PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دعوت به همکاری

محمد m
26-08-2015, 12:37
درود و عرض ادب خدمت تمام دوستان گرامی.
موضوعی هست که قصد دارم اینجا مطرح کنم. از شما درخواست میکنم تو این بحث شرکت کنید و نظرات و پیشنهادی اگه دارید محبت کنید بفرمایید.

بنده و دو نفر دیگه قصد راه اندازی کارخانه بسته بندی خشکبار و آجیل رو داریم. سرمایه اولیه هم حدود 15میلیارد تومن هست. فعلا در مرحله جمع آوری اطلاعات اولیه هستیم. یه سری محصول توی ذهنمون هست که قراره در آینده به این محصولات چیزهای جدیدی اضافه بشه. برای شروع ما تصمیممون روی بسته بندی این خوراکی ها هست:
تخمه آفتابگردان- تخمه کدو- تخمه ژاپنی- تخمه هندوانه- مغز بادام- پسته- بادام زمینی و بادام هندی
الان بازار این نوع محصول دست دو برند سنجابک و مزمز هست. ما میدونیم که باید با این دو شرکت رقابت کنیم. که خب کار سختی هم هست.
دوستان در زمینه های زیر اگه کسی بتونه راهنمایی کنه و به ما مشاوره بده ممنون میشم.
1.بازایابی و برندینگ (که مهمترین قسمت کار هست)
2.تهیه مواد اولیه با کیفیت بالا و قیمت مناسب
3.خرید دستگاه های اتومات مربوط به فراوری محصولات فوق و همچنین دستگاه های بسته بندی
4.ایده هایی برای هرچه بهتر شدن کار
و......

من از شما سروران تقاضا دارم هر موضوع و نکته ای که فکر می کنید میتونه مفید واقع بشه رو بفرمایید.
این نکته رو هم عرض کنم که اگر این کار پا بگیره ما میتونیم با کسانی که مایل باشند همکاری داشته باشیم.
از خرید مواد اولیه گرفته تا بازاریابی و پخش.هدف اینه برندی داشته باشیم که در سطح کشور شناخته بشه و محصولاتش فروش بره. همچنین هدف بعدی صادرات به کشورهای دیگه هست. پس کار، کار بزرگی خواهد بود(به یاری خدا)
در این مرحله هرچقدر اطلاعات بهتر، دقیقتر و درست تری کسب بشه میتونه رو پیشبرد صحیح کار موثر باشه.
پیشاپیش از لطفتون سپاسگذارم.

محمد m
29-08-2015, 01:48
؟؟

amirhadi
29-08-2015, 09:32
سلام دوست من امیدوارم موفق باشید قدم در راه بسیار سختی میخواید بذارید اما با ایمان،باور و تلاش سخت موفقیت بسیار نزدیک خواهد بود. من در زمینه خطوط تولید تمام محصولاتی که نام بردی میتونم کمکت کنم کارخانه تولیدی ما در کرج هست با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب بسیاری از همکاران تولید کننده ما را به نیک نامی میشناس به هر حال اگه نیاز به کمک و مشاوره داشتی من در خدمتم 09122087156

omeed1987
29-08-2015, 12:07
سلام
امید وارم موفق باشید
برای تامین پسته ، بادام ، کشمش و میوه های خشک میتونم همکاری کنم
از شهریور تا آبان ماه زمان برداشت پسته می باشد (بهترین زمان خرید)
altonshop@gmail.com
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

omidtomcat
29-08-2015, 14:05
بهتر نیست در قدم اول به سمت تولید سفارشی و استفاده از ظرفیت خالی کارخانه های مشابه برید ؟؟

محمد m
29-08-2015, 21:04
سپاس از دوستان گرامی بابت همراهیشون

محمد m
29-08-2015, 21:05
بهتر نیست در قدم اول به سمت تولید سفارشی و استفاده از ظرفیت خالی کارخانه های مشابه برید ؟؟

