PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بالا بودن قیمت های سایت علی بابا نسبت به بازار داخلی با نرخ ارز آزاد

ahmadrhp
05-08-2012, 15:47
سلام
من دنبال تجهیزات گلخانه توی سایت علی بابا می گشتم و همزمان با چندتا وارد کننده اصفهانی و یزدی قیمت ها رو چک کردم
اما به نظرم قیمت های سایت علی بابا نسبت به بازار داخلی با نرخ ارز آزاد و با تخمین حدود 35% هزینه برای رسوندنش به بازار) بالا بود
از اونجایی که اونها هم از چین محصولاتشون رو وارد می کنن، چطوری چنین چیزی ممکنه؟

zarei
07-08-2012, 11:13
سلام زراعی هستم رئیس شرکت حبوبات چشمه رعنا لیست کن بده وسایلو تا برات قیمت هار و بگیر درصورت تمایل می توانی از من خرید کنید.علی بابا ووراردات تو ولش کن تو ایران معاملعه کن تو ایران هم تحویل بگیرید.
شماره تماس09178110564
مهندس زارعی
کارشناس گیاهپزشکی
وب سایت:[Only Registered And Activated Users Can See Links]

حاجي
07-08-2012, 23:21
مواظب واسطه هايي كه خودشون جاي واردكننده ها ميزنند باشيد-البته خدا رو شكر توي اين سايت نداريم :unsure::unsure:

amir23
18-09-2014, 22:17
سلام
من دنبال تجهیزات گلخانه توی سایت علی بابا می گشتم و همزمان با چندتا وارد کننده اصفهانی و یزدی قیمت ها رو چک کردم
اما به نظرم قیمت های سایت علی بابا نسبت به بازار داخلی با نرخ ارز آزاد و با تخمین حدود 35% هزینه برای رسوندنش به بازار) بالا بود
از اونجایی که اونها هم از چین محصولاتشون رو وارد می کنن، چطوری چنین چیزی ممکنه؟
اول اینکه گاها واسطه ها رو در سایت علی بابا میبینید نه تولید کننده های اصلی
دوم اینکه حجم خریدتون وقتی بره بالا قیمت ناگهانی شکسته میشه باید با حجم بالا خرید کنید (مثل وارد کننده های بزرگ) تا قیمت بسیار مناسبی به دستتون برسه.