PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صادرات زعفران

lejeuner
16-05-2012, 14:29
دوستان من سلام این اولین پستمه توی این فروم.امیدوارم بیتشر اینجا فعال باشم.یک سوال مهم دارم ممنون میشم کمک کنید به من.من بچه مشهدم خوب اینجا زعفرون خوب زیاده.وقتی توی آمازون دیدم گرمی 12 دلار برای فروش گذاشتن تصمیم گرفتم سرگل زعفرون رو صادر کنم برای اینکه بخوام بفرستم به کشور های دیگه اول از همه مشتری نیاز داره و باید بازاریابی کنم سوال اولم "1.من چطور میتونم مشتری های اون طرف رو بدون سفر کردن به اون کشور ها پیدا کنم؟ سایتی جایی ایمیلی چجوری؟ " بعد برای اینکه من بخوام حدود یک کیلو زعفرون پست کنم نمیذارن و باید یک سری کار کنم تا کارت بازرگانی بگیرم بعد از اونم حتما یک درصد زیادی از من میگیرن که بذارن از کشور خارج بشه.حالا من بخوام با دی اچ ال بفرستم اونور شنیدم که باید توی بسته های 25 گرمی تقسیم کنم تا پست گیر نده این حرف درسته؟ پس سوال دوم من "بهترین راه برای خارج کردن زعفرون در حدود معمولی بدون اینکه بهش عوارض بخوره چیه؟ آیا دی اچ ال قبول میکنه توی بسته های 25 گرمی؟" خوب تا الان 2 تا سوال پرسیدم که امیدوارم جوابشو بدین بریم ادامه.من با این پولی که دارم در حد چند میلیون بهترین چیزی که غیر از زعفرون پیشنهاد میکنید که گیر کمتری باشه و اینا چیه؟ ممنون میشم اساتید اینجا بیان و تجربشون رو بگن و آخرین سوال "برای اینکه بخوام زعفرون رو قانونی بفرستم چقدر کار میخواد؟ و به ازای هر گرم زعفرون چقدر عوارض خروجشو میگیرن؟ "

hkarimpoor2003
16-05-2012, 16:44
دوست عزیز خوش آمدید
1- برای پیدا کردن مشتری و بازار یابی باید به سایت های B2B معرفی شده در همین انجمن مراجعه کنید [Only Registered And Activated Users Can See Links]
2- صادرات زعفران بصورت فله ای ممنوع است و باید در بسته بندی های زیر 30 گرم باشد
3- برای اطلاعات بیشتر به سایت اتحادیه صادر کنندگان زعفران مراجعه کنید
4- تنها راه خروج زعفران بدون عوارض قاچاق کردن آن است
5- برای اطلاع از قیمت پایه صادراتی زعفران و همچنین عوارض صادراتی آن به سایت [Only Registered And Activated Users Can See Links] مراجعه کنید و یا با سایت اتاق تهران مشاوره کنید .
6- برای اطلاعات تکمیلی به سایت هایی که یک بازرگانی ایرانی باید بداند در همین انجمن مراجعه کنید [Only Registered And Activated Users Can See Links]

موفق باشید .

lejeuner
16-05-2012, 19:00
جناب حکیم پور کامل و عالی فقط چندتا سوال دارم.اول اینکه توی این سایت ها مثل علی بابا مشتری پول رو به پیپال و یا اینجور حساب ها واریز میکنه؟ چه تضمینی برای پرداخت داره؟ دوم اینکه من برای اینکه در بسته بندی های زیر 30 گرم با پست بفرستم مشکلی نداره؟ یعنی عوارضی برای این بسته های زیر 30 گرم گرفته نمیشه؟ ممنون میشم این دو سوال رو هم جواب بدید

hkarimpoor2003
16-05-2012, 19:33
دوست عزیز شما باید قبل از هر اقدام عملی ابتدا سعی کنید خوب مطالعه کنید و روش های پرداخت و روش های حمل را متوجه بشید ، در همین انجمن همه اطلاعات در قسمت کتابخانه هست در غیر این صورت ممکن است در همین اول را متضرر بشید و ناامید ، بحث روش های پرداخت مفصل هست و خودتون باید مطالعه کنید ولی بطور خلاصه باید ببینید ارزش کالایی که میخواهید صادر کنید چقدر است و با چه کشوری کار میکنید و آیا بانک های ایرانی با آن کشور ها کار میکنند یا خیر و غیره...
اگر مقدار کالایی که صادر میکنید بالای 10هزار دلار ارزش دارد بهترین روش و مطمئن ترین راه گرفتن پول از مشتری باز کردن ال سی هست+ اگر زیر 10هزار دلار هست میتونید مثلا 30 درصد پیش پرداخت درخواست کنید و مابقی را در قبال فاکس کردن بارنامه ....
برای صادرات اگر کالای شما مشمول عوارض صادراتی باشد باید بپردازید چه از طریق پست و چه از طریق فوروادر فرقی نمیکنه

