PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شروع صادرات و واردات با سرمايه كم

kiana83
10-08-2012, 11:21
يك سوال دارم.با سرمايه كم اگر بخوام صادرات و واردات شروع كنم حدود بيست يا سي ميليون تومان امكانش هست؟با توجه به اين كه استان ما به عراق نزديك هست در شروع كار تاثير داره يانه؟

مرتضی
10-08-2012, 11:50
يك سوال دارم.با سرمايه كم اگر بخوام صادرات و واردات شروع كنم حدود بيست يا سي ميليون تومان امكانش هست؟با توجه به اين كه استان ما به عراق نزديك هست در شروع كار تاثير داره يانه؟

سلام دوست عزیز
چرا امکانش نباشه، با هر سرمایه ای میشه تجارت رو شروع کرد ، البته یه حداقلی لازم هست و قاعدتا سود کم خواهد بود تا اینکه کم کم سرمایه افزایش پیدا کنه. فقط من فکر میکنم چون سرمایه ات کمه باید با دقت بیشتر و تحقیق بیشتر وارد بشی و ریسک رو به شدت پایین بیاری و حاشیه امنیت رو بالا ببری تا سرمایه ات به خطر نیوفته.
من در مورد تجارت با عراق اطلاعاتی ندارم ولی از اونجا که گفتی استان شما نزدیک عراق هست، فکر میکنم بهترین حالت شروع با کشور عراق باشه. عراق یکی از 10 کشور اول در زمینه صادرات کالاهای ایرانی هست و به خاطر هم مرز بودن با ایران یکی از فاکتورهای قیمت که حمل و نقل هست در تجارت با عراق در بهترین حالتش قرار میگیره .
میتونی با توجه به سرمایه ات :
-با شناخت از پتانسیل های صادراتی شهر و استانی که در اون زندگی میکنی
-شناخت و مطالعه در زمینه اطلاعات پایه ای تجارت
-بازار عراق
-کالایی که میشناسی یا زمینه ای که تخصص داری
کارت رو شروع کنی.

kiana83
11-08-2012, 10:30
شما جاي من بودي چكار مي كردي و چطور شروع مي كردي؟
البته من به پرورش و صادرات پرندگان زينتي هم علاقه زيادي دارم اگر ممكنه در اين زمينه هم توضيحاتي بديد و راهنمايي بفرماييد.

مرتضی
13-08-2012, 07:21
شما جاي من بودي چكار مي كردي و چطور شروع مي كردي؟
البته من به پرورش و صادرات پرندگان زينتي هم علاقه زيادي دارم اگر ممكنه در اين زمينه هم توضيحاتي بديد و راهنمايي بفرماييد.

سلام
در ابتدا این نکته رو بگم که؛ من از دیدگاه و منظر خودم به موضوع نگاه میکنم و لزوما دیدگاه و نظر من حتما درست نیست و یا بهترین حالت نیست. باید تحقیق کنی و با افراد بیشتری مشورت کنی.
به نظر من برای شروع تجارت بهترین حالت شروع از منطقه خودت هست. محل سکونت رو مهاباد زدی، پس حتما زبان کردی بلدی و نزدیک عراق و کردستان عراق هم که هستی. دانستن زبان کشوری که میخوایی باهاش تجارتی رو شروع کنی ، میتونه ابزار بسیار قدرتمند و کارایی باشه. کردستان عراق مراودات تجاری بسیار زیادی با ایران و مخصوصا شهرها و استانهای شمالغرب ایران داره. یه تحقیق درباره میزان کمی و کیفی مراودات تجاری 2 کشور میتونه خیلی بهت کمک کنه. سعی کن آمار صادرات و واردات بین ایران و کردستان عراق رو در بیاری، کار سختی هم نیست. از طریق سایت اتاق بازرگانی میشه این کار رو انجام داد. یا حتی از طریق گمرک های میان ایران و کردستان عراق.
تحقیق رو این لیستها میتونه بهت آگاهی بده، که چه کالاهایی پتانسیل صادراتی به عراق رو داره و اصولا بازار کردستان چه نوع کالاهایی از ایران میخواد. البته نباید فراموش کرد که لزوما آمار صادراتی و وارداتی بالای فلان کالا نمیتونه دلیلی بر این باشه که، ما هم بریم همون کالا رو صادر یا وارد کنیم . فقط دید و نگاهت رو به بازار کردستان باز میکنه.
با آگاهی که اون لیست بهت میده ، میتونی با توجه به پتانسیل های خودت ، برای تهیه کالاهای مختلف ، کالا یا محصولی انتخاب کنی و روش کار کنی. ببین قیمت مناسب چیه؟ چه استاندارد هایی میخواد ؟ و چه کیفیتی رو بازار میطلبه؟
با کردستان عراق آشنا نیستم و نمیدونم چطور میشه اونجا بازار یابی کرد . ولی حتما سمت شما و شهرهای اطراف ، زیادن کسانی که در تجارت با عراق دست دارن. از طریق اونها شاید بتونی اطلاعاتی بدست بیاری. البته در تالار راهنمای تجارت با کشورها ( [Only Registered And Activated Users Can See Links] ) هم میتونی اطلاعاتی بدست بیاری.
حتما اطلاعات بازرگانی و تجارت رو یاد بگیر، و به نظر من هیچوقت در ابتدای کار ، دنبال صادرات محصولاتی مثل، میوه و مواد فاسد شدنی نرو. البته کار تجارت نیاز به تخصص و پشت کار داره ولی در زمینه مواد فاسد شدنی و میوه جات علاوه بر تخصص و پشت کار سرعت عمل هم لازم هست که با تجربه به دست میاد. و برای ابتدای کار مناسب نیست.

fakheri
13-08-2012, 09:45
سلام
اگر با مواد غذايي شروع كنيد آن هم به عراق سود خوبي مكنيد الان واسه عراق سبزي خشك و آجيل و خشكبار مي برن و سود خوبي هم مي كنن ما خودمان اين كا را مي كنيم09144081241-09147588302

zarei
13-08-2012, 21:27
سلام
خوبید مهندس ،من محمد زراعی رئیس شرکت حبوبات چشمه رعنا نماینده یکی از شرکتهای بزرگ بازرگانی هستم که هم دز عراق وهم در قشم وکیش ودوبی وعمان .افغانستان بازار داخل -پاکستان -هند آمریکا-کرجستان و....کار می کنیم اگر دوست دارید بیا با ما کار کنید سرمایه ات بزا سودشو مرتب سر وقت بگیر.به ما بپیوند.
وب سایت:[Only Registered And Activated Users Can See Links]
شماره تماس
00989178110564
00989388964536
باتشکر،مهندس زارعی

جامی کردستان
30-11-2012, 04:48
دوست گرامی،کیانا83مهابادی:سلام... .
اگه به سودخالص 35الی 40 درصدی تضمینی قانع هستی،با بنده تماس بگیر ،تا بهت بگم چی از کردستان عراق بیاری و15روزه بفروشی...ازفکر گنجشگ وباز وکبوتر بیابیرون که اینا پریدنیند...میپرند،اونوقت میمونیم......!!!!کاکان جان یادت نره ایمیل بدی....منتظرم
jamico.mahabad@gmail.com

j.ostovar850
25-01-2013, 23:42
سلام بر خاله کیانای تجارت پیشه(البته شایدم کاک کیانا)
منم از نقطه نظر خودم که چندساله روی تجارت با عراق کار میکنم و سفرهای زیادی به کردستان عراق و قسمت جنوب عراق که همون اعراب باشند داشتم چند تا نکته میگم
آینده نزدیک در دست کردهاست. الانم کردها در تجارت و سیاست خاور میانه نقش زیادی دارند. نگاه نکن که اقتصاد کردای ایران شاید خیلی مناسب نباشه کردستان عراق در آینده نزدیک قطب تجارت خاور میانه خواهد شد. از سرمایه نترس مهمترین نکته در تجارت و خصوصا در تجارت با عراق نفوذ تو بازار هست. اگه بخام از فرصت های شما تو بازار کردستان عراق بگم شاید مجبور بشم چندین صفحه تایپ کنم. یه نکته جالب و مهم که من در کردها دیدم اینه که اگه با یه کرد رفیق بشی عین اینه که با همشون رفیق هستی یعنی اینکه کردها یه جامعه پر از روابط بین فردی هستند. اینو بگم یادمه روزی که من از شهرم فسا(در استان فارس) خارج شدم که برم تو بازارچه های مرزی ایران با کردستان عراق شرایط تجارت رو بررسی کنم فقط 60 هزار تومن پول داشتم که جور کردن همونم قصه خودشو داشت. هیچ آشنا و دوستی رو هم تو کردا نداشتم. فقط در بین راه با داییم تماس گرفتم گفتم من دارم میرم کردستان و یادم اومده که شما دوستانی تو مریوان داشتی. و داییم گفت با دوستانم هماهنگ میکنم و اصلا هم باهاشون رودربایستی نداشته باش که اینا هم مثل خودمون خاکی خاکی هستن. یادش بخیر اون روز بارونی تو اردیبهشت ماه که کردستان میشه خود بهشت، سیدجلال(دوست داییم) اومد پیشوازم و با هم به بازارچه باشماق رفتیم بعد هم رفتیم منزلشون و طبق سنت کردا به من که مهمونشون بودم آب شنگولی (مشروب) تعارف زد که متاسفانه اسلام دست و بال ما رو بسته بود و شرمنده سید جلال شدم. وقتی به سید جلال گفتم که اومدم برای بررسی بازارچه های مرزی سریع با دوستانش تو شهرای مختلف هماهنگ کرد و من تو هر شهر کردستان که رفتم انگار چند تا رفیق قدیمی داشتم. حتی تو کردستان عراق هم هماهنگ کرد که اگه رفتم اونجا کسی رو داشته باشم. فقط تنها مشکل من تو کردستان، اسلام بود که دست و بالمو بسته بود چون هروقت آب شنگولی تعارف میکردند شرمندشون میشدم. از طرف دیگه هروقت میخاستم نماز بخونم باید بچه هاشونو میفرستادم تو کوچه سنگ صاف پیدا کنن چون اونا اهل سنت بودن و برای نماز از مهر استفاده نمیکردند. خلاصه اون سفر برای من فرصت های زیادی رو در تجارت با کردستان ایجاد کرد.
خلاصه سرتونو درد نیارم و برم بحثو تخصصی تر کنم . تجارت با کردستان عراق حتی در طول جنگ 8ساله هم ادامه داشته و الانم که دیگه بسیار بیشتر. اینکه چه کالایی ببرید یا اصلا چه تجارتی داشته باشی وابسته به مزیت های نسبی شما تو او منطقه هست که توضیحاتش مفصله. من خودم فعلا در عراق عرب استان بصره تجارت میکنم پیشنهاد میکنم به هیچ وجه برای تجارت با کردستان عراق به دلت شک راه نده ولی مواظب باش که وارد چه تجارتی بشی که موفق تر باشی.
در پایان آدرس ایمیل و شماره دفتر و موبایل ایرانم رو برات میگذارم تا اگه کمکی خاستی که از دستم بربیاد بتونم انجامش بدم.
j.ostovar850@gmail.com
دفتر: 3340138-0731
فکس: 3340116-0731
همراه ایران: 09178402377
همراه عراق: 009647700064402