میشه بیشتر توضیح بدید؟

sfa0731
29-08-2015, 22:11
در کتاب استراتژی اقیانوس آبی نکات بسیار جالبی در رابطه با عدم شروع یک کسب و کار که نمونه های موفق در ان فعالن اعلام میشه.
به جای صرف انرژی فراوان برای مبارزه با برندهایی که سالهاست در یک زمینه فعالیت میکنند میتوان زمینه هایی را انتخاب کرد که دست نخورده باقی مانده است.
قدرت برند مزمز را نباید دست کم بگیرید.
یک نمونه تجربه که خودم سالها قبل از بازاریابی محصولی به نام یه دوی(اجیل بسته بندی) داشتم این بود که فروشنده با صراحت میگفت که مزمز حتی اگر در بسته بندی خود خاک بریزد باز هم مشتری مزمز را میخواهد این جمله در جواب اثبات کیفیت برتر محصول شرکت ما بود(کیفیت مغز تخمه یه دوی بسیار برتر از مزمز بود)

tamadon
30-08-2015, 12:55
سلام من میتونم توی بازاریابی وتبلیغات محصولات شما کمک کنم و تامین پسته، تخمه آفتابگردان چینی، قیسی، گردو واگه تمایل داشتید تا محصولات جدید به کارتون اضافه کنید انواع چای وبرنج هند، محسن و واردات زغال بامبو میتونم کمک کنم.

pellekan
31-08-2015, 12:25
با سلام

تولید کنندگان ایرانی که به کشورهای دیگر صادرات دارند برای ثبت برند می توانید به سایت زیر مراجعه کنید .

اولین کلینیک مالکیت فکری پلکان [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

seyfolah
31-08-2015, 18:19
سلام دوست عزیز

قیمت مغز گردو و مغز پسته را اعلام می کنید. اگر شکسته باشد هم مساله ای نیست در باقلوا استفاده خواهد شد. ایا توان تهیه ۲۰ تن مغز گردو را هر دو ماه یک بار دارین؟

سلام من میتونم توی بازاریابی وتبلیغات محصولات شما کمک کنم و تامین پسته، تخمه آفتابگردان چینی، قیسی، گردو واگه تمایل داشتید تا محصولات جدید به کارتون اضافه کنید انواع چای وبرنج هند، محسن و واردات زغال بامبو میتونم کمک کنم.

arsham23
31-08-2015, 18:24
خدمات ترخیص کالا و بازرگانی و امور گمرکی -صادرات واردات و ترانزیت کالا

ترخیص کالای شما و تحویل در تهران و سایر شهر ها در کوتاه ترین زمان ممکن با کمترین هزینه .
حمل کالای شما از بندر بوشهر به تهران و سایر شهرستان ها با نازلترین قیمت .
هدف ما جلب رضایت و آسایش تاجران و بازرگانان عزیز کشور می باشد و مفتخریم به انجام کلیه امور گمرکی شما و اخذ کلیه مجوز ها از تمامی ارگان ها ( استاندارد - بهداشت و .. ).
رمز موفقیت ما سرعت .دقت و صداقت در کلیه خدمات بوده که امروز زبانزد کلیه مشتریان میباشد .
کاهش هزینه و امنیت کالا و تضمین سلامت کالا بعد از ترخیص از گمرک و آرامش خاطر اصول کار ماست .
امانتداری وتعهد به زمان و حفظ اسرار مشتری و دقت در کم کردن هزینه ها از تعهدات ما میباشد .

( بندر بوشهر - پیشوا-09376188200 - 09178770800 )

bikhodi0833
01-09-2015, 08:46
سلام دوست عزیز

شما چه مقدار مغز پسته میخواین

فرستاده شده از LG-D802ِ من با Tapatalk

bikhodi0833
01-09-2015, 11:04
مغز پسته کالک کیلویی 60000
سوپر 70000

فرستاده شده از LG-D802ِ من با Tapatalk

mamalirani
01-09-2015, 14:39
سلام دوست عزیز یه پیشنهاد داشتم ما یک کارخانه بسته بندی موادغذایی داریم که به علت عدم مدیریت صحیح وسرمایه درگردش قصد فروش دارند یکی ازخصوصیات این کارخانه اینه که فعال می باشد ومجوز بسته بندی حبوبات وادویه جات را دارد ومحوز بسته بندی اجیل یا خشکبارهم تا 80درصد کار پیش رفته است ومهمتر ازهمه این می باشد که نام برند خوبی دارد که خیلی مهم می باشد برند بهارستان
می دانید که نام بهارستان خیلی راحت می تواند جا بیافتد
اگر اطلاعات بیشتری هم خواستیند درخدمتم واین را بگویم که مجوز ازصنایع ومعادن وبازرگانی دارد خیلی زیاد است شامل(جبوبات-ادویه حات -قندوشکر-نمک طعام-خشکبار-سویا-برنج وسبزیجات خشک)