lejeuner
18-05-2012, 00:43
ممنونم اما من تاپیکی در مورد راه های حمل زعفرون یا راه های گرفتن و دادن پول توی کتابخانه پیدا نکردم.در مورد زعفرون فکر میکنید مشکلی نداره ارسال بسته های زیر 30 گرم به خارج از کشور با پست دی اچ ال؟

hkarimpoor2003
18-05-2012, 12:40
دوست عزیز در ابتدا عذر خواهی کنم اگر گفتم که شما تازه کار هستید و یا انتقاد های دیگر که هیچکدام خدای ناکرده قصد توهین نبوده و قصد بنده فقط این بوده که شما مسئله را جدی بگیرید و ضرر نکنید چون با شرایط حاضر و دنیای بی رحم تجارت واقعا انصاف نیست سرمایه کسی همان ابتدای کار از بین برود
.

اما در مورد سوال هاتون : در تجارت خارجی برای متمایز بودن باید هرچه بهتر خود را معرفی کنید و اعتماد خریداران را در دراز مدت بدست آورید . در سایت هایی مثل علی بابا که به سایت های B2B معروف هستند روال کار به این صورت هست که یا می توانید در آنها مجانی ثبت نام کنید و کالای خودتون رو تبلیغ کنید و یا میتوانید با پرداخت حق عضویت به مشتری طلایی یا نقره ای تبدیل شوید که در این صورت علی بابا تبلیغ شما را طوری در سایت قرار میدهد که وقتی مشتریان فلان کالا را برای خرید جستجو میکنند شما در صفحه اول باشید و از اولویت برخوردار باشید علاوه بر این خریداران به فروشندگانی که عضویت طلایی دارند و چندین سال هست که Golden Supplier هستند بیشتر اعتماد کرده و ترجیحا از آنها خرید میکنند هرجند قیمت آنها بیشتر از کسانی باشد که مجانی تبیلغ کرده و فروشنده طلایی نیستند چرا؟ چون شما وقتی می خواهید فروشنده طلایی شوید سایت علی بابا اطلاعات شما را چک کرده و به دفتر شما زنگ زده که ببیند اولا شما وجود واقعی داشته باشید و کلاه بردار نباشید ثانیا در بعضی موارد مدارک قانونی از شما طلب کرده و خلاصه به طریق های مختلف بسته به کشور یک اعتبار سنجی انجام میدهد که این باعث اطمینان خریداران می شود که پولشان هدر نمی رود و از فروشنده مطمئن خرید میکنند.

پس شما برای اینکه در سایت علی بابا متمایز باشید باید عضو طلایی یا نقره ای باشید اولا و ثانیا بطور مدام با مشتریان و کسانی که پیغام میدهند تماس داشته باشید به سوالات آنها با حوصله جواب بدهید سریعا جواب بدهید به دقت جواب بدهید و بدانید که ممکن است 1000 تا از شما قیمت بگیرند ولی دیگه جواب ندهند شما باید حوصله داشته باشید و مدام حتی اگر جواب ندهند برای آنها ایمیل دهید و خودتون و محصول و قیمت هارو معرفی کنید ، ابتدای کار سخت به نظر می رسد ولی کافیست از هر 100 نفر 1 نفر مشتری بشود که از آن به بعد جذب مشتری برای شما راحتر است چون می توانید آنها را به عنوان مشتری های خود به مشتری های دیگر معرفی کنید و این طریق اعتماد آنها را جلب کنید .
سایت علی بابا خدمات خیلی زیادی میدهد که کار شما را برای پیدا کردن مشتری آسان میکند و مطمئنا حداقل 40 درصد فروش شما را بالا می برد ولی مستلزم این هست که زبان انگلیسی خوبی داشته باشید و با مطالعه و پشتکار به درستی ازاین امکانات استفاده کنید چون به هر حال در نهایت شما باید با خریدار صحبت کنید و به توافق برسید باید نامه نگاری انگلیسی بلد باشید .
در مورد سوال دوم : برای باز کردن ال سی حتما باید مدارک قانونی ارائه دهید و داشتن کارت بازرگانی الزامی هست بدون آن امکان پذیر نیست
و در پایان نیز اگر میبینید که از لحاظ زبان و یا بازاریابی خارجی مشکل دارید و سخت هست براتون و یا کارت بازرگانی و سایر مدارک قانونی را نمی توانید تهیه کنید راحترین راه نیز برای فروش و صادرات این هست که به یکی از شرکت هایی که کار واردات و صادرات انجام میدهد مراجعه کنید و کلا کار صادرات و بازاریابی را به آنها بسپارید و خودتان بر روی کیفیت محصول و کم کردن قیمت تمام شده و بسته بندی زیبا تمرکز کنید