Turk oghlani
11-11-2013, 00:05
آقای جامی و استوار و البته مهندس زارعی وکیانا ی عزیز خب اگه این همه راهنمایی و کار از دستتون برمیاد منو تازه وارد رو هم قاطی خودتون کنید دیگه!!!!!!!:happy::happy: چون منم گیر کردم نمی دونم چی سود زیادی داره تو عراق و یا با کی همکاری کنم البته به آقا خشایار و ناصر جان و مهندس زارعی زحمت می دم و پرس و جو می کنم....منو هم در جمعتان پذیرا باشید

kiana83
11-11-2013, 23:56
دوست عزیز تورک اوغلانی من هیچ کاری نتونستم بکنم چون سرمایه برام جور نشد و آشنایی هم که بتونه عملا دستم رو بگیره نداشتم.

zarei
12-11-2013, 09:05
سلام دوست عزیز بیا با 30 میلیون لوبیا چیتی خرید کن خشکبار هم هست خرابی ندارد هرچه قدر هم نگهداری کنید گران می شود عراقی ها مصرفشان بالا است وخریدار واقعی وتضمینی است برای شما این که شما نزدیک عراقی بابی است برای من وشما بهترین تجارت را می توانی انجام بدهی
عراقی ها رب کوجه فرنگی شیشه ای 700 گرمی وقوطی را هم به شدت خریدارند من کنار کارخانه هستم ومواد اولیه اشان را از محصولات کشاورزی خودمان است که بهشون می دهیم رب هم سودش خوبه ولی تا آنجای که من اطلاع دارم روی لوبیا چیتی وقرمز بهتربازار عراق که بهتر بابا برای شما دوست عزیز است
.
تلفن تماس
09171552467
09178110564
09388964536
مهندس محمد زارعی کردشولی
ایمیل:
Zarei301@gmail.com (Zarei301@gmail.com)
Zarei301@yahoo.com (Zarei301@yahoo.com)
Facebook: mohamad zarei kordsholi
وبلاگ شرکت حبوبات چشمه رعنا
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

توحید عباس نژاد
12-11-2013, 13:27
نه عزیز با 30 میلیون نمیشه کاری کرد

zarei
13-11-2013, 10:07
حبوبات هم یکی از مواد غذایی پر مصرف در آشپز خانه است که خشکبار است وهر چقدر هم بگذرد قیمتش بالا تر می رود وفقط در زمان خرمن کردن محصول در اویل پاییز است که قیمت کمی کاهش دارد ودوباره افزایش قیمتش شروع می شود

vahidalilou
15-11-2013, 03:45
موردی هست که از اون شروع کنین یا بهتر بگم تحقیق کردین رو جنستون اصلا انتخاب کردین؟کدوم شهرین خوب معلومه که تاثیر داره

Turk oghlani
19-11-2013, 01:01
سلام مهندس زارعی عزیز.ممنون از راهنمایی خوبتون.به نظرم خوب میاد ولی میخوام یه کم فکر کنم...
ضمنا شما تاچه حد می تونید حبوبات با قیمت مناسب برای صادرات رو برای ما فراهم کنید و یا حتی رب گوجه با بسته بندی؟؟؟؟باز هم خیلی ممنون

Turk oghlani
19-11-2013, 01:03
سلام .من اهل اورمیه هستم

zarei
20-11-2013, 16:47
سلام مهندس زارعی عزیز.ممنون از راهنمایی خوبتون.به نظرم خوب میاد ولی میخوام یه کم فکر کنم... ضمنا شما تاچه حد می تونید حبوبات با قیمت مناسب برای صادرات رو برای ما فراهم کنید و یا حتی رب گوجه با بسته بندی؟؟؟؟باز هم خیلی ممنون Turk oghlaniسلام من حبوبات رو چون اینجا کشت وصنعت هستیم با حداقل قیمت بهتون می دهم اگر دوست دارید بیا اینجا من خودم می برمتون بارو نشونتون می دهم هر مدلی خواهستید با هرکیفیتی خرید کنید در مورد رب هم کرخانه آماده داره به صورت شیشه ای وحلب(ساده وآسان باز شو)ولی شما چون تازه واردی با لوبیا شروع کنید بهتر خشکبار خرابی هم نداره ارومیه .تبریز.آذربایجان بازارش خالی وبا قیمت خوب می توانید فروش کنید باتشک زارعی تلفن تماس 09171552467 09178110564 09388964536 مهندس محمد زارعی کردشولی ایمیل: Zarei301@gmail.com Zarei301@yahoo.com Skype: mohamad.zarei3 Facebook: mohamad zarei kordsholi وبلاگ شرکت حبوبات چشمه رعنا [Only Registered And Activated Users Can See Links]

saeed3115
24-11-2013, 19:52
با سلام به منم کمک کنید من هم در اراک توانایی صادرات خشکبار و شیرینی و تجهیزات و خدمات فنی مهندسی و غیره ولی صادرات انجام ندادم کسی هست کمکم کنه ادرس یا شماره بده 09183683115

binalood
24-11-2013, 22:34
سلام
اقای تورک اوقلو شما اونجا هستی میتونی برای ترکیه دنبه گوسفندی ارسال کنی
و بازاریابیش رو انجام بدی
من پارسال چند پارتی فرستادم ترکیه
الان هم تجار ترکیه دارن میان تهران و مشهد
میتونی رو اون کار کنی
سودش هم خوبه
منطقه وان ترکیه خیلی مصرف داره
اگه بتونی مشتری پیدا کنی
من میتونم از تهران و خراسان واست دنبه جور کنم
نمیخواد سرمایه گذاری کنی
ما خودمون سرمایه گذاری میکنیم

binalood
24-11-2013, 22:42
اقا سعید اقا چه محصولاتی دسته اول داری؟ میتونی واسم ایمیل کنی یا پیام خصوصی بدی؟
اقا میتونی از اراک گرانول درجه 2 بادی برای ما پیدا کنی؟
اونجا چنتا کارگاه هست
اگه میتونید به من خبر بدید

Turk oghlani
24-11-2013, 23:51
سلام اقای بینالود.ممنون از توجه تان.ولی من یه آشنایی پیدا کردم توی کار گازوییل هست می خوام واسه فروش اونا از شما عالیجناب و دوستان بازاریابی کنم و بفروشم
البته اگر مواد پلیمری هم مثل آیزوفید خواستین به مقدار کافی هست می تونم واستون جور کنین با اطمینان بهتون می گم..ارادتمند

saw1364
31-12-2013, 16:54
آقای کیانا منم جای شما هستم و یاری اندر کس نمی بینم. فقط من در پیرانشهرم و شما در مهاباد.

davodmyar
08-01-2014, 03:16
ایا یک فرد 24 ساله که مسلط به زبان انگلیسی باشه کارت سربازی هم داشته باشه (برای گرفتن کارت بازرگانی) با 100 میلیون سرمایه میتونه فرد کاملی باشه برای شروع کردن این کار؟
و ایا گرفتن کارت بازرگانی خیلی سخته؟

meysamt
08-02-2014, 12:40
به نظر من اول داخل کشور تجارت کن تا کار دستت بیاد بعد برو سراغ خارج ببین شما چه محصولی دارید که تو بقیه استانها نیست ببین مشتریشو داری هزینه حمل و نقل و غیره رو حساب کن من اصفهان هستم اگه جنسی داری که اصفهان نیست برام ایمیل کن شاید برات مشتری پیدا کردم
m_t137416@yahoo.com

davodmyar
08-02-2014, 16:40
Turk oghlaniسلام من حبوبات رو چون اینجا کشت وصنعت هستیم با حداقل قیمت بهتون می دهم اگر دوست دارید بیا اینجا من خودم می برمتون بارو نشونتون می دهم هر مدلی خواهستید با هرکیفیتی خرید کنید در مورد رب هم کرخانه آماده داره به صورت شیشه ای وحلب(ساده وآسان باز شو)ولی شما چون تازه واردی با لوبیا شروع کنید بهتر خشکبار خرابی هم نداره ارومیه .تبریز.آذربایجان بازارش خالی وبا قیمت خوب می توانید فروش کنید باتشک زارعی تلفن تماس 09171552467 09178110564 09388964536 مهندس محمد زارعی کردشولی ایمیل: Zarei301@gmail.com Zarei301@yahoo.com Skype: mohamad.zarei3 Facebook: mohamad zarei kordsholi وبلاگ شرکت حبوبات چشمه رعنا [Only Registered And Activated Users Can See Links]

سلام میشه یه سوال بپرسم... چرا شما خودتون صادر نمیکنین حالا که انقدر مطمئنین از محصولاتتون؟ یعنی مونده رو دستتون؟؟