قیمت پیشنهادی هم خیلی منصفانه می باشد فعلا خط تولید قند وحبوبات وخشکبار وادویه جات درکارخانه موجود می باشد

09117880736 طبری پور

mohammad12356
01-09-2015, 23:01
سلام
برای رقابت با رقبای یزرگی که شما پیش رو دارید چند استراتژی مختلف وجود دارد که با توجه به وضعیت انتخاب میشود.اما شرط بسیار مهم برای دوام آوردن(در ابتدای کار) و ساختن برندی معتبر (در اواسط راه) و جلو زدن از رقبا (مراحل پایانی) و ... ، نیاز به پشتوانه مالی خوب دارد. ولی اگر شرکت فقط سرمایه تاسیس اولیه را دارد، شاید بتوان به طرق دیگری عمل کرد.

mahdavi-m
01-09-2015, 23:12
دوست عزیز در بحث دستگاه های بسته بندی من می تونم در خدمتتون باشم.
ما واردات دستگاه های بسته بندی از ترکیه رو داریم
اگه خواستید اطلاعات رو می تونم براتون ایمیل کنم
akceyiz@chmail.ir

yaran_pakhsh
01-09-2015, 23:12
اگه ممکنه درخصوص مواد غذایی بویژه چای خارجی و برنج بیشتر توضیح بدهید

بازاریاب اینترنتی
07-09-2015, 16:16
با آرزوی موفقیت برای شما

بنده در بازار یابی و مشاوره برندینگ میتونم در خدمتتون باشم و صرفا به گفتن چند جمله در اینجا اکتفا نمیکنم چون کارتون کار اساسی هست در صورتی که تمایل داشته باشید میتونم با تحقیق و مطالعه در مورد اهداف کاری که شما قصد شروع آنرا دارید یک استراتژی منظم و موثری را تقدیم کنم که خلاقیت,ایده سازی های جدید و حساب شده جزو محتوای اصلی باشه.

در صورت تمایل از فرم تماس با ما از وب سایت بنده تقاضا بدهید تا تیم کاری تشکیل داده شود

تماس با ما
lono92@yahoo.com
لینک تماس با ما وب سایت LONO.IR ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

