PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آخرين رويه ها ،مقررات وشرايط وشيوه صادرات ترشي ومواد غذايي به كردستان عراق

ptmgrp
16-12-2012, 17:48
با عرض سلام
آخرين رويه ها ،مقررات وشرايط وشيوه صادرات ترشي ومواد غذايي شامل شركت هاي بازرسي موردتاييد، گواهي يا احيانا مجوزهاي موردنيازبه كردستان عراق رو ميخواستم بدونم لطفا دوستان راهنماييم كنن. اگه ممكنه ازصفر تاصد يعني از درب كارخانه درايران تا تحويل در گمرك عراق روتوضيح بدين. ممنون دوستان

بهزاد
16-12-2012, 18:17
یکی از دوستانم در این زمینه فعال هست. میپرسم خدمتتون طی یکی دو روز آینده عرض میکنم.
با احترام

البته میتونید به دفتر مشاوره بازاریابی اتاق تهران با این شماره تماس بگیرید. کامل راهنماییتون میکنن

88701912 الی 14 داخلی 234

صابر عاقلی
16-12-2012, 18:20
جهت صادرات این محصولات اخذ مجوز از معاونت غذا و داروی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان ملی استاندارد الزامی می باشد.

ptmgrp
22-12-2012, 18:57
سلام بهزادجان از پيامت براي سوالم( "نحوه صادرات ترشي وموادغذايي به كردستان عراق") كه چند روز پيش جواب دادي بسيار ممنونم سعي كردم براي اين مورد از اتاق تهران كمك بگيرم اما به سختي تونستم با يكي از اونها صحبت كنم ولي كمك چنداني به من نشد!!!
توي پيامتون زده بودين كه يكي از دوستاتون تو كار صادرات ترشي به كردستان عراقه... ممنون ميشم اگه بتوني كمكم كني سوالاتم رو بپرسم كارم خيلي گيره داداش.

ميخوام بدونم آخرين رويه ها، مقررات ،ومدارك موردنياز براي صادرات ترشي وخيارشور ازمرزباشماق دقيقا چيه؟
منظورم اينه كه من تو كارگاهم كه ترشي توليد مي كنم چه مداركي نياز دارم تا بتونم اين محصولو برسونم به گمرك باشماق عراق. همون تو گمرك با خريدارم قراره تسويه كنم خريدارمم از دوستامه تو اربيل مياد گمرك بارو تحويل مي گيره.

ehsan1191
17-11-2013, 01:20
باسلام
میخواستم از دوستان خواهش کنم جهت صادرات نمک(همه رقم خوراکی،سنگ نمک،صنعتی و...) بامقدارتناژنامحدود باقیمت های مناسب به عراق وکردستان عراق به هرگونه اطلاعات ،همکاری، مشتری نیازمندیم ازهمکاریتون بینهایت ممنون میشیم.
شماره تماس:09147745119
ehsan.nokhodchi@gmail.com
ایمیل

salbi
14-01-2014, 12:18
سلام دوست عزیز،برای صادرات بعضی از محصولات غذایی،علاوه بر داشتن تاییدیه از وزارت بهداشت،باید آرم حلال داشته باشی و یکسری ایزوها،بزنگ کمکت کنم،021-77697565

Igormts
10-04-2024, 01:22
Есть кто из модераторов, нужна ваша помощь в изменении моего пароля? Может мне создать новый логин и пароль? Прошу помочь. Спасибо.