Benita0098
25-07-2014, 14:44
سلام
من نصاب ماهواره هستم. از دوستانی که درزمینه واردات لوازم تجهیزات ماهواره ازجمله( ال ان بی .سوییچر.فیتور.قیچی. ورسیور) اشنایی دارنند لطفا کمک کنند.
چون من دنبال یک وارد کننده ویا پخش کنده عمده می گردم.
09351550675تماس بگیرید لطفا خیلی فوریه ممنون میشم کمکم کنید

ahmad1000
17-09-2014, 08:33
سلام
من می خواستم در زمینه واردات قطعات تابلو روان فعالیت کنم . مشتریش را هم دارم .
می خواستم ببینم شما می تونید زحمت پیدا کردن تولید کنندگان معتبر ، قیمت چین ، قیمت تمام شده ایران ، حمل و نقل به ایران و ... رو بکشید ؟
البته من می توانم چند تا لینک تا از سایت های چینی مثل aliexpress و غیره براتون بفرستم تا شما یه اشنایی از محصول مورد نیاز ما داشته باشد .
سرمایه من هم برای شروع 5 میلیون تومان هست . البته سرمایه موجود تا 50 میلیون دارم . ولی می خواهم که از سود آوریش مطمئن بشم .
ممنون

alie
23-09-2014, 18:21
سلام دوستان بنده اهل تبریزم چندین بار به ترکیه سفر کردم از قیمتهای بعضی کالاها خبر دارم شرکتم به راه انداختم ولی مشکل اصلی سرمایه کم بود .من تازه با این سایت آشنا شدم مایلم اگه کسی بخواد باهاش چه داخلی چه خارجی همکاری کنم شماره تماس 09146539935 علت هر شکست عمل کردن بدون فکره به نظر بنده هر کاری که مده نظر خود شخص باشه سود آوره به امید دیدار

alie
24-09-2014, 13:54
عالیه جان همکاری ک مد نظر شماست چ جور همکاری است ؟

خوب شما بگین اهل کجا هستین تا بیشتر موضوع رو عرض کنم خدمت شما .در هر صورت فرض کنیم شما اهل رفسنجان هستید پسته درجه یکو قیمت میکنی بعد بنده قیمت اونجارو با اینجا(تبریز) یا خارج (ترکیه .باکو ارمنستان گرجستان ووووو) مقایسه میکنم تا ببینم سود حاصل از مبلغ به فرض 10میلیون چقده بعد مقایسه آدرس میدم تا نمونه ارسال کنی چنانکه نمونه حرف اولو زد مشتری رازی شد با مشتری قرار داد میبندمو دست بکار میشیم
میتونین ایمیل هم بزنینa_arabi68@yahoo.com
فاصله بین داشتن ونداشتن صرف فعل خواستن است .فقط کافیه اراده کنیم

البسه
23-10-2014, 22:57
با سلام می خواستم ببینم اوضاع صادرات پوشاک به عراق چه جوریه؟کسی هست تو کار صادرات پوشاک به عراق باشه؟
من تولیدی لباس دارم محل کارمم بازار تهران هست.
mehdieslami007@gmail.com

alire2aa
27-10-2014, 23:33
با سلام خدمت همه دوستان
من میخوام از ترکیه وسایل تزیینی خونه وارد کنم، کمی راهنمایی میخواستم
گمرکش چقدره؟
راهی هست که گمرک ندیم؟
ممنون میشم کمکم کنید

behroz.rivandi
28-10-2014, 02:11
با سلام خدمت دوستان و اساتید با تجربه
بنده در خصوص صادر کردن نوعی کرم که برای کرم استفاده میشه نیاز به اطلاعاتی تخصصی دارم
مقصد کشور ترکیه
میخوام بدونم کلا روند صادرات چیه چون پسر عموم پرورش دهندس و میخوام سرش کلاه نره و روند صادرات کرم ها رو بدونم
سوالاتم در این زمینه هست
1- واحد صادرات کرم چیه ؟ مثلا دونه ایه ؟ یا کیلویی ؟ یا تنی ؟
2- ایا برای صادرات حداقلی نیازه ؟ مثلا بخش نامه ای هست که بگه حداقل کرم صادراتی باید 10 تن یا 1 کانتینر باشه تا مجوز صادرات بدن
3- کسی که برای من این کار رو انجام میده بهش چی میگن و من چه طور باید پیداش کنم ، مسلما میگن تاجر و شرکت بازرگانی داره اما من چه طوری پیداشون کنم ؟
4- اگه من شرکتی رو پیدا کردم باید چه اطلاعاتی به شرکت بدم و چه مواردی رو بخوام ، اعم از هزینه ها و تضمین ها و دریافت و پرداخت پول
5- آیا بار بیمه میشه ؟
6- هزینه گمرک رو چه طوری حساب کنم ؟
7- کلا چه هزینه هایی رو باید تو چشم ببینم ؟
8- معمولا نحوه دریافت و پرداخت پول به چه صورته و چه کسی این وسط تضمین پول رو به عهده میگیره ؟

در آخر بزارین ذهنیتم رو در مورد صادرات این محصول و طریقه صادراتش بگم ( شاید 90 درصد افرادی که میخوان محصولی صادر کنن این ذهنیت رو دارن )
من 5 تن کرم دارم که برای لوازم ارایشی استفاده میشه و ترکیه خریدار خوبی برای محصول من هست ، باید کرم ها رو زنده صادر کنم ولی خودم نمیتونم این کار رو انجام بدم چون اطلاعاتی در زمینه نوع بسته بندی ، اخذ مجوز های لازم ، نحوه مشتری پیدا کردن ، عقد قرار داد ، حمل و نقل محصول ، هزینه های جانبی و گمرک و بیمه و ... هیچ کدوم اینارو نمیدونم و چه خوب بود که شرکتهایی میومدن به من پیشنهاد میدادن و به من طرح میدادن که شامل موارد زیر باشه
شرکت ایکس : اقای ریوندی بنده محصول شما رو ظرف مدت یه هفته میفروشم به 1 میلیون تومان که 100 تومان هزینه های جانبیشه ، محصول شما در بازار داخلی 200 هزار تومان قیمت میخوره و شما 700.000 تومان سود میکنید ، ایا موافقید
- بله موافقم ، قرارداد رو ارسال کنید
شرکت ایکس : بارگیری و بسته بندی و حمل و نقل و بیمه کالا به هزینه 50 تومان توسط شرکت ایکس انجام شده و ضمانت میگردد طی یک هفته به صورت زمینی کرم ها به مشتری به فلان ادرس تحویل گردد ، نصف مبلغ پیش دریافت از مشتری و انتقال به حساب ریوندی و 50 درصد بعدی پس از تحویل
.
.
.

شاید یه کم خنده دار باشه ولی فعلا ذهن من درگیر این داستاناس تا ببینیم دوستان چه پیشنهادهایی دارن و شرکت ها چه مواردی میگن درسته و چه مواردی غلطه

با تشکر از جو صمیمانه سایت

ARMAN37
05-11-2014, 11:35
سلام
من آرمان 15ساله هستم که به امور بازرگانی علاقه و انگیزه ی زیادی دارم..از این جهت چند تا سوال داشتم که خیلی ذهن منو درگیر کرده که اگر دوستان عزیز پاسخ گو باشند ممنون میشم.

1..برای شروع تجارت کمه کم حدودا چه مقدار سرمایه لازمه ؟ درحدی که بشه از کالاهای معمولی شروع شروع کرد؟
2..برای شروع تجارت حتما از کارت بازرگانی خودمون باید استفاده کنیم؟
3...برای شروع تجارت میشه دونفر باهم شریک باشند که یکیشون سرمایه و دیگری کارای اداری رو انجام بده؟
4..برای شروع تجارت مهم نیست از چند سالگی استارت زد؟
5.. یه تاجر خوب به نظر شما باید چه ویژگی هایی داشته باشه؟!!
6..و از همه مهمتر اینکه به نظر شما چه چیز هایی مثل زبان انگیلسی مهمه تا از الان براش تلاش کنم؟

از اینکه وقت گزاشتید پستمو خوندید خیلی ممنونم و آرزوی موفقیت و بهترین هارو واستون میکنم.

mdaastani
07-11-2014, 02:21
درود بر آرمان جان
آفرین به تو
من جواب سوالات رو کلی می دم امیدوارم کمک خوبی باشه
برای تجارت سرمایه مهم نیست یعنی واقعا مهم نیست فرض کن تو اگه بازار رو خوب بشناسی یعنی فکرت خوب کار کنه و دانش لازم رو داشته باشی مسلما با دانشت می تونی سرمایه دارانی رو که دانش کافی ندارند اما دوست دارند که سرمایه شون رو زیاد کنند با نشون دادن مهارتت اون ها رو مجاب کنی و در ازای سودی که اون ها می برند درصدی رو به تو بدهن
پس سعی کن از هر چیزی ولو کوچه درس بگیری و ببینی چه فایده ای رو برای بقیه و در انتها تجارتی که مد نظرت خواهد بود داره
یه تاجر خوب بلند مدت رو می بینه و شاید سود کمی در ابتدا داشته باشه اما همین منصف بودنش باعث می شه ادم های بیشتری رو جذب کنه
هر چند بعضی وقتا برای بعضیا نباید کوتاه بیای
امیدوارم به هر چی می خوای برسی

narges
08-01-2015, 13:58
سلام. من می خوام وارد کارصادرات بشم به نظرم با عراق با سرمایه کمتری میشه کار کرد.کسی در این زمینه می تونه کمکم کنه؟؟:tired:

احمد ولی زاده
17-07-2015, 00:03
با سلام خدمت همه دوستان
من میخوام از ترکیه وسایل تزیینی خونه وارد کنم، کمی راهنمایی میخواستم
گمرکش چقدره؟
راهی هست که گمرک ندیم؟
ممنون میشم کمکم کنید

سلام دوست عزیز من خودم ترخیصکار از گمرک بازرگان هستم میتونین تماس بگیرین تا مشاوره و هرگونه اطلاعات رو به شما بدم

alire2aa
17-07-2015, 13:53
سلام دوست عزیز من خودم ترخیصکار از گمرک بازرگان هستم میتونین تماس بگیرین تا مشاوره و هرگونه اطلاعات رو به شما بدم

سلام جناب ولی زاده
اگر امکانش هست شماره تماس بدید تا من تمس بگیرم،منون

hea886
17-07-2015, 15:43
سلام جناب ولی زاده
اگر امکانش هست شماره تماس بدید تا من تمس بگیرم،منون
در مورد صادرات میوه به ترکیه اطلاعاتی میتونید بدید؟

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

بهرنگ
09-11-2015, 12:22
سلام
درمورد صادرات میوه مرکبات به امارات کسی اطلاعاتی داره؟

pishro-tejarat.ir
01-12-2015, 14:58
با سلام ، شرکت بازرگانی همراهان پیشرو تجارت ارائه دهنده کلیه خدمات بازرگانی و بازرگانی خارجی و صادرات و واردات و خرید کالا از چین می باشد. ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

amir2723
12-12-2015, 04:08
Free 100%

You are Manufacturer Or Suppliers Or Exporter And Importer ??