محمد m
09-09-2015, 13:17
up

soly
14-09-2015, 00:06
<font size="4">درود و عرض ادب خدمت تمام دوستان گرامی.</font><br>
<font size="4">موضوعی هست که قصد دارم اینجا مطرح کنم. از شما درخواست میکنم تو این بحث شرکت کنید و نظرات و پیشنهادی اگه دارید محبت کنید بفرمایید.</font><br>
<font size="4"><br>
</font><br>
<font size="4">بنده و دو نفر دیگه قصد راه اندازی کارخانه بسته بندی خشکبار و آجیل رو داریم. سرمایه اولیه هم حدود 15میلیارد تومن هست. فعلا در مرحله جمع آوری اطلاعات اولیه هستیم. یه سری محصول توی ذهنمون هست که قراره در آینده به این محصولات چیزهای جدیدی اضافه بشه. برای شروع ما تصمیممون روی بسته بندی این خوراکی ها هست:</font><br>
<font size="4">تخمه آفتابگردان- تخمه کدو- تخمه ژاپنی- تخمه هندوانه- مغز بادام- پسته- بادام زمینی و بادام هندی </font><br>
<font size="4">الان بازار این نوع محصول دست دو برند سنجابک و مزمز هست. ما میدونیم که باید با این دو شرکت رقابت کنیم. که خب کار سختی هم هست. </font><br>
<font size="4">دوستان در زمینه های زیر اگه کسی بتونه راهنمایی کنه و به ما مشاوره بده ممنون میشم.</font><br>
<font size="4">1.بازایابی و برندینگ (که مهمترین قسمت کار هست)</font><br>
<font size="4">2.تهیه مواد اولیه با کیفیت بالا و قیمت مناسب</font><br>
<font size="4">3.خرید دستگاه های اتومات مربوط به فراوری محصولات فوق و همچنین دستگاه های بسته بندی</font><br>
<font size="4">4.ایده هایی برای هرچه بهتر شدن کار</font><br>
<font size="4">و......</font><br>
<font size="4"><br>
</font><br>
<font size="4">من از شما سروران تقاضا دارم هر موضوع و نکته ای که فکر می کنید میتونه مفید واقع بشه رو بفرمایید.</font><br>
<font size="4">این نکته رو هم عرض کنم که اگر این کار پا بگیره ما میتونیم با کسانی که مایل باشند همکاری داشته باشیم.</font><br>
<font size="4">از خرید مواد اولیه گرفته تا بازاریابی و پخش.هدف اینه برندی داشته باشیم که در سطح کشور شناخته بشه و محصولاتش فروش بره. همچنین هدف بعدی صادرات به کشورهای دیگه هست. پس کار، کار بزرگی خواهد بود(به یاری خدا)</font><br>
<font size="4">در این مرحله هرچقدر اطلاعات بهتر، دقیقتر و درست تری کسب بشه میتونه رو پیشبرد صحیح کار موثر باشه. </font><br>
<font size="4">پیشاپیش از لطفتون سپاسگذارم.</font><br>
<font size="4"><br>
</font><br>
<br>

soly
14-09-2015, 00:09
<font size="4">درود و عرض ادب خدمت تمام دوستان گرامی.</font><br>
<font size="4">موضوعی هست که قصد دارم اینجا مطرح کنم. از شما درخواست میکنم تو این بحث شرکت کنید و نظرات و پیشنهادی اگه دارید محبت کنید بفرمایید.</font><br>
<font size="4"><br>
</font><br>
<font size="4">بنده و دو نفر دیگه قصد راه اندازی کارخانه بسته بندی خشکبار و آجیل رو داریم. سرمایه اولیه هم حدود 15میلیارد تومن هست. فعلا در مرحله جمع آوری اطلاعات اولیه هستیم. یه سری محصول توی ذهنمون هست که قراره در آینده به این محصولات چیزهای جدیدی اضافه بشه. برای شروع ما تصمیممون روی بسته بندی این خوراکی ها هست:</font><br>
<font size="4">تخمه آفتابگردان- تخمه کدو- تخمه ژاپنی- تخمه هندوانه- مغز بادام- پسته- بادام زمینی و بادام هندی </font><br>
<font size="4">الان بازار این نوع محصول دست دو برند سنجابک و مزمز هست. ما میدونیم که باید با این دو شرکت رقابت کنیم. که خب کار سختی هم هست. </font><br>
<font size="4">دوستان در زمینه های زیر اگه کسی بتونه راهنمایی کنه و به ما مشاوره بده ممنون میشم.</font><br>
<font size="4">1.بازایابی و برندینگ (که مهمترین قسمت کار هست)</font><br>
<font size="4">2.تهیه مواد اولیه با کیفیت بالا و قیمت مناسب</font><br>
<font size="4">3.خرید دستگاه های اتومات مربوط به فراوری محصولات فوق و همچنین دستگاه های بسته بندی</font><br>
<font size="4">4.ایده هایی برای هرچه بهتر شدن کار</font><br>
<font size="4">و......</font><br>
<font size="4"><br>
</font><br>
<font size="4">من از شما سروران تقاضا دارم هر موضوع و نکته ای که فکر می کنید میتونه مفید واقع بشه رو بفرمایید.</font><br>
<font size="4">این نکته رو هم عرض کنم که اگر این کار پا بگیره ما میتونیم با کسانی که مایل باشند همکاری داشته باشیم.</font><br>
<font size="4">از خرید مواد اولیه گرفته تا بازاریابی و پخش.هدف اینه برندی داشته باشیم که در سطح کشور شناخته بشه و محصولاتش فروش بره. همچنین هدف بعدی صادرات به کشورهای دیگه هست. پس کار، کار بزرگی خواهد بود(به یاری خدا)</font><br>
<font size="4">در این مرحله هرچقدر اطلاعات بهتر، دقیقتر و درست تری کسب بشه میتونه رو پیشبرد صحیح کار موثر باشه. </font><br>
<font size="4">پیشاپیش از لطفتون سپاسگذارم.</font><br>
<font size="4"><br>
</font><br>
<br>

