PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عضویت efccab برای صادرات به غرب افریقا

haman716
21-08-2012, 19:55
با سلام
من برای صادرات به بنین که از کشورهای غرب افریقا است به توافق رسیدم و بانک خریدار هم اماده ارسال مبلغ قرارداد برای من شده ولی امروز ایمیلی برای من از طرف بانک خریدار خارجی اومده که از من خواسته اجبارا برای صادرات کالا به غرب افریقا باید در موسسه ای به نام efccab عضو بشم و 9000$ برای عضویت بپردازم.
میخواستم اگر کسی با این کشورها کار کرده من رو رهنمایی کنه که چرا باید این کار رو انجام بدم و اصلا همچنین عضویتی لازمه یا احتمال کلاه برداری وجود داره؟؟
لطفا راهنمایی کنید ممنون

مرتضی
22-08-2012, 05:59
خیلی جالبه، من اطلاعی از این نداشتم، تا حالا هم نشنیده بودم یه چنین چیزی. چون اطلاع ندارم نمیتونم قضاوت کنم. دوستان اگر کسی میدونه و اطلاع داره لطفا جواب بده تا ما هم آگاه بشیم.
دوست عزیز شما هم اگه خارج از اینجا جوابی پیدا کردی، لطفا ما رو هم در جریان بزار. ممنون

مرتضی
22-08-2012, 06:49
من هرچی گشتم، موسسه یا سازمانی به این اسم پیدا نکردم.

hkarimpoor2003
22-08-2012, 09:16
دوست عزیز کاملا کلاه برداری هست به شدت توصیه میکنم به هیچوجه پولی ارسال نکنید بنده چندین بار چنین تجربه ای با آفریقا داشته ام .
چنین سازمانی وجود خارجی نداشته و اگر اسناد متحدالشکل بانکی و قوانین تجارت بین الملل را مطالعه کنید متوجه خواهید شد که نه تنها در غرب آفریقا بلکه در هیچ کشور دیگه ای چنین شروطی را بانک عامل حق ندارد اعمال کند و اگر دولت کشوری چنین شرایطی را وضع کند باالطبع جزء تعهدات خریدار خواهد بود نه فروشنده چون بطور کلی خریدار و فروشنده هرکدام در کشور خود به قوانین محلی آشنایی بیشتری دارند .

باز هم به عنوان یک دوست توصیه میکنم وسوسه نشده و به هیچ وجه چنین پولی ارسال نکنید .

haman716
22-08-2012, 09:36
از همه ممنونم که جواب دادید. این موسسه وجود دارد حتی در سایت توسعه تجارت هم در موردش مطالبی نوشته ادرس سایتشم [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
ولی من از این متعتجبم که هر اگر هم باید به این موسسه مبلغی پرداخت بشه باید توسط اعضای همون موسسه باشه یعنی خریداران غرب افریقا نه برای صادر کننده.
در هر صورت ممنونم و اگر اطلاعات بیشتری بدست اوردم حتما اینجا میذارم که همه استفاده کنند

مرتضی
22-08-2012, 10:22
من هم با آقای کریم پور موافقم. اگر یه چنین چیزی باشه باید تعهد خریدار باشه نه فروشنده. فقط ما رو هم بیخبر نزارین از نتیجه تحقیقاتتون. ممنون

lamerd1369
05-11-2013, 23:21
سلام دوستان عزیز
اگه کسی تو زمینه بازاریابی صادرات و واردات و فروش داخلی و خارجی کمک می خواست من
میتونم باهاش همکاری کنم به شرط حقوق ثابت + پورسانت
حتما رزومه و سوابق کاری رو مطالعه کنه
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

mohsengholami121@yahoo.co
05-07-2014, 13:55
سلام lamerd1369
دوست عزیز ما میخوای به عراق و افغانستان صادرات داشته باشیم ولی برنامه کاریمون روی commission base هست . به هر حال اگر با شرایطت میخونه این ایمیل منه
mohsengholami121@yahoo.com

ن.رحیمی
07-07-2014, 12:18
دوستان عزیز من چند وقتیه روی یک مشتری از بنین کار می کنم حتی پیش نویس قرارداد هم برام فرستاده .کپی کار بازرگانی هم برامون ارسال کرده. هیچ ضمانت مالی نخواسته فقط تنها شرطی که داره امضای قراداد در بنین به صورت رودرو هست.اگه کسی نظری داره خوشحال می شم بدونم

oil trader
17-07-2014, 12:47
باید دور غرب افریقا رو خط قرمز پررنگ کشید.:advise:
همه شون کلاهبردارن. اگه رفتین و اونجا طرف نخواست یا تله گذاشتن تیغتون زدن چی؟
اگه خریدار باشه از اونجا خرید میکنه مثل همه خریدهایی که انجام میشه.
اصلا به بانکهای اونجا هم نمیشه اطمینان کرد!

haman716
17-07-2014, 13:11
این تاپیک برای حدود دو سال قبل است
بله این هم جزو درخواستهایی بود که با هدف کلاهبرداری مطرح شده بود.

شهیدی
31-05-2015, 20:37
دوستان عزیز من چند وقتیه روی یک مشتری از بنین کار می کنم حتی پیش نویس قرارداد هم برام فرستاده .کپی کار بازرگانی هم برامون ارسال کرده. هیچ ضمانت مالی نخواسته فقط تنها شرطی که داره امضای قراداد در بنین به صورت رودرو هست.اگه کسی نظری داره خوشحال می شم بدونم

سلام
شرکت پرنیان تجارت بوشهر
معدن سنگ دولومیت مخصوص صادرات در استان بوشهر با 42 ماشین سنگین .... 3 عدد سنگ شکن بزرگ وسفارشی و در 35 کیلومتری معدن اسکله خصوصی و 5 عدد شناور مخصوص جهت صادرات به تمام کشور های جهان اعلام امادگی مینماید
در دو 3 کشور جهان.چین.دبی.کویت دفاتری از شرکت میباشد
حوالجات سنگین سیمان برای صادرات هم انجام میدهیم
business5262@gmail.com
09171865262

DR.Khashayar
31-05-2015, 20:41
سلام
شرکت پرنیان تجارت بوشهر
معدن سنگ دولومیت مخصوص صادرات در استان بوشهر با 42 ماشین سنگین .... 3 عدد سنگ شکن بزرگ وسفارشی و در 35 کیلومتری معدن اسکله خصوصی و 5 عدد شناور مخصوص جهت صادرات به تمام کشور های جهان اعلام امادگی مینماید
در دو 3 کشور جهان.چین.دبی.کویت دفاتری از شرکت میباشد
حوالجات سنگین سیمان برای صادرات هم انجام میدهیم
business5262@gmail.com
09171865262

سلام و خسته نباشيد خدمت اقاي شهيدي .شما در زمينه هاي ديگر هم كار ميكنيد؟؟؟؟