PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اونايي كه اينكاره نيستن نيان تو سايت خواهشا

DR.Khashayar
06-06-2015, 21:03
سلام و خسته نباشيدخدمت تماميه دوستان لطفا كسايي كه از تجارت هيچي نميدونن خواهشا اصلا نيان توسايت يا حداقل كوچكترين چيزي بدونن بعد بيان اين همه دوستان نظرات قشنگ ميزارن بخونن و استفاده كنن بع بيان پاي معامله.كساني كه مخالف يا موافق هستند لطفا لطفا نظراتشونو بگن بزارين همه بدونن.ممنون:shades::angry::angry::angry: :angry::shades:

DR.Khashayar
06-06-2015, 21:04
؟؟؟>>>؟؟؟

omidtomcat
06-06-2015, 22:36
از قابلیتهای سایت می تونه آموزش -دادن ایده - دادن انگیزه- پیدا کردن تامین کننده- پیدا کردن مشتری -آشنایی با جو ومشکلات بازار و ...... باشه.

اینجا ملک شخصی کسی نیست .

کسی که ناراحته می تونه آگهی نزنه تا افراد به اصطلاح آماتور مزاحمش نشن .

کسی که ادعا حرفه ای بودن داره خیلی راحت می تونه مشتری واقعی رو از افراد واسطه و غیرمشتری تشخیص بده.

منظورمن از این حرفها شخص خاصی نبود + من خودم از همه آماتور تر وبی تجربه تر هستم.

همه دارن دم از دمکراسی و آزادی وتحمل همدیگه می زنن ولی اینجا نمیتونیم همدیگرو تحمل کنیم

لطفا تمامی دوستان هرجا دیدن کارخلاف قانونی انجام شد اول تذکر بدن اگه درست نشد به مدیران سایت گزارش بدن

DR.Khashayar
06-06-2015, 22:58
از قابلیتهای سایت می تونه آموزش -دادن ایده - دادن انگیزه- پیدا کردن تامین کننده- پیدا کردن مشتری -آشنایی با جو ومشکلات بازار و ...... باشه.

اینجا ملک شخصی کسی نیست .

کسی که ناراحته می تونه آگهی نزنه تا افراد به اصطلاح آماتور مزاحمش نشن .

کسی که ادعا حرفه ای بودن داره خیلی راحت می تونه مشتری واقعی رو از افراد واسطه و غیرمشتری تشخیص بده.

منظورمن از این حرفها شخص خاصی نبود + من خودم از همه آماتور تر وبی تجربه تر هستم.

همه دارن دم از دمکراسی و آزادی وتحمل همدیگه می زنن ولی اینجا نمیتونیم همدیگرو تحمل کنیم

لطفا تمامی دوستان هرجا دیدن کارخلاف قانونی انجام شد اول تذکر بدن اگه درست نشد به مدیران سایت گزارش بدن

اولا من ادعاي حرفه اي بودنم نشده ولي حداقلش يه سري چيزها رو از خيليا ميدونم . من منظورم به خيليها بود كه وقت آدم رو ميگيرند . بعد دوست عزيز و گرامي اگه كسايي كه اين كارها رو ميكنند به همه نگيم كه كيا هستن در حق دوستان ظلم كرديم . بعد شايد واسه شما اهميت نداشته باشه كه چه كسايي بيان تو اين سايت حالا ميخواد معمولي باشه ميخواد دزد باشه ميخواد كلاه بردار باشه ولي واسه خيلي از كسايي كه ميخوان واقعا تجارت كنن مهمه.بازم ممنون از نظرت:shades::shades:

diplomat
06-06-2015, 22:59
منم موافقم، ولی یه کمی تندنوشتین. ممکنه به بعضی دوستان بر بخوره.

DR.Khashayar
06-06-2015, 23:01
من بازم از تماميه دوستان عذر خواهي ميكنم و من هم فقط نظر خودم رو گفتم :shades:

diplomat
06-06-2015, 23:01
بازم یه مقدار تند مینویسید. احساس میکنم با کسی مشکل پیدا کردین و حرفاتون ممخاطب خاص داره.