mamalirani
15-09-2015, 10:37
اقو بیا کارخونه بخر با یک میلیاردو دویست میلیون به خواسته ات میرسی

mamalirani
15-09-2015, 10:37
البته اگرمدیریت صحیح وسرمایه درگردش خوب داشته باشیند

Nimash
26-10-2015, 15:52
در رابطه با خرید پسته من میتونم کمک کنم !! البته پسته دامغان !!
دانشجو شاهرودم !! اگه قصد خرید پسته داشته باشید خیلی مناسب میشه محصول باغ ها رو خرید !! یعنی همین که کشاورز بدونه کل محصولش رو یه جا میخری قیمت خوبی میده و دوستانی در زمینه خرید پسته هم دارم !!
Shojaee.nima2013@gmail.com

Sent from my HTC Desire 816G dual sim using Tapatalk

jasem20
10-12-2015, 11:13
سلام
پسته گردو خاستی در خدمتم.
در ضمن یه محصول صادراتی جدید و خوب دارم که اگه تمایل داشتی میتونم بهت بگم وباهم همکاری کنیم

ایمیل بزن در صورت تمایل بازار صادراتیش هم دارم بیشتر توضیحات بعد در صورت تمایل شما

bazare_ir@yahoo.com

ninja
10-12-2015, 20:08
<br>
<br>
غلاج کارت رو رایگان بهت میگم بزنی پس کاه همه رقبا .امتحانی .رایگان قابل تجربه خواستی زنگ بزن تا بهت بگم .

gaflancar
18-12-2015, 14:37
درود و عرض ادب خدمت تمام دوستان گرامی.
موضوعی هست که قصد دارم اینجا مطرح کنم. از شما درخواست میکنم تو این بحث شرکت کنید و نظرات و پیشنهادی اگه دارید محبت کنید بفرمایید.

بنده و دو نفر دیگه قصد راه اندازی کارخانه بسته بندی خشکبار و آجیل رو داریم. سرمایه اولیه هم حدود 15میلیارد تومن هست. فعلا در مرحله جمع آوری اطلاعات اولیه هستیم. یه سری محصول توی ذهنمون هست که قراره در آینده به این محصولات چیزهای جدیدی اضافه بشه. برای شروع ما تصمیممون روی بسته بندی این خوراکی ها هست:
تخمه آفتابگردان- تخمه کدو- تخمه ژاپنی- تخمه هندوانه- مغز بادام- پسته- بادام زمینی و بادام هندی
الان بازار این نوع محصول دست دو برند سنجابک و مزمز هست. ما میدونیم که باید با این دو شرکت رقابت کنیم. که خب کار سختی هم هست.
دوستان در زمینه های زیر اگه کسی بتونه راهنمایی کنه و به ما مشاوره بده ممنون میشم.
1.بازایابی و برندینگ (که مهمترین قسمت کار هست)
2.تهیه مواد اولیه با کیفیت بالا و قیمت مناسب
3.خرید دستگاه های اتومات مربوط به فراوری محصولات فوق و همچنین دستگاه های بسته بندی
4.ایده هایی برای هرچه بهتر شدن کار
و......

من از شما سروران تقاضا دارم هر موضوع و نکته ای که فکر می کنید میتونه مفید واقع بشه رو بفرمایید.
این نکته رو هم عرض کنم که اگر این کار پا بگیره ما میتونیم با کسانی که مایل باشند همکاری داشته باشیم.
از خرید مواد اولیه گرفته تا بازاریابی و پخش.هدف اینه برندی داشته باشیم که در سطح کشور شناخته بشه و محصولاتش فروش بره. همچنین هدف بعدی صادرات به کشورهای دیگه هست. پس کار، کار بزرگی خواهد بود(به یاری خدا)
در این مرحله هرچقدر اطلاعات بهتر، دقیقتر و درست تری کسب بشه میتونه رو پیشبرد صحیح کار موثر باشه.
پیشاپیش از لطفتون سپاسگذارم.

