PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همکاری برای صادرات شیلات

azimak
22-07-2012, 02:29
سلام دوستان .

من حدود 15 تن فیل ماهی پرورشی دریای خزر دارم که وزن هرکدوم بین 10 تا 13 کیلو هستش.
میخواستم ببینم از بین شما کسی هست که در زمینه فروش ( مخصوصا صادرات ) شیلات تحربه ای داشته باشه تا با هم همکاری کنیم . اینطور که من اطلاعات دارم کشور ترکیه خریدار خوبی برای گوشت فیل ماهی هست.
ضمنا از شهریور ماه هم حدود 150 تن میگو پرورشی دریای خزر برداشت می کنیم ، که سال گذشته مستقیم پای استخر به صادر کننده فروختیم و به دوبی و اسپانیا صادر شد ، ولی امسال اگر کسی توی این کار تجربه ای داشته باشه ، حاضریم باهاش مشارکت کنیم .

تلفن تماس من :
09393837036
ربیع زاده

azimak
23-07-2012, 15:14
دوستان عزیز
یعنی هیچ کس توی این زمینه هیج تجربه ای نداره ؟!! :(
خوب اگر کسی مایل به همکاری نیست ولی یک سری اطلاعات داره ، من رو لطفا راهنمایی کنه .
تا اونحایی که توی پست ها دیده بودم ، معمولا همه به هم کمک می کنن تا تجربیات بره بالا .
الان من چطور میتونم یک صادر کننده شیلات رو پیدا کنم که در کنارش خودم هم کار رو یاد بگیرم ؟ ما پرورش دهنده ایم و خودم تجربه ای توی این کار ندارم.

بهزاد
23-07-2012, 16:59
دوستان عزیز
یعنی هیچ کس توی این زمینه هیج تجربه ای نداره ؟!! :(
خوب اگر کسی مایل به همکاری نیست ولی یک سری اطلاعات داره ، من رو لطفا راهنمایی کنه .
تا اونحایی که توی پست ها دیده بودم ، معمولا همه به هم کمک می کنن تا تجربیات بره بالا .
الان من چطور میتونم یک صادر کننده شیلات رو پیدا کنم که در کنارش خودم هم کار رو یاد بگیرم ؟ ما پرورش دهنده ایم و خودم تجربه ای توی این کار ندارم.

میتونید از اتحادیه صادر کنندگان آبزیان کشور کمک بگیرید. مسلما اونها از تجربه کافی در این زمینه برخوردارند.
[Only Registered And Activated Users Can See Links]