PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قابل توجه دوستانی که خرید قطعی از دبی دارند

hossein.behdarvand
18-09-2015, 04:15
سلام دوستان

بعضی تاپیک ها رو دیدم که دوستان بدنبال خرید محصولاتی از دبی هستند اما امکان سفر رو ندارند.از این رو این تاپیک رو گذاشتم چون بطور معمول ماهی یکبار چندین روز برای خریدهای خودم و دیگر دوستان میرم دبی.از طرفی بخش اصلی کارم دریافت و ترخیص کالا بصورت ملوانی هست.در این زمینه دوستانی که خرید قطعی دارند چنانچه مایل بودند براشون انجام میدم.فقط یک نکته رو جهت اطلاع بعضی دوستان نااشنا عرض کنم که بطور معمول هزینه هر روز موندن در دبی 300 هزار تومن (سفر باتور) هست.پس لطفا چنانچه امادگی کامل خرید دارید و خریدتون قطعی هست اعلام کنید.

نکته:تا جای ممکن سعی کنید خودتون فروشندگان محصول مورد نیازتون رو در دبی پیدا کنید.معامله رو انجام بدین.و برای پرداخت و تحویل چنانچه نسبت به فروشنده شناخت و اعتماد کامل ندارید و یا برای حمل و نقل و ترخیص بار کسی رو ندارید به ما بسپارید.

برای دوستانی که قصد خرید دارند و مایلند ابتدا دیدار حضوری داشته باشیم:

دفتر خوزستان:
اهواز_زیتون کارمندی_بعد از فلکه پارک_مرکز خرید پردیسان_طبقه اول_واحد 6

دفتر مازندران:
بابلسر_خیابان پاسداران_پاسداران 25_بازرگانی بهداروند

a162
18-09-2015, 19:56
اقا جسارته شما که میرن و میاین
چی اونجا به نسبت قیمتش
می صرفه وارد کرد
چی اونجا ارزونه و خودتون پیشنهاد میدین؟

hossein.behdarvand
20-09-2015, 01:33
از دبی همه چی وارد میکنند.هر کس نسبت به رشته کاری خودش میدونه چی مناسب هست.من چیزی رو پیشنهاد نمیتونم بدم.

hossein.behdarvand
04-10-2015, 08:13
دوستان پنج شنبه تا دوشنبه دبی هستم.چنانچه خرید ، تحویل و یا ترخیص کالایی داشتید اطلاع بدید.