lejeuner
18-05-2012, 13:15
شما درست گفتی من تازه واردم انتقاد نیستش که داداش.پس نطرتون اینه که توی علی بابا یک حساب پرمیوم بازکنم.چشم.فقط اخرین سوال رو میپرسم.من بخوام 5 تا سایت b2b رو به الویت بچینم و توی هر 5 تاش آگهی بدم تا مشتری جمع کنم (بیشترین هدف رو هم میخوام برای کشور های اروپا و کلا غرب باشه) به نظر شما چه سایت هایی بهترینن برای زعفرون.اولیش که علی بابا شد.4 تای دیگه رو چون شما وارد تر و با تجربه ترید و مخصوصا به رنک الکسا و ... واردترید به ترتیب الویت بچینید

hkarimpoor2003
18-05-2012, 13:48
تشریفات صادراتی قطعی: برای صدور زعفران از کشور قبل از هر چیز تهیه مدارک و اخذ مجوزهایی لازم است. صادرکننده زعفران باید با در دست داشتن این اسناد و مدارک به گمرک محل صدور زعفران مراجعه نماید.

اسنادی که برای مراجعه به گمرک لازم است:

کارت بازرگانی صادرکننده زعفران
مجوز صدور (حسب مورد)
صورت عدلبندی
گواهی بهداشت (حسب مورد درخواست خریداران زعفران)
گواهی قرنطینه دامی و نباتی (حسب مورد درخواست خریداران زعفران)
گواهی استاندارد (حسب مورد)
معرفینامه یا وکالتنامه اظهارکننده زعفران به گمرک
صادرکننده زعفران پس از تهیه مدارک لازم، می بایست زعفران را به گمرک محل صدور حمل و پس از صدور قبض انبار، اظهارنامه صادراتی را در چهارنسخه تنظیم و تسلیم گمرک نماید که یک نسخه آن به منزله پروانه صادرات محسوب می گردد. در مواردی با تقاضای صاحب زعفران و موافقت گمرک، عملیات ارزیابی و انجام تشریفات گمرکی کالای صادراتی را می توان در خارج از امکان گمرکی انجام داد.

تنظیم اظهارنامه کالای صادراتی:

1. مشخصات صادرکننده زعفران
2. مشخصات اظهارکننده زعفران
3. مشخصات خریدار
4. کشور محل صدور
5. کشور مبدأ
6. شرایط معامله
7. مشخصات وسیله حمل و مبدأ بارگیری
8. مشخصات زعفران از نظر نوع، تعرفه ، وزن ، تعداد یامقدار و ارزش صادراتی زعفران
9. مشخصات محموله (بسته ها ، نوع بسته ،*مقدار، علامت ، وزن با ظرف)
10. ریز اقلام هزینه های گمرک
11. نام گمرک محل تسلیم اظهارنامه و شماره و مشخصات ثبت اظهرانامه در دفتر گمرک محل برای مهر و امضاء*و تأیید گمرک و مقامات گمرک
پس از تكمیل اظهارنامه، اظهارنامه و مدارك ضمیمه آن به قسمت احراز هویت گمرك تسلیم می گردد.

احراز هویت:

1. صحت اسناد و مدارك تسلیمی
2. صحت مندرجات از لحاظ نوع و تعرفه زعفران و ارزش اظهار شده با اسناد
3. صلاحیت صادر كننده زعفران

دفتر ژورنال: بعد از رسیدگی دایره احراز هویت ، صادركننده زعفران می بایستی وجوه متعلقه (هزینه های گمركی) را پس از واریز به بانك واخذ قبض مربوطه به قسمت ژورنال ارائه نماید.

ارزیابی: بعد از واریز وجوه متعلقه ، اظهارنامه به دایره ارزیابی ارسال و بعد از تعیین ارزیاب زعفران مورد ارزیابی قرار می گیرد. بعد از بازدید محتویات بسته ها و تطبیق آن از لحاظ نوع ، تعداد، ارزش و سایر اطلاعات موردنیاز چنانچه ایرادی مشاهده نشود، اظهارنامه امضاء ومهر شده و نسخه ای از اظهارنامه بعنوان پروانه صادراتی به صاحب زعفران تحویل میشود تا نسبت به صدور زعفران اقدام نماید.

کارت بازرگانی: مبادرت به امر صادرات زعفران بصورت تجاری مستلزم داشتن كارت بازرگانی است كه توسط اتاق بازرگانی و صنایع ومعادن صادر و به تأیید وزارت بازرگانی می رسد. كارت بازرگانی سندی است كه به موجب آن می توان اقدام به صادرات و واردات زعفران نمود و بنام متقاضیان اعم از اشخاصی حقیقی (ایرانی و غیرایرانی) ، اشخاص حقوقی صادرمی گردد. صادركنندگان زعفران و خدمات دارای كارت بازرگانی باشند یا نباشند در طول اجرای برنامه سوم توسعه (بند ب ماده 113) مشمول پرداخت عوارض و مالیات علی الحساب نخواهند بود. كلیه شركتهای تعاونی كارت بازرگانی خود را صرفأ از اتاقهای تعاون جمهوری اسلامی ایران دریافت می نمایند.

