع مصالح و محصولات ساختمانی(انواع آجر، سنگ، آهک، کاشی های سنتی و...)ما را در بهترشدن ارائه خدمات یاری می نماید.

با سلام

خدمت شما همکار گرامی

محمد محمد
11-01-2020, 13:13
سلام
با آرزوی موفقیت

سلام اقای استوار من کارم تولید سنگ ساختمانی است اگه تاجر میشناسید لطفا معرفی کنید
09135685037

sepidehqarehbaqi
11-01-2020, 14:24
سلام دوست عزیز شما بازار خارجی در مورد قیر طبیعی امکان رایزنی دارید؟

sepidehqarehbaqi
11-01-2020, 14:53
سلام دوستان کسانیکه امکان بازاریابی خارجی در زمینه قیر طبیعی یا گیلسونایت رو دارن لطفا با من تماس بگیرن سپاس 09223693181
gharehbaghys@gmail.com

Ali.mandegar
11-01-2020, 23:17
با سلام شرکت فعال در زمینه تولید موزاییک با یهترین کیفیت و علاقه مند به صادرات به کشور همسایه هستم دوستان مطلع اگر راهنمایی بفرمایند ممنون میشم
شماره تماس: 09132167502
ایمیل: ali.mandegar.1376@gmail.com

Adib mijani
06-02-2020, 10:06
با سلام

سلام
من میخوام که در صورت تمایل در مورد صادرات شن و ماسه به قطر با هم کار کنیم
لطفا نظرتونو اعلام کنید
ایمیل بنده: adib.mijani@gmail.com

Hma
08-02-2020, 22:56
سلام به همه دوستانی که قصد دارند تو حوزه تجارت داخلی یا صادراتی وارد بشن یا خریدار و مشتری صادراتی پیدا کنند بهترین راه جذب مشتری صادراتی تهیه سایت هایی که به زبان های مختلف داخلش تبلیغات انجام میشه و مشتری از هر جای دنیا بتونه شما رو پیدا گنه مجموعه ما در زمینه افزایش فروش داخلی و صادراتی تخصص داره و هر هفته همایش رایگانی در تهران برگزار میشه اگر علاقمند هستین با من در ارتباط باشین حسین محمدی 09117431944 کانال تجارت با آراد
4205

zolfaghar
19-02-2020, 13:29
سلام . روز بخیر
ما معدن دار و تولید و فرآوری مرمریت هرسین رو داریم . در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر بود با من در تماس باشید
عیوضی 09120049870

persianpolaris
20-06-2020, 18:31
از اون جایی که الگوی کسب و کار در قطر، با الگو های آمریکایی، گره خورده، طبیعیه که برخی از آیتم های صادرت و واردات با قطر، با حساسیت هایی رو به رو هستش ولی تمامی متریال های مربوط به ساختمان، از این قاعده مستنثا هستش و اتفاقا هرگونه صادرات محصولات مربوط ساختمان و ساختمان سازی، بهترین گزینه برای صادرات به قطر هستش.
خیلی کشور های دور دست دارن به قطر متریال ساختمانی صادر میکنن ولی متاسفانه، سهم ایرانی ها بیشتر مواد اولیه مثل سیمان و قیر و از این دست هستش، در صورتی که اگر گروهی بتونه یک هلدینگ یا اتاق تامین متریال ساختمانی برای صادرات به قطر راه اندازی کنه، بدون تردید قطر از بهترین گزینه ها محسوب میشه.

Rey
24-06-2020, 01:02
با سلام و وقت بخیر خدمت دوستان
بنده تامین کننده انواع مصالح ساختمانی اعم از سنگ، سیمان، میلگرد، آهن، کاشی، سرامیک و... چه برای مصارف داخل چه صادرات هستم، خوشحال میشم بتونم با شما عزیزان همکاری داشته باشم.
حجتی ۰۹۱۹۹۸۶۶۶۲۶

sarabadani
27-06-2020, 08:52
با سلام خدمت همه دوستان
ما تامین کننده مصالح ساختمانی اعمم از سیمان ، گچ ، سفال ، سرامیک و .... در هر تناژی زیر قیمت بازار هستیم
سرآبادانی 09129319384