Gltrader Company is the leading platform for global wholesale trade serving millions of buyers and suppliers around the world.

Through Gltrader, small businesses can sell their products to companies in other countries. Sellers on
Gltrader are typically manufacturers and distributors based in China and other manufacturing countries such as India, Pakistan, the United States and Japan.

•Products:

Gltrader currently hosts over 5,900 different types of products from more than 40 different

industries, including the following:

Agriculture
Apparel
Automobiles & Motorcycles
Beauty & Personal Care
Business Services
Chemicals
Computer Hardware & Software
Construction & Real Estate
Consumer Electronics
Electrical Equipment & Supplies
Electronic Components & Supplies
Energy
Environment
Excess Inventory
Fashion Accessories
Food & Beverage
Furniture
Gifts & Crafts
Hardware
Health & Medical
Home Appliances
Home & Garden
Lights & Lighting
Luggage, Bags & Cases
Machinery
Measurement & Analysis Instruments
Mechanical Parts & Fabrication Services
Minerals & Metallurgy
Office & School Supplies
Packaging & Printing
Rubber & Plastics
Security & Protection
Service Equipment
Shoes & Accessories
Sports & Entertainment
Telecommunications
Textiles & Leather Products
Timepieces, Jewelry & Eyewear
Tools
Toys & Hobbies
Transportation
------------------------------------
Advantage:
* Free For Member
* Multiple tools
* +200 Country
* Simplicity
------------------------------------
you Can Join Us Mow :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

alipour106
30-12-2015, 00:13
با سلام.اينجانب اماده همكاري با عزيزان توليد كننده يا صادر كننده را دارم.تلفن 0015146904631

mohammad_karimi6
31-12-2015, 13:06
سلام .توليد كننده ظروف يكبار مصرف هستم.راهنمايي ميخواستم براي صادرات.يا تاجر يكبار مصرف.٠٩١٢٢٥٩٢٨٣٨

Sent from my iPhone using Tapatalk

elhamm
31-12-2015, 23:44
با سلام من تازه عضو شدم خواستم بدونم حداقل سرمایه واسه شروع صادرات چقدر هست؟؟ و اینکه من شیمی خوندم تواین زمینه چه چیزایی رو میشه صادر کرد و به کدوم کشور؟؟ممنون میشم راهنماییم کنین

علي غضنفري
28-01-2016, 05:02
سلام در مورد صادرات به روسيه راهنمايي كنين صادرات چه كالايي سود دارد و خريدار روسي چگونه ميتوان پيدا كرد

Kardoost
30-01-2016, 11:48
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) شرکت تخصصی تجاری کار دوست واقع در شهر اصفهان با رویکرد یاری رساندن به واحدهای صنعتی و تولیدی جهت رشد و توسعه کسب و کار و رفع موانع موجود در آن با بهره گیری از تیمهای تخصصی و کارشناسی خود در مراحل و فرآیندهای گوناگون تأسیس گردید. در این فرایند اقدام به تاسیس واحدهای بازرگانی در صادرات، واردات و توسعه محصولات شما خواهد کرد.
پیش نهادهای تجاری.
آماده همکاری در زمینه صادرات و واردات از سرتاسر جهان.
دارای دفاتر متمرکز در ایران , ارمنستان , چین , کره , و ایتالیا.
شرکت تخصصی تجاری کاردوست هر آنچه را که به منظور راه اندازی و آغاز یک بیزینس جهت شرکتها و تجار مورد نیاز می باشد فراهم نموده و اقدام به پیاده سازی آن مینماید.
شرکت کاردوست پس از سالها تجربه در زمینه گیلسونایت، توانایی استخراج و تولید انواع گیلسونایت را دارا می باشد. گیلسونایت ( قیر طبیعی استخراج شده از معادن) در صنایع بسیاری از جمله آسفالت و راه سازی، رنگ و جوهر، حفاری چاه های نفتی ،ریخته گری، محصولات شیمیایی، ایزوگام و عایق سازی و ... مورد استفاده قرار می گیرد.
031306204214
Kardoost Arya Co | Introduction of Services and Products Kardoost Aria Co ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

hamidvatan
27-02-2016, 11:48
سلام من هم میخوام بیام تو اینکار کسی میتونه کمک کنه ، ممنون میشم

Kowsar Rastad
11-04-2016, 01:36
يك سوال دارم.با سرمايه كم اگر بخوام صادرات و واردات شروع كنم حدود بيست يا سي ميليون تومان امكانش هست؟با توجه به اين كه استان ما به عراق نزديك هست در شروع كار تاثير داره يانه؟بله چرا که نه

kiyani
11-04-2016, 02:24
توی شرایط الان گوجه فرنگی گزینه خوبی هست به روسیه

Parsa2016
12-04-2016, 00:28
سلام من کانادا هستم، کسی میتونه راهنمایی کنه چه جنسایی رو میتونم وارد کنم به ایران؟ یا حتی از ایران به کانادا؟ نظرتو در مورد تجهیزات پزشکی از کانادا به ایران چیه؟

دیار
12-04-2016, 00:52
تجهیزات پزشکی خوبه بتونی چمدونی یا خرد بیاری برات میصرفه

ali73
12-04-2016, 12:05
دوستان و همکاران سلام

فروش عمده مرغ منجمد جهت صادرات و پخش داخلی با بهترین کیفیت و بسته بندی

مرغ منجمد
وزن 1 تا 1.6، قیمت ۵۸۰۰ تومان — وزن 1.6 تا 2.2،قیمت۵۵۰۰ تومان
هما مرغ اصفهان (نازلترین قیمت)

فروش نقدی و چکی حتی با ضمانت بانک

حواله از شرکت خصوصی (بدون واسطه و دلال)

09137549385 جزینی mohammadja7

fahamparsa
27-04-2016, 21:47
سلام میخواستم بپرسم که شرکت بازرگانی جایی هست یا کسی هست که به صورت کار آموز برم پیشش یاد بگیرم کاررو

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

farhadsn20
28-04-2016, 22:18
سلام.دوستان اولین گام در زمینه صادرات و واردات بازاریابی است.شما باید مشتری و امکان فروش محصولی را داشته باشید تا مبادرت به ورود یا خروج اون بکنید.من اینجا صادرات را به صورت کلی میگم شما باید از طریق نمایشگا ههای بیم المللی ,سایت های b2b,یلوپیج ها,اتاق های مشترک بازرگانی و ...مشتری برای جنس خود پیدا کنید.حالا چون این روش ها کمی هزینه دارند به شما بازاریابی حضوری رو توصیه می کنم با مسافرت به یکی از کشورهای همسایه مانند ترکیه و یا عراق و انتخاب یک محصول با بازاریابی محصول خود بپردازید و با پیدا کردن مشتری با حجم کم مبادرت به صادرات در حجم کم کنید.09397526598

farhadsn20
28-04-2016, 22:27
سلام شما می تونید در زمینه زعفران کار بکنید.

bahavar
30-04-2016, 11:49
سلام دوستان
من هرچی گشتم نفهمیدم چطوری میتونم تاپیک بزنم به خاطر همین سوالمو اینجا میپرسم

شرکتها بعضا برای استخدام "کارشناس بازرگانی خارجی" آگهی میزنن.میخواستم بدونم وضایف این کارشناس دقیقا چیه و ایا باید کارت بازرگانی یا پروانه حق العملکاری داشته باشه؟؟

ایران-روسیه
07-05-2016, 13:40
قابل توجه بازرگانان و تاجران محترم!!!

دور دوم نشست تجاری ایران و روسیه با هدف افزایش سهم صادرات ایران به بازار روسیه در تاریخ 24 خرداد ماه برگزار خواهد شد
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد گروههای کالایی و شرکتهای روس حاضر در نشست با شماره همراه 09363789889 تماس بگیرید
زمانی

برخی از گزوه های کالایی:
مواد غذایی
خشکبار
میوه،سبزیجات و صیفی جات تازه و خشک
صنایع دستی و فرش
پتروشیمی و مشتفات نفتی
آهن و فلزات
چوب و مواد اولیه
سیمان
و ...

akbari.civil2020
24-05-2016, 00:49
سلام كسي تجربه واردات كاشي وسراميك داره من سوْال دارم ؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

Luxmarket
04-06-2016, 15:28
با سلام متاسفانه ارسال تایپیک جدید را ندارم
من در زمینه تولید اجاق گاز های فر طرح فر و رومیزی مشغول هستم
به نظر دوستان آیا اجاق گاز قابلیت صادرات به کشورهای همجوار را دارد با وجود اجاق گاز های خارجی
چون حتی داخل ایران هم بیشتر اجاق گازها وارداتی هستند
اشخاصی که در این زمینه فعالیت یا اطلاعی دارند کمک کنند
ممنون

Zihota
01-07-2016, 18:12
سلام من هم از اصفهانم وحدود ۳۰ملیون سرمایه دارم ونمیدونم از کجا شروع کنم دوست دارم تجارت کنم وپولم درسال چندبرابرکنم لطفا راهنماییم کنید واین کل سرمایه ام

kazemi.hadi67
26-07-2016, 22:17
سلام من سزمایه حدود 50 تا دارم و فروشنده زرشک در خراسان هستم .میخواستم صادرات زرشک انجام بدم اما نمیدونم از کجا شروع کنم.
لطفا راهنماییم کنید . متشکرم