درخصوص ضرورت كنترل محموله های صادراتی مشمول مقررات اجباری استاندارد در گمركات:

تاریخ اعتبار پروانه كاربرد علامت استاندارد ایران
جعلی نبودن پروانه كاربردعلامت استاندارد (موارد مشكوك از استاندارد استانها استعلام گردد)
اعلام تاریخ انقضای مصرف، پروانه بهره برداری،* علامت استاندارد ایران بر روی زعفران و بسته بندی مناسب.
در صورت نداشتن پروانه كاربرد علامت استاندارد معتبر، ارائه گواهی صادراتی از شركتهای بازرسی مورد تأیید مؤسسه یا ادارات كل استاندارد استانها ضروری است.

hkarimpoor2003
18-05-2012, 14:19
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

hkarimpoor2003
18-05-2012, 14:22
در نظر داشته باشید که هزینه عضویت در این سایت ها بعضا مانند علی بابا قیمت بالایی دارد و ممکن است برای میزان و مقداری که شما می خواهید صادر کنید با صرفه نباشد و یا حداقل فقط بتوانید در 1 یا 2 تا ازین سایت ها بصورت پریمیوم عضو بشوید ، مسئله این است که باید در هرکدام که ثبت نام میکنید به دقت و با حوصله پی گیر آن باشید و مرتب با مشتریان در ارتباط باشید .

hkarimpoor2003
18-05-2012, 14:24
در مورد عوارض صادراتی باید به سایت نقطه تجاری ایران به آدرس [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) مراجعه کنید و در پائین صفحه سمت چپ در قسمت قوانین و مقررات و به بخش بخشنامه ها رفته و کالای مورد نظر خود را و آخرین بخشنامه مربوطه را پیدا و مطالعه کنید

yasaman.bakaeian
24-05-2012, 11:02
سلام
تو یکی از سایت ها خوندم که از شرایط دریافت کارت بازرگانی 21سال تمام و تو یکی دیگه خوندم 23 سال تمام است.من متولد 1371 هستم و الان مدیر عامل یک شرکت قطعه سازی در خراسان رضوی .هیچ راهی برای دریافت کارت بازرگانی با توجه به سن من نداره؟؟؟؟؟

psy
29-09-2012, 03:43
ممنونم اما من تاپیکی در مورد راه های حمل زعفرون یا راه های گرفتن و دادن پول توی کتابخانه پیدا نکردم.در مورد زعفرون فکر میکنید مشکلی نداره ارسال بسته های زیر 30 گرم به خارج از کشور با پست دی اچ ال؟
....
دوستان من هم سول این دوستمون رو دارم ایا انکان ارسال زعفران با پست dhl هست؟اگر هست تا چه وزنی؟
خواستم یه تایپک بزنم در این مورد دیگه گفتم همینجا بگید که دوستمون و بقیه هم اگر این سوال رو دارن به جواب برسن
باتشکر

vanda
04-12-2012, 23:24
سلام
براي فرستادن زعفرون به مقدار يك تا سه كيلو در ماه به آمريكا به صورت فله دوستان چه راهي را پيشنهاد ميكنيد.
آيا از طريق كشورهاي همسايه ميشه با پست فرستاد.
با تشكر از همگي

حاجي
04-12-2012, 23:37
سلام
تو یکی از سایت ها خوندم که از شرایط دریافت کارت بازرگانی 21سال تمام و تو یکی دیگه خوندم 23 سال تمام است.من متولد 1371 هستم و الان مدیر عامل یک شرکت قطعه سازی در خراسان رضوی .هیچ راهی برای دریافت کارت بازرگانی با توجه به سن من نداره؟؟؟؟؟
دوست عزيز-اگر پروانه بهره برداري داشته باشيد ميتونيد از كارت بازرگاني موقت استفاده كنيد و قانون شرايط سني 21 سال براي شما منظور ميشود ولي شرايط ماليات شما كمي سخت ميشود

titb
24-12-2012, 01:44
با سلام
از اینکه این ایمیل را ناخواسته دریافت می کنید عذر خواهی می کنم.
احتراما به اطلاع می رساند شرکت ما واقع در شهر شیراز و کشور ترکیه جهت کامل کردن خدمات بازرگانی و بازاریابی برابر با ضوابط و قوانین بین المللی بر این آمدیم تا بصورت بهتری نیازهای مشتریان را برآورده سازیم لذا با ارائه هرگونه کمک و خدمات لازم به منظور توصعه صادرات و نیز برآورده کردن نیازهای شما در جای جای دنیا و دیگر خدمات بازرگانی شامل شناسایی منابع، تهیه اطلاعات, مشاوره بازرگانی, خرید و ثبت سفارش کالا و غیره ارائه خدمات می نماید.
امید است با لطف پروردگار متعال و همت کادر اجرایی و مدیریتی این مجموعه قادر باشیم در جهت پیشرفت کشور عزیزمان ایران و کمک به حضور هرچه بیشتر هم وطنان در مجامع جهانی سهم مهمی داشته باشیم.

