PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسب درآمد از طریق بیت کوین BitCoin رایگان و درآمد به دلار

جمشیدی
10-12-2018, 02:36
کسب درامد از سایت btcsmash

کافیه آدرس کیف پول بیت کوین خودتون رو وارد کنید و در سایت عضو شوید

از منوی home هر 3 ساعت میتوانید روی جعبه ها کلیک کنید و بیت کوین دریافت کنید

منوی Faucet هم هر ساعت بستگی به شانس شما جعبه هدیه میدهد

بخش ماین هم برای استخراج با مرورگر می باشد

وقتتون هدر ندید وارد سایت بشید و ثبت نام کنید
:cool:همیشه اولین نفر باشید:cool:

BTC Smash! ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

اگر کیف پول مجازی ندارید از طریق سایت زیر کیف پول مجازی و مطمعن بسازید
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
با فییلتررشکن وارد سایت بشید

([Only Registered And Activated Users Can See Links])اگر سوالی داشتید به آی دی من در تلگرام پیام بدید
ashkanjr1989
ashkanjr1989
ashkanjr1989

جاوید صادقی
10-12-2018, 11:28
کسب درامد از سایت btcsmash

کافیه آدرس کیف پول بیت کوین خودتون رو وارد کنید و در سایت عضو شوید

از منوی home هر 3 ساعت میتوانید روی جعبه ها کلیک کنید و بیت کوین دریافت کنید

منوی Faucet هم هر ساعت بستگی به شانس شما جعبه هدیه میدهد

بخش ماین هم برای استخراج با مرورگر می باشد

وقتتون هدر ندید وارد سایت بشید و ثبت نام کنید
:cool:همیشه اولین نفر باشید:cool:

([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

اگر کیف پول مجازی ندارید از طریق سایت زیر کیف پول مجازی و مطمعن بسازید
با فییلتررشکن وارد سایت بشید

([Only Registered And Activated Users Can See Links])اگر سوالی داشتید به آی دی من در تلگرام پیام بدید
ashkanjr1989
ashkanjr1989
ashkanjr1989

دوستان من تجربه شخصی خودم رو بگم در این مورد.چند وقت پیش بنده رو یکی از دوستان معرفی کرد به شخصی که خدای این کار بود در ایران.
که با هم کار کنیم در این موضوع.
وقتی با این شخص وارد صحبت شدم دیدم سراسر کلاه برداری هست .هم از طریق فروش دستگاه تولید ارز دیجیتال . اینکه شخص دستگاه رو بخره بعد هزینه نگهداری ماهانه باید ماهی 400 هزار تومان به این شرکت پرداخت کنه (به دلیل سروصدای زیاد دستگاه نمیشه در منزل نگهداری کرد)
موضوع بعدی اینکه هیج تضمینی در قیمت ارز دیجیتال نیست. هر بیت کوین از 20 هزار دلار در چند ماه قبل رسیده به 3800 دلار .یعنی شده ارزشش یک پنجم
خلاصه مواظب باشید