PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد کنسل کردن شرکت بازرگانی؟؟

Reza535
16-12-2016, 13:07
درود دوستان
من یه شرکت بازرگانی ثبت کرده بودم که می خوام الان اونو کنسل کنم می خواستم بدونم من که
هیچ تجارتی انجام ندادم الان بخوام این شرکت رو ابطالش کنم برام مالیات میاد یا خیر باید چه کارهایی انجام بدم الان ممنون می شم راهنمایی کنید.

دیار
16-12-2016, 13:17
سلام
دوست عزیز منم مث شما هستم
شرکت دارم میخوام منحلش کنم
باید بدی به انایی که مسّئول ثبت شرکت هستن برات منحل میکنه
یه هزینه ای هم ازت میگیرن

Reza535
16-12-2016, 17:14
سلام
دوست عزیز منم مث شما هستم
شرکت دارم میخوام منحلش کنم
باید بدی به انایی که مسّئول ثبت شرکت هستن برات منحل میکنه
یه هزینه ای هم ازت میگیرن

ممنون دوست عزیز
من کارای ثبت شرکت رو خودم انجام داده بودم منطورم اینجا این بود که من تو این مدت که شرکت رو تاسیس کرده بودم فعالیتی نداشتم باید مالیات بدم یا خیر اگه باید مالیات بدم چقدر هست چون هیچ فعالیتی نداشتم ممنون می شم راهنمایی کنید.

elecom
07-02-2017, 23:15
ممنون دوست عزیز
من کارای ثبت شرکت رو خودم انجام داده بودم منطورم اینجا این بود که من تو این مدت که شرکت رو تاسیس کرده بودم فعالیتی نداشتم باید مالیات بدم یا خیر اگه باید مالیات بدم چقدر هست چون هیچ فعالیتی نداشتم ممنون می شم راهنمایی کنید.
سلام

اظهارنامه مالیاتی
لیست مالیات حقوق
صورت معاملات فصلی
اظهارنامه ارزش افزوده
و...
انجام دادی؟

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

سفته
08-02-2017, 11:53
چین بزرگترین تولید کننده انرژی خورشیدی در جهان

Reza535
11-02-2017, 16:25
سلام

اظهارنامه مالیاتی
لیست مالیات حقوق
صورت معاملات فصلی
اظهارنامه ارزش افزوده
و...
انجام دادی؟

درود
نه هیچ کدوم اینارو انجام ندادم الانم نمی دونم ایا برام مالیات میاد یا نه؟

elecom
11-02-2017, 16:28
سلام هر ساله می بایست نامه ای مبنی بر غیر فعال بودن ثبت می کردی به احتمال زیاد برات نوشتن

haman716
19-03-2017, 12:51
درود دوستان
من یه شرکت بازرگانی ثبت کرده بودم که می خوام الان اونو کنسل کنم می خواستم بدونم من که
هیچ تجارتی انجام ندادم الان بخوام این شرکت رو ابطالش کنم برام مالیات میاد یا خیر باید چه کارهایی انجام بدم الان ممنون می شم راهنمایی کنید.

همونطور كه دوست عزيزمون گفتن شركتها حتي اگر هيچ فعاليتي نداشته باشن بايد اظهارنامه مالياتي و همينطور ارزش افزوده رو انجام بدن و مبلغ صفر رد كنن وگرنه نسبت به محل شركت و درامد و هزينه شركتهاي مشابه مبلغي بعنوان ارزش افزوده و ماليات در نظر ميگيرن
براي منحل كردن شركت هم شما خودتون به راحتي ميتونيد مراجعه كنيد به اداره ثبت شركتها و اونجا درخواست انحلال شركتون رو بدين
اگر هم فكر ميكنيد بعدا امكان داره دوباره به شركتتون نياز پيدا كنيد ميتونيد درخواست تعليق بدين و شركت رو معلق كنيد بعني موقتا غيرفعال هست تا روزي كه خودتون بخواين دوباره كاراشو انجام بدين
موفق باشيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