با تشکر
TIT Business
شرکت تجاری بازرگاني تي اي تي

E-Mail: titbusiness@hotmail.com ([Only Registered And Activated Users Can See Links]@hotmail.com)
Reza_1275@yahoo.com ([Only Registered And Activated Users Can See Links]@yahoo.com)

Kayseri- Turkye

Ahmad Zarei
احمد زارعي

Gsm: +90-507-687-5488

Shiraz- Iran

Reza Zarei
رضا زارعي

Gsm: +98-936-817-1152

behnam1987v
17-11-2014, 13:24
با سلام
جواز صادرات را چطور باید تهیه کرد؟
با تشکر

DANESHMAND
17-11-2014, 20:09
با عرض سلام
یک مسافر با خود چه مقدار می تواند زعفران بصورت فله از کشور خارج کند (هوائی یا زمینی) آیا تفاوت می کند؟

behnam_manu
18-11-2014, 11:13
به صورت فله کمتر از 30 گرم

DANESHMAND
18-11-2014, 12:49
به صورت فله کمتر از 30 گرم
اگر من یک کیلو زعفران در چمدان بگذارم فکر می کنید چمدان از گیت بازرسی رد نشودوداخل جمدان را نگاه کنند

mahdyonline
02-03-2015, 01:12
یک سوال
اگر بخوای جزءی بفروشی چطوریه؟
مثلا" خودت بسته بندی کنی و مثغالی بفروشی
طرف از اروپا یا هر جایی بیاد و مثغال مثغال بخره
اینطوری چطوریه؟

mahdyonline
02-03-2015, 15:15
اومدم تاپیک بزنم سیستم اجازه نمیده
اینجا هم از دیشب کسی ج نداده

alipour106
30-12-2015, 00:24
سلام دوست كرامي .در صورت همكاري جهت صادرات زعفران لطفا توسط. وايبر يا ايمو با شماره بنده0015146904631 تماس حاصل فرماييد
با تشكر[Only Registered And Activated Users Can See Links] com

Dr.hadi
15-05-2016, 17:23
باسلام و عرض خسته نباشید خدمت شما اقای کریم پور اطلاعات شما عالیه واقعا بی پرده و با جزییات جواب دادین بنده هم سوال کوجکی دارم اگر ممکنه کمک کنین.
بنده میخوام صادرات زعفران و پسته بکنم به ارمنستان و ترکیه. سوالم اینه که اولا من تو سایت گمرک خوندم برای هر گذرنامه 10 کیلو پسته و 100 گرم زعفران مجاز هست برای خروج از کشور. بدون کارت بازرگانی. این درسته؟ دوم اینکه برای صادرات این دو محصول تا جایی که خبر دارین عوارض و هزینه و مالیاتی گرفته میشه؟

Dr.hadi
15-05-2016, 17:26
در نظر داشته باشید که هزینه عضویت در این سایت ها بعضا مانند علی بابا قیمت بالایی دارد و ممکن است برای میزان و مقداری که شما می خواهید صادر کنید با صرفه نباشد و یا حداقل فقط بتوانید در 1 یا 2 تا ازین سایت ها بصورت پریمیوم عضو بشوید ، مسئله این است که باید در هرکدام که ثبت نام میکنید به دقت و با حوصله پی گیر آن باشید و مرتب با مشتریان در ارتباط باشید .

باسلام و عرض خسته نباشید خدمت شما اقای کریم پور اطلاعات شما عالیه واقعا بی پرده و با جزییات جواب دادین بنده هم سوال کوجکی دارم اگر ممکنه کمک کنین.
بنده میخوام صادرات زعفران و پسته بکنم به ارمنستان و ترکیه. سوالم اینه که اولا من تو سایت گمرک خوندم برای هر گذرنامه 10 کیلو پسته و 100 گرم زعفران مجاز هست برای خروج از کشور. بدون کارت بازرگانی. این درسته؟ دوم اینکه برای صادرات این دو محصول تا جایی که خبر دارین عوارض و هزینه و مالیاتی گرفته میشه؟

Dr.hadi
16-05-2016, 19:03
باسلام خدمت عزیزان
بنده در سایت گمرک درمورد مقررات کالای خروجی همرا مسافر خوندم که مقدار زعفران مجاز برای هر گذرنامه 100 گرم و مقدار پسته مجاز برای هر گذرنامه 10 کیلوگرم میباشد. این مورد دقیق هست؟ یعنی با این مقدار راحت میشه از گمرک رد شد بدون کارت بازرگانی و راحت؟ البته در فایل حقوق گمرکی هم خوندم زعفران اگر در بسته هایی بین ده تا 30 گرم باشه حقوق گمرکی صفر هستش و اگر در بسته بندی زیر 500 گرم باشه 20 درصد حقوق گمرکی تعلق میگیره.اینهارو تایید میکنن دوستان؟ فایلش رو دارم اگر خواستین