سلام من مشاور برندینگ و مدیریت یک شرکت خودرو سازی هستم و خودم هم کارخونه فولاد و قطعات خودرو دارم چند سال پیش مدیر کارخونه یه شرکت صنایع غذایی بودم و تجربه خوبی تو این ضمینه دارم و میتونم کمکتون کنم

javad601
18-12-2015, 16:43
به نظرم بسته بندی و فروش سالاد و این قبیل موارد به رستوران ها و هتل ها هم میتونه گزینه خوبی باشه و سرمایه کمتری هم احتیاج داره و رقبای ضعیف تری هم داره،بعلاوه اینکه رقابت با برندی مثل مزمز سخته (ولی شدنیه) و کار حسابی میخواد:biggrin::biggrin::biggrin:

hezaveh
18-12-2015, 17:07
فروش لباسهای برند از آلمان : زنانه , مردانه و بچگانه
قیمت به صورت fob بسیار مناسب برای عمده فروشان و توضیع کنندگان
فرصت استثنایی برای شروع همکاری با شرکت های آلمانی

برای اطلاعات بیشتر لطفآ تماس بگیرید

arash2
18-12-2015, 23:47
شماره بدید

nemanaldin
30-01-2016, 02:23
سلام من می تونم تخمافتاب گردان و مخصوصا هندوانه با بهترین کیفیت از مزارع شهرستان کلاله براتون تهیه کنم در صورت تمایل شماره تماس بدید

ذبیح الله
30-01-2016, 10:48
سلام مغز تخمه هندوانه سراغ ندارید.

roham jahangir
01-03-2016, 15:17
متخصص واردات محصولات برقی یا الکترونیکی از امارات و کشورهای همحوار برای همکاری لطفا اطلاع دهد. ایمیل بنده

benyaminkocholo
02-03-2016, 22:21
سلام دوست عزیز
در زمینه حمل کالا از دبی تا بنادر جنوبی وترخیص کالای شما از گمرک یا ترخیص به صورت ته لنجی و تحویل بار درب انبار شما بنده آماده همکاری هستم.

Amir203434
03-03-2016, 21:49
سلام دوستان ی سایت عالی پیش بینی فوتبال رو میخام بهتون معرفی کنم بدون فیلتر با امکان پیش بینی تا دقیقه نود پشتیبانی کامل از ریال ایران و واریز آنی و پوشش کلیه بازی های لیگ های مختلف خودمم عضو هستم و بسیار راضی هستم حتما ی بار از سایت دیدن و ثبت نام کنید ضرری نداره

a.nikmehr
28-09-2019, 12:47
سلام خدمت دوست عزیزمون ایتدا برای کارتون آرزوی موفقیت میکنم و در زمینه بازاریابی بین المللی میتونید از شرکت زیر استفاده کنید که توی این زمینه فعالیت خوب و شاخص دارن.

s@r
28-09-2019, 17:54
با سلام خدمت دوستان
در زمینه ساخت قالب و تزریق پلاستیک و خدمات رنگ پلیمری در هر زمینه آماده همکاری می باشم . ۰۹۱۲۲۷۱۵۰۸۵ محمدی

kiya1390
02-10-2019, 11:47
؟؟

سلام من می تونم برای خرید بادام و گردو درجه یک کمکتون کنم

mahban98
02-10-2019, 12:14
متخصص واردات محصولات برقی یا الکترونیکی از امارات و کشورهای همحوار برای همکاری لطفا اطلاع دهد. ایمیل بنده

