PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عسل طبيعي

حاجي
12-09-2012, 13:30
توليد و صادركننده عسل طبيعي ومرغوب -سفارشات جهت فروشگاهها و خرده هم پذيرفته ميشود.

جامی کردستان
27-11-2012, 03:50
حاجی باعرض سلام؛اگه ممکنه درجه ساکاروز عسلت را برام بنویس...فکر کنم برات مشتری پیدا کردم....اگه خدا بخواهد.....
jamico.mahabad@gmail.com

حاجي
27-11-2012, 09:28
عسل با ساكارز پايين زير 1كه تقريبا برابر 0.75 كه افراد با بيماري مرض قند يا ديابت هم ميتوانند مصرف كنند وهيچ عارضه اي برايشان ندارد
بهترين نوع عسل براي صادرات با قيمت مناسب
نوع عسل هم تركيب گل هاي شويدو يونجه ميباشد
رنگ فوق العاده قرمز وتقريبا تيره
فروش بصورت نقدي
بفرماييد چند كيلو ميخواهيد تا قيمت را عرض كنم؟

مرتضی
27-11-2012, 12:03
عسل با ساكارز پايين زير 1كه تقريبا برابر 0.75 كه افراد با بيماري مرض قند يا ديابت هم ميتوانند مصرف كنند وهيچ عارضه اي برايشان ندارد
بهترين نوع عسل براي صادرات با قيمت مناسب
نوع عسل هم تركيب گل هاي شويدو يونجه ميباشد
رنگ فوق العاده قرمز وتقريبا تيره
فروش بصورت نقدي
بفرماييد چند كيلو ميخواهيد تا قيمت را عرض كنم؟

به به ، حاجی همچین تعریف کردی ، دهنمون آب افتاد، حالا این گوشه دنیا آخه من عسل به این کیفیت از کجا گیر بیارم بخورم :hehe:

حاجي
27-11-2012, 21:07
ادرس مغازه كه هست - يه روز پاشو بيا پيش ما -هم فال هم تماشا-ما هم زيارتت ميكنيم عسل خشمزه هم بهت ميديم بخوري
ضمنا بازار دماوند نميدونم اومدي يا نه-فوق العاده زيباست-درخت هاي چنار با قدمت قديمي از دو طرف بلوار همديگه رو پوشوندن با هواي عالي دماوند
البته يك راه ديگه هم هست كه ما بيايم چين-خدا رو چه ديدي با كمك شما يه جنسي هم وارد كرديم

مرتضی
28-11-2012, 06:17
ادرس مغازه كه هست - يه روز پاشو بيا پيش ما -هم فال هم تماشا-ما هم زيارتت ميكنيم عسل خشمزه هم بهت ميديم بخوري
ضمنا بازار دماوند نميدونم اومدي يا نه-فوق العاده زيباست-درخت هاي چنار با قدمت قديمي از دو طرف بلوار همديگه رو پوشوندن با هواي عالي دماوند
البته يك راه ديگه هم هست كه ما بيايم چين-خدا رو چه ديدي با كمك شما يه جنسي هم وارد كرديم

هر دو راه رو پایه ام، اومدم ایران حتما یه سر میام اونوری، نه به خاطر عسل ها، به خاطر خودت:biggrin:... شما هم بیا اینوری ما که خوشحال میشیم.
از نوشته هات معلومه، آدم باحال و خوبی هستی...

حاجي
28-11-2012, 08:00
من مخلصتم-خوشحال ميشم ببينمت-خوبي از خودته-شما هم مشخصه كارت درسته
ارادتمنديم

جامی کردستان
28-11-2012, 22:53
سلام حاجی جون......
اگه درجه عسلتون واقعا زیر 1 اومده....کهتبریک عرض میکنم...درثانی یه طوری گفتی که چند کیلو میخای تا قیمت بدم که آدم رو میترسونی....عرض کرده بودم برات مشتری ردیف میکنم....چون طرفهای ما تا ده دوازده روز قبل مرتب به کردستان عراق میبردند..باور کن عسل این منطقه مرزی ها الان تموم شده......ویکی ازبچه های ماهم تواین کار بود...که امشب تا یه ساعت دیگه بهش اطلاع میدم وجواب شمارا هم مینویسم.........

جامی کردستان
28-11-2012, 23:42
حاجی تا الان آنلاین بودی...کجا رفتی ....؟!!!!!

حاجي
30-11-2012, 00:11
سلام رييس- مومن كه نمي ترسه-بله كه زير يكه-اين كه چيزي نيست يك دفعه به 0.4 هم رسيد-حالا اگر قسمت شد معامله كنيم خودت نمونه بگير بده ازمايش
قيمت ما رو وزن تعيين ميكنه-خوب اگر مقدار زياد بخوايد من با كمترين قيمت ممكن بهتون عسل ميدم
خيالت راحت كه با اين كيفيت عسل با اين قيمت پيدا نخواهي كرد
يه مدت نتونستم بيام توي سايت- سايت پسورد ميخواست:rambo:
به هر جهت ما بدنبال رضايت مشتري و برگشت اون هستيم نه اينكه يك بار معامله كنيم

madani
09-12-2012, 13:11
جناب آقای علی محمدی

در خصوص ایمیلی که ارسال نموده بودید لطفا مقدار مورد نیاز را بفرمایید تا بنده قیمت انواع محصولات را خدمتتان اعلام کنم
با احترام - مدنی

حاجي
10-12-2012, 09:55
براتون ايميل زدم
البته نميدونم قيمت شما قابل رقابت با ما هست يا نه؟

madani
10-12-2012, 15:44
جناب آقای علی محمدی

بنده طی ایمیل قیمت را خدمتتان اعلام کردم . در خصوص قیمت به عرض می رسانم با توجه به کیفیت کار و نظر مشتریان فکر میکنم یکی از بهترین محصولات بازار هستش . چون ما هم هدفممان جلب رضایت مشتری و عرضه محصول با کیفیت همراه با قیمت مناسب هستش .

حاجي
10-12-2012, 16:27
قيمت 14850 براي عسل ساكارز زير 2 كه شما ايميل زده بوديد را دريافت كردم
ولي همانطور كه گفتم قيمتتون با قيمت ما قابل رقابت نيست و بالاست
ما عسل زير 1 را با قيمت 12500 تومان عرضه ميكنيم
با توجه به اينكه قيمت عسل شما با ساكارز كمتر از 2 درصد هستش

djmahdi
11-12-2012, 00:17
سلام
من 100 تن عسل زیر 1 میخوام میشه بهم قیمت بدین تا اگر خدا بخواد معامله کنیم

madani
11-12-2012, 09:20
با سلام

در هر حال فعلا ما با این قیمت میتونیم در خدمتتون باشیم . اگر از نمونه محصولاتتون با بسته بندی امکانش هست چند تا تصویر بزارید تا ما بیشتر با برندتون آشنا بشیم یا اگه ادرس وب سایت دارید آدرسش را بزارید . شاید ما بتونیم با شما کار کنیم .

حاجي
11-12-2012, 11:46
سلام
من 100 تن عسل زیر 1 میخوام میشه بهم قیمت بدین تا اگر خدا بخواد معامله کنیم
سلام
قيمت براي فروش فله 12500 بصورت نقدي مي باشد
رنگ عسل هم قرمز تيره با غلظت فوق العاده بالا
ساكارز هم كه زير 1 هستش وميتونيد خودتون نمونه برداري كنيد
100 تن هم بخواهيد مشكلي نيست
يا علي

حاجي
11-12-2012, 11:51
با سلام

در هر حال فعلا ما با این قیمت میتونیم در خدمتتون باشیم . اگر از نمونه محصولاتتون با بسته بندی امکانش هست چند تا تصویر بزارید تا ما بیشتر با برندتون آشنا بشیم یا اگه ادرس وب سایت دارید آدرسش را بزارید . شاید ما بتونیم با شما کار کنیم .
ما نزديك 20 مدل عسل هاي مختلف داريم كه بستگي به فروش واسطه ها داره
اگر ميخواهيد سود خوبي داشته باشد ميتونيد از نزديك اجناس ما را ببينيد
عسل چيزي نيست كه با يك عكس به ماهيتش پي برد
افراد زيادي در كشور هستند كه از ما خريد ميكنند ولي با برند خودشون ميفروشند
شما هم ميتونيد

titb
24-12-2012, 01:48
با سلام

احتراما به اطلاع می رساند شرکت ما واقع در شهر شیراز و کشور ترکیه جهت کامل کردن خدمات بازرگانی و بازاریابی برابر با ضوابط و قوانین بین المللی بر این آمدیم تا بصورت بهتری نیازهای مشتریان را برآورده سازیم لذا با ارائه هرگونه کمک و خدمات لازم به منظور توصعه صادرات و نیز برآورده کردن نیازهای شما در جای جای دنیا و دیگر خدمات بازرگانی شامل شناسایی منابع، تهیه اطلاعات, مشاوره بازرگانی, خرید و ثبت سفارش کالا و غیره ارائه خدمات می نماید.
امید است با لطف پروردگار متعال و همت کادر اجرایی و مدیریتی این مجموعه قادر باشیم در جهت پیشرفت کشور عزیزمان ایران و کمک به حضور هرچه بیشتر هم وطنان در مجامع جهانی سهم مهمی داشته باشیم.

با تشکر
TIT Business
شرکت تجاری بازرگاني تي اي تي

E-Mail: titbusiness@hotmail.com ([Only Registered And Activated Users Can See Links]@hotmail.com)
Reza_1275@yahoo.com ([Only Registered And Activated Users Can See Links]@yahoo.com)

Kayseri- Turkye

Ahmad Zarei
احمد زارعي

Gsm: +90-507-687-5488

Shiraz- Iran

Reza Zarei
رضا زارعي

Gsm: +98-936-817-1152

حاجي
24-12-2012, 10:29
ما هم خوشحال ميشيم كمكتون كنيم
اگر عسل هم خواستيد در خدمتيم

مهندس منصور تکش
31-12-2012, 01:23
با سلام هر کی دستگاه اکستراکتور برقی تمام اتوماتیک 12قابه، عسل طبیعی ،گرده گل ،موم ،کندو پر از زنبورعسل می خواهد با من تماس بگیرد آخه من کارشناس پرورش زنبور عسل هستم و بزرگترین تولید کننده محصولات زنبور عسل در شمال غرب ایران هستیم.
شماره تماس با مدیر فروش 09149055629
شماره تماس کارخانه 09144264714

azaranbal2016
27-04-2016, 19:50
با سلام شرکت عسل طبیعی آذران با تولید و بسته بندی انواع عسل طبیعی آماده همکاری با شرکتها و صادرکنندگان محترم میباشد لذا از تمام شرکتها یا افرادی که در زمینه صادرات دستی دارند دعوت میشود برای همکاری با بنده تماس بگیرید با تشکر موسی رستمی09126531461