mohammadme
18-05-2016, 12:30
سلام
دوستان من در انجمن سوال پرسیدم اما گویا هیچ کس نیست که کوچک ترین راهنمایی بکنه . . .
اما باز هم سوالمو می پرسم شاید کسی بود که راهنمایی کنه . . .
حقیقتش اینه من طبق آمارهای رسمی که از چندین جای معتبر گرفتم قیمت خرید زعفران سرگل اعلای درجه یک به صورت فله ای در امارات حدود ده میلیون تومن هست . . . من پس از کلی جست و جو و تحقیق آدرس و شماره چند مغازه خرید و فروش زعفرون در دبی رو پیدا کردم و باهاشون تماس گرفتم و کلی هم صحبت کردم . . . همگی خریدار زعفرون هستند اما بحث اینه که قیمتی که برای خرید می دند از قیمت خرید تو ایران از دست کشاورز ارزون تره!! یعنی اگر کسی ندونه فکر می کنه امارات تولید کننده زعفرونه و حملش به ایران سود داره!!
حالا سوالی که از دوستان داشتم اینه که داستان چیه؟ آیا زعفرون هم مثل تمام چیزهای دیگه ی این مملکت مافیا داره؟؟ نمی خوام برای فهمیدن این یه سوال ساده پا شم تا دبی برم . . .
خیلی ممنون میشم اگه کسی از دوستان اطلاعی داره راهنمایی کنه
سپاسگزارم

Dr.hadi
18-05-2016, 13:50
باسلا دوستان کسی از قیمت زعفران در ارمنستان و ترکیه خبر داره؟ گرمی یا کیلویی در بسته بندی باشه ببریم برای فروش

دیار
18-05-2016, 15:42
سلام دوست عزیز
برات پیام خصوصی فرستادم

دیار
18-05-2016, 15:43
براتون پیغام فرستادم

tajabadiali
18-05-2016, 16:22
سلام
دوستان من در انجمن سوال پرسیدم اما گویا هیچ کس نیست که کوچک ترین راهنمایی بکنه . . .
حقیقتش اینه من طبق آمارهای رسمی که از چندین جای معتبر گرفتم قیمت خرید زعفران سرگل اعلای درجه یک به صورت فله ای در امارات حدود ده میلیون تومن هست . . . من پس از کلی جست و جو و تحقیق آدرس و شماره چند مغازه خرید و فروش زعفرون در دبی رو پیدا کردم و باهاشون تماس گرفتم و کلی هم صحبت کردم . . . همگی خریدار زعفرون هستند اما بحث اینه که قیمتی که برای خرید می دند از قیمت خرید تو ایران از دست کشاورز ارزون تره!! یعنی اگر کسی ندونه فکر می کنه امارات تولید کننده زعفرونه و حملش به ایران سود داره!!
حالا سوالی که از دوستان داشتم اینه که داستان چیه؟ آیا زعفرون هم مثل تمام چیزهای دیگه ی این مملکت مافیا داره؟؟ نمی خوام برای فهمیدن این یه سوال ساده پا شم تا دبی برم . . .
سپاسگزارم

اگه فهمیدین ما رو هم در جریان قرارا بدین...

وحید123
18-06-2016, 02:05
با سلام خدمت دوستان عزیز
در صورت نیاز به زعفرون و زرشک، در خدمتم
زعفرون سرگل اعلا 6350000
زرشک اعلا 24300
قابل ذکر است که قیمتها متغیر میباشد
با تشکر فراوان
محمدی
09151573472
Vahid.m1221@gmail.com

m.javad.902
29-06-2016, 20:30
باسلا دوستان کسی از قیمت زعفران در ارمنستان و ترکیه خبر داره؟ گرمی یا کیلویی در بسته بندی باشه ببریم برای فروش

با سلام میشه به بنده هم بگید قیمتشو ممنون.

Sent from my SM-T231 using Tapatalk

peiman
30-07-2016, 17:39
با سلام خدمت شما دوست عزیز

منم هم یه چند وقتی هستش که دنبال صادر کردن زعفران برای انگلیس و آلمان هستم بدون اینکه خودم بخوام برم اکه چیزی فهمیدی مارو هم در جریان بزار

ممنون

mchem
24-07-2017, 09:46
با سلام و احترام خدمت اعضای گرامی
اساتید لطفا اگه کسی راجع به قیمت های صادرات زعفران به کشورهای مختلف اطلاعات موثقی داره راهنمایی کنه.
میدونم پاسخ این سوال برای خیلیا رمز کارشونه ولی انصافا اطلاع از آن جلوی کسب و کار کسی رو نمیگیره.

mchem
25-07-2017, 12:37
قربان شاید اون مغازه دارها خودشون ایرانی بودند!