باسلام و احترام
شرمنده شما می تونید در امارات یا کشورهای همجوار برای نمک یا سنگ نمک هم مشتری معرفی کنید ممنون میشوم با این ایمیل تماس بگیرید.
mahban.oskoyui@gmail.com

davood0697
04-10-2019, 12:30
سلام.همکاری یک تاجر خوب برای خرید پسته رفسنجان برای صادرات کشورهای همسایه

davood0697
04-10-2019, 12:32
یک تاجر خوب برای خرید پسته رفسنجان نوق.برای صادرات ..اینجانب امادگی همکاری با تاجر خوب دارمیباشم...ادرس دفتر وانبار ...یزد تفت ..شهرک صنعتی

davood0697
04-10-2019, 16:12
سلام..شرکت شما یه تاجر خوب از امارت عربی برای خرید پسته معرفی کند ..ممنون

davood0697
04-10-2019, 16:14
سلام .یه تاجر موفق خب برای خرید پسته از امارات عربی معرفی کنید

davood0697
04-10-2019, 16:16
سلام نه.من خودم دنبال یه تاجر یا بازرگان خوب جهت خرید پسته هستم

davood0697
04-10-2019, 16:24
[سلام .از کدام استان هستید ..بنده در زمینه خرید پسته خوب و خوش قیمت در منطقه نوق رفسنجان مرکز پسته هستم که شما با یک محصول استارد بزنید با پسته که دونمونه بسته بندی اماده دارم قوطی وسلفون وبرای صادرات به کشورهای عربی وو..البته انبار یزد ..تفت .داخل شهرک صنعتی ..درخدمت هستم جهت شروع کار..یاعلی.davood0697@gmail.com

sasan.f
05-10-2019, 19:37
سلام از دوستان کسی هست برای صادرات زال برکیتی فشرده کمکمون کنه ...از سازمان صنعت هم مجوز داریم ..۰۹۱۴۹۵۶۸۷۴۸

aramon
06-10-2019, 23:37
دوست عزیز به نظرم ورود به این بازار نیاز زیادی به تجربه داره .
به نظرم اول زنجیره فروش خودت رو راه بنداز و تونستی سفارش بده شرکتها با برند شما تولید کنند نتونستی هم همون محصولاتشان بازار رو بفروش . بازار رو که داشتی و تونستی یه زنجیره قوی راه بندازی محصول به محصول تولید رو شروع کن

sasan.f
07-10-2019, 00:02
سلام وعرض ادب ...ما بزرگترین کارخانه تولید زغال فشرده در کل ایران هستیم ..از تجار محترم جهت صادرات این محصول به هر کشوری دعوت میشود ..تناژمون هم بسیار بالاست و کیفیتشم عالی ....اگر تمایل داشتین از کارخانه ما بازدید بفرمایید ...با هر برند و مارکی به تمامی کشور ها ...همچنین میتوانیم به صورت شراکتی صادرات انجام بدیم ...لطفا تماس حاصل فرمایید ۰۹۱۴۹۵۶۸۷۴۸........

aramon
07-10-2019, 00:50
صادرات پوشاک به عراق
نیاز به راهنمایی دارم

aramon
07-10-2019, 00:51
تاجران محترم نیاز به راهنمایی دارم جهت صادرات لباس . تولید کننده ایم

aramon
07-10-2019, 12:41
با عرض سلام خدمت همکاران بزرگوار

ما تولید کننده پوشاک هستیم و مایل به ورود به بازار صادرات
دوستانی که مایل به همکاری هستند با من در ارتباط باشند
09221963199

Hma
10-10-2019, 18:52
سلام به همه دوستانی که قصد دارند تو حوزه تجارت داخلی یا صادراتی وارد بشن یا خریدار و مشتری صادراتی پیدا کنند
بهترین راه جذب مشتری صادراتی تهیه سایت هایی که به زبان های مختلف داخلش تبلیغات انجام میشه و مشتری از هر جای دنیا بتونه شما رو پیدا گنه
مجموعه ما در زمینه افزایش فروش داخلی و صادراتی تخصص داره و هر هفته همایش رایگانی در تهران برگزار میشه
اگر علاقمند هستین با من در ارتباط باشین
حسین محمدی 09117431944

farrokh
23-01-2023, 10:07
سلام، فرخ هستم و الان متوجه پیام شما شدم. لطفا در صورتیکه هنوز نیاز به مشاوره دارید با من تماس بگیرید.09166157533
​متشکرم