Espiran
27-07-2016, 01:23
سلام. من می خوام وارد کارصادرات بشم به نظرم با عراق با سرمایه کمتری میشه کار کرد.کسی در این زمینه می تونه کمکم کنه؟؟:tired:

با سلام ما در زمينه صادرات به عراق كار ميكنيم شما تو چه زمینه ای میخواین کار بکنیین تا همکاری و یا راهنمای بکنیم تلگرام009647505062086

Espiran
27-07-2016, 01:34

با سلام ما صادرات به عراق انجام میدیم واگر خواستین در این زمینه میتونم بهتون در حد توان اطلاعات کاافی بهتون بدم و یا همکاری بکنم ولی لطفا بگین کدوم استان هستین و شهر. 009647505062086 تلگرام

parsa 93
27-07-2016, 09:49
سلام من ساکن تبریز هستم و شاید تو تجارت به جمهوری آذر بایجان و ترکیه بتونم کمکتون کنم

parsa 93
27-07-2016, 09:51
همون دوستمون که می خواد تو صادرات زرشک فعالیت کنه میتونم تو صادرات به ترکیه و جمهوری آذر بایجان کمکتون کنم

parsa 93
27-07-2016, 09:53
همون دوستمون که می خواد تو صادرات زرشک فعالیت کنه میتونم تو صادرات به ترکیه و جمهوری آذر بایجان کمکتون کنم

صرافی سفته
27-07-2016, 10:30
کلیه خدمات حوالجات ارزی- حواله ارزی سوئیفت - حواله ارزی وسترن یونیون - خدمات پرداخت اینترنتی - خرید و فروش ارزهای الکترونیک پی پال - پرفکت مانی - اسکریل - پی زا – اگو پی – اکی پی – بیت کوین - وبمانی و ...- خدمات ویزا ومستر کارت فیزیکی و مجازی
پرداخت هزینه ثبت مقالات و کنفرانس ها های بین المللی
پرداخت هزینه آزمون های بین المللی تافل و آیلتس
رزرو آنلاین هتل های خارجی
رزرو مستقیم پروازهای خارجی
پرداخت هزینه خریدهای آنلاین از سایتهای خارجی
و.......
صرافی آنلاین سفته مالزی | حواله ارزی و وسترن یونیون | پرداخت آنلاین ارزی ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
پرداخت آنلاین سفته | پیپال - اسکریل - پرفکت مانی - ویزاکارت ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
پرداخت آنلاین ارزی سفته:پی پال|پرفکت مانی|اسکریل|ویزا ومسترکارت فیزیکی ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

kazemi.hadi67
27-07-2016, 17:12

ممنون میشم اگه کمکم کنید
چطوری؟

مممم
04-08-2016, 15:23
من عسل خوب چهل گیاه وعسل گون و چند نوع عسل دیگه دارم. چطور صادر کنم با یک فیمت خوب09359365049

rezaee
12-08-2016, 14:15
سلام

دوستان کسی که کارت بازرگانی نداره، آیا میتونه بره در یک کشور خارجی و جنسی رو بصورت عمده بخره و به ایران ارسال کنه. بعد از یک ترخیص کار بخواد تا جنسش رو براش ترخیص کنه؟؟

یعنی بدون داشتن کارت بازرگانی، چه در کشور مبدا و چه در کشور مقصد مشکلی ایجاد نمیکنه؟

همچنین درصد عرف که یک ترخیص کار برای کارش برمیداره حدودا چقدره؟

كاظمى
21-08-2016, 09:59
آقای جامی و استوار و البته مهندس زارعی وکیانا ی عزیز خب اگه این همه راهنمایی و کار از دستتون برمیاد منو تازه وارد رو هم قاطی خودتون کنید دیگه!!!!!!!:happy::happy: چون منم گیر کردم نمی دونم چی سود زیادی داره تو عراق و یا با کی همکاری کنم البته به آقا خشایار و ناصر جان و مهندس زارعی زحمت می دم و پرس و جو می کنم....منو هم در جمعتان پذیرا باشید

سلام دوستان
روزتان به خير

كاظمى
21-08-2016, 10:06
سلام
براى نوشتن پيام ، حداقل يا حداكثرى تعيين شده است ؟

Moh.gh
22-08-2016, 18:10
سلام دوستان. محمد هستم و دارای اقامت هنگ کنگ و ایران. در زمینه واردات از چین هم فعال هستم. در صورت تمایل به همکاری در زمینه های Sourcing, Marketing, Sale & Purchasing با من تماس بگیرید: 09125082927

Ramamallahi
06-11-2016, 20:34
با سلام 09335928988 تلگرام
پیشنهاد ویژه ای براتون دارم اگه بتونید جنس از آمریکا به عمان بفرستید

Ramamallahi
06-11-2016, 20:37
سلام من کانادا هستم، کسی میتونه راهنمایی کنه چه جنسایی رو میتونم وارد کنم به ایران؟ یا حتی از ایران به کانادا؟ نظرتو در مورد تجهیزات پزشکی از کانادا به ایران چیه؟
09335928988تلگرام
تکست بدید

smhtsh
07-11-2016, 14:16
salam
man do meliati iran-uk hastam....vali sakene tehran hastam felan..baraye varedat az Hong Kong b iran niaz b moshavere va ham fekri daram
TEL: 09301441413

سفته
07-11-2016, 17:13
ارسال حواله یوان چین بدون کارمزد
صرافی مالزی|حواله ارزی و بازرگانی سفته|حواله دلار,رینگیت,یوان,لیر,یورو ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Luxmarket
01-12-2016, 22:02
با سلام و خسته نباشید خدمت کاربران و تاجران متحرم سایت تاجر بانک

من در جستجوی یک شرکت بازرگانی داخل اصفهان هستم که به مدت چند ماه به عنوان کارآموز داخل آن شرکت کار کنم و هیچ حقوقی هم نیاز ندارم

لطفا تاجران اصفهانی که براشون مشکلی نیست لطف کنند شمارشون رو پیام خصوصی بفرستند تا باهاشون تماس بگیرم ممنون از شما

Saeedemami
05-12-2016, 04:41
سلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستان
من انواع مختلف جنسهاي پاكستانى و هندي إز مرزهاي بلوچستان وارد ميكنم.
اينجا سفارش إز مشتري ميگيرم هر جنسي كه مشتري بخواد براش ميارم.
خودم تازه شروع كردم فقط مشتري بلوچستان دارم.
الان ميخوام تهران يا شهرستانهاي هم بفرستم ولي مشتري ندارم و كسي راه نميشناسم.
1يا2نفر براي شركت إز تهران يا استانهاي مختلف که به تجارت علاقه مندن و قصد شروع فعالیت اقتصاد دارند بتونند مشتري پيدا كنن سفارش جنسهاي مختلف بگيرند.
باقي كار با من خريد واردكردن فرستادن شهرستان هم با خودمه
سود خوبي داره تازه اگه تهران يا شهرستانهاي مشتري داشته باشي سوده خيلي بيشتره و براي مشتري ارزون تموم ميشه
الباقي بعد أنشالله
ايميل؛ saeedsaeed581@gmail.com
Saidplosh@yahoo.com :ياهو
شماره واتساپ وتلگرام :09153455250
بيشتر موقع تلگرامم اونلاينم تلگرام پي ام بديد
بـــــا تشكــــر: سعيـــدامـــــامـــي

مشرق
25-12-2016, 16:21
شرکت بازرگانی مانا گستر زاب / ترخیص کالای شما از گمرک سردشت به کردستان عراق / با مجوز رسمی از سازمان بازرگانی آذربایجان غربی/صادرات واردات /

ماامین تجارت شما هستیم
09144446000/رشیدی

مشرق
25-12-2016, 16:22
ترخیص کالای شما از گمرک سردشت به کردستان عراق / با مجوز رسمی از سازمان بازرگانی آذربایجان غربی/صادرات واردات /

ماامین تجارت شما هستیم
09144446000

سفته
26-12-2016, 12:06
سالاری, [26.12.16 10:26]
ارسال حواله وسترن یونیون در کمتر از یکساعت
تضمین بهترین نرخ و کمترین کارمزد
دفتر هماهنگی تهران : خیابان گاندی جنوبی - خیابان سی ونهم - پلاک 22 - طبقه سوم

شماره تماس : 88205542 موبایل ایران : 09128959116 تماس از ساعت 10 صبح تا 4 عصر
صرافی مالزی چین |حواله ارزی و بازرگانی سفته|حواله دلار,رینگیت,یوان,لیر,یورو ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

mojtabashami
06-01-2017, 02:49
باسلام و عرض ادب من تازه میخوام وارد کار صادرات بشم و کاملا صفر کیلومترم برای شروع میخوام با صادرات چمدانی شروع کنم هم شرایط و نیازهای کشور مقصد رو بسنجم و هم تجربه اولیه داشته باشم میتونین راهنماییم کنین تو صادرات چمدانی وزن اجناس و یا قیمت تا چقد مجازه؟و آیا برا همه کشور ها یکسانه یا نه ممنون

محسن کلاته
10-01-2017, 18:09
سلام میخوام محصولاتمو تو بازار اروپا بفروشم کسی میتونه کمکم کنه

fardiali
12-01-2017, 09:53
برده کره محلی و روغن حیوانی چطور ؟

fardiali
12-01-2017, 09:58
دوستان لطفا در مورد صادرات زالو به روسیه و همچنین صادرات فرش کمکم و راهنماییم کنید

fardiali
12-01-2017, 09:59
من از استان اردبیل در خدمتم 09145297002

fardiali
12-01-2017, 10:02
1يا2نفر براي شركت إز تهران يا استانهاي مختلف که به تجارت علاقه مندن و قصد شروع فعالیت اقتصاد دارند بتونند مشتري پيدا كنن سفارش جنسهاي مختلف بگيرند.
سود خوبي داره تازه اگه تهران يا شهرستانهاي مشتري داشته باشي سوده خيلي بيشتره و براي مشتري ارزون تموم ميشه
الباقي بعد أنشالله
بـــــا تشكــــر: سعيـــدامـــــامـــي

چه جنسهایی وارد می کنید ؟ من از استان اردبیل در خدمتم

pasha050
06-02-2017, 11:51
با سلام خدمت دوستان
تصمیم دارم چند قلم کالا رو به گرجستان صادر کنم. نیاز به راهنمایی دارم.

