PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شرکت های فعال که عضو اتاق بازرگانی ایران وکشور های مختلف هستند رو از کجا میشه پیدا کرد؟

kavir
14-09-2012, 12:39
با سلام
بنده جهت پرسیدن سوالی عضو شدم

شرکت های فعال که عضو اتاق بازرگانی ایران وکشور های مختلف هستند
رو از کجا میشه پیدا کرد دقیقا وظیفه این شرکت های چیه؟
ازکجا میتوان به مطمن بودن ویا نبودن آنها پی برد

باتشکر

مرتضی
14-09-2012, 13:15
منظورتون چه نوع شرکتهایی هست. ؟ هر شرکتی میتونه عضو هر اتاقی بشه. مثل اتاق ایران روسیه، یا اتاق ایران، چین، یا هر اتاق دیگه ای. عضو این اتاق ها بودن دلیلی بر این نیست که اون شرکت معتبر هست. البته این اتاق ها در ابتدای عضویت معمولا مدارک و آگهی ثبت روزنامه از اعضا در خواست میکنن ولی نمیشه گفت که چون فلان شرکت، عضو فلان اتاق هست پس من بهش 100% اعتماد میکنم.

مرتضی
14-09-2012, 13:19
لیست این شرکتها رو معمولا میتونی از همون اتاق مورد نظر بگیری، البته بعضی هاشون میدن و بعضی ها منوط به عضویت این لیست رو در اختیار شما قرار میدن.
منظور از وظیفه رو متوجه نشدم...لطفا کمب واضح تر سوال بفرمایید..

kavir
15-09-2012, 22:41
لیست این شرکتها رو معمولا میتونی از همون اتاق مورد نظر بگیری، البته بعضی هاشون میدن و بعضی ها منوط به عضویت این لیست رو در اختیار شما قرار میدن.
منظور از وظیفه رو متوجه نشدم...لطفا کمب واضح تر سوال بفرمایید..

سلام
با تشکر از آقا مرتضی
پس بنده از کجا بفهمم شرکتی معتبر وقابل اعتماد هست چون میخواهیم برای پروژه ای که در دست داریم تامین مالی ارزی بشه از منابع خارجی
برای همین پرسیدم وظیفه اینگونه شرکت ها چیه ودر حیطه فعالیت آنها هست یا نه؟
راستی
باسابقه ترین ومعتبر ترین شرکت تامین مالی از منابع خارجی کدوم شرکت در ایران میباشد که هم تایید شده ارگان های رسمی ایران
وهم ارگان های خارجی کشور های مربوطه باشه؟ که پس فردا در نره؟
یه چیرزی در مایه های اکسپرکس آمریکا {فکر کنم دقیق یادم نیست}که تعریف میکردن سابقه فعالیتش به 1890میرسه وفوق العاده خوش نام
بود
واز آنجا که این پروژه حجیم هست نیاز به اعتماد هم داره وجز پروژه های کلان ما هست
با تشکر

مرتضی
16-09-2012, 08:33
سلام
با تشکر از آقا مرتضی
پس بنده از کجا بفهمم شرکتی معتبر وقابل اعتماد هست چون میخواهیم برای پروژه ای که در دست داریم تامین مالی ارزی بشه از منابع خارجی
برای همین پرسیدم وظیفه اینگونه شرکت ها چیه ودر حیطه فعالیت آنها هست یا نه؟
راستی
باسابقه ترین ومعتبر ترین شرکت تامین مالی از منابع خارجی کدوم شرکت در ایران میباشد که هم تایید شده ارگان های رسمی ایران
وهم ارگان های خارجی کشور های مربوطه باشه؟ که پس فردا در نره؟
یه چیرزی در مایه های اکسپرکس آمریکا {فکر کنم دقیق یادم نیست}که تعریف میکردن سابقه فعالیتش به 1890میرسه وفوق العاده خوش نام
بود
واز آنجا که این پروژه حجیم هست نیاز به اعتماد هم داره وجز پروژه های کلان ما هست
با تشکر

سلام
من در مورد شرکتهای مالی اطلاعات تخصصی ندارم متاسفانه. فکر میکنم شاید دوست خوبم آقای بهزاد ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) در این مورد اطلاعات کافی داشته باشه.
اگر حدسم درست باشه ایشون حتما جواب میدن.

kavir
16-09-2012, 11:34
سلام
من در مورد شرکتهای مالی اطلاعات تخصصی ندارم متاسفانه. فکر میکنم شاید دوست خوبم آقای بهزاد ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) در این مورد اطلاعات کافی داشته باشه.
اگر حدسم درست باشه ایشون حتما جواب میدن.

سوال رو فرستادم
ببنیم چی میشه باتشکر از راهنماییتان

بهزاد
18-09-2012, 14:50
والا بنده هم اطلاعات زیادی در این مورد ندارم. سرچ میکنم ببینم اطلاعاتی به دست میارم یا نه

سیروس
20-09-2012, 17:04
با سلام عرض ادب ،تنها راه گشای کار اعتماد به یک صراف معتبره که کار السی یا اعتبار تامین مالی را برای شما انجام دهد والا این تامین راباید از طرف بانکهای ایرانی انجام دهید که العان در تحرم هستیم ، ویا با بازرگانی که در ان کشور ،که نیاز به تامین مالی از آن کشور دارید همکاری کنید .و در ضمن این شرکت اکسپرس امریکایی هم یک صرافی است در اصل ،که با تجار و صنایع همکاری میکند . و العان درست هست که ما در تحریم هستیم ، ولی هم بازرگانان معتبر داریم و هم صرافان معتبر که میتوان در این شرایت با هم کار کرد :