PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی برای فروش محصولاتم و بازاریابی آن

amirhosein
21-05-2012, 00:52
سلام بر تاجران بزرگ:king:
امیدوارم که کاروبارتون پر رونق و سکه باشه:smile:
من مدیر فروش یک شرکت بازرگانی هستم که در زمینه صادرات و واردات فعالیت می کنه و تا به حال هم بیشتر به صورت عمده فروشی فعالیت می کرده و هنوز هم در بعضی از اجناس به صورت عمده فروشی فعالیت داره :cool:
تقریبا 3 ماه پیش همزمان با حضور من در شرکت یکسری از اجناس شرکت مثل تلویزیون های شهری که خیلی هم گرون قیمته :cigar:و تقریبا هیچ شرکتی در ایران ریسک نمی کنه بخره و بعد بفروشه ، تابلوهای led و لامپ های led به تعداد زیادی وارد ایران شد.
البته شرکت محصولات تخصصی دیگه ای هم مثل محصولات نورپردازی :shades:داره که برای فروش اون ها مشکل چندانی نداره ،لامپ های led هم تقریبا مشتری خودش رو داره.
اما می رسیم به فروش تلویزیون های شهری و تابلوهای led: من برای شروع با چند مغازه دار تو صنف خودمون برای فرستادن مشتری صحبت کردم تا مشتری حضوری داشته باشیم :cap:2- چند روزی هست که اقدام به گرفتن کارشناس فروش کردم 3:banana:- یه سایت تو انگلستان دارن برامون طراحی می کنن:biggrin: 4- آگهی تو روزنامه می دیم و.....اما هنوز به نتیجه دلخواهم نرسیدم :cry:
از شما دوستان درخواست دارم تا در زمینه فروش این نوع محصولات راهنماییم کنید:advise:

با آرزوی شادترین لحظ ها برای شما
:banana::banana:

ehsan
21-05-2012, 11:26
سلام بر تاجران بزرگ:king:امیدوارم که کاروبارتون پر رونق و سکه باشه:smile:من مدیر فروش یک شرکت بازرگانی هستم که در زمینه صادرات و واردات فعالیت می کنه و تا به حال هم بیشتر به صورت عمده فروشی فعالیت می کرده و هنوز هم در بعضی از اجناس به صورت عمده فروشی فعالیت داره :cool:تقریبا 3 ماه پیش همزمان با حضور من در شرکت یکسری از اجناس شرکت مثل تلویزیون های شهری که خیلی هم گرون قیمته :cigar:و تقریبا هیچ شرکتی در ایران ریسک نمی کنه بخره و بعد بفروشه ، تابلوهای led و لامپ های led به تعداد زیادی وارد ایران شد.البته شرکت محصولات تخصصی دیگه ای هم مثل محصولات نورپردازی :shades:داره که برای فروش اون ها مشکل چندانی نداره ،لامپ های led هم تقریبا مشتری خودش رو داره.اما می رسیم به فروش تلویزیون های شهری و تابلوهای led: من برای شروع با چند مغازه دار تو صنف خودمون برای فرستادن مشتری صحبت کردم تا مشتری حضوری داشته باشیم :cap:2- چند روزی هست که اقدام به گرفتن کارشناس فروش کردم 3:banana:- یه سایت تو انگلستان دارن برامون طراحی می کنن:biggrin: 4- آگهی تو روزنامه می دیم و.....اما هنوز به نتیجه دلخواهم نرسیدم :cry:از شما دوستان درخواست دارم تا در زمینه فروش این نوع محصولات راهنماییم کنید:advise:با آرزوی شادترین لحظ ها برای شما:banana::banana:سلاممن فکر کنم شما باید با شرکت های تبلیغات شهری و شهرداری وارد مذاکره بشین نه فروشنده های جزء

آرزو
21-05-2012, 17:28
آقای امیر حسین لطفا پیام خصوصیتون رو چک کنید.ممنون.

مرتضی
21-05-2012, 21:37
آقای امیر حسین لطفا پیام خصوصیتون رو چک کنید.ممنون.

سلام
آرزو خانم اینجا هم بنویسید ما هم ببینیم خوب. گناه داریم..ما هم یاد بگیریم:sad::fez:

آرزو
21-05-2012, 23:04
آقا مرتضی میتونم بپرسم شغل شما چیه؟من در مورد کارهای بازرگانی پیشنهاد همکاری داشتم.

amirhosein
21-05-2012, 23:35
ممنون از توجه شما دوستان :hair:

مرتضی
22-05-2012, 09:36
آقا مرتضی میتونم بپرسم شغل شما چیه؟من در مورد کارهای بازرگانی پیشنهاد همکاری داشتم.

سلام
ما در واقع یک گروه تجاری هستیم با مجموعه های مختلف. یکی از مجموعه های گروه ما، مجموعه بازرگانی هست و من در حال حاضر در دفتر چین مشغول هستم. صادرات از چین به ایران ؛ روسیه ، آسیای میانه و ..
و همینطور واردات مواد اولیه به چین.

آرزو
22-05-2012, 11:52
آقا مرتضی لطفا پیام خصوصیتون رو چک کنید.ممنون.

mhr.webgozar
29-05-2012, 19:37
سلام بر تاجران بزرگ:king:
امیدوارم که کاروبارتون پر رونق و سکه باشه:smile:
من مدیر فروش یک شرکت بازرگانی هستم که در زمینه صادرات و واردات فعالیت می کنه و تا به حال هم بیشتر به صورت عمده فروشی فعالیت می کرده و هنوز هم در بعضی از اجناس به صورت عمده فروشی فعالیت داره :cool:
تقریبا 3 ماه پیش همزمان با حضور من در شرکت یکسری از اجناس شرکت مثل تلویزیون های شهری که خیلی هم گرون قیمته :cigar:و تقریبا هیچ شرکتی در ایران ریسک نمی کنه بخره و بعد بفروشه ، تابلوهای led و لامپ های led به تعداد زیادی وارد ایران شد.
البته شرکت محصولات تخصصی دیگه ای هم مثل محصولات نورپردازی :shades:داره که برای فروش اون ها مشکل چندانی نداره ،لامپ های led هم تقریبا مشتری خودش رو داره.
اما می رسیم به فروش تلویزیون های شهری و تابلوهای led: من برای شروع با چند مغازه دار تو صنف خودمون برای فرستادن مشتری صحبت کردم تا مشتری حضوری داشته باشیم :cap:2- چند روزی هست که اقدام به گرفتن کارشناس فروش کردم 3:banana:- یه سایت تو انگلستان دارن برامون طراحی می کنن:biggrin: 4- آگهی تو روزنامه می دیم و.....اما هنوز به نتیجه دلخواهم نرسیدم :cry:
از شما دوستان درخواست دارم تا در زمینه فروش این نوع محصولات راهنماییم کنید:advise:

با آرزوی شادترین لحظ ها برای شما
:banana::banana:
با سلام
این سری کالا ها با توجه به محدویت کاربری و قیمت بالایی که دارن عمدتا مشتری های خاص دارند که یا خریداران دولتی هستند یا شرکتهای طرف قرارداد با دولت . عمدتا هم در بخش شهرسازی و نماسازی و اطلاع رسانی کاربرد دارن .برای فروش این محصولات کاملا شفاف عرض میکنم بیشتر از فنون بازاریابی به لابی:ninja: احتیاج دارید!
موفق باشید