ممنونم

Ghaem
20-02-2017, 18:03
با سلام.
من تازه عضو سایت شدم و اطلاعات کمی در مورد صادرات و واردات دارم.میخواستم این کار رو شروع کنم.برای شروع مقداری مواد غذایی منجمد و داروی گیاهی دارم که میخوام اونهارو صادر کنم به کشور های اروپایی.آیا این کار رو با یک شرکت تجاری انجام بدم.یعنی جنس رو بدم که اونها برام صادر کنن.در این صورت آیا باید با شرکت قرارداد ببندم.،تعرفه شرکت ها چقدره معمولا. و یک موضوع دیگه اینکه اگر بخوام با پست هوایی این کار رو انجام بدم آیا میشه.
اگر من خودم از طریق اینترنت مشتری پیدا کنم چی؟امکان انتقال وجه از خارج از کشور به حساب من در بانک های ایرانی ممکنه .برای دریافت پول باید چکار کنم.
با تشکر از همه

farhadsn20
21-02-2017, 01:14
دوستانی که میخوان کالا در حجم کم به عراق صادر کنند من میتونم براشون این کار رو انجام بدم
009647517574401

mohsen352
14-03-2017, 12:55
سلام اخیرا در کشور آذربایجان دفتری زدم متوجه شدم از داروهای گیاهی ایرانی استقبال میکنن اگه مایل بودی با هم همکاری کنیم

اصفهان 95
15-03-2017, 10:39
سلام براي فروش اجناس در استان اصفهان ميتوانم كمكتان بكنم ليست اجناس خودتان را برايم ايميل كنيد البته با قيمت تحويل در اصفهان yazdkhastir@yahoo.com متشكرم

اصفهان 95
16-03-2017, 11:14
سلام اخیرا در کشور آذربایجان دفتری زدم متوجه شدم از داروهای گیاهی ایرانی استقبال میکنن اگه مایل بودی با هم همکاری کنیم

سلام در اين خصوص ميتوانم با شما همكاري داشته باشم لطفا داروهاي گياهي يا سبزيجات معطر ي كه بازار دارد را ايميل فرماييد yazdkhastir@yahoo.co (yazdkhastir@yahoo.com)m در ساير زمينه ها هم منجمله صنايع دستي هم اگه بتوانيد فعاليت كنيد خوب است و ميتو انيم كار كنيم . با تشكر

AHMAD TAHER
22-03-2017, 21:52
سلام خدمت دوستان.بنده سوالاتی در مورد وارد کردن قطعات لوازم خانگی از چین داشتم.ممنون میشم راهنمایی کنید.
1-حداقل سرمایه ای که میشه باهاش از چین کالا وارد کرد چقدر باید باشه؟؟؟
2-ایا با خوردن هزینه گمرک بازم ارزش خرید از چین وجود داره؟

said20
23-03-2017, 16:44
سلام محسنجان کشور آذربایجان یک رقم خیار هست بنام باکویئ یا یار مینی خیلی اونجا طرفدار داره در زمستان اگر مشتری پیدا کنی ما میتونیم تامین کنیم

دیجی
28-03-2017, 14:35
یه پیشنهاد خوب برای تجار و بازرگانان:توانایی ثبت رایگان و مشاهده درخواستهای تجاری بازرگانی ومزایده و مناقصه بین المللی و داخلی در لینک سایت
دیجی سیلک رود: لیست درخواستهای خريد و فروش شرکت های ایرانی و بین المللی ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

دیجی
28-03-2017, 14:53
یه پیشنهاد خوب برای تجار و بازرگانان:توانایی ثبت رایگان و مشاهده درخواستهای تجاری بازرگانی ومزایده و مناقصه بین المللی و داخلی در لینک سایت
دیجی سیلک رود: لیست درخواستهای خريد و فروش شرکت های ایرانی و بین المللی ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

دیجی
28-03-2017, 15:04
یه پیشنهاد خوب برای تجار و بازرگانان: توانایی ثبت رایگان و مشاهده درخواستهای تجاری بازرگانی ومزایده و مناقصه بین المللی و داخلی در لینک سایت

دیجی
28-03-2017, 15:16
یه پیشنهاد خوب برای تجار و بازرگانان: توانایی ثبت رایگان و مشاهده درخواستهای تجاری بازرگانی ومزایده و مناقصه بین المللی و داخلی در لینک سایت

سلام.دوستان اولین گام در زمینه صادرات و واردات بازاریابی است.شما باید مشتری و امکان فروش محصولی را داشته باشید تا مبادرت به ورود یا خروج اون بکنید.من اینجا صادرات را به صورت کلی میگم شما باید از طریق نمایشگا ههای بیم المللی ,سایت های b2b,یلوپیج ها,اتاق های مشترک بازرگانی و ...مشتری برای جنس خود پیدا کنید.حالا چون این روش ها کمی هزینه دارند به شما بازاریابی حضوری رو توصیه می کنم با مسافرت به یکی از کشورهای همسایه مانند ترکیه و یا عراق و انتخاب یک محصول با بازاریابی محصول خود بپردازید و با پیدا کردن مشتری با حجم کم مبادرت به صادرات در حجم کم کنید.09397526598

marketmakers
24-04-2017, 20:10
مشاوره رایگان بازرگانی

Market Maker – Business - مشاوره بازرگانی رایگان ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

dani7733
26-04-2017, 09:50
سلام دوست عزیز...من الان خیلی وقته دنبال واردات و صادرات از عراق و ترکمنستان هستم!!!ولی متاسفانه چون هیچ اشنایی ندارم و هیچ پیش زمینه ایی از این کار ندارم خدایی موندم چیکار کنم و از کجا شروع کنم!!!اگه میشه و زحمتی نداره ازتون میخوام که منو هم تواین راه یاری کنین!!:snitch::snitch:

qermez
26-04-2017, 11:46
برای مشاوره صنعتی و توسعه کسب و کار خود با متخصصین ما در تماس باشید.

02177628000

مشاوره صنعت اقتصادی ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

exim
26-04-2017, 18:47
الباقي بعد أنشالله
بـــــا تشكــــر: سعيـــدامـــــامـــي÷

exim
26-04-2017, 18:52
سلام اقای امامی

پیغام شمارادرسایت دیدم.
من علاقمند به کارهای بازرگانی هستم و تجربه کمی دراین زمینه دارم وقصد ورود به این کار رادارم.میخواستم بدانم که درزمینه چه محصولاتی ازهندو پاکستان فعالیت میکنیدشاید بتوانیم باهم همکاری نماییم.

با تشکر
علیزاده

exim
27-04-2017, 08:16

باعرض سلام

ایا روی گیاه دارویی بخصوصی فعالیت دارید؟

باتشکر علیزاده

marketmakers
28-04-2017, 19:03
انه کارگزاری مارکت میکر

ایران-عراق-ترکیه-افغانستان
کشف فرصت های تجاری و کسب و کار جدید
در کوتاه ترین زمان محصول خود را ه فروش رسانید

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

چگونه به بازار ورود پیدا کنیم؟
میزان پذیرش بازار چقدر است؟
با چه حجمی از کالا و یا محصول وارد بازار شویم؟
قیمت محصول در بازار باید چه مقدار باشد؟خانه کارگزاری مارکت میکر

کشف فرصت های تجاری و کسب و کار جدید
در کوتاه ترین زمان محصول خود را به فروش برسانید

چگونه به بازار ورود پیدا کنیم؟
میزان پذیرش بازار چقدر است؟
با چه حجمی از کالا و یا محصول وارد بازار شویم؟
قیمت محصول در بازار باید چه مقدار باشد؟

khajeh
09-06-2017, 22:58
سلام دوست عزیز
چرا امکانش نباشه، با هر سرمایه ای میشه تجارت رو شروع کرد ، البته یه حداقلی لازم هست و قاعدتا سود کم خواهد بود تا اینکه کم کم سرمایه افزایش پیدا کنه. فقط من فکر میکنم چون سرمایه ات کمه باید با دقت بیشتر و تحقیق بیشتر وارد بشی و ریسک رو به شدت پایین بیاری و حاشیه امنیت رو بالا ببری تا سرمایه ات به خطر نیوفته.
من در مورد تجارت با عراق اطلاعاتی ندارم ولی از اونجا که گفتی استان شما نزدیک عراق هست، فکر میکنم بهترین حالت شروع با کشور عراق باشه. عراق یکی از 10 کشور اول در زمینه صادرات کالاهای ایرانی هست و به خاطر هم مرز بودن با ایران یکی از فاکتورهای قیمت که حمل و نقل هست در تجارت با عراق در بهترین حالتش قرار میگیره .
میتونی با توجه به سرمایه ات :
-با شناخت از پتانسیل های صادراتی شهر و استانی که در اون زندگی میکنی
-شناخت و مطالعه در زمینه اطلاعات پایه ای تجارت
-بازار عراق
-کالایی که میشناسی یا زمینه ای که تخصص داری
کارت رو شروع کنی.

