PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بررسی ظرفیت صادراتی عرقیات بادرنجبویه و بیدمشک و محصولات ارومیه

farzansalehi1976
26-05-2015, 18:52
با توجه به محل اسکان بنده -ارومیه- و دسترسی بی واسطه به عرقیات بادرنجبویه و بیدمشک میخواستم سوال کنم دوستان میدونن آیا این اقلام قابلیت صادرات مخصوصا به کشورهای ترکیه - آذربایجان -ارمنستان دارن یا نه؟ اگه آره که به احتمال زیادتاییدیه بهداشتی میخواد باید بنام صادر کننده یه برند ثبت شده باشه یا راه دیگه ای هم داره؟

رییس روسا هم اگه فرصت کردن و اطلاعاتی داشتن تو بحث شرکت کنن. مخصوصا آقا بهزاد که عهد کردم اگه یه روز یه کامنت واسه نوشته های حقیر بذاره اون روز سور بدم.

(با توجه به تازه کار بودن بنده اگه پیشنهادات دیگه ای هم در ارتباط با منطقه ما دارید راهنمایی بفرمایین. بیشتر از یه راهنمایی کلی یه خط خاص میخوام که پی اش رو بگیرم)

با سپاس

farzansalehi1976
26-05-2015, 19:13
[Only Registered And Activated Users Can See Links]خودم یه مختصری برا کسایی که آشنایی ندارن توضیح بدم: بیدمشک درختیه که اول بهار باز میشه عرقشو میگیرن که خواص خوبی داره از جمله آرامبخش اعصاب -کاهش تب -تقویت کننده دستگاه گوارش -ملین و تقویت کننده قلب هستش. مهمتر از همه شربت بیدمشکه که عرقش رو با 4 الی 5 برابر آب و مقدارکافی شکر قاطی میکنن و یه شربت خیلی خوش طعمی میشه. ادامه دارد

SAVA1454
27-05-2015, 20:27
سلام آقا ی صالحی
لطفا قیمت هر لیتر از عرقیات رو واسم ایمیل کنید
وچند ظرف 20لیتری میتونی تهیه کنی
یا بشکه
مرسی
sava1454@yahoo.com