PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برای صادرات دمپایی به عراق چه مراحلی رو باید طی کنم؟

shah
12-05-2012, 23:59
با سلام

برای صادرات دمپایی به عراق چه مراحلی رو باید طی کنم؟

برای بازاریابی چه اقدامی رو باید انجام بدم؟

آیا افراد مطمئن برای این کار سراغ دارید؟

simin
14-05-2012, 14:16
سلام

من نمیدونم که آیا شما تولید کننده هستید یا بازرگان. اگر تولید کننده باشید و دنبال بازار عراق برای صادرات، باید از بازاریابی شروع کنید. که راههای مختلفی داره. میتونید در نمایشگاههای اونجا شرکت کنین و کالای خودتون رو عرضه کنید. یا اینکه با بازاریابهایی که در اونجا فعال هستن همکاری کنین و بازار و مشتری برای کالای تولیدیتون پیدا کنین. یا حتی با کسانی که محصول مشابه شما رو به عراق میفرستن ، مشورت و همکاری کنین. در اینترنت هم میشه سرچ کرد و احتمالا در خواست خرید پیدا کرد و .....
برای صادراتش هم کاره سختی ندارید...اگر برای کالای شما که از حنس پلاستیک هست ، استاندارد خاصی و گواهی خاصی لازم باشه، باید تهیه اش کنین و اگر دارای کارت بازرگانی هستین که با کارت خودتون و اگر کارت ندارین با کارت ترخیص کار گمرک ( که جدیدا در این فروم هم یه گروه برای ترخیص تشکیل شده [Only Registered And Activated Users Can See Links]) تشریفات گمرکی رو انجام بدین و صادر کنین. کارت بازرگانی هم در واقع در صادرات برای اینکه پروانه یا همون برگه سبز به اسمتون باشه، مهم هست.

IMEX group
10-09-2012, 11:29
برای مشاوره در امر صادرات به عراق میتونم کمکتون کنم تا مجوز coc صادرات به عراق را از شرکت بازرسی بیرووریتاس فرانسه در سریعترین زمان و حداقل هزینه بگیرید.
با استفاده از سایت [Only Registered And Activated Users Can See Links] و یا شماره تماس 02512940550 داخلی 2 آقای مهندس مرصاد اشعریین میتوانید با ما در ارتباط باشید.

moosaghisari
08-01-2013, 21:30
باسلام.برای صادرات کفش ودمپایی مجوز خاصی نیاز نیست.درصورت تمایل برای بازاریابی محصول ترخیص امور گمرکی میتوانیم باشما همکاری کنیم
بازرگانی سروش سنعت ایلام.غرفه72بازارچه مرزی مهران09189487157قیصری
[Only Registered And Activated Users Can See Links]