PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صادرات رب گوجه فرنگی به عراق

tanha
25-11-2012, 12:10
سلام.کسی هست که بتونه در مورد صادرات رب گوجه فرنگی به عراق بهم اطلاعاتی بده

جامی کردستان
26-11-2012, 00:10
دوست گرامی مارک رب گوجه شما چیه؟محصول کدام کارخانه است...شاید به امید خدا از طرف کردستان برات ردش کردم...

naseer2263
02-01-2013, 19:25
منم رب کمالان با قیمت 2500 تومانی مربوط به استان گلستان دارم با تناژ بالا در صورتی که امکان صادرات وجود داره بفرمائید تا هر اطلاعاتی که لازمه در اختیارتون قرار بدم.

j.ostovar850
02-01-2013, 23:20
سلام خدمت دوستان عزیز ناصر ، تنها و حامی کردستان دوست داشتنی
منم به دوستانم در جنوب عراق می سپارم. اما چیزی که من یادمه اینه که عراق از سالها پیش بازار مناسبی برای رب گوجه ایرانی بوده فقط تنها چیزی که مهمه اینه که چه بریکسی رو می پسندند 3سال پیش یکبار شنیدم درجه بریکسی که عربها می پسندند چند سطح از مصرف بازار ایران پایین تره قسمت کردستان رو نمی دونم ولی احساس می کنم با توجه به پیشرفته تر بودکردستان عراق نسبت به جنوب کیفیت درخواستی اونا بالاتر باشه. اطلاعات حامی کردستان عزیز تو این زمینه خیلی بهمون کمک می کنه. منم تو اطلاعات شرکتم می گردم شاید بتونم اسم چندتا تاجر از اتاق بازرگانی بغداد پیدا کنم که در زمینه رب گوجه فعالیت کنند.

j.ostovar850
02-01-2013, 23:23
سلام
دوست دارم بدونم شما اهل کدوم شهر کردستان هستید و بیشتر با کدوم بازارچه کار میکنید. شاید فرصتی برای همکاری در شمال عراق داشته باشیم. توانایی بازاریابیتون در شمال چطوره؟

hamed3300
03-01-2013, 02:12
من این رب کمالان را دارم با قیمت 2300 تومان.
از دوستان هر کسی خواست با نمونه براش ارسال میکنم.
قیمت روی قوطی 3000 می باشد.

moosaghisari
06-01-2013, 21:28
باسلام خدمت دوستان عزیز.مرز مهران هم یکی از مرزهای بسیار خوب ایران باعراق هست که به علت نزدیکی به بغداد نسبت به تمامی مرزها میتونه موقعیت مناسبی برای صادرکننده باشه.تمامی امور صادراتی از مرز مهران رو به مابسپارید.09189487157
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

jalal13
10-01-2013, 01:55
سلام دوستان
ممنون میشوم اگر یکم بیشتر در مورد صادرات رب گوجه به عراق بگید که چه مجوزهایی باید داشته باشد و چه خصوصیاتی؟

j.ostovar850
13-02-2013, 00:50
سلام دوستان
ممنون میشوم اگر یکم بیشتر در مورد صادرات رب گوجه به عراق بگید که چه مجوزهایی باید داشته باشد و چه خصوصیاتی؟
سلام آقا جلال
درباره رب گوجه فکر نکنم بجر استاندارد ملی چیز دیگه ای بخاد!

maha62
30-05-2013, 10:29
دوستان سلام . سوالم اینکه چرا خود کارخونه ای ایرانی مستقیما اقدام به صادرات نمیکنند. مثلا همین ربی که اسم برده شده. چرا خود کارخونه دار اینکارو مستقیما انجام نمیده؟

jalal13
30-05-2013, 15:10
با سلام
اتفاقا من اوایل که وارد این سایت شدم همچین سوالی پرسیدم و در کل این جواب هم گرفتم که اکثر کارخانه دارهای ما افرادی هستند که از نظر افکار اقتصادی فوق العاده ضعیف هستند
و اما جواب خود من
شما تقریبا توی هر کارخونه ای بری(کارخونه های معتبر مثل زمزم،یک و یک و...)یک قسمتی بنام بازرگانی داره که همین کار صادرات محصولات را هم انجام میده امااا این قسمت از کارخونه هرچقدر هم فعال باشه باز نمیتونه با همه در ارتباط باشه و چون یک شرکت بازرگانی بطور تخصصی داره روی این موضوع کار میکنه ممکنه مشتری های بیشتری برای محصول تولیدی فلان کارخونه برند پیشش و در کل شما شرکت اپل هم نگاه کنی با اون قدرت و عظمتش و اون اپل استوری که تقریبا میشه گفت در همه جا یافت میشه باز هم محصولاتش در فروشگا های دیگه بغیر از اپل استور پیدا میشه!!چرا؟چون اپل که نمیتونه مثل سوپر مارکت تو هر محله ای یه اپل استور بزنه و همش را مدیریت کنه برای همین مجبور یه قسمتی از کار را به افراد دیگه بسپاره
دوستان اگر اشتباهی در گفته های بنده ی حقیر هست ممنون میشم تصحیح کنید
در پناه حق باشید

zarei
31-05-2013, 22:33
سلام نظرات دوستان عالی است ولی من چون خارج از ایران کار نکرده ام وبار بیرون نفرستاده ام درمورد رب کوجه که دارای مهراستاندارد باشه واقعا به این راحتی در عراق فروش می رود
من در استان فارس کنار کار خانه یک ویک -دست چین -طراوت -به یک و... هستم وزمین کشاورزی دارم وکوجه هایم رو این کار خانه ها می خرند ولی به جیگر خونی پول می دهند اگر به این شکلی که دوستان می گویند دارای مهر استاندارد باشه ومجوز نخواهد من هر تنازی که بخواهید رب بابریکس 27 و29 دارم شیشه ای 700 کیلوگرمی حلب یک کیلویی وحلب 10 وحلب18 کیلویی وگالون می توانم از درب کارخانه ارسال کنم
دوستان علاقه مند تماس بگیرند
09171552467
09388964536
اسکپ:mohamad.zarei3
مسینجر: zarei301
وبلاگ:[Only Registered And Activated Users Can See Links]

ebrahim alizadeh
31-05-2013, 23:19
سلام دوست عزیز در صورت نیاز با من تماس بگیرید تا خدمت شما عرض کنم چیکار باید انجام دهید . ابراهیم علیزاده آذر 09149456834 پیرانشهر { مرز تمرچین یا حاج عمران }

kaveh.hp
31-01-2015, 20:11
دوست گرامی مارک رب گوجه شما چیه؟محصول کدام کارخانه است...شاید به امید خدا از طرف کردستان برات ردش کردم...

با سلام
برند رب ما (پسند )هست و در مورد کیفیتش حرفی نمیزنم چون باید ببینیدوبا توجه به قیمتهای رب که در اربیل دیدم میتونیم پایین تر هم بدیم از نمونه های ترکیه ای و اماراتی!!!
لطفا با ایمیل من تماس بگیرید
kaveh583@gmail.com

zanko
07-02-2015, 11:57
با سلام خدمت همکاران عزیز
در حال حاضر بازار قسمت زیادی از شمال کردستان عراق متعلق به شرکت رب روژین هستش که با بازاریابی مویرگی تونسته اعتماد مردم اون منطقه رو جلب کنه،به نظر بنده دوستانی که قصد صادرات رب به شمال عراق رو دارند میبایست محصولشونو با تولید این کارخونه مقایسه کنن و سعی کنن تولید بهتری رو صادر کنن تا بتونن موفق باشن.
به امید موفقیت همه دوستانی

binalood2
07-02-2015, 20:32
سلام
رب روژين كه خيلي باكيفيت هستش
البته قيمتش كمي گرونه اما فوق العاده با كيفيته

f.marzbani1989
12-02-2015, 17:37
باسلام چه كمكي از دستم بر مياد براتون انجام بدم 09129321698

naser1357
12-02-2015, 19:17
ایا می دانید مرغوبترین و دانه درشت ترین خرمای جهان در منطقه سراوان بعمل می اید برای خرید عمده با ما تماس بگیرید
اگر نیاز به نمونه دارید می توانید بصورت جزئی یک کارتن را از سایت خریداری تا از طریق پست ارسال گردد خرمای این منطقه اگر چه یخچالی می باشد اما بدلیل کیفیت بسیار بالای ان حتی اگر یک هفته در بیرون از یخچال نگهداری شود مشکلی پیش نمی اید
ادرس سایت برای خرید جزئی parseian.ir
همچنین اگر تولید کننده محصولی می باشد کاتالوگ و نمونه محصول را به ادرس ما ارسال نمایید تا با استفاده از شبکه بزرگ بازاریابی در کشور پاکستان محصول شما معرفی شود و پس از ان یا محصول مستقیم از شما جهت صادرات خریداری و یا مستقیم توسط خود شما به مشتریان ما صادر شود و ما بعنوان بازاریاب در کنار شما خواهیم بود
شرکت پارسیان شرق
09214938219

kaveh.hp
12-02-2015, 21:47
سلام.کسی هست که بتونه در مورد صادرات رب گوجه فرنگی به عراق بهم اطلاعاتی بده

صادرات رب به اقلیم کردستان یا عرب نشین؟!؟!؟

امين السوق
28-03-2015, 21:35
سلام دوستان بنده در زمينه مواد غذايي وكنسروجات فعاليت دارم ضمنا كارخانه سنگهای ساختمانی وتزیینی وموزاییک هم دارم اماده همکاری برای صادرات به شمال وجنوب عراق هستم 09308414466رشیدی

majid440
28-03-2015, 23:48
دوستان عزیزم سلام
وقتتون بخیر
من حدود 4 سال است اقامت دائم در اقلیم کردستان دارم.
در این مدت به واسطه شغلم دوستان خوبی در تمام زمینه ها پیدا کردم و تقریبا تسلط نصبی بر بازار این منطقه دارم.
10 سال و پیشتر بازرگانانی از ایران رب گوجه بصورت کامیون می آوردند لب مرز یا وارد اقلیم کردستان می کردند ، سود خوبی هم داشته.
اما همکنون تمامی برندها بزرگ ایران یا اینجا سیستم توزیع گسترده دارند یا بنکدارنی از اینجا به ایران آمدند نمایندگی یک برند را گرفته و همراه با 100 مدل کالا دیگر دارن توی تمام کردستان پخش می کنند.
همه اینها به کنار مواد غذایی ترک با بسته بندی بسیار شکیل و سیستم عالی توضیع و... یک رقیب اصلی هستند.
انشاالله فردا از قفسه مربوط رب گوجه فرنگی در یک فروشگاه یک عکس آپلود می کنم ، به وضوح مشاهد می کنید تنوع در انتخاب برند از ایران بیشتر است و جالب اینجاست در عمده فروشی ها رب را می توانید با قیمتی پایین تر از قیمت شما پیدا کرد.(نمی دانم چگونه؟؟)
دوستان اینجا مواد غذایی کاملا اشباع است.
در پایان یک توصیه کلی دارم برای دوستان تاجر یا تولید کننده ، اگر سرمایه و توان ورود قدرتمند به بازار اینجا دارید ، یا علی ، چون رقابت جدی و رقبا بسیار قدرند ، اگر ندارید به دنبال راهی دیگر باشید و سرمایه خود را به خطر نیندازید.
با احترام

یول آی
22-04-2015, 12:45
با سلام و عرض خسته نباشید
شرکت حمل ونقل بین المللی یول آی
جاده ای - ریلی - دریایی - هوایی
اروپا- اسیا
شماره تماس :
024-33339596
33321413
فکس:
024-33333749
همره:09128410025- 09191441658

حمل کالای صادراتی و وارداتی با کامیون از ایران به کلیه کشور های اروپایی، خاورمیانه و سایر کشور ها

- حمل کالای ترانزیتی (فله ای و کانتینری) از بنادر ایران به کلیه کشور ها

- حمل ترکیبی محمولات کامیونی، ریلی ، دریایی و هوایی از ایران و بالعکس

- حمل کالای صادراتی و وارداتی و ترانزیتی توسط انواع مختلف واگن از ایران به کشور های مقصد متقاضی

- رزرو انواع واگن جهت حمل محمولات صادراتی

- حمل کالای صادراتی و وارداتی و ترانزیتی از بنادر ایران به کشور های مقصد متقاضی

- بارگیری و حمل با کانتینر از ایران به کلیه کشور ها و بالعکس با نرخ مناسب

sakura
22-04-2015, 16:56
سلام دوست عزیز
ما در زمینه تولید رب گوجه و سس فلفل و سرکه فعالیت داریم. با توجه به اشباع شدن بازار عراق از دیگر برندها ، آیا ما میتونیم فقط سس فلفل که بسیار خوش طعم و با قیمتی ارزان هست رو معرفی کنیم؟؟ ؟ شما چه پیشنهادی دارید؟ ممنون میشم سریعتر جواب بدین

sakura
22-04-2015, 16:58

سلام دوست عزیز
ما در زمینه تولید رب گوجه و سس فلفل و سرکه فعالیت داریم. با توجه به اشباع شدن بازار عراق از دیگر برندها ، آیا ما میتونیم فقط سس فلفل که بسیار خوش طعم و با قیمتی ارزان هست رو معرفی کنیم؟؟ ؟ شما چه پیشنهادی دارید؟ ممنون میشم سریعتر جواب بدین

موسوی بینا
23-05-2015, 09:21
با سلام به دوستان خوبم و همکاران عزیز!شرکت دهکده تجارت آماده دریافت قیمت کف تحویلی مرز چزابه و شلمچه جهت صادرات رب گوجه فرنگی با بریکسهای متنوع و قیمتهای رقابتی! با شرکتهای داخلی و خارجی این عرصه بوده و با توجه به سیستم مویرگی توزیع محلی خود قابلیت پرداخت نقدی در مرز و قراردادهای مستمر در صورت تضمین تامین و ارسال را دارد.
شرکت صادرات و واردات دهکده تجارت -دکتر سیدحسن موسوی بینا-09169415013وایبر و واتس آپ-parsa2_2009@yahoo.com

f.marzbani1989
23-05-2015, 18:20
باسلام خدمت دوست گلم
رب گوجه میخوام واسه صادرات به کردستان عراق باتشکر ازشما
مرزبانی 09129321698

موسوی بینا
24-05-2015, 09:23
جناب مرزبانی ! بریکس هم میدم سفارشی بالاتر!
فقط کارت مستمر باشه!!

pellekan
30-06-2015, 12:06
با سلام

تولید کنندگان ایرانی که به عراق و افغانستان صادرات دارند برای ثبت برند در عراق و افغانستان می توانید به سایت زیر مراجعه کنید خدمات خوبی ارائه می دهد.

اولین کلینیک مالکیت فکری پلکان [Only Registered And Activated Users Can See Links]

نکته: ثبت علائم تجاری یا برند در هر کشور سبب می شود مالکیت استفاده از آن علامت تجاری در آن کشور در انحصار مالک آن برند قرار گیرد و از هرگونه سوء استفاده افراد سودجو جلوگیری شود.

شماره تماس: 05137678371 --05137679797

mr_goodarzi_1985
18-05-2018, 17:52
صادرات رب به اقلیم کردستان یا عرب نشین؟!؟!؟با سلام
شما در کدام منطقه فعالیت دارید ؟
mr_goodarzi_1985
18-05-2018, 17:55
سلام دوست گرامی
ایا شما هنوز فعالیت دارید ؟