PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تقاضای حواله روپیه به هندوستان

hkarimpoor2003
23-05-2012, 13:11
با عرض سلام خدمت دوستان

بنده قصد حواله 800 هزار روپیه هند از طریق صرافی را دارم که در 3 مرحله 80 هزار + 220 هزار + 500 هزار روپیه انجام می شود . از دوستانی که در این زمینه فعالیت میکنند لطفا سریعا قیمت پیشنهادی خودشون را اعلام کنند .
تشکر .

hkarimpoor2003
23-05-2012, 17:21
سلام دوست عزیز
ممنون از توجه شما
بنده عرض کردم روپیه هند ولی شما ظاهرا روبل را قیمت داده اید و مورد دوم اینکه اگر قیمتی که داده اید مربوط به روپیه هند است فکر کنم قیمت شما خیلی بالاست دوست عزیز، قیمتی که دارم خیلی پایین تر است .

بنده برای شهر تامیل نادو در ایالت مادوره قصد حواله دارم لطفا اگر برایتان مقدور است در قیمت و شرایط تجدید نظر کنید تا در صورت توافق عمل کنیم .

hkarimpoor2003
23-05-2012, 18:27
ممنون از توجه شما

ولی من منظورتون از خلا را منوجه نشدم اگر ممکن هست بیشتر توضیح بدید و بیشتر توضیح بدید در مورد اینکه چرا امکان قیمت پایینتر وجود نداره؟

hkarimpoor2003
24-05-2012, 10:35
سلام دوست عزیز
از توجه شما ممنون هستم

بنده اصفهان هستم و صرافی دیروز قیمت روپیه حواله را 30 اعلام کرد ولی قیمت امروز را ندارم . در مورد مثقال هم چند وقتی هست که اطلاعاتش درست آپدید نمیشه بنده به الشخصه خیلی به قیمت هاش اعتماد ندارم اخیرا.
به هر حال ممنون . برای بصرفه بودن برای خرید ما باید قیمت زیر 32 باشه و گرنه مجبور هستم دنبال راه حل دیگه باشم برای پرداخت . اگر براتون این قیمت مقدور بود و یا پیشنهاد دیگه ای داشتید ممنون هستم اطلاع بدید.

transporter
24-05-2012, 10:42
سلام دوست عزیز
از توجه شما ممنون هستم

بنده اصفهان هستم و صرافی دیروز قیمت روپیه حواله را 30 اعلام کرد ولی قیمت امروز را ندارم . در مورد مثقال هم چند وقتی هست که اطلاعاتش درست آپدید نمیشه بنده به الشخصه خیلی به قیمت هاش اعتماد ندارم اخیرا.
به هر حال ممنون . برای بصرفه بودن برای خرید ما باید قیمت زیر 32 باشه و گرنه مجبور هستم دنبال راه حل دیگه باشم برای پرداخت . اگر براتون این قیمت مقدور بود و یا پیشنهاد دیگه ای داشتید ممنون هستم اطلاع بدید.

دوست گرامی بنده امروز مجددا با صرافی صحبت میکنم. نتیجه رو در پیام خصوصی خدمتتون عرض میکنم.
با احترام

hkarimpoor2003
24-05-2012, 11:06
دوست گرامی بنده امروز مجددا با صرافی صحبت میکنم. نتیجه رو در پیام خصوصی خدمتتون عرض میکنم.
با احترام
ممنون تراسپورتر جان ، فعلا 2 ماهی هست از هر راهی میریم به در بسته می خوریم ، ارز دولتی که ندادن بهمون در صورتیکه کالای ما جزء کالاهای اساسی بود برای ارز آزاد هم هم مشکل قیمت داریم هم انتقال ، برای قیمت گرفتن از صرافی تاکید کنید که حواله ما 800 هزار تا هست ولی در 3 مرحله حواله میکنیم .

جوشاكو
11-06-2012, 12:22
دوست عزيز آقاي كريمپور

چرا دلار به هند حواله نميكنيد؟ حتما بايد روپيه باشه؟...واسه اينكه روپيه خيلي روند بازار نيست و به قول دوست عزيزمون قيمت تو خلاْ معني نداره.....هركي هرچقدر بتونه مبره (فعل بريدن)

hkarimpoor2003
11-06-2012, 15:00
دوست عزیز از توجهتون ممنون
دلیل اصلی این بود که برای بنده روپیه قابل اطمینان تر بود چون در چند مرحله زمانی باید پول حواله میکردم و باتوجه که در ایران روپیه در بورس نیست و تقاضای عمومی برای آن کم است میزان نوسان آن کمتر از سایر ارزها بوده و به نوسانات نرخ ارز بورس های جهانی نزدیکتر بوده و قابل پیش بینی تر است .