PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فراخوان"اگر تاجر، تامین کننده یا..،حتما بخوانید

pou74n
21-08-2015, 04:14
اگر تاجر و یا تامین کننده ی هرچیزی هستین و یا به چیزی نیاز دارید حتما بخوانید .

فراخوان
گروه تجاری سازند پویا جنوب

اگر شما تامین کننده ی کالا یی هستید ، اگر شما توانایی صادرات به هر کشور و یا واردات به ایران را دارا می باشید ، اگر به صورت عمده به کالایی احتیاج دارید ، اگر بازاریاب عمده ی کالا در هر زمینه هستید و یا شرکتی هستید که خدمات خاصی را ارائه می دهید ،در نظر داریم به شما کمک کنیم اقتصادی پویا تر داشته باشید .

بیایم برای یک بار هم که شده غرور کاری را کنار گذاشته و سعی کنیم منطقی فکر کنیم.

اگر من تامین کننده ی یک کالا ( هر چیز مجاز ) باشم، قطعا به یک خریدار نیاز دارم .
اگر من خریدار هستم، حتما به یک تامین کننده نیاز دارم .
اگر من یک تولیدی دارم، قطعا به یک بازاریاب عمده نیاز دارم .
اگر من تاجر هستم ،علاوه بر تامین کننده به یک سری روادید خاص احتیاج دارم .

ما می خواهیم کاری کنیم تا شما راحتر ، اسان تر و با اعتماد بیشتری فرد مورد نظر خود را پیدا کنید .

ما می خواهیم کاری کنیم که واقعا ، کالا یتان را بفروشید و معامله کنید ، نه اینکه با یک اگهی "" به خریدار یا تامین کننده جهت فلان کار احتیاج دارم "" اکتفا کنید و 99.99% ان معامله نشدنی خواهد بود، همه به این موضوع واقف هستیم .

حال در نظر داریم با دادن اطلاعات خود، شما را در دیتا بیس مان ذخیره کنیم که خریدار ، بازاریاب ، تاجر و تامین کننده ی مورد نظر تان را راحتر پیدا کنید و کسی باشد که بطور مداوم کار شمارا پیگیری کند و وقتی مدارک مورد نظر تایید شد با شما تماس گرفته و معامله را جوش دهد .

حال ما فرمتی را برای این که بتوانیم شما را بشناسیم و اطلاعتتان را ذخیره کنیم بیان می کنیم و بعد از تکمیل ان ، به صورت تلگرام ، واتس اپ و یا اس ام اس برای شماره ی ( 09217745025 ) ارسال کنید ، ما با شما تماس گرفته و اطلاعتتان را تایید خواهیم کرد .

زمینه هایی که امکان دارد شما همکار گرامی در ان فعالیت کنید و ما به شما نیاز داریم شامل :

تاجر
صادرات و واردات
ترخیص کالا
فراورده های نفتی (نفت ، گاز ، قیر ، گازوییل ، مازوت و.. )
مواد غذایی ( رب گوجه ، تن ماهی ، ماکارونی، روغن ، کنسرو و ..)
مصالح ساختمانی ( سیمان ، اجر ، بتن ، بلوک ، خاک نسوز ،سنگ و ...)
شیرالات ساختمانی
لوازم خانگی ( تلویزیون ، یخچال و فریزر و ....)
انواع فلز (طلا ، نقره ، مس ، اهن ، الومینیوم و ..)
ضایعات
معادن ( سنگ ، زغال سنگ ، انواع فلز )
پسته
برنج
زعفران
لوله های پلی اتیلن
انواع غلات
پوشاک و پارچه
انواع مواد شیمیایی
لوازم ارایشی و بهداشتی
ماشین های سنگین
خودرو
دارو
و ......

فرمت ارسال پیام شما شامل نام ونام خانوادگی، کالا ی مورد نظر ،خدمات مورد نطر، شهر و شماره می باشد .

"" فرمت شماره یک "" من یک تامین کننده هستم .
................................................
مهدی محمدی
تامین کننده
زغال سنگ
مالک / واسطه ی مالک (یکی از این دو باید قید شود )
تهران
09121234567
"فرمت شماره دو " من یک تاجر هستم .
مهدی محمدی
صادرات / واردات (یکی از این دو باید قید شود )
به روسیه / از روسیه ( یکی از این دو باید قید شود )
مشهد
پسته
09121234567
"فرمت شماره سه " من یک بازاریاب هستم.
مهدی محمدی
بازاریاب
مواد غذایی
اهواز
09121234567
..............................................
"فرمت شماره چهار " من یک خریدار هستم.
مهدی محمدی
خریدار
فراورده های نفتی
اصفهان
09121234567
...........................................

حال با ارسال یکی از چهار فرمت فوق ( اطلاعات شما ) به شماره ی ( 09217745025) در دیتا بیس ما ذخیره شده و بیزینس خود را راحتر انجام دهید .