mchem
25-07-2017, 12:38
اگه فهمیدین ما رو هم در جریان قرارا بدین...
مطمینید مغازه دارها ایرانی یا وابسته به یک ایرانی
نبودند؟

mohammad.khajavi
20-08-2018, 19:54
سلام
سپاسگزارم

کشورهایی نظیر ترکیه و اسپانیا و امارات زعفران ایران به کمترین قیمت ممکن میخرن و بعد از بسته بندی مناسب در کل دنیا به اسم کشور خودشون به فروش میرسونند
مثلا میزان تولید زعفران اسپانیا سالی 1 تن هستش ولی صادراتش سالی 100 تن
و بقیه کشور ها هم نیاز به توضیح نیست

Farahani122
13-10-2018, 14:03
شما میدونید مالیات بر درامد سالیانه صادرات زعفران چقدره؟

Saffronbalmy-Qayenat
07-06-2019, 13:59
با سلام و عرض ادب و احترام
خدمت بازرگانان و تجار عزیز در صورت تمایل به همکاری در زمینه زعفران ما میتونیم زعفران و زرشک با کیفیت (زعفران و زرشک قاینات ) با تاییدیه های بهداشتی و برگ انالیز درخواستی محصول رو برای شما ارسال کنیم
تلفن تماس 09370082127
تلگرام پیام بدید تا عکس محصولات رو بفرستم

eskan
07-06-2019, 14:37
لیست بازرگانان و شرکتها و خریداران بازار صادرات زعفران بسته بندی 2018
شامل مشخصات تماس و تعداد دفعات معامله انجام شده توسط شرکتها و تعداد کارمندان و...
* جدول کشورهای واردکننده زعفران کشورها (اخذ شده از گمرک کشورها و مرکز تجارت جهانی)
* لیست وارکنندگان و خریداران زعفران کشورها مختلف
List of importing companies in Spain for the following product زعفران اسپانیا
List_of_importing_companies_for_the_following_prod uct لیست خریداران و واردکنندگان زعفران
List_of_importing_companies_in_France_for_the_foll owing_product زعفران و گیاهان دارویی فرانسه
List_of_importing_companies_in_Spain_for_the_follo wing_product Bay leaves زعفران اسپانیا
List_of_importing_companies_in_SpainHerbal and fruit teas چای میوه ای و زعفران
List_of_importing_companies_in_United_Arab_Emirate s_for_the_following_product زعفران و گیاهان ادویه ای و میوه ای امارات عربی متحده
List_of_importing_companies_in_Italy_for_the_follo wing_product زعفران و گیاهان ادویه ای ایتالیا
List_of_importing_companies_for_the_following_prod uct لیست خریداران و واردکنندگان زعفران کشورهای مختلف جهان
جغرافیای محصول(آمار تولید استانی)
مشکلات تولید محصول
کشورهای عمده صادرکننده زعفران سالهای گذشته
کشورهای عمده واردکننده زعفران سالهای گذشته
ارزش و روند رشد صادرات زعفران ایران طی سال
های گذشته
کشورهای عمده هدف صادراتی زعفران ایران در سال
های گذشته
کشورهای بالقوه هدف صادراتی در منطقه
شرکتهای اصلی صادراتی زعفران ایران
مشخصات تشکلهای اصلی ذیربط زعفران
مهمترین نمایشگاه های خارجی مرتبط
مشکلات اصلی صادرات و راه کار
مهمترین فرصتهای سرمایه گذاری

قیمت پکیج کامل بهمراه لیست تمامی شرکت های خریدار زعفران ایران به همراه آدرس ، شماره ی تماس و ایمیل و ... به تفکیک کشورها فقط 300000 تومان میباشد.
با این پکیج فقط کافیست به مشتریانی که در لیست خریداران آمده ست تماس گرفته و یا ایمیل بزنید و شرایط کاری خود را ارسال نموده و در صورت درخواست مشتریان جوابیه آزمایشگاه زعفران مبنی بر درجه عیار زعفران را برای مشتریان ارسال نموده و ...

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09123887363 تماس بگیرید. (محمدنژاد)
Email : pooya.206e@gmail.com

