PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کمک و راهنمایی و اظهار نظر

yahyaaaa
25-02-2017, 16:55
سلام و عرض وادب از همه شما بزرگواران استدعا دارم که در صورت امکان بنده حقیر رو راهنمایی بفرمائید کارت بازرگانی دارم و شرکت ثبت کردم اما تجربه کاری ندارم و تصمیم دارم با یه شرکتی که تو کار واردات و صادرات هست یه مدتی کارکنیم تا تجربه لازم رو کسب کنم اما شرکتی که آشنا باشه رو نمیشناسد وبا یکی دو مورد صحبت کردم اوکی ندادن از همه شما عزیزان خواهش میکنم اگه شرکتی سراغ دارین معرفی کنید تا باهاشون صحبت کنم ساکن تهران میباشم از همتون ممنونم 09120308091

haman716
19-03-2017, 12:34
سلام و عرض وادب از همه شما بزرگواران استدعا دارم که در صورت امکان بنده حقیر رو راهنمایی بفرمائید کارت بازرگانی دارم و شرکت ثبت کردم اما تجربه کاری ندارم و تصمیم دارم با یه شرکتی که تو کار واردات و صادرات هست یه مدتی کارکنیم تا تجربه لازم رو کسب کنم اما شرکتی که آشنا باشه رو نمیشناسد وبا یکی دو مورد صحبت کردم اوکی ندادن از همه شما عزیزان خواهش میکنم اگه شرکتی سراغ دارین معرفی کنید تا باهاشون صحبت کنم ساکن تهران میباشم از همتون ممنونم 09120308091

سلام دوست عزيز
درخواست شما واضح نيست.ميخواين با شركت بازرگاني چه همكاري داشته باشين؟ معمولا شركتهاي بازرگاني فروشنده و خريداران خودشون رو معرفي نميكنن و اطلاعاتي نميدن مگر اينكه بصورت كارمند يه مدتي تشريف ببريد تو يه شركت شروع به كار كنيد كه با راه و چاه اشنا بشين.
ولي تا خودتون شروع به كار نكنيد معمولا از كار كردن در اين شركتها خيلي ياد نميگيرين و وقتي خودتون مستقل عمل كنيد و در كنار از راهنمايي اشخاص و شركتهاي كهنه كارتر استفاده كنيد خيلي تجربه و دانش بيشتري بدست مياريد اما در حجم كوچك سروع كنيد
اين انجمن هم براي كمك به تجار براي شروع و پيشبرد تجارتشون ايجاد شده و در حسن كار سوالاتتون رو بپرسيد و مطمنا اساتيد و دوستان كمك ميكنن
موفق باشيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

دیجی
28-03-2017, 16:26
یه پیشنهاد خوب برای تجار و بازرگانان: توانایی ثبت رایگان و مشاهده درخواستهای تجاری بازرگانی ومزایده و مناقصه بین المللی و داخلی در لینک سایت
دیجی سیلک رود: لیست درخواستهای خريد و فروش شرکت های ایرانی و بین المللی ([Only Registered And Activated Users Can See Links])