PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش عمده زعفران زیرکوه قاینات

lejeuner
31-08-2012, 17:49
خوشحال میشیم در خدمت دوستان باشیم و با هم همکاری داشته باشیم برای گرفتن قیمت روز میتونید به mehrdad_lejeuner20 @yahoo.com ایمیل بزنید یا توی همین فروم به من پیام بدید

nikan
10-09-2012, 12:12
سلام قيمت روز براي صادرات و نحوه و شرايط فروشتان را اعلام نماييد

امید فاتحی
10-09-2012, 12:33
خوشحال میشیم در خدمت دوستان باشیم و با هم همکاری داشته باشیم برای گرفتن قیمت روز میتونید به mehrdad_lejeuner20 @yahoo.com ایمیل بزنید یا توی همین فروم به من پیام بدید

از دوستان عزیز خواهش می کنم که اطلاعات شون رو در همین فروم قرار بدن و از اعلام ایمیل آدرس و ... برای ارسال اطلاعات خودداری کنن. اینجوری همه ی دوستان می تونن از این اطلاعات بهره بگیرن
ممنونم

psy
28-09-2012, 23:44
اقا ارسال زعفران از طریق پست هم امکان پذیر هست؟اگر اره تا چند گرم؟
.................
خو شما می تونید برای ما زعران را به کشوری ارسال کنید؟

Chalak Trading
01-10-2012, 13:26
با سلام
لطفا اطلاعات بيشتر را از طريق ايميل ارسال فرمائيد
با سپاس
اميد چالاك
omid.chalak@yahoo.com
09358684178

lejeuner
04-10-2012, 21:22
با توجه به نوسانات بازار قیمت دقیق نمیشه داد برای اطلاع از قیمت با بنده تماس بگیرید 09159163587

اقا ارسال زعفران از طریق پست هم امکان پذیر هست؟اگر اره تا چند گرم؟
.................
خو شما می تونید برای ما زعران را به کشوری ارسال کنید؟
اگر به مقدار مصرفی باشه و جنبه تجاری نداشته باشه میتونید از طریق دی اچ ال یا تی ان تی بفرستید.
من کارم فروش و صادرات زعفران هست اما اگر منظور شما ارسال بسته شماست باید به ترخیص کننده ها مراجعه کنید

با سلام
لطفا اطلاعات بيشتر را از طريق ايميل ارسال فرمائيد
با سپاس
اميد چالاك
omid.chalak@yahoo.com
09358684178
با شما تماس خواهم گرفت.

دوستان لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره 09159163587 آقای روحانی مدیر فروش زعفران روحانی تماس بگیرید/

madani
19-11-2012, 15:16
سلام

با احترام خواهشمند است پیشنهاد قیمت زعفران درجه یک با میزان 1 کیلوگرم و برگ مشخصات آن را جهت اینجانب به آدرس ذیل ایمیل نمایید . ضمنا در پیشنهاد فوق قیمت پیشنهادی با در نظر گرفتن بسته بندی 1 مثقالی و 0.5 مثقال را جداگانه اعلام نمایید . آیا زعفران شما با برند خاصی در بازار قابل عرضه می باشد و دارای بارکد و قیمت مصرف کننده است . ضمنا در صورتی که بصورت عمده خرید صورت گیرد حاشیه سود خرید و عرضه حدودا چند درصد می باشد . نحوه تسویه فاکتور به چه صورت می باشد .

قبلا از همکاری جنابعالی کمال تشکر را داریم .

با تشکر - مدنی

ایمیل : azadehmadani@ymail.com

broker
22-11-2012, 00:04
salam. lotfan geymat baraye har kilu ro baram ersal konin transaction_broker@yahoo.com

حاجي
22-11-2012, 08:46
در صورت امكان همه قيمت ها را در يك پيام بفرماييد
با تشكر

saeed-n
22-11-2012, 17:03
ممنون میشم همه قیمتها رو واسه ما هم ارسال کنید
ostadsaied@yahoo.com

lejeuner
22-11-2012, 17:38
دوستان متاسفانه به دلیل از دست دادن یکی از عزیزانم که کم و بیش دوستان در جریان بودند مجبور به سفر شدم و مدتی پاسخگو به مسایل کاری نبودم از این به بعد در خدمت تمامی دوستان هستیم.

سلام

با احترام خواهشمند است پیشنهاد قیمت زعفران درجه یک با میزان 1 کیلوگرم و برگ مشخصات آن را جهت اینجانب به آدرس ذیل ایمیل نمایید . ضمنا در پیشنهاد فوق قیمت پیشنهادی با در نظر گرفتن بسته بندی 1 مثقالی و 0.5 مثقال را جداگانه اعلام نمایید . آیا زعفران شما با برند خاصی در بازار قابل عرضه می باشد و دارای بارکد و قیمت مصرف کننده است . ضمنا در صورتی که بصورت عمده خرید صورت گیرد حاشیه سود خرید و عرضه حدودا چند درصد می باشد . نحوه تسویه فاکتور به چه صورت می باشد .

