PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند راهنمایی در زمینه تجارت ماهی جنوب به مرکز ایران.

EhsanHP
30-09-2016, 20:57
سلام دوستان.
ما یه سردخانه زیر صفر در چابهار داریم که مجهز به تونل انجماد و سالن سورت و بسته بندی هم هست.
امکان خرید انواع ماهی تازه از صیادهای پاکستانی با قیمت مناسب برام محیاست. نیروی انسانی متخصص برای پاک کردن ماهی و تجهیزات بسته بندی هم دارم. و ازنظر حمل بار به مرکز کشور هم مشکلی ندارم.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
به راهنمایی و مشورت دوستان احتیاج دارم برای فروش ماهی های منجمد . اصلا اطلاعاتی درمورد بازار فروش ماهی در شهر های بزرگ مثل تهران اصفهان و شیراز ندارم. چطور میشه وارد این بازار شد. ماهی داخل مغازه های ماهی فروشی چطور تامین میشه؟ آیا همشون میان مستقیم از جنوب بارشون را خریداری میکنن؟ پرداختها تو این بازار چطوریه نقد یا چک مدت دار؟
لطفا اگه دوستان دراین زمینه اطلاعاتی دارن یه مشورتی به بنده بدهند . ممنون

tajabadiali
02-10-2016, 11:19
فک کنم بهتره بری از ماهی فروشای میادین بپرسی

EhsanHP
02-10-2016, 18:38
فک کنم بهتره بری از ماهی فروشای میادین بپرسی
بله این کار را کردم ... متاسفانه به محض اینکه متوجه میشن ما سردخونه داریم و امکان خرید مستقیم از صیادهای جنوب برام فراهمه. متاسفانه جواب نمیدن. کلا اونجا همه دلال هستن و اصلا نم پس نمیدن!!:huh:

m.gol
06-02-2017, 18:34
دوست عزیز لیست قیمت ها برای تحویل قم رو برام بفرست ممنون
mgol2453@gmail.com

marketmakers
24-04-2017, 16:52
خانه کارگزاری مارکت میکر

کشف فرصت های تجاری و کسب و کار جدید
در کوتاه ترین زمان محصول خود را ه فروش رسانید

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

چگونه به بازار ورود پیدا کنیم؟
میزان پذیرش بازار چقدر است؟
با چه حجمی از کالا و یا محصول وارد بازار شویم؟
قیمت محصول در بازار باید چه مقدار باشد؟خانه کارگزاری مارکت میکر

کشف فرصت های تجاری و کسب و کار جدید
در کوتاه ترین زمان محصول خود را به فروش برسانید

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

چگونه به بازار ورود پیدا کنیم؟
میزان پذیرش بازار چقدر است؟
با چه حجمی از کالا و یا محصول وارد بازار شویم؟
قیمت محصول در بازار باید چه مقدار باشد؟