دوست عزیز اعتباری کار نکن با عراق

.adel
11-06-2017, 17:42
sghl fi ili ns,jhk ;sسلام خدمت همه دوستان. دوستان عزیز کسی در مورد صادرات اب پرتقال مرغوب اطلاعی داره . مشتری هست توی کشور های اطراف یا خیر ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

محمد رهام
17-07-2017, 12:38
کلیه عزیزانی که میتونن که تو صادرات و فروش و بازریابی زعفران درجه یک با سود مشارکت عالی همکاری داشته باشن تماس بگیرن ...09151580179 خاکی

kasra1361
26-07-2017, 18:04
سیرسفید صادراتی درتناژمختلف موجود میباشد09037698547

محمد رهام
21-08-2017, 07:34
سلام دوستانی که میتونن که در زمینه صادرات و فروش زعفران درجه یک همکاری داشته باشن تماس بگیرن ...تلگرام 09151580179 خاکی

mozafar219
01-10-2017, 11:55
دوستان من يه سؤال دارم كه خيلى دنبال جوابش گشتم پيدا نكردم. ميخواستم بپرسم درصد سود صادرات كالاهاى ايرانى به كشورهاى همسايه چقده يعنى مثلا اگه به مقدار صد ميليون تومن محصولات پتروشيمى يا سيمان به كشورهاى همسايه بفروشيم سود خالص اين معامله براى صادركننده ايرانى چقده. يه تاجر معمولى در سال حدودا چقدر فروش داشته باشه قابل قبوله و ميشه گفت نسبتا موفقه؟
و همچنين اين سؤال رو براى واردات دارم. از دوستان خواهش مى كنم اگه كسى در اين زمينه اطلاعات مفيدى داره راهنمايى كنه ممنون.

Sent from my iPad using Tapatalk

setare 1396
14-10-2017, 13:40
چه سوال خوبی کاش واقعن کسی در این مورد راهنمایی کنه.
طراحی سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

setare 1396
17-10-2017, 11:45
طراحی سایت تفریحی و گیم آنلاین رو دنبال کنید.مرسی

xavi
21-10-2017, 11:59
سلامی خود ایران نمیشه تجارت کرد ..من خودم اهل تبریزم....
دوستان تو

ehsan_da81
22-10-2017, 03:48
سلام
جواب این سوال کاملا بستگی به تجارت شما و نوع مشتری شما داره و در شرایط مختلف متفاوت هست

مثلا کمبود کالا
میزان تغییرات ارز
قدرت نقد شوندگی
و از همه مهمتر داشتن تخصص شما در کالا مورد تجارت

بعضی لوازم هست که با دوبار صادرات یا واردات سودی معادل 100 بار صادرات کالای دیگر دارد
هرچه کالا تخصصی باشه سودش بیشتره

PILAPILA
22-10-2017, 19:58
دوستان حداقل چقدر باید سرمایه داشته باشم تا بتونیم وارد کار صادرات بشیم؟(سنگ و سیمان برای کشور های شمالی مثل ترکمنستان)

xavi
25-10-2017, 14:51
سلام

نه کالا نیست

میخواستم ببینم میشه با ده میلیون در کار ارز و بورس سرمایه گذاری کرد؟؟

xavi
01-11-2017, 17:33
ممنون میشم...کسی برای کامنتم راهنمایی بکنه...سپاس

xavi
06-11-2017, 16:55
سلام

اگه برای کامنتم کمک بکنه سپاسگزار میشم....

Mozafar
07-11-2017, 01:24
دوست عزیز سر کسی کلاه نذارید لطفا الان هبچ تجارتی وجود نداره 35 درصد سود داشته باشه. مگه تجارت کالاهایی که انحصاری باشه که اونم در اختیار دولته. من الان سه ساله دارم تو این زمینه تحقیق می کنم که اینو میگم.

amirhalipoor
11-01-2018, 14:15
آیا مشکل فروش دارید ؟

نماینده های خوب در شهر های مختلف لازم دارید ؟

نمی دانید در کدام استان شروع به کار کنید ؟

تا حالا به فکر صادر کردن محصولاتتون افتادین ؟

برای تولید محصول بهتر احتیاج به واردات مواد اولیه خاصی داشتین ؟

آیا میخواهید پرسنل فروش خود را با جدیدترین متد های روز آشنا کنید ؟

آیا میخواهید با سرمایه اندک کسب و کار جدیدی راه اندازی کنید ؟

خًب می تونید در مورد همه ی این مسائل روی ما حساب کنید ..... اسم ما مارکت میکرز ، تخصص ما بهبود شرایط حال شما

جهت ورود به بازارهای جدید و ارتقاء فروش در بازارهای فعلی خود با دفاتر ما در ارتباط باشید

mohamaad
12-03-2018, 01:54
سلام دوستان وقتتون بخیر. من خیلی علاقه تو حوزه صادرات دارم و از مازندران هستم. حوزه کاری من بیشتر تولید محصولات هنریه .. خواستم بدونم کسی تو این حوزه تجربه داره که ازشون اسفاده کنم؟ اگرم پیشنهاد دیگه ای برای صادرات از این منطقه دارید بگید .. ممنونم

black pearl
06-04-2018, 16:35
ترخیص کالا و صادرات و واردات از گمرک بازرگان و منطقه ازاد ماکو

09146017003

meyt12
09-04-2018, 21:05
سلام
من تولیدکننده بدلیجات هستم تو امر صادرات از بازاریابی و فروش نیاز به کمک دارم
۰۹۳۶۶۰۲۳۲۲۲

www.russiamarket.ir
27-05-2018, 20:59
بازاريابي و فروش محصولات كشاورزي -مواد غذايي و خشكبار در روسيه

ترخيص و نرخ گمركي محصولات در روسيه

ارائۀ مشاوره جهت صادرات مستقیم و اطلاع رسانی مستمر

راشا ماركت جهت یاری رساندن به صادرکنندگان ایرانی که مایلند مستقیما محصولات خود را در فودسیتی مسکو عرضه کنند، اقدام به ارائۀ خدمات مشاوره ای تخصصی و اطلاع رسانی مستمر نموده است. بخشی از اطلاعات نظیر متوسط قیمت هفتگی اقلام عمده صادراتی در بازار روسیه، تعرفه های گمرکی و نرخ برابری روبل به دلار آمریکا و ریال ایران به صورت آنلاین و رایگان از طریق كارشناسان مربوطه در اختیار صادرکنندگان محترم قرار می گیرد. پس از گشایش حساب کاربری می توانید با انتخاب گزینۀ فودسیتی مسکو در بخش بازارها به پنل اطلاعات مراجعه نمایید. بخش دیگری از اطلاعات بنا به درخواست صادرکننده و به سفارش وی تهیه می شود. برای تهیه این اطلاعات از پرسنل محلی که در محل فوت سیتی حضور دارند در مسکو فعالیت می کنند، استفاده می شود. داشتن این اطلاعات قبل از اقدام به صادرات در اکثر مواقع موجب می شود صادر کننده کمتر دچار اشتباه شود و ریسک معاملات خود را به حداقل برساند.

با ما تماس بگیرید.
Telegram: Contact russiamarketz ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
آدرس سایت راشامارکت :

تماس مستقیم-تلگرام-واتس اپ
79855517170+
79168869392+
مهران خزایی

رحمان بهیار
19-06-2018, 16:12
سلام به شما دوست عزیز که تجربیاتت رو به اشتراک گذاشتی از شما ممنونم،در خصوص صادرات برنج ایرانی و لوبیای چیتی به عراق اطلاعاتی دارید؟ ممنون میشم اگه پاسخ بدید

nasimnami
20-06-2018, 15:17
سلام، ممنون از مطلب خوبتون و بسیار مفید بود

باقر
02-07-2018, 15:00
تتتت

باقر
02-07-2018, 15:07
با سلام خدمت تمامی عزیزان.
من یک تولید کننده در زمینه داروهای گیاهی، عرقیات سنتی، روغن های گیاهی، انواع سرکه و شیره های مختلف سنتی و همه نوع گیاه دارویی بصورت عمده می باشم. با رکود بازار داخلی، در حال حاضر خیلی علاقه مند به فعالیت در زمینه صادرات به کشور های مختلف هستم. اگر کسی میتونه منو راهنمایی کنه خیلی ممنون میشم. من لینک کانالمونو جهت آشنایی عزیزان با تعدادی از محصولاتمون براتون میزارم.

لینک کانال تلگرام: Telegram: Contact @Fathiyoun ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
: 09144205528
: 04137233390
☎️: 04137234214
✉️: R.m.salamat.co@gmail.com
@fathiyoun

با تشکر از تمامی دوستان

باقر
02-07-2018, 15:09
با سلام خدمت تمامی عزیزان.
من یک تولید کننده در زمینه داروهای گیاهی، عرقیات سنتی، روغن های گیاهی، انواع سرکه و شیره های مختلف سنتی و همه نوع گیاه دارویی بصورت عمده می باشم. با رکود بازار داخلی، در حال حاضر خیلی علاقه مند به فعالیت در زمینه صادرات به کشور های مختلف هستم. اگر کسی میتونه منو راهنمایی کنه خیلی ممنون میشم. من لینک کانالمونو جهت آشنایی عزیزان با تعدادی از محصولاتمون براتون میزارم.