eskan
07-06-2019, 14:37
لیست بازرگانان و شرکتها و خریداران بازار صادرات زعفران بسته بندی 2018
شامل مشخصات تماس و تعداد دفعات معامله انجام شده توسط شرکتها و تعداد کارمندان و...
* جدول کشورهای واردکننده زعفران کشورها (اخذ شده از گمرک کشورها و مرکز تجارت جهانی)
* لیست وارکنندگان و خریداران زعفران کشورها مختلف
List of importing companies in Spain for the following product زعفران اسپانیا
List_of_importing_companies_for_the_following_prod uct لیست خریداران و واردکنندگان زعفران
List_of_importing_companies_in_France_for_the_foll owing_product زعفران و گیاهان دارویی فرانسه
List_of_importing_companies_in_Spain_for_the_follo wing_product Bay leaves زعفران اسپانیا
List_of_importing_companies_in_SpainHerbal and fruit teas چای میوه ای و زعفران
List_of_importing_companies_in_United_Arab_Emirate s_for_the_following_product زعفران و گیاهان ادویه ای و میوه ای امارات عربی متحده
List_of_importing_companies_in_Italy_for_the_follo wing_product زعفران و گیاهان ادویه ای ایتالیا
List_of_importing_companies_for_the_following_prod uct لیست خریداران و واردکنندگان زعفران کشورهای مختلف جهان
جغرافیای محصول(آمار تولید استانی)
مشکلات تولید محصول
کشورهای عمده صادرکننده زعفران سالهای گذشته
کشورهای عمده واردکننده زعفران سالهای گذشته
ارزش و روند رشد صادرات زعفران ایران طی سال
های گذشته
کشورهای عمده هدف صادراتی زعفران ایران در سال
های گذشته
کشورهای بالقوه هدف صادراتی در منطقه
شرکتهای اصلی صادراتی زعفران ایران
مشخصات تشکلهای اصلی ذیربط زعفران
مهمترین نمایشگاه های خارجی مرتبط
مشکلات اصلی صادرات و راه کار
مهمترین فرصتهای سرمایه گذاری

قیمت پکیج کامل بهمراه لیست تمامی شرکت های خریدار زعفران ایران به همراه آدرس ، شماره ی تماس و ایمیل و ... به تفکیک کشورها فقط 300000 تومان میباشد.
با این پکیج فقط کافیست به مشتریانی که در لیست خریداران آمده ست تماس گرفته و یا ایمیل بزنید و شرایط کاری خود را ارسال نموده و در صورت درخواست مشتریان جوابیه آزمایشگاه زعفران مبنی بر درجه عیار زعفران را برای مشتریان ارسال نموده و ...

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09123887363 تماس بگیرید. (محمدنژاد)
Email : pooya.206e@gmail.com

زعفران
29-04-2020, 12:50
نحوه ی صادرات زعفران ایران

صادرات زعفران نیازمند به فراهم بودن شرایط خاصی می باشد.

خرید و بسته بندی زعفران
دریافت گواهی استاندارد
دریافت گواهی بهداشت دامی نباتات ( حسب مورد )
ارائه کارت بازرگانی

از ابتدای سال ۹۶ صادرات زعفران به صورت فله ممنوع شده و این فرصت خوبی برای ورود به تجارت این کالا است.زعفران یکی از مرغوبترین و با ارزشترین محصولات ایران می باشد که در سراسر دنیا شناخته شده است.زعفران به طلای سرخ نیز معروف است.و در بسیاری از استانهای کشور علی الخصوص شهرهای شرقی کشور تولید می شود و بخش اعظمی از این تولیدات به خارج از کشور صادر می شود.

زعفران به کدام کشورها صادر می شود؟

کشور اسپانیا با خرید ۳۲۵ میلیون دلار زعفران ایرانی در سال ۹۶ اولین کشور واردکننده این محصول می باشد.بعد از کشور اسپانیا، هنگ کنگ با واردات ۹۶٫۵ میلیون دلاری زعفران ایران در رتبه دوم قرار دارد.و کشور امارت با وارد کردن ۸۹٫۵ میلیون دلار در رتبه سوم قرار دارد.روش آبیاری زعفران

مطالعه

ایران در سال ۹۶ در مجموع ۴۱۶ تن و ۴۴۱ کیلو زعفران به ۶۲ کشور جهان صادر کرده است.آیا می دانستید ۵۰درصد از صادرات زعفران ایران به کشور اسپانیا صادر می شود؟زعفران (Saffron) در گمرک جهانی با کد تعرفه (HS Code) به شماره ۰۹۱۰۲۰ شناخته می شود.

لازم به ذکر است که همه ی محصولات را به طور دقیق و جزئی نمی توان بررسی کرد و به همین علت گروهی از کالا ها را که مرتبط به کالای مورد نظر شما است، تحلیل و بررسی میکنیم تا استعداد های بازار محصول منتخب را در مناطق مختلف دنیا بشناسیم.
تمام گزارشات زیر براساس آنچه تا پایان سال ۲۰۱۸ میلادی در گمرکات اظهار و ثبت شده، درج شده است.
تلاش بر این است که با مطالعه این گزارشات فضای تجاری محصول مدنظرتان را بهتر بشناسید و با آگاهی بیشتر اسباب نتیجه گیری قوی تر را برای تجارت خود فراهم آورید.

آمار صادرات زعفران ایران

هدف شناسایی رقبا در بازار جهانی است.[Only Registered And Activated Users Can See Links] رقم کل صادرات: ۴۹۱,۱۶۳,۰۰۰ دلار[Only Registered And Activated Users Can See Links] میزان رشد پنج ساله ارزش هر واحد: ۱۲ درصد[Only Registered And Activated Users Can See Links] میزان رشد یکساله ارزش هر واحد: ۳ درصد[Only Registered And Activated Users Can See Links] میانگین فاصله از کشور وارد کننده: ۳,۷۴۵ KM[Only Registered And Activated Users Can See Links]