قبلا از همکاری جنابعالی کمال تشکر را داریم .

با تشکر - مدنی

ایمیل : azadehmadani@ymail.com
سرکار خانم مدنی طی مکالمه ای که با هم داشتیم طبق امر شما تمامی اطلاعات در اولین روز کاری برای شما ارسال خواهد شد/

salam. lotfan geymat baraye har kilu ro baram ersal konin transaction_broker@yahoo.com
بنده قیمت های گرید های مختلف رو برای شما ارسال کردم اما متاسفانه به دلیل نبود ثبات در بازار دوره صحت قیمت ها 48 ساعت میباشد برای اطلاع دقیقتر تماس بگیرید.

در صورت امكان همه قيمت ها را در يك پيام بفرماييد
با تشكر
ارسال شد
با احترام

ostadsaied@yahoo.com
ارسال شد
با احترام

مرتضی
23-11-2012, 07:14
دوستان متاسفانه به دلیل از دست دادن یکی از عزیزانم که کم و بیش دوستان در جریان بودند مجبور به سفر شدم و مدتی پاسخگو به مسایل کاری نبودم از این به بعد در خدمت تمامی دوستان هستیم.

دوست عزیز من از طرف مدیریت تاجر بانک به شما تسلیت عرض میکنم، روح عزیزِ از دست رفته شاد.

lejeuner
24-11-2012, 01:24
ممنون قربان لطف شما رو میرسونه.

lejeuner
20-02-2013, 00:56
از امروز شرکت با بسته بندی های جدید و متفاوت با همه دیزاین ها در اوزان 0.3 , 0.5 , یک گرم , دو گرم (نیم مثقال) و 4 گرم (یک مثقال) و بسته بندی صادراتی (25 گرم) در خدمت دوستان عزیز میباشد. [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

lejeuner
20-02-2013, 00:58
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

mrs.zare
12-04-2013, 14:15
عکس ها قابل مشاهده نیستن

ehsan021
12-04-2013, 14:34
ehsan.razeh@gmail.com

lejeuner
12-04-2013, 17:40
عکس ها قابل مشاهده نیستن
ممنون بابت ارسال ایمیل و شکیبا بودنتون برای حضور بنده
1169
برای مشاهده بیشتر اطلاعات میتونید به وبسایت ما مراجعه کنید هرچند در تلاش هستیم که سایت رو به زبان پارسی هم ترجمه و در اختیار دوستان قرار بدیم [Only Registered And Activated Users Can See Links]

ehsan.razeh@gmail.com
ارسال شد
با احترام

zarei
12-04-2013, 20:31
سلام
من زعفران دارم پوشال درجه یک بسته بندی هم می زنم یک مثقالی زعفران خوب ودرجه یک بهتون کیلو4200000تومن می دهم (قیمت ها مداوم بالاوپایین میشود)
09178110564
09388964536
زارعی

lejeuner
12-04-2013, 21:49
سلام
من زعفران دارم پوشال درجه یک بسته بندی هم می زنم یک مثقالی زعفران خوب ودرجه یک بهتون کیلو4200000تومن می دهم (قیمت ها مداوم بالاوپایین میشود)
09178110564
09388964536
زارعی
جناب زارعی بنده قیمت گرید سرگل ممتازم 4.150.000 هست پوشال که گرید درجه سوم حساب میشه رو بنده به 3.900.000 تقدیم میکنم در انواع اوزان از 0.3g تا 25g قیمت فروش شما حدود 300 هزارتومان بیشتره از قیمتی که عرض کردم کمی کم لطفی نسبت به مشتری هاتون دارید.انشالا که موفق باشید

naseer2263
12-04-2013, 22:46
دوست عزیز کیفیت زعفران شما در چه حد میباشد درسته زعفران قائنات شهره خاص و عامه ولی به هر حال از لحاظ کیفیت بندی انواع اقسام مختلف داره .شما لطف میکنید اطلاعات دقیقتر بفرمائید و اینکه توان تامین چند کیلو زعفران را دارید و اگر ما خریدار عمده داشته باشیم پورسانت ما چگونه لحاظ میشود.لطف کنید چند تصویر از محصول در این تاپیک قرار دهید محصول شما فله ای میباشد یا بسته بندی و کجا تحویل میدهید لطف کنید توضیحات کامل ارائه بدید و یه نکته مهم محصول برای خود شما میباشد یا اینکه شما واسطه میباشید.

lejeuner
13-04-2013, 12:00
دوست عزیز کیفیت زعفران شما در چه حد میباشد درسته زعفران قائنات شهره خاص و عامه ولی به هر حال از لحاظ کیفیت بندی انواع اقسام مختلف داره .شما لطف میکنید اطلاعات دقیقتر بفرمائید و اینکه توان تامین چند کیلو زعفران را دارید و اگر ما خریدار عمده داشته باشیم پورسانت ما چگونه لحاظ میشود.لطف کنید چند تصویر از محصول در این تاپیک قرار دهید محصول شما فله ای میباشد یا بسته بندی و کجا تحویل میدهید لطف کنید توضیحات کامل ارائه بدید و یه نکته مهم محصول برای خود شما میباشد یا اینکه شما واسطه میباشید.
سعی میکنم طبقه بندی شده پاسختون رو بدم قربان

-در مورد کیفیت و عکس از کیفیت: ببینید نمیشه من بگم بهترین زعفران رو عرضه میکنم شما خودتون باید تست کنید تا کیفیت رو ببینید با حرف یا گرفتن عکس نمیشه فهمید که کیفیت این محصول چقدر هست اما توی صفحه قبل از اساس بسته بندی ما عکس گذاشتم که میتونید محصول رو هم مشاهده کنید اما برای تایید کیفیت بهتره که عملا تشریف بیارید دفتر ما مشهد خیابان راهنمایی راهنمایی 5 ساختمان طلا و اونجا حضورا کیفیت رو چک کنید و یا اگر فاصله زیادی با ما دارید میتونید نمونه دریافت کنید و تست کنید برای کیفیت
اما انواع گرید ما
نگین
سرگل ممتاز
پوشال
دسته (بانچ)
هستش.

-در مورد میزان توانایی تامین مشکلی ندارم شکر خدا و اون مورد قابل بررسی هست در زمان عقد قرارداد.
-تصویری از محصول در صفحه قبل گذاشتم.
-عمده فعالیت ما به صورت بسته بندی هست از اوزان پایین تا 25 گرم اما در بعضی موارد که به طور مثال مشتری برای استفاده در آزمایشگاه خرید میکنه مجبور به عرضه به صورت فله هستیم.

-برای شرایط و حاشیه سود مارکتینگ برای ما بهتره که حضوری در دفتر در خدمتتون باشم یا با تلفن بنده تماس بگیرید تا جزییات رو (میزان سفارش,خرید به صورت فله یا بسته بندی,قیمت fob یا cif و ...) بررسی کنیم.

-بیشتر محصولاتی که ما میفروشیم قیمت fob هستش اما داخل ایران به خاطر ساده بودن جابه جایی این مورد قابل بررسی هست.

-خیر جز این دفتر و اطلاعات موجود در سایتمون هیچ مشارکت و ... با شرکت دیگری ندارم جز نماینده های فروش ما.

امیدوارم اطلاعاتم مفید بوده باشه.

با احترام
روحانی

zarei
13-04-2013, 19:25
جناب زارعی بنده قیمت گرید سرگل ممتازم 4.150.000 هست پوشال که گرید درجه سوم حساب میشه رو بنده به 3.900.000 تقدیم میکنم در انواع اوزان از 0.3g تا 25g قیمت فروش شما حدود 300 هزارتومان بیشتره از قیمتی که عرض کردم کمی کم لطفی نسبت به مشتری هاتون دارید.انشالا که موفق باشید

سرگل 4100000ت خریدم 4120000ت فروشم است حجم 5به بالافروشم است با این قیمت

خشایار
13-04-2013, 21:30
سلام لژیونر
اشکال این دوستمون آقای زارعی اینه که دوست داره تو تمام تجارتها دستی در آتش داشته باشه دیگه نمیدونه که خطرناکه حسن
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
:biggrin::biggrin::biggrin:
:biggrin::biggrin:
:biggrin:

zarei
14-04-2013, 11:18
سلام لژیونر
اشکال این دوستمون آقای زارعی اینه که دوست داره تو تمام تجارتها دستی در آتش داشته باشه دیگه نمیدونه که خطرناکه حسن
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
:biggrin::biggrin::biggrin:
:biggrin::biggrin:
:biggrin:

داداش خشایار من
علم کشاورزی
کارم کشاورزی
تجارتم هم محصولات کشاورزی

lejeuner
14-04-2013, 13:26
سلام لژیونر

امیدوارم همگی موفق باشند حتی ایشون

zarei
16-04-2013, 21:04
امیدوارم همگی موفق باشند حتی ایشون

لژیونر سلام
انشالله همه با هم وایرانی بزرگتر

lejeuner
16-04-2013, 23:33
سلام
اگه میشه قیمت کیلوئی انواع زعفران را جهت تحویل در دبی اعلام نمائید.
با تشکر
ارسال شد
با احترام