دیجی
28-03-2017, 15:20
یه پیشنهاد خوب برای تجار و بازرگانان: توانایی ثبت رایگان و مشاهده درخواستهای تجاری بازرگانی ومزایده و مناقصه بین المللی و داخلی در لینک سایت
دیجی سیلک رود: لیست درخواستهای خريد و فروش شرکت های ایرانی و بین المللی

Reza535
26-05-2017, 15:46
همونطور كه دوست عزيزمون گفتن شركتها حتي اگر هيچ فعاليتي نداشته باشن بايد اظهارنامه مالياتي و همينطور ارزش افزوده رو انجام بدن و مبلغ صفر رد كنن وگرنه نسبت به محل شركت و درامد و هزينه شركتهاي مشابه مبلغي بعنوان ارزش افزوده و ماليات در نظر ميگيرن
براي منحل كردن شركت هم شما خودتون به راحتي ميتونيد مراجعه كنيد به اداره ثبت شركتها و اونجا درخواست انحلال شركتون رو بدين
اگر هم فكر ميكنيد بعدا امكان داره دوباره به شركتتون نياز پيدا كنيد ميتونيد درخواست تعليق بدين و شركت رو معلق كنيد بعني موقتا غيرفعال هست تا روزي كه خودتون بخواين دوباره كاراشو انجام بدين
موفق باشيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

ممنون بابت پاسخگویی من دوسال پیش کارای ثبت رو انجام دادم و نرفتم که عدم فعالیت رو اعلام کنم الان با راهنمایی که شما انجام دادین اگه جریمه برام محاسبه بشه ممکنه چقدر جریمه بشم ؟

haman716
11-12-2017, 02:15
ممنون بابت پاسخگویی من دوسال پیش کارای ثبت رو انجام دادم و نرفتم که عدم فعالیت رو اعلام کنم الان با راهنمایی که شما انجام دادین اگه جریمه برام محاسبه بشه ممکنه چقدر جریمه بشم ؟
اين بستگي داره به اينكه تشخيص بدن ايا واقعا فعالتي نداشتيد و يا عمدا براي فرار مالياتي اظهارنامه ندادين و استعلام از گمرك و بانكها و غيره براي پيگيري فعاليت شما
در نعايت همه چيز دست كارشناس مربوطه ست ولي پيشنهاد ميدم حتما يه سري بريد اداره دارايي و بگيد كه فعاليتي نداشتيد و در جريان نبودين مه بايد اظهارنامه صفر بدين و اگر كارشناس ادم منطقي باشه يه گواهي ازتون با امضا و مهر شركت مبني بر عدم فعاليت ميگيره و به استناد اون مالياتي براي شما نمياد يا زير ١٠٠ هزار تومن مياد
موفق باشيد

seosho
03-01-2018, 13:12
شرکت بعد از ثبت شدن شامل مالیات میشه حتی اکه هیچ فعالیتی نکنه
الان شرکت ما که ساندویچ پانل با اینکه فعالیتی نداره ولی شامل مالیات میشه

seosho
03-01-2018, 13:15
در ضمن هر کسی که هر شرکتی ثبت میکنه باید یه آدرس ثبت کنه
ساندویچ پانل دیواری
سانرویچ پانل سقفی
قیمت ساندویچ پانل

Linwoodgeopy
16-02-2024, 11:46
Nicely put. Thanks! indian pharmacy Discounted Canadian Online Pharmacies - Quick Delivery ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) online pharmacies of canada

Antoniostq
02-03-2024, 08:36
Доброго времени суток . ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) Ваш форум мне показался очень привлекательным и перспективным. Хочу приобрести рекламное место для баннера в шапке, за $1500 в месяц. Оплачивать буду через WebMoney, 50% сразу, а 50% через 2 недели. И еще, адрес моего сайта ᐅ Профессиональные защитные пленки | Компания ООО <<Защитные пленки>> ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) - он не будет противоречить тематике? Спасибо! Напишите о Вашем решении мне в ПМ или на почту shinaminsk2015@gmail.com

Linwoodgeopy
03-03-2024, 03:01
Well expressed certainly! ! online pharmacy no prescription needed Discounted Canadian Online Pharmacies - Quick Delivery ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) pharmacy