PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسناد مورد نیاز برای واردات اجناس آرایشی و بهداشتی

saye_sh
28-06-2012, 15:51
با سلام

من با شریکم در حال حاضر قصد وارد نمودن کالای آرایشی و بهداشتی از اروپا رو داریم که باهاشون یک سری صحبت های اولیه رو کردیم و از ما پرسیدن چه مدارک و اسنادی جهت واردات میخواید. از اونجایی که ما تازه کار هستیم و نمی تونیم به هر کسی هم اعتماد کنیم و کسی رو نداریم که کمکمون کنه لطف بزرگی کردید اگر ما رو راهنمایی کنید.
برخی از این کالاها نیاز به مجوز بهداشت نداره اما مطمئنا برای ترخیص و ورود به ایران نیاز به یک سری اسناد هست. برخی هم که نیاز به مجوز بهداشت داره علاوه بر اون اسناد ما باید یکسری اسناد دیگه هم معرفی کنیم. سوال من این هست که دقیقا چه اسناد و مدارکی رو شرکت تولید کننده باید برای ما بفرسته تا ما کارها رو انجام بدیم. اگر اصطلاح انگلیسیش رو هم ذکر کنید ممنون میشم.

با تشکر

مرتضی
29-06-2012, 08:18
سلام...من در این زمینه تخصصی ندارم ولی فکر میکنم حتما نیاز به یکسری مجوزهای بهداشتی داشته باشین...استاندارهایی که مورد تایید وزارت بهداشت باشه.

2 تا فایل براتون میزارم..یه نگاهی بندازین..امیدوارم به دردتون بخوره

582

583

مرتضی
29-06-2012, 08:25
این فایل هم خیلی میتونه کمکتون کنه احتمالا

584

saye_sh
29-06-2012, 20:42
خیلی ممنون . بسیار کمک کرد.

مرتضی
29-06-2012, 22:23