لینک کانال تلگرام: Telegram: Contact @Fathiyoun ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
: 09144205528
: 04137233390
☎️: 04137234214
✉️: R.m.salamat.co@gmail.com
@fathiyoun

با تشکر از تمامی دوستان

samannazari
08-10-2018, 12:58
سلام خدمت دوستان گرامی

به نظر من مشاوره با ی ادم کار بلد خیلی تاثیر بیشتری داره تا مطالعه در اون زمینه

من اولین باره وارد این سایت شدم خیلی هم موضوعات جالبی داره و همچنین افراد خبره هم کم نیستن که این به راه اندازی کسب و کار خیلی کمک میکنه

من هم از دوستان تقاضا دارم راهنمایی کنن در صورت امکان

منم علاقه دارم وارد این جور کارها بشم ولی خب مشاورش رو اصلا پیدا نکردم، امیدوارم کسی باشه که بتونه مشاوره درجه یکی رو معرفی کنه

همه ما دنبال سود هستیم

برای ی بیزینس من شدن چی پیشنهاد هایی دارید از کجا باید شروع کرد با چ کسانی باید مشورت کرد

با تشکر از اعضا

پیمامن
08-10-2018, 16:47
با سلام . من سرمایه کمی دارم حدود ۲۰ تومن حدودا. علاقمندم به کار صادرات چون خوبیه های خودشو داره . اگر کسی که تجربه این کارو داره و میتونه از سرمایه من هم درست استفاده کنه یا علی . با شماره 09170158803 تماس بگیره

پرسپولیس
13-10-2018, 18:27
دوستان گلم مشکل من تو صادرات زبان کشور مقصد هست که عربی که صفر انگلیسی نه زیاد بلد نیستم.من تو کار زعفران هستم مشتری هم هست اما چون نمیتونم ارتباط برقرار کنم لنگ موندم.دوستانی که تجربه دارن اگر فکری ایده ای دارن لطفا در میون بگزارن ممنون میشم 09124349984 mehrsh4d@gmail.com:cowboy:

sfa0731
14-10-2018, 19:07
ما میتونیم تو بحث مکاتبات و ارتباطات همکاری کنیم

Mahmoud Nazari
15-10-2018, 12:07
چطوری؟ میتونین بیشتر توضیح بدین

60hoda
16-10-2018, 12:09
سلام
من عضو جدید هستم از استان گیلان و ساکن تهران
در زمینه صادرات نیاز به راهنمایی دارم
ممنون

Mahmoud Nazari
17-10-2018, 14:39
سلام ابتدا بایستی بازار هدفتون را نیاز سنجی کنید و براساس اون نیاز حرکت کنید و یا محصولاتی را که در دست دارید رو ارزیابی کرده و براشون بازار پیدا کنید برای شرو کشورهای همسایه گزینه خوبی هست.

f.marzbani1989
21-10-2018, 21:36
باسلام
شما کالایی هایی میتونی تامین کنید
مرزبانی
09129321698

Feri
22-10-2018, 16:47
سلام دوستان . من و دوستانم در زمینه تولید صنایع دستی فعالیت میکنیم و میخواهیم محصولاتمون را صادرکنیم. کسی میتونه کمک کنه. کارهای ما به طور ویژه در زمینه میناکاری روی سفال. زیورالات دست ساز رزینی و سنگ هست و پیکرتراشی روی چوب. کاتالوگ هم میتونم بفرستم براتون. حتی اگر کسی بتونه در زمینه بازاریابی در کشورهای همسایه یا اروپایی کمک کنه ما استقبال میکنیم.
۰۹۰۳۲۲۲۰۹۳۲
Handicraft.salehi@gmail.com

Feri
23-10-2018, 00:47
میشه ایمیل بدین تا بیشتر مذاکره کنیم

Alikm1380
23-10-2018, 16:39
سلام
می خواهم وارد کار صادرات بشوم، اما هیچی از صادرات نمیدانم و هیچ سرمایه ای ندارم عملاَ صفر صفرام.آیا امکانش هست.و از شما دوستان عزیز راهنمای می خواهم که از کجا شروع کنم.در ضمن اهل بوشهر هستم.

Sahar_Ghanbarzade
28-10-2018, 00:12
با سلام بنده دنبال بازار هدف در کشورهای اروپایی هستم برای صادرات ممنون میشم اگر کسی هست

سعید سیاه چشم
29-10-2018, 16:12
Salam aghaye binalood shomare telegram tuno lotf mikonin

منیره جعفریان
24-12-2018, 23:54
سلام شرایط همکاریتون چطوره؟ هنوز مایل به همکاری هستید؟
ادرس ایمیلتون رو اگر داشته باشم در ارتباط باشیم

منیره جعفریان
24-12-2018, 23:56
سلام شرایط همکاریتون رو میفرمایید؟ ایمیلتونو لطف میکنید؟

artmis
01-01-2019, 14:34
سلام
عضو جدید هستم میخوام در زمینه صادرات به کشور عراق مثل حبوبات کارکنم ولی هیچ اطلاعاتی ندارم
با توجه به اینکه ساکن خرمشهر هستم و مرز زمینی با بصره عراق هست از کجا باید شروع کنم ؟
چه چیزایی لازم هست؟
میزان سرمایه م چقدر باشه میتونم جواب بگیرم؟

جلالی 37
24-02-2019, 14:36
سلام لطفا از پیشرفت کار خود بگویید.با تشکر

جلالی 37
24-02-2019, 14:41
اگر مایل هستید نوع همکاری را اعلام فرمایید.

جلالی 37
24-02-2019, 14:51
سلام در صورت تمایل بیشتر می شود حرف زد.متشکر می شوم

محسن63
24-02-2019, 18:01
اگر مایل هستید نوع همکاری را اعلام فرمایید.

سلام. شما علاقه دارید تو زمینه صادرات حبوبات به کشور عراق فعالیت کنید؟ آیا امکانش رو دارید؟ ما حبوبات درجه 1 موجود داریم.

خانم شفیعی
24-02-2019, 23:13
من برای صادرات نیاز به حبوبات درجه یک دارم...اگر تمایل به همکاری دارید لطفا شماره تماس بزارید..ممنونم

جلالی 37
25-02-2019, 15:57
بله مایل به همکاری هستم.اگر میتوانید با من تماس بگیرید .09121140772

hafeznasrollahzadeh
27-02-2019, 13:43
شرکت بازرگانی success group

ترخیص کالا صادرات , واردات

واردات تخصصی موز سبز بدون واسطه زیر قیمت بازار

ترخیص موز سبز از گمرک بازرگان در کمتر از ۲ روز

ترخیص تمامی کالاهای صادراتی در عرض ۳ ساعت

کادری مجرب و همیشه آماده به کار
آدرس دفتر : بازرگان روبه رویه پمپ بنزین مجتمع آراز
۰۹۱۴۲۷۸۸۰۱۳ : نصرالله زاده
۰۹۱۲۰۱۲۷۳۳۲ : پیشه ور

جاوید صادقی
08-04-2019, 08:37
با سلام
خرید و فروش گازوییل d2 صادراتی
به صورت صد در صد نقد-صادقی
موبایل09911662567
تلگرام 09373021569

مهران عبدی
24-06-2019, 03:54
سلام به همه دوستان تازه با این سایت اشنا شدم قصد دارم تو واردات کامپیوتر و کنسول های بازی وارد بشم سرمایه ابتدایی کم میخوام وارد کنم و بعد از بدست اوردن تجربه سرمایرو زیاد کنم میتوانید راهنمایی کنید که برای مثال خرید کنسول بازی از دبی بهتره یا چین و چگونه اقدام کنم ایا میتونم موفق بشم علاقه شدید به واردات دارم چند سالی هست تو فکرمه و دیگه تصمیم گرفتم تحقیق کردم ولی زیاد تو جریان کار قرار نمیدن دوستان و کم لطفی میکنن اگر راهنماییم کنید ممنون میشم مخصوصا کسانی که تو این حوضه هستن

بهار نادری
26-06-2019, 23:52
سلام دوستان تازه با تین سایت آشنا شدم من میخوام کار تجارت فرش انجام بدم اگه کسی مشتری داره واسه کشورهای آلمان ترکیه قطر و دبی ممنون میسم به من پی ام بده 09381621175

بهار نادری
26-06-2019, 23:53
سلام دوستان تازه با این سایت آشنا شدم من میخوام کار تجارت فرش انجام بدم اگه کسی مشتری داره واسه کشورهای آلمان ترکیه قطر و دبی ممنون میسم به من پی ام بده 09381621175

Fa. Haghgoo
27-06-2019, 12:13
برای واردات هر کالایی ، نیاز به گواهی بازرسی از قبیل ic (گواهی بانکی) یا coi/voc (گواهی بازرسی مورد نیاز اداره استاندارد ) داشتید ، با شماره من تماس بگیرید . 09901250264

جاوید صادقی
30-06-2019, 11:08
سلام دوستان تازه با تین سایت آشنا شدم من میخوام کار تجارت فرش انجام بدم اگه کسی مشتری داره واسه کشورهای آلمان ترکیه قطر و دبی ممنون میسم به من پی ام بده 09381621175

با بنده تماس بگیرید ساعت 18 به بعد 09911662567

مهران عبدی
14-07-2019, 05:46
سلام کسی از دوستان هست که اطلاعات و راهنمایی برای واردات قطعات کامپیوتر و مخصوصا کنسول بازی داشته باشه و محل عمده فروشای اصلی بدونه کجاست اگر اطلاعات دارید برام پخ کنید با تشکر
09351243566 واتساپ تلگرام

alirz
15-08-2019, 21:56
سلام دوستان
از اصفهان هستم،میخوام در مورد صادرات صنایع دستی و .. اطلاعات کسب کنم،چه راهی را پیشنهاد میدید؟

iman38
25-08-2019, 20:45
سلام من تولید کننده زغال چینی هستم میخواستم به عراق صادر کنم کسی انجام میده کمیسیون بگیره

iman.mt30@gmail.com

dan
05-12-2019, 02:19
دوست عزیز تورک اوغلانی من هیچ کاری نتونستم بکنم چون سرمایه برام جور نشد و آشنایی هم که بتونه عملا دستم رو بگیره نداشتم.
سلام کیانا،
من فکر میکنم یه جورایی شرایطم مثل شماست، ما هم نزدیک عراق هستیم، تجارت خوندم و دنبال تجارت با کردستان عراق هستم ولی تجربه ای تو این زمینه ندارم، یه سرمایه اندکی دارم و چند تا دوست و آشنا که میتونن راهنمایی کنن. اگه دوست داشتی میتونیم در این زمینه همکاری داشته باشیم
به جز ایشون هم هر کس دیگه ای پایه بود خبر بده
آیدی تلگرام @Sa_danesh2020

Zahra99
01-07-2020, 21:17
سلام. وقتتون بخیر. من تازه وارد این سایت شدم.
من قصد دارم از هند لوازم ارایشی وارد ایران کنم.کسی نیست از هند که بنده رو راهنمایی کنه؟یا هموطنان عزیز داخل کشور که آشنایی کامل دارند با این پروسه، بنده رو راهنمایی کنند. سرمایه هم فعلا ندارم . قصد دارم وام بگیرم اینکه چقدر پول و سرمایه نیازه و بقیه ریزه کاریا رو از اساتید خواهانم که راهنمایی کنند باشد که خداوند اجر راهنماییتونو هزاران برابر به کسب و کار و زندگیتون برگردونه. سپاس