PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید از سایت آمازون

دیار
12-06-2015, 10:38
سلام از دوستان کسی میتونه از سایت آمازون خرید کنه کالا وبفرسه ایران تضمینی؟ اگر کسی میتونه راهنمایی هم کنه اطلاع بده وشرایطشو توضیح بده
شرکتهای واسطه هستن که خرید میکنن با کارتاشون ویه کارمزد بابت هر دلار میگیرن منتهی اولین بار نمیشه به هرکسی اعتماد کرد که جنس رو میفرسه مستقیم یا نه
چون شنیدم ارسال مستقیم از سایتهای آمریکایی به ا یران وجود نداره
به عنوان مثال یه کالای پزشکی که قیمتش 399 دلار هست تو سایت آمازون میخوام سفارش بدم
هزینه خریدش با کارمزد خریدش با ارسالش برام چقد میفته به ایران ایران هم نشد ترکیه
با تشکر
دانشوری
09148344599
kanizagros63@gmail.com

ehsan.net
12-06-2015, 11:32
سایت آمازون که فقط برای خرید و فروش کتابه
کالای پزشکی نداره اصلا

DR.Khashayar
12-06-2015, 14:47
سایت آمازون که فقط برای خرید و فروش کتابه
کالای پزشکی نداره اصلا

حق با اين دوستمونه تا جايي كه البته من اطلاع دارم:shades:

snaexpress
12-06-2015, 18:08
سلام شما میتونید از خدمات سایت ما استفاده کنید:
سنه اکسپرس|انجام خرید های شما از سراسر دنیا ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
بهترین و منصافانه ترین کارمزد رو هم داریم در بین همکارن
در خدمتتون هستیم...
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

skp
12-06-2015, 18:34
عزیز شما مواد غذایی هم وارد میکنید ؟ از دوبی و یا آمریکا ؟؟

فرضا میخوام یک رانی هلو رو از دبی که قیمتش 1 دلاره 100 ازش وارد کنم چقدر درمیاد با قیمتش و اینا همه چی ؟

snaexpress
12-06-2015, 19:58
بله ما وارد میکنیم شما میبایست شرکت تولید یا توزیع کننده،برند،تعداد رو مشخص کنید و همچنین اگر آدرس خاصی از این شرکت خا در امارت دارید به ما بدین ما برای شما وارد مذاکره میشم و محصول رو براتون خریداری میکنیم.
شما آدرسی از پخش کننده دارید در دبی؟!

دیار
12-06-2015, 20:57
دوست عزیز شما چند سال پیش رفتین تو آمازون بازدید کردین؟
جدیدا هم بازدید کنین وقتی من میگم میخوام بخرم خودم دارم مبینم میفروشه
الکی چیزی رو نمیدونین نظر ندین

skp
12-06-2015, 22:02
بله ما وارد میکنیم شما میبایست شرکت تولید یا توزیع کننده،برند،تعداد رو مشخص کنید و همچنین اگر آدرس خاصی از این شرکت خا در امارت دارید به ما بدین ما برای شما وارد مذاکره میشم و محصول رو براتون خریداری میکنیم.
شما آدرسی از پخش کننده دارید در دبی؟!

آدرس رو توی پیام خصوصی براتون فرستادم لطفا بررسی کنید و هزینه کل تمام شده را اعلام کنید
2 - شماره تماستون هم برام بفرستید

snaexpress
12-06-2015, 22:35
آدرس رو توی پیام خصوصی براتون فرستادم لطفا بررسی کنید و هزینه کل تمام شده را اعلام کنید
2 - شماره تماستون هم برام بفرستید
بله چشم حتما

seyfolah
13-07-2015, 02:27
با سلام
اینجانب دارای پاس آلمانی مسلط به زبانهای آلمانی انگلیسی و ترکی هستم. علاقمندی خودم را جهت همکاری با شرکتهای بازرگانی و اشخاص حقیقی جهت ثبت سفارش کالا در آلمان اعلام میدارم. اینجانب به دلیل دارا بودن پاس آلمانی بدون نیاز به ویزا آمادگی همراهی شما به عنوانه مترجم یا نماینده شما جهت عقد قرارداد با شرکتها در سرتاسر دنیا را دارم.ضمنا امکان سفارش انواع اتومبیل و ماشینهای سنگین آلمانی و تحویل در ایران را دارم. جهت همکاری با بنده لطفا پیام بدهید