شرکت بازرگانی سازند پویا جنوب
تلفکس : 36295953 - 031
همراه : 09217745025
ادرس : اصفهان – حد فاصل خاقانی و حکیم نظامی

sa123
21-08-2015, 15:50
چقدر طرح خوبی ....مرسی بابت همچین طرح همکاری ...من اس ام اس دادم بهتون لطف کنید ملاحظه بفرمایید

pou74n
21-08-2015, 22:19
چقدر طرح خوبی ....مرسی بابت همچین طرح همکاری ...من اس ام اس دادم بهتون لطف کنید ملاحظه بفرمایید

پیامتان بدست ما رسید دوست عزیز

شرکت پیشگامان
21-08-2015, 23:36
سلام دوست عزیز ، خسته نباشید
ما هم تقریبا همین کار شما را کردیم اما نه بصورت تلفنی بلکه بصورت سایت . اشناالله تا چند روز آینده سایت ما جامع و به روز خواهد شد و در اخیار همکاران عزیز قرار خواهد گرفت.
ما تقریبا بورس کالای خصوصی خواهیم شد .
مثلاً در مواد غذایی و کشاورزی مستقیماً با خود وزارت جهادکشاورزی و شرکت های زیر مجموعه آنها و بخش های خصوصی کار خواهیم کرد .
در مواد نفتی و مشتقات نفتی با وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران مستقیماً همکاری و تامین کالا خواهیم کرد.
در مواد معدنی نیز مستقیماً با معدن داران فعالیت خواهیم کرد.
و غیره
هم تامین کننده خواهیم بود و هم خریدار
دوستان هم میتوانند عضو سایت شده و هم خریدار باشند و هم فروشنده ( البته واقعی )

pou74n
22-08-2015, 10:24
ما هم تقریبا همین کار شما را کردیم اما نه بصورت تلفنی بلکه بصورت سایت . اشناالله تا چند روز آینده سایت ما جامع و به روز خواهد شد و در اخیار همکاران عزیز قرار خواهد گرفت.
مثلاً در مواد غذایی و کشاورزی مستقیماً با خود وزارت جهادکشاورزی و شرکت های زیر مجموعه آنها و بخش های خصوصی کار خواهیم کرد .
در مواد نفتی و مشتقات نفتی با وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران مستقیماً همکاری و تامین کالا خواهیم کرد.
و غیره

کاری هم که ما قرار است بکنیم واقعی کردن معاملات است

sa123
22-08-2015, 14:01
اگر این شرایط بوجود بیاد معاملات واقعا واقعی میشه

شرکت پیشگامان
22-08-2015, 15:10
کاری هم که ما قرار است بکنیم واقعی کردن معاملات است

سلام همکار عزیز
بله همینطور هستش ولی منظور من این بود که شما به صورت تلگرام ، واتس اپ و یا اس ام اس فعالیت خواهید کرد و ما بصورت سایت و اینترنتی

pou74n
23-08-2015, 21:57
سلام همکار عزیز
بله همینطور هستش ولی منظور من این بود که شما به صورت تلگرام ، واتس اپ و یا اس ام اس فعالیت خواهید کرد و ما بصورت سایت و اینترنتی

سلام دوست عزیز
فعالیت ما به صورت تلگرام و واتس اپ نیست
برای اینکه دوستان با ما لینک شوند از این ابزاهای ارتباطی استفاده می کنیم
و بعد انها رو به کار می گیریم .
مهم جمع شدن افراد حول یک هدف می باشد .

pou74n
26-08-2015, 15:13
دوستان عزیز جهت خدمات بهتر به شما لطفا اس ام اس بدین.
نه پیام خصوصی
با تشکر

mhd_hsn
29-08-2015, 18:22
و غیره

دوست عزیز بی صبرانه منتظر تکمیل و مشاهده سایت شما می باشیم، واحدتولیدی ما در حال راه اندازی در زمینه تولید میوه و سبزی و ... خشک در تناژ 10 تن در ماه (البته برای شروع) می باشد و با توجه به طرح این گروه مبنی بر عضو نمودن کشاورزان و باغداران در غالب نوعی شرکت تعاونی قطعاً محصولات قابل رقابتی را ارائه خواهیم نمود و از سایت و مکانیزمهای شما کمال استفاده را خواهیم داشت.

موسوی بینا
14-09-2015, 09:41
سلام ، چرا تابحال فعالیت متقابل در قالب سود دهی به افرادی مثل بنده که ثبت نام کردم ؛ ندادید!!؟

موسوی بینا
14-09-2015, 09:46
به نظر بنده کار شما فقط جنبه جمع آوری اطلاعات داشته که امیدوارم پس از آن حداقل در قالبی رایگان در اختیار اعضا قرار بگیرد! یعنی یک بانک اطلاعاتی ویژه اعضا و ناوبری آن هم کار شاقّی هست! پیشنهاد میکنم ادعای دخالت در معامله را نفرمایید که با تجربه تایید نمی شود. در کل اقدام خوبی هست. موفق باشید. ببخشید اگر لحنم صریح بود.

hafez_maku
25-12-2018, 14:43
💐تاجران و مدیران محترم💐

شرکت بازرگانی نصرالله زاده فعال در کشورهای اروپایی با سابقه ی چندین ساله.

حوزه ی فعالیت :
واردات و صادرات انواع کالاها
ترخیص کالا از گمرک بازرگان
واردات تخصصی موز زیر قیمت بازار ایران و تحویل سریع یک فرصت ویژه برای شرکت های پخش میوه جات که به دنبال سود بیشتر و رقابت کمتر هستند.

راههای ارتباطی :
شماره تلفن : 09142788013 - 09120127332
ایدی تلگرام : Telegram: Contact @banana_import ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

hafez_maku
25-12-2018, 14:45
������تاجران و مدیران محترم������

حوزه ی فعالیت :
واردات تخصصی موز زیر قیمت بازار ایران و تحویل سریع یک فرصت ویژه برای شرکت های پخش میوه جات که به دنبال سود بیشتر و رقابت کمتر هستند.

راههای ارتباطی :
ایدی تلگرام : Telegram: Contact @banana_import ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

hafez_maku
25-12-2018, 14:51
������تاجران و مدیران محترم������

حوزه ی فعالیت :

راههای ارتباطی :