DR.Khashayar
06-06-2015, 23:04
نه دوست محترم و گرامي ما همه مثل اعضاي يك خانواده هستيم و فقط اين گفتگو ها در حد يك گپ است اگه تند بود بازم عذر ميخوام:shades:

DR.Khashayar
06-06-2015, 23:05
:shades:شب تماميه دوستان بخير :shades:

:shades:سربلند و پيروز باشيد:shades:

j.kh
06-06-2015, 23:14
سلام و خسته نباشيدخدمت تماميه دوستان لطفا كسايي كه از تجارت هيچي نميدونن خواهشا اصلا نيان توسايت يا حداقل كوچكترين چيزي بدونن بعد بيان اين همه دوستان نظرات قشنگ ميزارن بخونن و استفاده كنن بع بيان پاي معامله.كساني كه مخالف يا موافق هستند لطفا لطفا نظراتشونو بگن بزارين همه بدونن.ممنون:shades::angry::angry::angry: :angry::shades:
به این مسخره بازیت توی سایت پایان بده اقا /خانم محترم
یعنی چی میای توی همه تاپیک ها علامت ؟؟؟؟ میزاری
اخطار اخر بود
اجازه ندین ip ثابتتون مسدود بشه .
تمومش کنید .

DR.Khashayar
06-06-2015, 23:30
من از دوستان عذر خواهي كردم اونم فقط به خاطر يك نظر دادن ولي نميدونم چرا به بعضي از دوستان بر ميخوره و با لحن بد صحبت ميكنن:dry:

mohammad5m
07-06-2015, 00:27
دوست عزیز شما خودتون معلومه تازه کاری و تازه میخوای آشنایی پیدا کنی نسبت به تجارت و بازرگانی و کارگذاری

پس لطف کن کاری به بقیه نداشته باش

ممنون

omidtomcat
07-06-2015, 01:19
بعضیها توی هرکاری(هنر-آشپزی-ورزش-پزشکی و.......) وارد میشن اول کار چندتانکته رو یاد میگیرن فکرمیکنن خبره شدن .

نمونشرو همه دیدیم توی بازار که می ری می بینی یه پسر جوون وایساده تویه مغازه منم منم می کنه بعد از چند دقیقه صاحب مغازه مییاد تا کمر جلوی شما خم میشه همچین شرمندتون میکنه که دست خالی برنمیگردی .
به نظرشما کدومشون با تجربه ترن؟؟؟؟

binalood2
07-06-2015, 11:52
سلام
من نظرم عكس نظر دوستمون هست كه اين تاپيك روزده

اينجا بايد مكاني باشه براي راهنمايي و اموزش و استفاده از تجربيات افراد موفق براي اشخاصي كه هيچ سررشته اي تو كار ندارن
و بيان اينجا و كسب تجربه كنن

NikApan
07-06-2015, 12:39
این سایت آموزشی نیست یا اگر هست من خبر ندارم...راهی که یکی میره و موفق میشه دلیل نمیشه دیگران هم از همون راه برن...تجربه رو یا باید شنید از دیگران یا خودت بدست بیاری که این معنیش نشستن پای حرف هر کسی نیست
منظور از این تاپیک هم مخالفت با آموزش!!!!!!!!! نیست بلکه مخالفت با حضور افرادی هست که تو این سایت کم نیستند و کاری جز الافی و بازی دادن دیگران ندارند

شرکت پیشگامان
07-06-2015, 13:13
سلام بر همه دوستان و همکاران خوبم
اولاً جناب آقا / خانم DR.Khashayar عزیز ما از شکم مادر تجار که نبودیم ، قدیما به قول پدرم میگه کمی مرام و معرفت بود و از روی صداقت آدما رو راهنمایی میکردند الان هم هست اما نه مثل گذشته . ما باید ( البته منظورم خودم نیستم و خودمم باید خیلی چیزهارو یاد بگیرم ) ( منظور دوستان با تجربه بالا هستش ) به دوستانی که مثل من تازه کار هستند باید از تجربیاتشون رو بگن ، راه و رسم تجارت رو یاد بدن ، از راه حلهاشون بگن ، تا ما هم آشنا بشیم و یاد بگیریم .
اینجا باید محیط کار همراه با آموزش باشه .
اینجا باید به همه الفای تجارت رو یاد بدن ، ببخشید چرا کشور ما زیاد از لحاظ صادراتی غیر نفتی زیاد توسعه و رونق پیدا نمیکنه ، چون ایران کشور انحصاری هستش و همه همه چیز رو واسه خودشون میخوان نه برای هم

یاد بدیم شاید خودمون هنگام یاد دادن چیزی آموختیم

DR.Khashayar
07-06-2015, 13:48
سلام به همه ي دوستان و ممنون از نظراتتون.متشكرم:shades: